Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Un tas arī notiks, jo ir 10 latviešu kandidāti un viens krievu. Ļoti slīpēts. Putina skola. Vatei patīk. Tas nekas, ka zog. Galvenais, ka savējais

raihs, 25.maijs 2017, 21:48


Nevis ka zog, bet tas ka pilsēta cik necik ir sakopta. Kad nacionāļi bija pie varas pilsēta vizuāli bija ļoti nolaista. Protams tagad arī ir vietas ahūni aizlaistas, bet kopējā bilde ir smukāka. Ja kāda partija grib tikt pie varas viņai ir jāapsola atcelt komunālos maksājumus pensionāriem. Uzreiz būs ievēlēta.
25.maijs 2017, 21:58 | links
 
Tieši manas domas, šitās pašvaldību vēlēšanas ir liekas un nevajadzīgas. Vieni sola toleti pilsētā uzlikt, otri karus pārtraukt :D..
25.maijs 2017, 21:53 | links
 
Un tas arī notiks, jo ir 10 latviešu kandidāti un viens krievu. Ļoti slīpēts. Putina skola. Vatei patīk. Tas nekas, ka zog. Galvenais, ka savējais
25.maijs 2017, 21:48 | links
 
Vai tiešām nav neviena sakarīga mazā saraksta? Nākamgad būs vēl lielāks sviests ar vēlēšanām.
25.maijs 2017, 21:48 | links
 
Es teicu- ja gribēs... Man smiekli nenāk, man raudāt gribās:) Un vēl man vēmiens nāk vien no domas, ka vēl 4 gadus Rīgā vate šiverēsies
25.maijs 2017, 21:46 | links
 
Rīga varētu iztikt vispār bez plāniem, programmām, attīstībad vīzijām, utt huiņas. Absolūti pietiktu ar vienu bausli- NEZAGT,vun viss pārējaus pats sakārtotos. Revīzijas visos ierēdņu midzeņos, izmest visus tos "sandus bergmaņus" no visādām fake organizācijām ar n-to tūkstošu algām. Kurš gan labāk pārzin shēmas kā KNABisti? Ja gribēs, izmēzīs visus. Riska faktors ir ar visiem, bet ar šiem bik mazāks šķiet

raihs, 25.maijs 2017, 21:41


Pašam smiekli nenāk? Ne nu mēzīs ne nu kā. Labākajā gadījumā saliks savējos. No kurienes tad partija raus naudu Saeimas vēlēšanām? Būtu gribējusi izmēst, būtu to izdarījusi kamēr bija KNAB beņķī. Tagad var tikai solīt, kā jau visi.
25.maijs 2017, 21:44 | links
 
Rīga varētu iztikt vispār bez plāniem, programmām, attīstībad vīzijām, utt huiņas. Absolūti pietiktu ar vienu bausli- NEZAGT,vun viss pārējaus pats sakārtotos. Revīzijas visos ierēdņu midzeņos, izmest visus tos "sandus bergmaņus" no visādām fake organizācijām ar n-to tūkstošu algām. Kurš gan labāk pārzin shēmas kā KNABisti? Ja gribēs, izmēzīs visus. Riska faktors ir ar visiem, bet ar šiem bik mazāks šķiet
25.maijs 2017, 21:41 | links
 
micuks [18m]: Raihs, tad par ko balsosim? Kaut kā neviens neko prātīgu nav pateicis lai gribētos iet balsot, vai arī neesmu dzirdējis. Bet iet tā kā vajadzētu.JKP... Manuprāt, mazākais ļaunums:)

raihs, 25.maijs 2017, 21:28

Vismaz prātīgāki kā Bondars ar savu klaigāšanu!
25.maijs 2017, 21:33 | links
 
JKP... Manuprāt, mazākais ļaunums:)

raihs, 25.maijs 2017, 21:28


Hmm čekisti. Vai mazākais HVZ. Par čekistu apetīti un alkatību visādas leģendas klejo.
25.maijs 2017, 21:32 | links
 
micuks [25.05.17]: Raihs, tad par ko balsosim? Kaut kā neviens neko prātīgu nav pateicis lai gribētos iet balsot, vai arī neesmu dzirdējis. Bet iet tā kā vajadzētu.
JKP... Manuprāt, mazākais ļaunums:)
25.maijs 2017, 21:28 | links
 
Micuks. Trīs no 11 vilka deķi austrumu virzienā. ņils pat nebij ieradies, laikam kuzja ar muri apslimuši. Pārējie neradija iespaidu, lai par viņiem gribētos balsot.
25.maijs 2017, 21:28 | links
 
Raihs, tad par ko balsosim? Kaut kā neviens neko prātīgu nav pateicis lai gribētos iet balsot, vai arī neesmu dzirdējis. Bet iet tā kā vajadzētu.
25.maijs 2017, 21:14 | links
 
Pa lielam-noskatoties šo raidijumu palika pliekana pēcgarša-lieki zemē nomests laiks!
25.maijs 2017, 21:03 | links
 
urmaas [25.05.17]: Pa LTV2 runā Rīgas mēra kandidāti. ņils kā vienmēr ignorē presi.
Vate LTV neskatās, un ņils atnākot un nevarot atbildēt uz jautājumiem par nozagto naudu, tikai zaudētu vēl kādu latvju lumpeni, kurš domā, ka šis ir lielisks mērs
25.maijs 2017, 21:00 | links
 
Upik, ir noticis baigais pārpratums. Tiešām baigais. Es nepamanīju jūsu blāblas beigās tekstu, ka jums īstenībā ir vienalga. Es nebūtu vispār neko rakstījis. Bērziņ, līdz pirmdienai! Upik, ar dievu...
25.maijs 2017, 19:57 | links
 
Pa LTV2 runā Rīgas mēra kandidāti. ņils kā vienmēr ignorē presi.
25.maijs 2017, 19:48 | links
 
Geos,Jus jau ari pareizi pieminējat-ja nav pretīgi,arī man ir principi kuru dēļ nasadarbotos ar kadu personu grupu,bet noteikti ne politisku iemeslu del bet moralu un nepaklaujoties massu psihozei,katra zinā jebkurš infrastrukturas uzlabojums valstij ness labumu,labas kaimiņattiecibas vienmēr būs labākas par mūri un nepartrauktu naidošanos,kops atjaunotās Latvijas neatkarības atzīsanas neesu piefiksējis gadijumu kad Krievija butu agresīvi izturējusies pret mums ...bet jaukties citas valsts politika un nosodit patik jau tiesi mums
25.maijs 2017, 19:25 | links
 
Ja uzbuvēs Nordstream2 tas latvijas tranzitu palielinās vai samazinās?????????????:DDDDD
Gaidam vateņu atbildi
25.maijs 2017, 18:46 | links
 
Upik, principā Jūs jau pats uz daudz ko esat atbildējis, atbalstot principu "jāizmanto jebkura iespēja". Vai es pareizi saprotu, ka tusēties ar čigāniem un palaistuvēm ir ok, ja ekonomiski tas ir izdevīgi un politiski nav pretīgi?
Bet labi, atgriežoties pie Nordstream 2. Vai tad te kāds saka, ka nevajag? Bet Jūs ņematies it kā pakaļa sviltu. Tādēļ prasīšu Jums - cik tad precīzi eiro mēs zaudēsim no potenciāliem REGULĀRIEM ieņēmumiem? Par ko mums maksās - par jūras gultnes "izīrēšanu" vai vēl kaut ko?
25.maijs 2017, 18:39 | links
 
Foruma portreta sadala diemzēl nav funkcijas bidi grozīt,otrkārt neizsaku nekādus absurdus spriedelējumus-savas domas,tranzīts caur valsti neizraisa atkarību no citas valsts cienitais un valsts iejaukšanas piem nordstrem aizliegumā ir pilnigs murgs,interesanti kas ir sanēmējs un patērētājs Krievijas gāzei ja ne Eiropa,tad sanak kad mes tipa ka regulatori uzstājamies,smieklīgi un ja kungiem apmierina nepārtraukta spriedzes uzturēsana ar kaimiņu,man ta vienalga...dzīvot zem tilta nav vajadzības,vissa ka pietiek un kāpēc pareizi ne absurdi spriedelējumi ir tikai tie kuri vissur saredz krievu agresiju...
25.maijs 2017, 17:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager