Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nez, mūsu vates jau saposušās uz 9. maija praidu? Kolorado lentītes iegādātas, vodka iepirkta un bumeris nolimēts ar uzrakstiem "Na Berlin" un tanciņu uzlīmēm un internetā atrasta kāda vatņiku armijnieka bilde, ko izdrukāt un iet gājienā? :):).

shmidzis, 8.maijs 2017, 19:29

ūdensgalva!ko tu teiksi par šo?''21 октября 1943 года было ликвидировано Минское гетто, в котором (с начала оккупации Беларуси гитлеровцами) были убиты почти 100 тысяч евреев из Беларуси и со всей Европы…''
8.maijs 2017, 20:01 | links
 
Atgriežoties pie hoķīša. Citāts:
„Neatceros, kad vēl pasaules čempionātā mums būtu tik labvēlīgi noskaņots tiesnesis,” norādījis „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste, kurš neredzēja nevienu iemeslu, kādēļ Slovākijas vārtu guvumu nevajadzētu ieskaitīt. Taču tas nenozīmē, ka Latvija nebija uzvaru pelnījusi, uzsvēra Paste, minot, ka Boba Hārtlija vadītā komanda nospēlējusi lieliski.

andreiko, 8.maijs 2017, 18:50


Cik sapartu, tad tiesnesis aiz vārtiem bija nosvilpis, neredzot, ka ripa vēl nav piespiesta, pēc svilpes varic mest golus, cik un kādus gribi, tāpat neskaitīs...
8.maijs 2017, 19:31 | links
 
Nez, mūsu vates jau saposušās uz 9. maija praidu? Kolorado lentītes iegādātas, vodka iepirkta un bumeris nolimēts ar uzrakstiem "Na Berlin" un tanciņu uzlīmēm un internetā atrasta kāda vatņiku armijnieka bilde, ko izdrukāt un iet gājienā? :):).
8.maijs 2017, 19:29 | links
 
lūk kur tipiski ūdensgalvas no GEJROPAS!!''Latvijas karoga zaimošanā apsūdzētie beļģi tiesā daļēji atzīst vainu''
8.maijs 2017, 19:26 | links
 
Atgriežoties pie hoķīša. Citāts:
„Neatceros, kad vēl pasaules čempionātā mums būtu tik labvēlīgi noskaņots tiesnesis,” norādījis „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste, kurš neredzēja nevienu iemeslu, kādēļ Slovākijas vārtu guvumu nevajadzētu ieskaitīt. Taču tas nenozīmē, ka Latvija nebija uzvaru pelnījusi, uzsvēra Paste, minot, ka Boba Hārtlija vadītā komanda nospēlējusi lieliski.
8.maijs 2017, 18:50 | links
 
Brālīt, šito fufeli par dzīvošanu pagātnē tu vari apspriest ar Docentveidīgajiem. Tev tak par kādu rievu ir vairāk kā viņiem? Ar Docentu mana teorija, ka runājot ar cilvēku kaut kas no dzirdētā viņa smadzenēs tomēr aizķeras, nestrādā. Paskaties, tu esi mainījies, Raihs ir mainījies. Docents- nē. Nav ne tagadnes ne nākotnes bez pagātnes. Krievija iznīdēja gan savu, gan pakļauto tautu inteliģenci. Tas ir fakts. Tavuprāt tas neiespaido šodienu? Ko tavuprāt nozīmē "krievi nāk"? Ja kāds atgādina ka krievija izdarīja to un to, nozīmē "krievi nāk"? Jā kāds saka, ka krievija uzbrūk savām kaimiņu valstīm un tāpēc mums ir jācenšās samazināt riskus lai nepieļautu kaimiņa agresiju pret mums, nozīmē krievi nāk? Tu pat neapjēdz ka tavs apgalvojums, ka krievi nenāks, jo viņiem te nav ko darīt ir pliks tavs pieņēmums. Apsolūti ne ar ko neargumentēts. Ne tu to vari zināt, ne zini kas viņiem prātā. Es arī tev varu pateikt, ka tavs dzērājkaimiņš tevi neaiztiks. Jo viņam no tevis neko nevajag. Bet nē. Es tev teikšu: esi gatavs, jo visādi var gadīties. Tu par sevi nevari būt 100% drošs, kur nu vēl par citu.

AndrisABC, 8.maijs 2017, 14:36


Rievu jau jums nav - ūdensgalvas ! Ja pat nespējat uztvert šī apzīmējuma nozīmi.
:DDD
Tu par savu argumentàciju labàk padomà.
8.maijs 2017, 18:29 | links
 
8.maijs 2017, 18:26 | links
 
un te vietējie malači!!!''Cēsīs policijas ekipāža cauri skeitparkam un bērnu rotaļu laukumam dzenas pakaļ motociklistam.''
8.maijs 2017, 18:18 | links
 
''
Lietuvieši malači, parādījuši mūsu koloradņikam, kurā valstī viņš atrodas:''Lietuvu šokē dubultslepkavība: dēls ar lāpstu nogriež vecākiem galvas.''šitas arī tev būs malacis????dauni tie zirga galvas!dzīvnieki!!
8.maijs 2017, 18:14 | links
 
Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU!

Gintsldz, 7.maijs 2017, 12:56

Gintsldz, 7.maijs 2017, 22:05
8.maijs 2017, 18:10 | links
 
Lietuvieši malači, parādījuši mūsu koloradņikam, kurā valstī viņš atrodas:

Lietuvas robežsargi liek Latvijas pilsonim noņemt no mašīnas uzlīmes ar padomju simboliku

Automašīna ar Latvijas reģistrācijas numuru apturēta Paģēgu robežkontroles punktā ceļā uz Krievijas Kaļiņingradas apgabalu, teikts Lietuvas Valsts robežapsardzes dienesta paziņojumā.
43 gadus vecā autovadītāja dokumenti bijuši pilnīgā kārtībā, bet robežsargi pievērsuši uzmanību divām vienādām uzlīmēm uz viņa automašīnas «Toyota Carina» sānu logiem, kurās attēlots tanks un padomju simbolika, kuras demonstrēšana Lietuvā aizliegta, - sirpis un āmurs un piecstaru zvaigzne.

Robežsargi likuši autovadītājam noplēst uzlīmes, un pēc pārbaudes procedūrām viņam atļauts turpināt ceļu.
Par notikušo ziņots policijai, kas sākusi administratīvā pārkāpuma lietu, jo Lietuvas Administratīvo tiesību pārkāpumu kodekss aizliedz nacistisko un komunistisko simbolu izplatīšanu un demonstrēšanu.
Latvijas pilsonim vēlāk būs jāierodas Paģēgu policijas komisariātā. Viņam draud naudassods 150 līdz 300 eiro apmērā.
8.maijs 2017, 17:22 | links
 
Brālīt, šito fufeli par dzīvošanu pagātnē tu vari apspriest ar Docentveidīgajiem. Tev tak par kādu rievu ir vairāk kā viņiem? Ar Docentu mana teorija, ka runājot ar cilvēku kaut kas no dzirdētā viņa smadzenēs tomēr aizķeras, nestrādā. Paskaties, tu esi mainījies, Raihs ir mainījies. Docents- nē. Nav ne tagadnes ne nākotnes bez pagātnes. Krievija iznīdēja gan savu, gan pakļauto tautu inteliģenci. Tas ir fakts. Tavuprāt tas neiespaido šodienu? Ko tavuprāt nozīmē "krievi nāk"? Ja kāds atgādina ka krievija izdarīja to un to, nozīmē "krievi nāk"? Jā kāds saka, ka krievija uzbrūk savām kaimiņu valstīm un tāpēc mums ir jācenšās samazināt riskus lai nepieļautu kaimiņa agresiju pret mums, nozīmē krievi nāk? Tu pat neapjēdz ka tavs apgalvojums, ka krievi nenāks, jo viņiem te nav ko darīt ir pliks tavs pieņēmums. Apsolūti ne ar ko neargumentēts. Ne tu to vari zināt, ne zini kas viņiem prātā. Es arī tev varu pateikt, ka tavs dzērājkaimiņš tevi neaiztiks. Jo viņam no tevis neko nevajag. Bet nē. Es tev teikšu: esi gatavs, jo visādi var gadīties. Tu par sevi nevari būt 100% drošs, kur nu vēl par citu.
8.maijs 2017, 14:36 | links
 
Andreiko,Tu joprojām svini uzvaru!?

sermuksis, 8.maijs 2017, 09:37


Neko īpaši nesvinēju, vismaz alko netiku sev iekšā lējis.
8.maijs 2017, 11:32 | links
 
Usi, atceries to, kā pirms 21 gada Latvija iekļuva tā saucamajā pč virslīgā! Znaroks ripu ieslaucīja vārtos ar visu vārtsargu, un nekas - ieskaitīja :)

andreiko, 8.maijs 2017, 09:28

Noteikumi un likumi pa 20 gadiem krietni mainījušies, to der ielāgot ;)
8.maijs 2017, 10:13 | links
 
Andreiko,Tu joprojām svini uzvaru!?
8.maijs 2017, 09:37 | links
 
Usi, atceries to, kā pirms 21 gada Latvija iekļuva tā saucamajā pč virslīgā! Znaroks ripu ieslaucīja vārtos ar visu vārtsargu, un nekas - ieskaitīja :)
8.maijs 2017, 09:28 | links
 
Un pa ķepu neviens Elvim nesita, bakstīja atlēkušo ripu. Ja spriež šitādā šnitē, tad jau pirmajā spēlē Meijam pirmo Latvijas izlases golu arī nedrīkstētu skaitīt - iebakstīja taču to ripu, ko vārtsargs ķepā nesavāca vai pie ledus nepiespieda. Kamēr ripa nav ķepā vai pie ledus piespiesta, to drīkst un vajag bakstīt!

andreiko, 8.maijs 2017, 06:18

Tiesneša svilpe nosaka bakstīšanas iespējas , pēc tās , nu nekādi .
8.maijs 2017, 09:16 | links
 
Un Jums ar neslimot!
8.maijs 2017, 09:05 | links
 
Novērtēju jauno dialogu veidotāju :)
8.maijs 2017, 08:58 | links
 
дядья, а ты ваапче чаго сказать то хател
8.maijs 2017, 08:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager