Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
udo733 [04.05.17]: Un šodienas aceres dienai dziesmiņa tiem kas gatavi vicināt varavīksnes karogus un laizīt ES pakaļu:
http://youtu.be/RLAlxHxQKTc

Docents, 4.maijs 2017, 08:08
Tu kropli aizvērsies vienreiz vai tev toč kāds to palīdzēs izdarit
Tas kā draudi vai kārtējā ,, mutes bajāra,, šļupsti?
4.maijs 2017, 13:28 | links
 
Vēlreiz...
4.maijs 2017, 12:23 | links
 
[url=https://m.facebook.com/sandris.bergmanis/photos/a.310914655907565.1073741828.293446767654354/470018476663848/?type=3&source=48] Papriecājaties par komentiem- šķiet, ka visus docents rakstījis...Briesmīgi[\url]
4.maijs 2017, 12:21 | links
 
Un šodienas aceres dienai dziesmiņa tiem kas gatavi vicināt varavīksnes karogus un laizīt ES pakaļu:
http://youtu.be/RLAlxHxQKTc

Docents, 4.maijs 2017, 08:08

Tu kropli aizvērsies vienreiz vai tev toč kāds to palīdzēs izdarit.
4.maijs 2017, 08:25 | links
 
Un šodienas aceres dienai dziesmiņa tiem kas gatavi vicināt varavīksnes karogus un laizīt ES pakaļu:
http://youtu.be/RLAlxHxQKTc
4.maijs 2017, 08:08 | links
 
raihs [03.05.17]: Truli ir krievi- viņiem ir fundamentāli svarīgi, lai viņus apzog krievs, nevis latvietis! Viņu nacionālisms ir slims!
Un to saka ūdensgalva un klauns kurš vizuāli ir kā bračka tam štatu ākstam, līdz šim nebiju pat ievērojis ! :DDD vieni gēni noteikti. Tad lūk ja kāds ar ko slimo, noteikti tu un aizej tak vienreiz pie normāla ārsta. Tavs pseido patriotisms un paranoja ,,krievi nāk,, jau pieriebusies , un tikai progresē. Vēl reiz varu pateikt : krievi te ir bijuši vienmēr.
Un gribat te rusofobi vai nē, bet viņi savu paņems kamēr daži te bļaustīsies ka pie visa vainīgi krievi, bet valdošo partiju nihilismu un klaju ņirgāšanos par ,,tautu,, izliekas neredzam.
4.maijs 2017, 07:36 | links
 
Laikam pietiks šim vakaram ;) No Tavas dižas inteliģences - inteliģenti pateiktajiem rupjajiem lamuvardiem ( paldies ka vismaz latviskajiem ;)) palika skumigi :( Kada gan mums ta INTELIĢENCE un cik zemiski mums tie inteliģenti ;)

Fi-i ;)
4.maijs 2017, 00:08 | links
 
Kapec murgs ? Vis ir loģiski ;) pieprasijums rada piedavajumu ;) Plus vel musu pašu vienaldziba un nespeja saukt pie atbildibas TOS ko esam ievelejuši ;)
Velme izlikties vispareizakajam , visgudrakajam , vis....... , plus citu nonievašana , nicinašana ....... :(

Un galu gala - man pofig kas Jums tur Riga - man sava ģerevņa kartibu ieviest ;) VO :)
3.maijs 2017, 23:56 | links
 
Murgs ir tajās ntajās latviešu partijās! Būtu labāk apvienojušies, bet nē redz...

[i]Salīdzinoši februārī par «Saskaņas» un GKR sarakstu balsot bija gatavi 43,3% vēlētāju.

Aprīlī otrs augstākais reitings Rīgā bija nacionālajai apvienībai «Visu Latvijai»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK), par ko gatavi balsot 7%, bet trešajā vietā būtu apvienotais Latvijas Reģionu apvienības un partijas «Latvijas attīstībai» (LRA/LA) saraksts ar 6,5% balsu. Februārī par nacionālo apvienību savu balsi bija gatavi atdot 7,8% vēlētāju, bet par LRA/LA sarakstu - 6,1% vēlētāju.


Tālāk seko Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) par ko pašvaldību vēlēšanās Rīgā balsotu 6,1% vēlētāju. Par «Vienotību» balsotu 3,4%, Jauno konservatīvo partiju (JKP) - 2,7%, «KPV LV» - 2% un «No sirds Latvijai» - 0,4%[i]
3.maijs 2017, 23:38 | links
 
Ja godigi ;) es ari esmu nesaprašana - izskatas ka šodien nesi ticis pie kartejas alko devas ;)
3.maijs 2017, 23:30 | links
 
Kur un kad esi redzējis, ka latvietis ir mierā ar to, ka viņu apzog cits latvietis? Kur esi redzējis, ka letiņi valdību slavē? Bet paskaties uz vati- viņi nilu debesīs ceļ, neskatoties uz absolūti atklātu zagšanu! Viņš pat vairs neslēpjas! Un neko- vatei pofig, ka tik krievs, ka tik 9.maija dzerstiņu nosponsorē, ja tik putinu atbalsta!
Man ir kauns, ka es tev idiotam vispār atbildu
3.maijs 2017, 23:21 | links
 
Truli ir krievi- viņiem ir fundamentāli svarīgi, lai viņus apzog krievs, nevis latvietis! Viņu nacionālisms ir slims!

raihs, 3.maijs 2017, 22:59


Bet tad jau Tu esi truladons , jo izskatas ka Tev vispar vienalga kas Tevi apzog - latvietis , krievs , eiro pediņš , vai dvieļgalva ;)
3.maijs 2017, 23:10 | links
 
Truli ir krievi- viņiem ir fundamentāli svarīgi, lai viņus apzog krievs, nevis latvietis! Viņu nacionālisms ir slims!
3.maijs 2017, 22:59 | links
 
Kurš Raihs tad ir truls - tie kas baidas bet prot apvienoties - jeb tie kas nebaidas un ir paši par sevi ;) CITATS - ; ka aitas kas redz ka plosa viņu biedreni , bet tikai noliec galvu naiva ceriba ka viņu tas neskars : citata beigas ;)
http://apollo.tvnet.lv/zinas/par-saskanas-un-gkr-apvienoto-sarakstu-pasvaldibu-velesanas-gatavi-balsot-46-6-rigas-veletaju/793781?utm_source=gismeteo
3.maijs 2017, 22:54 | links
 
Redz kur mana viedokļa apstiprinājums- plēsīgais ir truls, un plēsīgais ir homofobs. Vai viņam kremt, ka veči viens otru vico? Kāda viņam daļa? Man personiski pofig. Esmu ceļojis diezgan. Īpaši Āzijā- kādi tik viņi tur nestaigā, un ko tik nedara! Un nevienu tas neuztrauc! Un NEKAS ar viņiem nav noticis- nedz visi par pidariem palikuši, nedz dzimstība mazinājusies! Te ir jāsaprot- neesmu par pidariem, esmu pret truliem "plēsīgajiem"
3.maijs 2017, 22:43 | links
 
Juurasbullis [03.05.17]: Pēdējais Latvijas krievs piedzims 2067. gadā
Žēl, ka es to nepiedzīvošu:)))
3.maijs 2017, 22:36 | links
 
Un jo trulāka tauta, jo lielāki homofobi.

raihs, 2.maijs 2017, 22:31[/quote]

URMMAS maisiņš nevajag - iedo šnupdraniņš - smejoties asaras saskreja acis un puncits apsapejas ;)

Gribas Raiham oponet , bet bail ka nesapratis ;)

Fobija ir bailes - bailes no jeb ka - zirnekļiem , čuskam , šauram telpam ,augstuma - un parasti no kaut ka baidas GUDRI cilveki ;)

Tikai muļķis dzeš degošu televizoru ar udeni - vai ar bļavienu - es nebaidos - bažš pirkstus gaļas mašina ;)

Tapat ari ar pederastiju - gudri cilveki saprot ( un baidas ) , ja ļausim vaļu pediņiem , driz ari citas sex minoritates ( zoo , nekro un t.t. ) saks bļaut par savam tiesibam :(

Nu tad " trula " tauta - atbalstam ( un nebaidamies ) pediņus ;) pec paris gadiņiem aplaudesim zoofilišiem ;) Un tad kad Raihs taisisies uz smilšu kalniņu - pats laiks bus nekrofiliem ;D
3.maijs 2017, 22:28 | links
 
 
nu veci Jus te laiz.varbut nav verts perties ap to afrikani.gan jau vinu kaut kur uzcienas ar bambuku. par valsti - nu mazina vina mums.un nabadziga. dievs apdalijis ar resursiem - nav ne naftas,ne zelta, ne dimantu.pat sals nav.ar valdibu nav paveicies - vai nu zagliga vai stulba.bet tomer mums ir SAVA valsts.daudzam tautam tas ir nerealizejams sapnis. priecasimies par to pasu.varbut kadreiz veiksies labak.labak laizam uz copi.
3.maijs 2017, 20:48 | links
 
Maisiņš vajag?
3.maijs 2017, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager