Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
p.s. Šādi domājošais krieviņš arī atbalstija Krimas Gruzijas okupāciju.
9.maijs 2017, 19:37 | links
 
tālajos deviņdesmitajos viens atbrīvotājs Klaipēdas TV labi pateica par ''atbrīvošanu''- mi etu zemļu osvoboģiļi i ņekomu ņeatdaģim! :)
9.maijs 2017, 19:17 | links
 
Man šodien Dpils krieviņs paprasija vai es ir mācijies vēsturi, ka nezinot, ka šodien ir uzvaras diena! :)) Ar to arī viss ir pateikts, cepaties cik gribat. Krievam ir cita vēsture, ne Latvijas.

mjuniors, 9.maijs 2017, 19:07


Un Tu esi tik gudrs ( vai vientiesigs ) ka no viena dpils krieviņa spried par visu daudzmiljono krievu tautu ;)

Nezinu - raudat vai smieties ;)
9.maijs 2017, 19:14 | links
 
Man šodien Dpils krieviņs paprasija vai es ir mācijies vēsturi, ka nezinot, ka šodien ir uzvaras diena! :)) Ar to arī viss ir pateikts, cepaties cik gribat. Krievam ir cita vēsture, ne Latvijas.
9.maijs 2017, 19:07 | links
 
Jā jā pateica, neko plēsoņa nepateica, tik copy/paste Ksenijas Andrijanovas teikto ;)
Starp citu meitene pateica arī šo:
"Pirmkārt, ir sajūta, ka šī diena no visas valsts nostūriem izdzen ārā visus ne pārāk intelektuāli attīstītus cilvēkus. Ticiet man, visiem maniem krievu draugiem un paziņām ir kauns par tiem, kas pie sava BMW (kas par ironiju!) piekabina klāt uzrakstu “На Берлин”. Šī ir kaut kāda pirmatnēja agresija, sava pārākuma izrādīšana un kara normalizēšana – esam gatavi jebkurā brīdī atkārtot! Nerunājot jau par to, ka šis ir vienkārši debīli. Tā arī prasītos, lai šos aktīvos jauniešus ievieto precīzi rekonstruētos apstākļos, kādos viņu opīši uz to Berlīni brauca. Taču šis mani mulsina arī daudz nopietnākā līmenī – parādes ar militāras tehnikas izrādīšanu. Tāds svinīgs drauds visiem, kas jebkad iedomāsies paskatīties Krievijas virzienā. Laikam piemirsies, ka šo karu uzvarēja ne Krievija vien. Un pat ne četru burtu abreviatūras valsts, kas vairs neeksistē. Uzvara ir nākusi ar citu valstu atbalstu, un ASV vispār ir dāsni patērējusies."

Sulla, 9.maijs 2017, 18:10


TEV VELREIZ ATKARTOT ;)

METENE PATEICA ZELTA VARDUS .

Es nekur nesmu teicis ka ta ir mana doma - ko rej ;)
9.maijs 2017, 18:32 | links
 
Liela kluda manuprat politika ir neuzklausit padomju laika ,,opīšus,, sava būtībā mēs esam lielāki šīs zemes patrioti nekā tie bļāvēji kam krievi nāk,izdzīvojot latviskumu cauri padomju laikiem,šaubos vai jaunā paaudze ko tādu spētu,ļoti jau ātri asimilējas Īrijā,UK,Vācijā utt un par nožēlu jau aug paaudze kam angļu val jau ir dzimtā...Bet nu dzive jau izmācīs,kā saka laiks saliks vissu pa plauktiniem,tā ka Plēsīgais neker kreņķi
9.maijs 2017, 18:11 | links
 
Jā jā pateica, neko plēsoņa nepateica, tik copy/paste Ksenijas Andrijanovas teikto ;)
Starp citu meitene pateica arī šo:
"Pirmkārt, ir sajūta, ka šī diena no visas valsts nostūriem izdzen ārā visus ne pārāk intelektuāli attīstītus cilvēkus. Ticiet man, visiem maniem krievu draugiem un paziņām ir kauns par tiem, kas pie sava BMW (kas par ironiju!) piekabina klāt uzrakstu “На Берлин”. Šī ir kaut kāda pirmatnēja agresija, sava pārākuma izrādīšana un kara normalizēšana – esam gatavi jebkurā brīdī atkārtot! Nerunājot jau par to, ka šis ir vienkārši debīli. Tā arī prasītos, lai šos aktīvos jauniešus ievieto precīzi rekonstruētos apstākļos, kādos viņu opīši uz to Berlīni brauca. Taču šis mani mulsina arī daudz nopietnākā līmenī – parādes ar militāras tehnikas izrādīšanu. Tāds svinīgs drauds visiem, kas jebkad iedomāsies paskatīties Krievijas virzienā. Laikam piemirsies, ka šo karu uzvarēja ne Krievija vien. Un pat ne četru burtu abreviatūras valsts, kas vairs neeksistē. Uzvara ir nākusi ar citu valstu atbalstu, un ASV vispār ir dāsni patērējusies."
9.maijs 2017, 18:10 | links
 
Beidzot Plēsigais pateica domu ko nevareju noformulēt,pilnīgi piekritu,no savas puses varu piebilst-lidzko beigsim nozākāt svētkus citiem,cienīs vairak musu svetkus,mūsu simboliku,katrai nācijai ir savi svētki un cienot otra svētkus savējos varesim svinēt ar vēl lielaku gandarijumu..p.s.ja manu sarkanbalsarkano lentīti svetkos kads zakātu dabutu purnā,tas,ta krievu pacietībai paldies par georga lentisu zākāsanas ignoru

upiks, 9.maijs 2017, 16:47


Es nesmu skolotajs - nesmu macijies gudras augstskolas - varu pateikt tikai savas domas vai dalities dzives pieredze ;) Tapec ka maku ta mauju ;) UN - un vai tad ir kads kas velas uzklausit vecu padomju laika opiti ;)
9.maijs 2017, 18:01 | links
 
Devītais maijs - mēģinājums leģitimizēt savu (no okupantu skata punkta) atrašanos Latvijā u.c. okupētajās zemēs. Zemapziņā bailes par pastrādāto un nojausma, ka nozieguma sekas tomēr tiks novērstas. Manuprāt, 9. maijs kā tāds "spieķis - salmiņš" pie kā tverties izbaiļu brīdī, nu, alias šnabis.
9.maijs 2017, 17:22 | links
 
Vai es aicinu nesvinēt? Nē. Es aicinu atzīmēt. Kā dienu, kad ir beidzies karš. Kā dienu, kad cilvēki beidza būt līdz izmisumam novesta gaļa ar instinktiem. Pieminēt savējos, klusi un ar godu. Un aizmirst, beidzot piedot un aizmirst šis politiskas nesaskaņas, atstāt viņus tur, tālu, pagātnē. Abām pusēm. Beigt uzspīlēti svinēt, beigt uzspīlēti raudāt, bet apzināties, atcerēties un rīkoties, lai tas vairāk neatkārtojas. Man liekas, ka tie, kas karoja, vienalga kurā frontes pusē, būtu priecīgi, ja tas notiktu tieši šādi.

MEITENE PATEICA ZELTA VARDUS .

plesigais, 9.maijs 2017, 16:34


Jā! Viss pareizi! Vakar Lestenē tieši tā arī viss notika. Armijas komandieris super norunāja. Aizsardzības ministram aktu vāki lielāki kā mans virtuves galds(varbūt puikam ar redzi probēms). Neviens nebļāva - можем повторить.Klusi, skumji ar pietāti.
9.maijs 2017, 17:01 | links
 
9.maijs, pie Uguns Nezināmajam kareivim stāv vecs padomju bojeviks, apkāries ar bļembukiem, diezgan kreptīgi lietojis alko dzērienus apreibinošos nolūkos.
"Kā tad tev tur klājas, Nezināmais kareivi?", pie sevis klusi krieviski čukst vecais karotājs, slaukot asaras. No piemiņas vietas puses atskan negaidīta pērkondimdoša atbilde: "Sehr gut!"
9.maijs 2017, 16:49 | links
 
Beidzot no Plēsīgā saprātīgi vārdi:)
9.maijs 2017, 16:48 | links
 
Beidzot Plēsigais pateica domu ko nevareju noformulēt,pilnīgi piekritu,no savas puses varu piebilst-lidzko beigsim nozākāt svētkus citiem,cienīs vairak musu svetkus,mūsu simboliku,katrai nācijai ir savi svētki un cienot otra svētkus savējos varesim svinēt ar vēl lielaku gandarijumu..p.s.ja manu sarkanbalsarkano lentīti svetkos kads zakātu dabutu purnā,tas,ta krievu pacietībai paldies par georga lentisu zākāsanas ignoru
9.maijs 2017, 16:47 | links
 
šodienas "svētkus " var nosaukt ,kā SIBLAG uzvaru pār buhenvaldi

staut, 9.maijs 2017, 16:02

Presē jau izskanēja-nemirstīgo gājiens! :)
9.maijs 2017, 16:45 | links
 
Vai es aicinu nesvinēt? Nē. Es aicinu atzīmēt. Kā dienu, kad ir beidzies karš. Kā dienu, kad cilvēki beidza būt līdz izmisumam novesta gaļa ar instinktiem. Pieminēt savējos, klusi un ar godu. Un aizmirst, beidzot piedot un aizmirst šis politiskas nesaskaņas, atstāt viņus tur, tālu, pagātnē. Abām pusēm. Beigt uzspīlēti svinēt, beigt uzspīlēti raudāt, bet apzināties, atcerēties un rīkoties, lai tas vairāk neatkārtojas. Man liekas, ka tie, kas karoja, vienalga kurā frontes pusē, būtu priecīgi, ja tas notiktu tieši šādi.

MEITENE PATEICA ZELTA VARDUS .
9.maijs 2017, 16:34 | links
 
šodienas "svētkus " var nosaukt ,kā SIBLAG uzvaru pār buhenvaldi
9.maijs 2017, 16:02 | links
 
labi teikts par 9.maiju
9.maijs 2017, 15:43 | links
 
 
 
Speciāli vatēm, ūdensgalvām un pajoliņiem. Krievu vēsturnieks Boriss Sokolovs par 2. pasaules kara sākumu:

"...Я не согласен с утверждением, что Советский Союз вступил во Вторую мировую войну 22 июня 1941 года. Уже подписав пакт о ненападении 23 августа 1939 года и соответствующие секретные протоколы к нему, Сталин и Гитлер стали на путь развязывания Второй мировой войны. Фактически СССР вступил во Вторую мировую войну 17 сентября 1939 года, когда Красная армия без объявления войны вторглась на территорию Польши и оккупировала Западную Украину, Западную Белоруссию и Виленский коридор. И Советский Союз вступил в войну как агрессор. Точно такими же актами агрессии были оккупация Прибалтики, Бессарабии, Северной Буковины и нападение на Финляндию. И от того, что 22 июня 1941 года Гитлер напал на Сталина, СССР не перестал быть агрессором. Ведь если бы было наоборот и Сталин успел бы первым напасть на Гитлера (а такие планы у него были и в 1940-м, и в 1941 году, и был даже установлен первоначальный срок нападения на 12 июня 1941 года, зафиксированный в плане развертывания РККА от 11 марта того же года), то Германия после этого все равно не перестала бы быть агрессором в глазах стран антигитлеровской коалиции. Почему же к Советскому Союзу у нас должен быть иной подход? Только потому, что он оказался среди победителей? И, будучи агрессором, СССР нес народам Восточной Европы не только освобождение от нацистского тоталитаризма, но и насаждение тоталитаризма коммунистического.
9.maijs 2017, 15:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager