Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
mjuniors [07.05.17]: putina fane Lepēna,ir pakāsusi. Tagad tik vēl hokejs jāpaņem. :)
Ļoti pakāsusi?
7.maijs 2017, 21:30 | links
 
Paskaties, kā politiķi izsakās- nekas nav saprotams( domāju, arī viņiem pašiem). Domāju, galvenais Lemberga politiskās veiksmes iemesls ir vēstījuma stila vienkāršība+ humors
7.maijs 2017, 21:29 | links
 
putina fane Lepēna,ir pakāsusi. Tagad tik vēl hokejs jāpaņem. :)
7.maijs 2017, 21:27 | links
 
Piekrītu, Raih. Galvenais lai var saprast. Atceros augstskolā viens pasniedzējs "dikti gudrs", laikam bija ar. Bet tā mīleja sarežgīto terminaloģiju, ka cik gudrs iegāju lekcijā tik izgāju. Tāpēc arī ieliku pēdīņās viņa gudrību. Kāda jēga no tā, ja stāstījums neaiziet līdz studentam.
7.maijs 2017, 21:04 | links
 
Man gan vienmēr ir riebusies sarežģītu terminu un svešvārdu izmantošana sava viedokļa paušanai, tā sacīt, gudrība slēpjas vienkāršībā... Bet nu šim vīram var piedot, ir interesanti palasīt, visnaz pagaidām....
7.maijs 2017, 20:50 | links
 
Labs stiliņš, man patīk. Tā turpināt! :)) Zin jau te vairāki gadi pagājuši un ar šiem personāžiem ir izrunāts krustām šķērsām. Šāds fakts un tāds fakts, protams netiek atbildēts uz nepatīkamajiem faktiem, bet gan atbildēts a ASV var, klanies tam un tam (ES). Bezcerīgi, jo kā saka esu jau izsmelts, kā arī šeit pārējie personāži. Tāpēc ir pāriets uz personālijām, jeb pāriets ir uz viņu primātisma stilu. Bet kā mēs zinām viņi tādā dialogā spēcīgi. Jeb kā tu teici, uzliek sūdu uz ventilatora.

mjuniors, 7.maijs 2017, 19:46


Mēs vai nu radām apstākļus vai tiem piemērojamies. Pietiek ar 2-3 sakarīgiem cilvēkiem un gaisotne telpā jau ir cita. Paskaties, svētdiena, copes nav jau 3šo dienu, bet šeit miers sapratne.
7.maijs 2017, 20:35 | links
 
Labs stiliņš, man patīk. Tā turpināt! :)) Zin jau te vairāki gadi pagājuši un ar šiem personāžiem ir izrunāts krustām šķērsām. Šāds fakts un tāds fakts, protams netiek atbildēts uz nepatīkamajiem faktiem, bet gan atbildēts a ASV var, klanies tam un tam (ES). Bezcerīgi, jo kā saka esu jau izsmelts, kā arī šeit pārējie personāži. Tāpēc ir pāriets uz personālijām, jeb pāriets ir uz viņu primātisma stilu. Bet kā mēs zinām viņi tādā dialogā spēcīgi. Jeb kā tu teici, uzliek sūdu uz ventilatora.
7.maijs 2017, 19:46 | links
 
Aigaram!
Ja konstruktīvie ņem virsroku, viss ir ok. Mēs šobrīd cenšamies izveidot puslīdz sakarīgu dialogu. Ja kāds destruktīvais uzsviež sūdus uz ventilatora, publika viņu noēdīs.
Mans vecais beidzās 1998.g. un viņam arī nepatika brīvā Latvija un neko viņam nevarēja pierādīt. Kaut vai, ka nevienam nav pienākuma gādāt kādam darbu. Teoloģijai tuvumā neesmu bijis. Izlasīju bībeli, lai ir priekšstats par ko stāsts. Organizēta reliģija manuprāt ir bezkaunīgākā krāpšana kādu var iedomāties.
Tu manuprāt nenoķēri domu. Es nenoniecinu nevienu un neko. Kāds vēlas pavilkt svītru un fiksēt profitu 1945.g. 9. maijā. A kapē, pēc tam vairs nekas nenotika? Laiki beidzās? Latvijā pēdējās būtiskās izmaiņas notika 1991. g. 24. augustā. Pavelkam svītru un fiksējam sauso atlikumu.
7.maijs 2017, 17:53 | links
 
Aigaram! Par nelgu u.t.t. tiesībām izteikties.
Kāda runa? tādas tiesības ir un netiek apspriestas, bet (mans vecais teica, ka uzmanīgi jāklausās pēc bet)... Iedomājies situāciju - četriem personāžiem jāatrisina vienādojums ar diviem nezināmiem. Viens saka,ka vajadzīga algebras grāmata vidusskolām, otrs, ka pietiks ar pamatskolas matemātiku. Trešais saka, ka tas viss ir huiņa un jāiet dzert alus. ceturtais piedāvā vienu nezināmo tūlit pa lēto samainīt. Ja visiem ir vienādas tiesības viņi to sūda vienādojumu neatrisinās līdz laiku beigām.

Makatanav, 7.maijs 2017, 16:07


Atvaino ka ar partraukumu , bet Tavs piemers konkreti atbilst Ļoti pazistamai CL polit sadaļas grupai ;)

Tapec šeit iesprinkt un risinat pasaules un Latvijas problemas ir vienkarši - bezsakars ;)

Tev ta nešķiet ? ;)
7.maijs 2017, 17:23 | links
 
Bralitis [13m]: Tieši tāpēc katram zvēru baram ir vajadzīgs barvedis kas pasaka cik ir 2 x 2 .Jā! Tieši tā! Tādēļ jums esmu vajadzīgs ES!

raihs, 7.maijs 2017, 17:13


Hei ;) nesi no vakardienas atjedzies , vai šodien jau agri saki ;)

Vareji jau paciesties , pec deviņiem es ari paņemšu - saldakam miedziņam ;)
7.maijs 2017, 17:18 | links
 
Peter ( sori ka bez garumzimem - kompim gļuks ) ;)

Par temam ;) ja paskatas nopietnak , uz katru vardu vai domu var vert vaļa jaunu temu ;) Tapec ir izveles briviba , gribam runajam ( attistam temu ) , ja ne , tema nomirs pati par sevim ;)

Zinu ka esi macijies teoloģiju ;) Tapec par uzvaru , varu pajautat ta ;)
Kapec noniecinat VIENA gudra un dižena cilveka nesto upuri :( ? Visi TRIS baltijas prezidenti saprata kas viņus sagaida :( Saprata bet neturpinaja ciņu lidz pilnigai iznicibai - ļaujot Taviem un maniem seņčiem izdzivot ( tas manas domas , klat tur nebiju un objektivi spriest par tik senu vesturi nevaru )
Tapec varu atkartot , ņirgaties par pretinieka veselibas problemam ----- ;)
Un ari Tavs piemers , salidzinat boksa maču ar valstu savstarpejas atiecibas - nu nav labakais ;)

Tavs sencis bija gudrs virs ( jeb ir ) :)

P/S Nu redz paris temas nomira ;)
7.maijs 2017, 17:14 | links
 
Bralitis [07.05.17]: Tieši tāpēc katram zvēru baram ir vajadzīgs barvedis kas pasaka cik ir 2 x 2 .
Jā! Tieši tā! Tādēļ jums esmu vajadzīgs ES!
7.maijs 2017, 17:13 | links
 
Aigaram! Par nelgu u.t.t. tiesībām izteikties.
Kāda runa? tādas tiesības ir un netiek apspriestas, bet (mans vecais teica, ka uzmanīgi jāklausās pēc bet)... Iedomājies situāciju - četriem personāžiem jāatrisina vienādojums ar diviem nezināmiem. Viens saka,ka vajadzīga algebras grāmata vidusskolām, otrs, ka pietiks ar pamatskolas matemātiku. Trešais saka, ka tas viss ir huiņa un jāiet dzert alus. ceturtais piedāvā vienu nezināmo tūlit pa lēto samainīt. Ja visiem ir vienādas tiesības viņi to sūda vienādojumu neatrisinās līdz laiku beigām.

Makatanav, 7.maijs 2017, 16:07


Tieši tāpēc katram zvēru baram ir vajadzīgs barvedis kas pasaka cik ir 2 x 2 .
7.maijs 2017, 17:01 | links
 
Aigaram! Par nelgu u.t.t. tiesībām izteikties.
Kāda runa? tādas tiesības ir un netiek apspriestas, bet (mans vecais teica, ka uzmanīgi jāklausās pēc bet)... Iedomājies situāciju - četriem personāžiem jāatrisina vienādojums ar diviem nezināmiem. Viens saka,ka vajadzīga algebras grāmata vidusskolām, otrs, ka pietiks ar pamatskolas matemātiku. Trešais saka, ka tas viss ir huiņa un jāiet dzert alus. ceturtais piedāvā vienu nezināmo tūlit pa lēto samainīt. Ja visiem ir vienādas tiesības viņi to sūda vienādojumu neatrisinās līdz laiku beigām.
7.maijs 2017, 16:07 | links
 
Aigaram! Par uzvaru.
Vai man jājūtas vainīgam, ka tas pamuļķis ar pārlieku lepnību un anaboliķiem sevi noveda kapā. Tas mērglis gribēja mūs iznīcināt. Pie tam ar glanci, ievērojot visus lorda Česterfilda noteikumus. Lai tā glauni vēstures grāmatās var ierakstīt, ka mēs paši to gribējām. Man ir prieks, ka tas monstrs ir pagalam uz visiem laikiem.
7.maijs 2017, 15:58 | links
 
Aigaram! Nu redzi pats ,kas notiek, ja ignorē pamatlikumus. Mums jau ir 5 tēmas , ko darīsim.
7.maijs 2017, 15:44 | links
 
Aigaram!
Lai veidotos dialogs - hm ;) ko ieverot - pieklajibu , toleranci , sapratni - A varbut vienkarši macet uzklausit ari cita domas - nevis uzvesties ka Raihveidigajiem ( lamaties un apsaukaties ) ?garam!

Es taču visu iepriekš paskaidroju. Vienojamies par tēmu, vienojamies par terminoloģiju, rakstam gramatiski saistīti un aiziet. Ja tas netraucē , sākumā un galā pievienojam " bļe"(estētiem). Nav problēmu. Problēmas sākas ja dialogs jāveido ar kretīnu, nelgu, ģeķi vai trako. Tu iestādīji kartupeļus, bet es sākšu murgot, ka arī īri pirms lielā bada sastādīja kartupeļus.

Makatanav, 7.maijs 2017, 13:29

Jā, jā, Tu sastādīji kartupeļus, tātad Tu gribi lai Latvijā ir lielais bads. Vot maita!(sarkasms)

Makatanav, 7.maijs 2017, 14:14


Daļa no senajam attistitajam valstim ( ar veletiem senatiem ) saka atbalstit pederastiju un tamlidzigas figņas - un tika pilniba likvidetas dabas katastrofas ;)
Ari lidziba ;)
7.maijs 2017, 15:40 | links
 
Sveicināts Aigars!
Mans vārds ir Pēteris.

Latvijas vesture - protams - katrs gads labaks neka bijušais ;) Tikai gribas lai tie LABIE LAIKI pienak man dzivam esot ;) Nevis skatities ka Tavi ieveletie simts gudrie atļauj pardot mežu vai Latvijas zemi :(

Šābrīža Latvija ir likumsakarīgs vēstures atīstības produkts. Vēstures gaitu nav iespējams pasteidzināt, lai kā gribētos. Iedomājies, kāda būtu Latvija ar dzīveslīmeni kā Vācijā? Melna, pavisam melna un neviens neko nevarētu padarīt. Tā, ka viss nav tik viennozīmīgi.

Makatanav, 7.maijs 2017, 13:18


Paldies , man prieks ;)

Valsti vestures gaitu VAR UN VAJAG PAATRINAT ( ka ari piebremzet ) kas šobrid Latvija ir ļoti aktuali ;)
Pieradijumi - nu paskaties ka tika nobremzeta ta pati ZIEM KOREJA , UN VJETNAMA :( Par paatrinajumu doma pats ;)

Briva Latvija ( demokratiska ) ari ģeķiem un nelgam ir tiesibas izteikt savu viedokli un domas ;) VAI NE ? ;) Ja busi pietiekoši gudrs atradisi pareizas domas lai cilveku ( ari trako ) parliecinatu ;) UN TIKAI Tavi nosauktie personaži neatrodot pareizos vardus - mekle kašķi un ceņšas visas savas nelaimes novelt uz citu pleciem ( krutakie sak lamaties + krievu valoda ) ;)
"Atkal 25! Kurā vietā es ko tamlīdzīgu apgalvoju. Kāds sakars vēlētu amatpersonu politiskās atbildības realizēšanai ar dialoga veidošanas pamatprincipiem, vai vēstures paradoksiem. Kur es gaužos? MĒS UZVARĒJĀM! Analoģija ar boksu - 1. raunda vidū mēs guļam sadauzītu mūli un tiesnesis skaita. Pie 7 tas nenormālais bullis atmet pedāļus ar sirdstrieku un pie 8 mēs pieceļamies un paliekam kājās. Kurš uzvarēja? Kur tiek kurināts naids? Fakta konstatācija."

Klausies es vienkaršu jautajumu uzdevu --- KAD --- šodien , ritdien , pec desmit gadiem ?

MES UZVAREJAM ;) Tavs pretinieks ringa godigi stav un gaida kad Tu ar sadauzitu muli piecelsies , nesit , nesparda , bet Tu sagaidi kad viņš nokrit ar sirds kaiti , un priecajies par uzvaru ;) Nu mana skatijuma mazliet divaini - vareji jau noligt ari snaiperi kas pec pirma sitiena Tev - moči to nabagu nost ;) NESPORTISKI ;)
7.maijs 2017, 15:35 | links
 
Aigaram!
Lai veidotos dialogs - hm ;) ko ieverot - pieklajibu , toleranci , sapratni - A varbut vienkarši macet uzklausit ari cita domas - nevis uzvesties ka Raihveidigajiem ( lamaties un apsaukaties ) ?garam!

Es taču visu iepriekš paskaidroju. Vienojamies par tēmu, vienojamies par terminoloģiju, rakstam gramatiski saistīti un aiziet. Ja tas netraucē , sākumā un galā pievienojam " bļe"(estētiem). Nav problēmu. Problēmas sākas ja dialogs jāveido ar kretīnu, nelgu, ģeķi vai trako. Tu iestādīji kartupeļus, bet es sākšu murgot, ka arī īri pirms lielā bada sastādīja kartupeļus.

Makatanav, 7.maijs 2017, 13:29


Jā, jā, Tu sastādīji kartupeļus, tātad Tu gribi lai Latvijā ir lielais bads. Vot maita!(sarkasms)
7.maijs 2017, 14:14 | links
 
Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU!

Gintsldz, 7.maijs 2017, 12:56
7.maijs 2017, 14:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager