Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ar skumjām jāziņo, ka neviens ... tā arī nav man piezvanījis! Gļēvums ir tādu kā Gintsldz raksturīgā iezīme. Kā tiem mazajiem vaukšķošajiem krancīšiem, kuri mēģina iekost kājā no muguras.
17.maijs 2017, 23:56 | links
 
 
Stulbumam varētu piešķirt mērvienību gintsldz (gldz).
17.maijs 2017, 22:25 | links
 
17.maijs 2017, 22:11 | links
 
Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU
17.maijs 2017, 21:39 | links
 
http://www.interfax.ru/sport/561808

Makatanav, 17.maijs 2017, 21:10

http://www.interfax.ru/sport/561808

Makatanav, 17.maijs 2017, 21:10

un kas tevi tā pārsteidz?to ka prezidents piedalās sporta pasākumos?nu ne jau visi prezidenti sepsi pa slimnīcām vārtās!
17.maijs 2017, 21:21 | links
 
Nav 100% tainības ne vienā,ne otrā pusē,atliek vienīgi izvērtēt kurš dirš vairāk un kā interesēs..
17.maijs 2017, 21:15 | links
 
 
koments no apollo :D
Krieviem visu citi izdara - valstiskumu vikingi radīja, raksturu un nomadu pasaules uztveri mongoļi izveidoja, caru vācieši gāza, bet padomju varu latvieši izveidoja. Ko ta viņi paši spēj? Jāgaida, ka čečeni, kirgīzi vai ķīnieši to nelaimju bedri nolikvidēs pavisam.
17.maijs 2017, 21:10 | links
 
http://fakeoff.org/war/mif-o-perevoruzhenii-rossiyskoy-armii#.WLHn6a8bXcc.twitter

Makatanav, 17.maijs 2017, 20:52

tad ko tas nato vēl gaida!fiksi jaiet pie krieva demokrātiju ieviest!!!tikai nato laikam nav tik lētticīgs kā tu,kas tic visam ko katrs raksta netā
17.maijs 2017, 21:06 | links
 
 
''Somijas aizsardzības ministrs Jusi Nīniste pieļāvis, ka Somija nelaistu caur savu teritoriju NATO spēkus, kas krīzes situācijā steigtos sniegt militāru palīdzību Igaunijai.''draudzīgie kaimiņi!!!
17.maijs 2017, 20:19 | links
 
Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU!
17.maijs 2017, 19:59 | links
 
Pēc šitā klipa noskatīšanās Ušakam nekas vairs nespīd...

Tonis, 17.maijs 2017, 17:29

kas tas par ušaku?
17.maijs 2017, 19:54 | links
 
Pēc šitā klipa noskatīšanās Ušakam nekas vairs nespīd...
17.maijs 2017, 17:29 | links
 
17.maijs 2017, 17:21 | links
 
Aizmirsi piebilst, kam tā dirsa faktiski pieder un kādi furuņkuļdeguni valda abās pusēs un organizē to teijāteri...:)
17.maijs 2017, 17:19 | links
 
Vienā copes pasākumā iznāca padzīvoties ar diviem ukraiņiem. Komiskākais ir tas, kā divi vīri ar tīri krieviskiem ģīmjiem tik ļoti neieredz krievus:) Bet nu tas tā. Stāstīja, ka dirsā viņiem tur viss- vidusslānis dažos gados pēc Krimas epopejas sākšanās ir pazudis vispār. Esot tā, ka pašreiz krimā un donbasā cilvēki dzīvojot labāk- penžas saņemot divas pensijas- no Ukrainas un no krievijas. Krievi protams, grūž piķi iekšā, lai parādītu,ka krimai krievijā ir labāk. Porošenko esot kretīns kubā- viņa rūpnīcas arvien veiksmīgi darbojas krievijā. Militārajā jomā pizģījot tā, ka paši ukraiņi neesot ieinteresēti pārtraukt to karu- piķis nāk griezdamies+ vēl daudz vēl citu lietu, pēc kurām varu atkārtot savu teicienu: " krievija un Ukraina ir vienas furunkuļainas dirsas divas puslodes"
17.maijs 2017, 14:36 | links
 
N-ja :(

Un es jau gribeju savai " miļvardiņu ' kolekcijai pievienot velvienu ( idjots ) , bet adminis izdzesa :)
17.maijs 2017, 09:05 | links
 
Docents [17.05.17]: Un to te saka ūdensgalvas, kuru sarunu kultūra balstās uz pajoliņi, vate u.t.t
:DDDD
Tie ir mīļvārdiņi tādiem kā tu
17.maijs 2017, 07:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager