Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ou bļaviens - te jau iet lielos apgriezienos ;) Veči sasparojušīes un maļ visu - sakot no ļeģionariem beidzot ar nodokļu shemošanu ;) Un es vecais muļķis gribeju palasit homoru ;)
Bļaviens - izradas ir lietas kur es pat gribetu Raiham un Sullai piekrist ;)

Skaidrs ar manam smadzeņu krokam te darit nav ko - tapec - arlabu nakti ;)
28.aprīlis 2017, 22:49 | links
 
Neaizmirstiet vēl pieminēt repsīšus un talonu laikus!
28.aprīlis 2017, 22:46 | links
 
Viss mainās, lēni, nemanāmi, bet mainās. Kurš atceras 15Ls. pensijas un pasakainu 200Ls. algu.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 22:37

Atceros- 95 gada maijs-
28.aprīlis 2017, 22:40 | links
 
Viss mainās, lēni, nemanāmi, bet mainās. Kurš atceras 15Ls. pensijas un pasakainu 200Ls. algu.
28.aprīlis 2017, 22:37 | links
 
Cilvēki Latvijā ir kādi ir, citu nebūs. Nepatīkami, bet ja nezags Jānis, zags Pēteris. Viens no "krievu laiku"ļaunumiem, ka zagt nav kauna lieta. Zagt ir labi, gudri - malacis.Man ir prieks par jaunajiem, viņiem tas nav "asinīs",ir visādi, bet man nācies satikt normālus..Nav brīnumreceptes kā to visu vērst par labu.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 21:27

Jaunie kukuļus sauc par lobismu. Lobisms ir tieši tā pati kukuļdošana .

Bralitis, 28.aprīlis 2017, 21:40


Agrāk bija Padomju savienība, tagad Eiropas savienība..... kules mainās, bet vēži tie paši.
:DDDDD
28.aprīlis 2017, 22:15 | links
 
Bratans esot iedziļinājies grāmatvedībā, tas labi- tad palasi par reinvestēto peļņu un padomā par skandināvu banku iespējām vai vēlmem dot kukuļus:)
http://breicis.com/reinvestetas-pelnas-nodoklis/
Starp citu- pats tieši , vai pastarpināti un Nekautrējoties, izmanto mūsu visu maksāto nodokļu labumus, kur ap pusi valsts izdevumu sociālās izmaksas, veselība, izglītība, jo neticu ka esi atteicies no bērnu ,slimības un citiem pabalstiem,sūti bērnus privātskolā neej pats un neved bērnus pie ğimenes ārsta, jo tas viss par mūsu naudu neliekas ētiski,uttutjp, nu saprati jau , bet vari neatbildēt, ja nu vienīgi ar kādu mīļu Lavrova, Berijas vai cita tās puses favorīta citātu.
28.aprīlis 2017, 22:12 | links
 
Pirms pāris gadiem maniem kolēģiem bija kāzuss- šie taisīja Trīszvaigžņu ordeņus. Nu neko- šiem pārstāvus no Valsts kancelejas pasaka-gribi turpināt taisīt-tāda un tāda summa kešā tam un tam... Kolēģis atteicās, tagad ordeņus taisa Lietuvā par daudz augstākām cenām... Un tas notiek Valsts kancelejā ibio!!!!!

raihs, 28.aprīlis 2017, 21:52

zivs pūst no galvas!!!
28.aprīlis 2017, 21:54 | links
 
Par to valsts/pašvaldību pasūtījumos noshēmoto naudu. Man ir tikai pāris līgumuar pašvaldībām( neiespringstu uz to un nepatīk arī). Taisu par minimālām cenām. Pelnu uz apjomu. Nu ir taču ok- priecājies, ja tev vispār iedod pasūtījumu- pelni uz reāli izdarīto darbu. Bet nē- muhļī taču, taisa dubultīgas cenas, tad dalās... Pretīgi tas viss

raihs, 28.aprīlis 2017, 21:47

Un nopelna 2x vairāk kā tu :)

Bralitis, 28.aprīlis 2017, 21:51

Lai pelna- man tas viss nah nav vajadzīgs! Pietiek ar paša reāli nopelnīto!
28.aprīlis 2017, 21:53 | links
 
Pirms pāris gadiem maniem kolēģiem bija kāzuss- šie taisīja Trīszvaigžņu ordeņus. Nu neko- šiem pārstāvus no Valsts kancelejas pasaka-gribi turpināt taisīt-tāda un tāda summa kešā tam un tam... Kolēģis atteicās, tagad ordeņus taisa Lietuvā par daudz augstākām cenām... Un tas notiek Valsts kancelejā ibio!!!!!
28.aprīlis 2017, 21:52 | links
 
Par to valsts/pašvaldību pasūtījumos noshēmoto naudu. Man ir tikai pāris līgumuar pašvaldībām( neiespringstu uz to un nepatīk arī). Taisu par minimālām cenām. Pelnu uz apjomu. Nu ir taču ok- priecājies, ja tev vispār iedod pasūtījumu- pelni uz reāli izdarīto darbu. Bet nē- muhļī taču, taisa dubultīgas cenas, tad dalās... Pretīgi tas viss

raihs, 28.aprīlis 2017, 21:47


Un nopelna 2x vairāk kā tu :)
28.aprīlis 2017, 21:51 | links
 
Es mēnesī maksāju diezgan daudzus tūkstošus nodokļos( neprecizēšu). Ja saskaitu gada griezumā, mati ceļas stāvus- par to baudu varētu attīstīties un attīstīties! Un kad izlasu, ka kādam draņķim tas viss algā samaksāts par kārtējo " pētījumu", pretīgi paliek. Jo to nodokļu piķi tiešām ir reāli grūti nopelnīt...

raihs, 28.aprīlis 2017, 21:23

Tas nozīmē tikai vienu -ka kādam tas ir ļoti izdevīgi lai tu un vēl tūkstošiem kā tu nebūtu attīstības . Kam tad ir izdevīgi lai ekonomika šeit neattīstās ? To var pagriez uz lielo politiku uzreiz -atkal kaimiņvalstīm . Rodas iespaids ka mūsu politiķus komandē no Kremļa kaut gan atmāzējas tagad uz Briseli . Kāpēc Igauņi reinvestēto peļņu neapliek vispār ar nodokļiem bet mūsējie sāk sviestu dzīt ? Kura interesēs tas ir ? 1 variants - Bankas . Tiklīdz reinv, peļņu neapliktu ar nodokļiem samazinātos lielo kredītu pieprasījums. Tas ir pat ļoti ticams ka Rimšēvicam kādu ļimonu atkal kāda banku asociācija iebāzusi ķešā lai tikai nobremzētu reformu . 2.variants -ārpolitika - krievu pirksts - lai ilgtermiņa mērķim pietuvotos - nodzītu ekonomiku līdz absolūtam besim un pēc tam piedāvāt medusmaizi nākotnē . šis variants ir maz ticams bet nevar izslēgt. Vairāk sliecos uz banku mafijas spiedienu nepieļaut reformas . Kukuļiem ar viņiem naudiņas pietiek .

Bralitis, 28.aprīlis 2017, 21:37
tu tak tiko drusku citādi drukāji!''Jūs te kā vienmēr huiņu dzenat.nema nemainaties . Auni nļin ar saviem krieviem.un kur tu pats tagad iebrauci???

Gintsldz, 28.aprīlis 2017, 21:41


Es iebraucu loģiskos vai neloģiskos spriedelējumos ,es nenodarbojos ar citas nācijas bezjēdzīgu apdiršanu un viena un tā paša malšanu .
28.aprīlis 2017, 21:49 | links
 
Par to valsts/pašvaldību pasūtījumos noshēmoto naudu. Man ir tikai pāris līgumuar pašvaldībām( neiespringstu uz to un nepatīk arī). Taisu par minimālām cenām. Pelnu uz apjomu. Nu ir taču ok- priecājies, ja tev vispār iedod pasūtījumu- pelni uz reāli izdarīto darbu. Bet nē- muhļī taču, taisa dubultīgas cenas, tad dalās... Pretīgi tas viss
28.aprīlis 2017, 21:47 | links
 
Es mēnesī maksāju diezgan daudzus tūkstošus nodokļos( neprecizēšu). Ja saskaitu gada griezumā, mati ceļas stāvus- par to baudu varētu attīstīties un attīstīties! Un kad izlasu, ka kādam draņķim tas viss algā samaksāts par kārtējo " pētījumu", pretīgi paliek. Jo to nodokļu piķi tiešām ir reāli grūti nopelnīt...

raihs, 28.aprīlis 2017, 21:23

Tas nozīmē tikai vienu -ka kādam tas ir ļoti izdevīgi lai tu un vēl tūkstošiem kā tu nebūtu attīstības . Kam tad ir izdevīgi lai ekonomika šeit neattīstās ? To var pagriez uz lielo politiku uzreiz -atkal kaimiņvalstīm . Rodas iespaids ka mūsu politiķus komandē no Kremļa kaut gan atmāzējas tagad uz Briseli . Kāpēc Igauņi reinvestēto peļņu neapliek vispār ar nodokļiem bet mūsējie sāk sviestu dzīt ? Kura interesēs tas ir ? 1 variants - Bankas . Tiklīdz reinv, peļņu neapliktu ar nodokļiem samazinātos lielo kredītu pieprasījums. Tas ir pat ļoti ticams ka Rimšēvicam kādu ļimonu atkal kāda banku asociācija iebāzusi ķešā lai tikai nobremzētu reformu . 2.variants -ārpolitika - krievu pirksts - lai ilgtermiņa mērķim pietuvotos - nodzītu ekonomiku līdz absolūtam besim un pēc tam piedāvāt medusmaizi nākotnē . šis variants ir maz ticams bet nevar izslēgt. Vairāk sliecos uz banku mafijas spiedienu nepieļaut reformas . Kukuļiem ar viņiem naudiņas pietiek .

Bralitis, 28.aprīlis 2017, 21:37

tu tak tiko drusku citādi drukāji!''Jūs te kā vienmēr huiņu dzenat.nema nemainaties . Auni nļin ar saviem krieviem.un kur tu pats tagad iebrauci???
28.aprīlis 2017, 21:41 | links
 
Cilvēki Latvijā ir kādi ir, citu nebūs. Nepatīkami, bet ja nezags Jānis, zags Pēteris. Viens no "krievu laiku"ļaunumiem, ka zagt nav kauna lieta. Zagt ir labi, gudri - malacis.Man ir prieks par jaunajiem, viņiem tas nav "asinīs",ir visādi, bet man nācies satikt normālus..Nav brīnumreceptes kā to visu vērst par labu.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 21:27


Jaunie kukuļus sauc par lobismu. Lobisms ir tieši tā pati kukuļdošana .
28.aprīlis 2017, 21:40 | links
 
Es mēnesī maksāju diezgan daudzus tūkstošus nodokļos( neprecizēšu). Ja saskaitu gada griezumā, mati ceļas stāvus- par to baudu varētu attīstīties un attīstīties! Un kad izlasu, ka kādam draņķim tas viss algā samaksāts par kārtējo " pētījumu", pretīgi paliek. Jo to nodokļu piķi tiešām ir reāli grūti nopelnīt...

raihs, 28.aprīlis 2017, 21:23


Tas nozīmē tikai vienu -ka kādam tas ir ļoti izdevīgi lai tu un vēl tūkstošiem kā tu nebūtu attīstības . Kam tad ir izdevīgi lai ekonomika šeit neattīstās ? To var pagriez uz lielo politiku uzreiz -atkal kaimiņvalstīm . Rodas iespaids ka mūsu politiķus komandē no Kremļa kaut gan atmāzējas tagad uz Briseli . Kāpēc Igauņi reinvestēto peļņu neapliek vispār ar nodokļiem bet mūsējie sāk sviestu dzīt ? Kura interesēs tas ir ? 1 variants - Bankas . Tiklīdz reinv, peļņu neapliktu ar nodokļiem samazinātos lielo kredītu pieprasījums. Tas ir pat ļoti ticams ka Rimšēvicam kādu ļimonu atkal kāda banku asociācija iebāzusi ķešā lai tikai nobremzētu reformu . 2.variants -ārpolitika - krievu pirksts - lai ilgtermiņa mērķim pietuvotos - nodzītu ekonomiku līdz absolūtam besim un pēc tam piedāvāt medusmaizi nākotnē . šis variants ir maz ticams bet nevar izslēgt. Vairāk sliecos uz banku mafijas spiedienu nepieļaut reformas . Kukuļiem ar viņiem naudiņas pietiek .
28.aprīlis 2017, 21:37 | links
 
Es mēnesī maksāju diezgan daudzus tūkstošus nodokļos( neprecizēšu). Ja saskaitu gada griezumā, mati ceļas stāvus- par to baudu varētu attīstīties un attīstīties! Un kad izlasu, ka kādam draņķim tas viss algā samaksāts par kārtējo " pētījumu", pretīgi paliek. Jo to nodokļu piķi tiešām ir reāli grūti nopelnīt...

raihs, 28.aprīlis 2017, 21:23

vienkārši biznesa haizivs!!!
28.aprīlis 2017, 21:29 | links
 
Cilvēki Latvijā ir kādi ir, citu nebūs. Nepatīkami, bet ja nezags Jānis, zags Pēteris. Viens no "krievu laiku"ļaunumiem, ka zagt nav kauna lieta. Zagt ir labi, gudri - malacis.Man ir prieks par jaunajiem, viņiem tas nav "asinīs",ir visādi, bet man nācies satikt normālus..Nav brīnumreceptes kā to visu vērst par labu.
28.aprīlis 2017, 21:27 | links
 
baudu- naudu... Sajuka. Cik zīmīgi:)
28.aprīlis 2017, 21:24 | links
 
Es mēnesī maksāju diezgan daudzus tūkstošus nodokļos( neprecizēšu). Ja saskaitu gada griezumā, mati ceļas stāvus- par to baudu varētu attīstīties un attīstīties! Un kad izlasu, ka kādam draņķim tas viss algā samaksāts par kārtējo " pētījumu", pretīgi paliek. Jo to nodokļu piķi tiešām ir reāli grūti nopelnīt...
28.aprīlis 2017, 21:23 | links
 
Raih Usim no sākuma ir jēdziens grāmatvedība jāiemācas. Tu ļoti precīzi pateici par to patriotismu. Patriotismam ar nodokļu maksāšanu vai nemaksāšanu nav nekāda sakara. Ja man idiotiem jāmaksā nodokļi kur atgriezenisko procesu neredzu tad labāk viņus maksāt pēc iespējas mazāk , un mūsu likumdošana ir tāda ka tā pat liek to darīt . Es gribu attīstīties nevis visu laiku domāt par izdevumiem lai nebūtu peļņa kas paredzēta attīstībai jāslēpj un jānoshēmo . Tas jau vairs nav riebums pret šo sistēmu bet jau reāls naids. Uzsveru tas ir naids pret korupciju ,pret stulbiem politiķiem ,pret to ka viņu dēļ mēs izskatāmies ļoti bēdīgi uz pārējo fona . Ja tā naida nebūtu tad tiešām es būtu tāds pats Urla un pauts kā Usis.
28.aprīlis 2017, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager