Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Kur pazudi Brālīt? Nu tak pierādi, ka tranzīts sastāda 50% latvijas ekonomikas :) Vecums nenāk viens?
24.maijs 2017, 23:26 | links
 
Tak ignorējat beidzot to vatesgalvu lai viņš tur ar savu docentu sūkā tam kremlim.

udo733, 24.maijs 2017, 21:52

Pazelo vinjus :DDD
24.maijs 2017, 23:00 | links
 
Vispābā pēdējie kaut cik ticamie aprēķini rāda, ka ja pazūd Krievijas kravas, IKP samazinātos 1-2% robežās. Tas i padaudz un būtu baisi neērti. Taču, nevar bļaut, ka mēs to sajājam. Krievija pati izmisīgi mēģina atbildēt uz sankcijām čakarējot arī tranzīta industriju. Un galu galā - industrija jau sen ar šo rēķinās un, ja būs sūdīgi, tad ne jau Latvijas iekšējo lēmumu dēļ, bet lielvaru cīņas dēļ.
P.S. Joprojām ceru, ka Admins vienu vakaru sadzersies, sajutīsies kā Krievija un pārtrauks to troļļu sviesta tranzītu pa CL ierūsējušām sliedēm. :)
24.maijs 2017, 22:57 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/foto-latvija-sak-ierasties-asv-karaviri-un-militara-tehnika/795753?utm_source=gismeteo&utm_medium=newsbox&utm_campaign=news

EU Šitos fotografus ari vajag apvainot spiegošana ;) - paskat kadas " abramsu" bildites ;)
24.maijs 2017, 22:54 | links
 
Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU.TAS JA NU KADS VĒL NEZIN KASPERA CIPARUS!
24.maijs 2017, 22:32 | links
 
Tak ignorējat beidzot to vatesgalvu lai viņš tur ar savu docentu sūkā tam kremlim.

udo733, 24.maijs 2017, 21:52

kas nu kam tai galviņā!!!
24.maijs 2017, 22:02 | links
 
Ldz prasti muld- pamatojumu meklēt kāda Karlsona mazā loĝiskā draudziņa apcerējumos;)
24.maijs 2017, 21:57 | links
 
ūldensgalva raksta tā:Naivi jau ir ceret ka vates galvas sapratis tadu vienkaršu lietu,ka ja valstī strauji brūk ekanomika un exports kritas tad tikai loģiski ka kaimiņvalstis uz tranzitu gūs mazaku peļņu.
Ginča turpini spīdet ar savu intelektu:DDD.tad jau ldz melo!!!
24.maijs 2017, 21:55 | links
 
Usi par cik tavas loģiskās domāšanas spējas es vērtēju krietni zem vidējā līmeņa netaisos tevis dēļ kopēt no dažādiem rakstiem un ofic.informācijas cik svarīgs un cik % aizņem tranzīts. Palasies nu dēliņ pats mammā googlē .

Bralitis, 24.maijs 2017, 21:05

Brālīti,no lidošanas varbūt Usis neko nesaprot,bet ir jomas kur tu salīdzinot esi zem vidējā.
Un palasi dēliņ tajā pašā Guglē kāds Antānei ir sakars ar Ventspili.Neredzi saistību ar Nord stream projekta lobēšanu?
24.maijs 2017, 21:54 | links
 
Tak ignorējat beidzot to vatesgalvu lai viņš tur ar savu docentu sūkā tam kremlim.
24.maijs 2017, 21:52 | links
 
 
Latvijā 21,3% pilngadīgo valsts iedzīvotāju ir konstatēta aptaukošanās, kas ir otrs augstākais rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vidū, liecina ES statistikas departamenta "Eurostat" jaunākie dati - tātad naudu, kuru varētu ieguldīt, kaut vai veselības nodrošināšanai, aprijam, nodzeram, nopīpējam.

usis, 24.maijs 2017, 21:29
un kā ar tiem kas knapi par dzīvokli var apmaksāt?nevis tādiem kas pieblīduši čipsus rijot kā kaspers z!

Gintsldz, 24.maijs 2017, 21:34
Ir pieejami sociālie pakalpojumi un palīdzība.

usis, 24.maijs 2017, 21:39

cerams ka uz tiem arī izvilksi vēl pāris gadiņus!
24.maijs 2017, 21:43 | links
 
Latvijā 21,3% pilngadīgo valsts iedzīvotāju ir konstatēta aptaukošanās, kas ir otrs augstākais rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vidū, liecina ES statistikas departamenta "Eurostat" jaunākie dati - tātad naudu, kuru varētu ieguldīt, kaut vai veselības nodrošināšanai, aprijam, nodzeram, nopīpējam.

usis, 24.maijs 2017, 21:29
un kā ar tiem kas knapi par dzīvokli var apmaksāt?nevis tādiem kas pieblīduši čipsus rijot kā kaspers z!

Gintsldz, 24.maijs 2017, 21:34

Ir pieejami sociālie pakalpojumi un palīdzība.
24.maijs 2017, 21:39 | links
 
Tanzīts 3,8% IKP
24.maijs 2017, 21:38 | links
 
Latvijā 21,3% pilngadīgo valsts iedzīvotāju ir konstatēta aptaukošanās, kas ir otrs augstākais rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vidū, liecina ES statistikas departamenta "Eurostat" jaunākie dati - tātad naudu, kuru varētu ieguldīt, kaut vai veselības nodrošināšanai, aprijam, nodzeram, nopīpējam.

usis, 24.maijs 2017, 21:29

un kā ar tiem kas knapi par dzīvokli var apmaksāt?nevis tādiem kas pieblīduši čipsus rijot kā kaspers z!
24.maijs 2017, 21:34 | links
 
 
Latvijā 21,3% pilngadīgo valsts iedzīvotāju ir konstatēta aptaukošanās, kas ir otrs augstākais rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vidū, liecina ES statistikas departamenta "Eurostat" jaunākie dati - tātad naudu, kuru varētu ieguldīt, kaut vai veselības nodrošināšanai, aprijam, nodzeram, nopīpējam.
24.maijs 2017, 21:29 | links
 
Latvijā 35,6% iedzīvotāju ir grūtības samaksāt par veselības aprūpi.

Gintsldz, 24.maijs 2017, 21:17

tad par kādu obligāto veselības apdrošināšanu var iet runa???
24.maijs 2017, 21:19 | links
 
Latvijā 35,6% iedzīvotāju ir grūtības samaksāt par veselības aprūpi.
24.maijs 2017, 21:17 | links
 
Usi par cik tavas loģiskās domāšanas spējas es vērtēju krietni zem vidējā līmeņa netaisos tevis dēļ kopēt no dažādiem rakstiem un ofic.informācijas cik svarīgs un cik % aizņem tranzīts. Palasies nu dēliņ pats mammā googlē .
24.maijs 2017, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager