Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
 
Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU
21.maijs 2017, 22:04 | links
 
Atgādināšu, lai arī citi zin, ka KasparsZ un Gintsldz ir vi9ena un tā pati persona.
Tātad raksta pats sev pa viņam neviens nav piezvanījis, lai dabūtu pa pieres kanti.VĒL VIENS GARA DARBS!!!
21.maijs 2017, 21:53 | links
 
Kungi. Es kā reiz neaģitē par ko balsot. Es izsaku viedokli par ko nevēlos nebalsot!

urmaas, 20.maijs 2017, 06:39

super!vēl viens gara darbs!!!
21.maijs 2017, 21:20 | links
 
Vot šitas gan ir reāli laps, stāsta bijušais Latvijas vēstnieks Somijā Krastiņš:

Miera sarunas esot notikušas pie gara galda (to man stāstīja cilvēki, kas personiski tur bija klāt), tur sēdējuši pāris rietumnieku un vesela rinda padomju virsnieku ar Ždanovu priekšgalā. Ienāk Mannerheims pilnā formas tērpā, ar maršala zizli, sasveicinās, apsēžas, paskatās uz Ždanovu un saka: neatceros, ka es būtu devis jums atļauju manā klātienē smēķēt. – Apstulbušais Ždanovs nekavējoties esot nodzēsis cigareti.

P.S. Andrejs Ždanovs bija viens no tuvākajiem Kobas rokaspuišiem. Leņingradas pirmais sekretārs (pēc Kirova slepkavības), Igaunijas okupācijas emisārs.
21.maijs 2017, 19:11 | links
 
WW2 jau līdzīga attiecība... Par ko diez tas liecina? Bet te lai atbild mūsu vatņiki:)
21.maijs 2017, 18:51 | links
 
Kritušie Ziemeļu karā (cē cē cē pē pret somiem): 200 000 rašiņi, 15 000. Trīspadsmitkārtīgs pārsvars...
21.maijs 2017, 18:29 | links
 
Savos memuāros Mannerheims par brīvības cīņu nozīmi raksta:
“Ja mēs nebūtu cēlušies cīņai 1918.gadā, Somija labākajā gadījumā būtu kļuvusi par Padomju Savienības autonomo apgabalu – bez kādām nacionālajām brīvībām, bez īsta valstiskuma un mums nebūtu atradusies vieta starp brīvajām nācijām.”
21.maijs 2017, 18:26 | links
 
Manis pēc viņš var būt arī nēģeris, svarīgākais ir tas, ka viņa vārds vēsturē palicis ar milzīgām vatņiku okupantu līķu kaudzēm
21.maijs 2017, 18:04 | links
 
Pačolēju sīkāk Mannerheima asiņus un radurakstus. Izrādās, šim vectētiņš pa mātes līniju ir fon Jūlins, pasaulslavenās kompānijas "Fiskars" īpašnieks. Somiski runāt Manerheims iemācījies tikai 50 gadu vecumā, un akcenta dēļ viņu salīdzinājuši ar Čērčilu, kurš mēģina vervelēt franciski. :D
Mannerheims 30 gadus bija Krievijas impērijas dienestā (sācis kā kavalērists). 1901. gadā nopircis muižu Kurzemē, Apriķu pagastā. Riktīgs kāršu spēlmanis, parādnieks. Dūšīgi kāvies krievu - japāņu karā, uzdienējis par pulkvedi. Februāra revolūcijas un otrā pasaules kara laikā uzdienējis līdz ģenerālleitnantam, pēc pamiera atgriezies Somijā, vēloties uzsākt civilo dzīvi. Kas tev deva - šo iecēla par neeksistējošās Somijas armijas virspavēlnieku, dabūja kauties par baltajiem vietējā pilsoņu karā.
21.maijs 2017, 17:36 | links
 
andreiko [21.05.17]: Copmanis [Vakar]: Labs hokejs, ļoti labs rezultāts. Pakāsts jenķiem un kanādiešiem.Par krievu zaudējumu labāka var būt tikai latviešu uzvara:) Šodien ceram uz Mannerheima mazdēliem!

raihs, 21.maijs 2017, 15:45

Raihu, vispār jau Mannerheims pēc tautības nebija soms, bet tīrs zviedrs ar friču asiņu piešprici! :)
Somzemē visi lielākie kungu kārtas pārstāvji, zemes īpašnieki un izredzētie aristokrāti lielākoties bija zviedri (tas pats notiek arī pašreiz). Somi - nu tādi prasti zemkopji, turklāt vēl klāt pavisam mežonīgie ļautiņi lapi.
Nu ko pie*isies?:)
21.maijs 2017, 17:20 | links
 
Copmanis [Vakar]: Labs hokejs, ļoti labs rezultāts. Pakāsts jenķiem un kanādiešiem.Par krievu zaudējumu labāka var būt tikai latviešu uzvara:) Šodien ceram uz Mannerheima mazdēliem!

raihs, 21.maijs 2017, 15:45


Raihu, vispār jau Mannerheims pēc tautības nebija soms, bet tīrs zviedrs ar friču asiņu piešprici! :)
Somzemē visi lielākie kungu kārtas pārstāvji, zemes īpašnieki un izredzētie aristokrāti lielākoties bija zviedri (tas pats notiek arī pašreiz). Somi - nu tādi prasti zemkopji, turklāt vēl klāt pavisam mežonīgie ļautiņi lapi.
21.maijs 2017, 16:49 | links
 
Copmanis [20.05.17]: Labs hokejs, ļoti labs rezultāts. Pakāsts jenķiem un kanādiešiem.
Par krievu zaudējumu labāka var būt tikai latviešu uzvara:) Šodien ceram uz Mannerheima mazdēliem!
21.maijs 2017, 15:45 | links
 
nu ejiet Juus visi .....:) Balsot!
21.maijs 2017, 00:24 | links
 
Labs hokejs, ļoti labs rezultāts. Pakāsts jenķiem un kanādiešiem.
20.maijs 2017, 19:02 | links
 
 
Kāpēc man šķiet, ka kāds, kam pamatskolas mācību apjoms izrādījies nepārvarams šķērslis, nomīza iziet kasparam pretī?

Makatanav, 20.maijs 2017, 13:05

TEV JAU PAŠAM AR TO GRAMATIKU KLIBO!
20.maijs 2017, 13:13 | links
 
Kāpēc man šķiet, ka kāds, kam pamatskolas mācību apjoms izrādījies nepārvarams šķērslis, nomīza iziet kasparam pretī?
20.maijs 2017, 13:05 | links
 
raihs
urmaas
Ilgtermiņā,redz..Bet tajā situācijā es pilnībā sapratu Vienotību-valsts bankrotā,pasaulē krīze-kādas tur darba vietas,kas dos peļņu kaut kad? Piķi vajadzēja uzreiz un tagad,tādēļ arī cēla nodokļus. Kāda bija cita izeja? Nebija! To būtu spiesta darīt jebkura valdība. Mums taču nav dolāru štancējamā aparāta,kāds ir USAi. Citādi viņiem jau sen vajadzētu darīt to pašu,ko pie mums.
Protams,tagad būtu jāsāk domāt ilgtermiņā,bet tas jau būs jādara citai valdībai.Ja vēl cels nodokļus,tad gan jāiet ar dakšām uz Saeimas namu.:)
8.septembris 2011, 10:20 | citēt | ziņot | links
NU UN CIK REIZES TU ESI BIJIS AR TĀM DAKŠĀM GĀJIS UZ SAEIMAS NAMU?TUKŠA ĻURINĀSANA!!
20.maijs 2017, 12:26 | links
 
Jēga? Pēcnācējos? Neredzu neko citu, kā vienas vienīgas ciešanas!:) Cik negulētu nakšu, cik necopētu dienu! :)UN TO RAKSTA PATRIOTS?TAI VIETĀ LAI CELTU SAVAS VALSTS DEMOGRĀFISKO STĀVOKLI!!!!
20.maijs 2017, 12:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager