Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Usi Ja tu tā domā tad tev toč nav smadzeņu un neko absolūti nesajēdz no nodokļiem un kā beidzot varētu beigt shēmot. Shēmo pilnīgi visi - pilnīgi. Nodokļu reforma bij ļoti labs risinājums lai enerģiju novirzītu mierīgam ,godīgam darbam nevis visu laiku funktierēt kā ietaupīt ,kā apiet nodokļus kas spiež pie zemes . Shēmošana samazinātos līdz minimumam un valsts kase piepildītos ļoti strauji. Cik zinu tu ar tik briesmīgām lietām kā uzņēmējdarbība neesi saskāries - tev viss pa vieglo ir nācis -tāpēc sēdi savā ūķī un nepuksti par lietām par kurām nesaproti ...un par to Urlu tevi oficiāli pasūtu nahuj .

Bralitis, 28.aprīlis 2017, 21:02


Mums lv ir tā šie 100 pipe les naudu izčurā tas toč jo ja sadala pa svērām viss sanāk ! Lv auto ipašnieki nomsksā 0.7 miljardus gadā akcīze un nodoli kà var nepietikt ceļu atjaunošanai !!!! Vienkārši izčurā un viss!!! Katram nodoklim ir savs ataisnojums bet mums visu liek vienā katlā un sadala 200 pipe les savā starpa!!!!
28.aprīlis 2017, 21:09 | links
 
Slēdziet LTV7, pašlaik tur rāda dokumentālo filmu par Ādolfu, Musolīni.

Cegls, 28.aprīlis 2017, 20:16

Laba filmiņa
28.aprīlis 2017, 21:07 | links
 
Tam taču nav nekādas nozīmes. Viss ir likumsakarīga procesa likumsakarīgas izpausmes. Svarīgi, ka Krievija nekad nebūs impērija un Latvijas valsts pastāvēšana pārskatāmā nākotnē ir nodrošināta.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 20:00
Patīkami lasīt jaunus viedokļus.

mjuniors, 28.aprīlis 2017, 21:04

Patīkami gan. Rets gadījums.
28.aprīlis 2017, 21:06 | links
 
Tam taču nav nekādas nozīmes. Viss ir likumsakarīga procesa likumsakarīgas izpausmes. Svarīgi, ka Krievija nekad nebūs impērija un Latvijas valsts pastāvēšana pārskatāmā nākotnē ir nodrošināta.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 20:00

Patīkami lasīt jaunus viedokļus.
28.aprīlis 2017, 21:04 | links
 
Usi Ja tu tā domā tad tev toč nav smadzeņu un neko absolūti nesajēdz no nodokļiem un kā beidzot varētu beigt shēmot. Shēmo pilnīgi visi - pilnīgi. Nodokļu reforma bij ļoti labs risinājums lai enerģiju novirzītu mierīgam ,godīgam darbam nevis visu laiku funktierēt kā ietaupīt ,kā apiet nodokļus kas spiež pie zemes . Shēmošana samazinātos līdz minimumam un valsts kase piepildītos ļoti strauji. Cik zinu tu ar tik briesmīgām lietām kā uzņēmējdarbība neesi saskāries - tev viss pa vieglo ir nācis -tāpēc sēdi savā ūķī un nepuksti par lietām par kurām nesaproti ...un par to Urlu tevi oficiāli pasūtu nahuj .
28.aprīlis 2017, 21:02 | links
 
Nu neko darīt, turpini zagt, un lepoties ar to, urla.

usis, 28.aprīlis 2017, 20:42
Te būšu bračkas pusē- vārds "zagt" nodokļu nepilnīgas nomaksas gadījumā ( no PVN tāpat nekādi neizvairīties)ir nepiemērots. Personiski man nav ne ticības to izlietošanas lietderīgumā un attiecīgi ne mazākās vēlmes tos maksāt. Tik vien kā nevaru no tiem izvairīties....Līdz ar to sasaistīt patriotismu ar nodokļu nomaksu pašreizējā Latvijā nevar! Pazīstu vairākus cilvēkus, par kuriem esmu 100% pārliecināts, ka viņi galvu par Latviju noliks,bet nodokļus nemaksā ne vella... Ej nu saproti, kam taisnība... Tiesa, lielīties ar nodokļu nemaksāšanu nu gan nevajadzētu- lepoties tur nav ko...

raihs, 28.aprīlis 2017, 20:56

jāāā!''gudrība''vienkārši staro no tevis!!!izdomāt internetā ierakstīt ka nemaksā nodokļus!!!un vēl paziņas ievilkt,viņi noteikti tev paldies par reklāmu pateiks!
28.aprīlis 2017, 21:01 | links
 
Nu neko darīt, turpini zagt, un lepoties ar to, urla.

usis, 28.aprīlis 2017, 20:42

Te būšu bračkas pusē- vārds "zagt" nodokļu nepilnīgas nomaksas gadījumā ( no PVN tāpat nekādi neizvairīties)ir nepiemērots. Personiski man nav ne ticības to izlietošanas lietderīgumā un attiecīgi ne mazākās vēlmes tos maksāt. Tik vien kā nevaru no tiem izvairīties....Līdz ar to sasaistīt patriotismu ar nodokļu nomaksu pašreizējā Latvijā nevar! Pazīstu vairākus cilvēkus, par kuriem esmu 100% pārliecināts, ka viņi galvu par Latviju noliks,bet nodokļus nemaksā ne vella... Ej nu saproti, kam taisnība... Tiesa, lielīties ar nodokļu nemaksāšanu nu gan nevajadzētu- lepoties tur nav ko...
28.aprīlis 2017, 20:56 | links
 
Tam taču nav nekādas nozīmes. Viss ir likumsakarīga procesa likumsakarīgas izpausmes. Svarīgi, ka Krievija nekad nebūs impērija un Latvijas valsts pastāvēšana pārskatāmā nākotnē ir nodrošināta.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 20:00

''Vērienīgs papildinājums armijai: Latvija no Austrijas iegādāsies 47 pašgājējhaubices''vai var būt biji domājis šo???
28.aprīlis 2017, 20:55 | links
 
Tam taču nav nekādas nozīmes. Viss ir likumsakarīga procesa likumsakarīgas izpausmes. Svarīgi, ka Krievija nekad nebūs impērija un Latvijas valsts pastāvēšana pārskatāmā nākotnē ir nodrošināta.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 20:00

http://skaties.lv/beztabu/satiksme/bistams-parvads-jekabpili-ilgstosi-apdraud-soferus-naudas-remontam-nav-par-ko-maksajam-nodokli/
28.aprīlis 2017, 20:49 | links
 
Jūs te kā vienmēr huiņu dzenat.nema nemainaties . Auni nļin ar saviem krieviem. Es riktīgi sacepos pēc ziņām. Man gribas teikt Lavrova vārdiem kārtējo reizi par mūsu politiķiem - ĢEBILI . Es jau tā cerēju ka pieņems nodokļu reformu .Biju pamatīgi iedziļinājies tajā. Mēs būtu ar nodokļu likumdošanu nostājušies līdzvērtīgi Igaunijai ,šur tur pat labāk. Tagad kārtējā diršana - kā jūs sakat absolūts populisms. Paceļ tikai savas savas politiskās akcijas bet reāli neko neizdara un pat taisās atteikties no nodokļu reformas. Tātad : Kučinskis, Vienotība,Rimšēvics - šos večus varēs tuepmāk vainot par to ka Latvijai nebūs izaugsmes. Un es jau taisījos pēc nodokļu reformas sākt nodokļus maksāt . Nobeigumā vēlreiz - ģebili !!!

Bralitis, 28.aprīlis 2017, 20:21


Brālīt, uztaisi mikrouzņēmumu!
28.aprīlis 2017, 20:45 | links
 
Jūs te kā vienmēr huiņu dzenat.nema nemainaties . Auni nļin ar saviem krieviem. Es riktīgi sacepos pēc ziņām. Man gribas teikt Lavrova vārdiem kārtējo reizi par mūsu politiķiem - ĢEBILI . Es jau tā cerēju ka pieņems nodokļu reformu .Biju pamatīgi iedziļinājies tajā. Mēs būtu ar nodokļu likumdošanu nostājušies līdzvērtīgi Igaunijai ,šur tur pat labāk. Tagad kārtējā diršana - kā jūs sakat absolūts populisms. Paceļ tikai savas savas politiskās akcijas bet reāli neko neizdara un pat taisās atteikties no nodokļu reformas. Tātad : Kučinskis, Vienotība,Rimšēvics - šos večus varēs tuepmāk vainot par to ka Latvijai nebūs izaugsmes. Un es jau taisījos pēc nodokļu reformas sākt nodokļus maksāt . Nobeigumā vēlreiz - ģebili !!!

Bralitis, 28.aprīlis 2017, 20:21

Nu neko darīt, turpini zagt, un lepoties ar to, urla.
28.aprīlis 2017, 20:42 | links
 
Makatanava
Labi sacīts! Gan pirmaisposts, gan otrais- par sūdīgo selekciju, jo labāko latviešu daļu krievi nosita... Tagad palikuši pusdeģenerāti, tie tad arī vada valsti...

raihs, 28.aprīlis 2017, 18:22

Jā, saprotu no kurienes šīs ūdensgalvas ! :DDD
Pusģenerāti te esat sanākuši un krievus vainojat!
Vai arī valsti krievi vada? Vai patrioti?
28.aprīlis 2017, 20:28 | links
 
Jūs te kā vienmēr huiņu dzenat.nema nemainaties . Auni nļin ar saviem krieviem. Es riktīgi sacepos pēc ziņām. Man gribas teikt Lavrova vārdiem kārtējo reizi par mūsu politiķiem - ĢEBILI . Es jau tā cerēju ka pieņems nodokļu reformu .Biju pamatīgi iedziļinājies tajā. Mēs būtu ar nodokļu likumdošanu nostājušies līdzvērtīgi Igaunijai ,šur tur pat labāk. Tagad kārtējā diršana - kā jūs sakat absolūts populisms. Paceļ tikai savas savas politiskās akcijas bet reāli neko neizdara un pat taisās atteikties no nodokļu reformas. Tātad : Kučinskis, Vienotība,Rimšēvics - šos večus varēs tuepmāk vainot par to ka Latvijai nebūs izaugsmes. Un es jau taisījos pēc nodokļu reformas sākt nodokļus maksāt . Nobeigumā vēlreiz - ģebili !!!
28.aprīlis 2017, 20:21 | links
 
''ASV departaments piekritis tomēr izsniegt vīzas Nacionālā teātra aktieriem''.šitas arī labais!tomēr izlūdzās mūsu ''sabiedroto ''labvēlību!!!
28.aprīlis 2017, 20:20 | links
 
Slēdziet LTV7, pašlaik tur rāda dokumentālo filmu par Ādolfu, Musolīni.
28.aprīlis 2017, 20:16 | links
 
Tam taču nav nekādas nozīmes. Viss ir likumsakarīga procesa likumsakarīgas izpausmes. Svarīgi, ka Krievija nekad nebūs impērija un Latvijas valsts pastāvēšana pārskatāmā nākotnē ir nodrošināta.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 20:00

un ''nodrošināta'' kam??
28.aprīlis 2017, 20:04 | links
 
Tam taču nav nekādas nozīmes. Viss ir likumsakarīga procesa likumsakarīgas izpausmes. Svarīgi, ka Krievija nekad nebūs impērija un Latvijas valsts pastāvēšana pārskatāmā nākotnē ir nodrošināta.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 20:00

vauu!!cik tas ir ''pārskatāmā nakotnē''?5.gadi,7.gadi?
28.aprīlis 2017, 20:02 | links
 
Tam taču nav nekādas nozīmes. Viss ir likumsakarīga procesa likumsakarīgas izpausmes. Svarīgi, ka Krievija nekad nebūs impērija un Latvijas valsts pastāvēšana pārskatāmā nākotnē ir nodrošināta.
28.aprīlis 2017, 20:00 | links
 
Bet funktieris jau bija par to, ka tajā karā beigās uzvarēja mūsējie. Paradoks odnako, bet mežabrāļi uzvarēja NKVD.

Makatanav, 28.aprīlis 2017, 18:37

Tā jau var teikt jā, bet tomēr katram tā uzvara sava. Diez vai tie tūkstoši kuri tika izsūtīti vai muka uz rietumiem no sarkanā mēra jūtas lielie uzvarētāji. Tik daudz salauzti likteņi, tik daudzi svešumā zaudējusi saikni ar Latviju ka vairs nevēlējās atgriezties. Un vai uzvarētāji nejūtas tie tūkstoši okupantu kas 9. maijā pulcējas karātavu laukumā ? Viss tak čotka, savs pacans valda galvaspilsētā kurš runā savā valodā, liek savus drauģeļus zekus labos amatos, kā to autozagli Centrāltirgū. Mēs jau paši letiņi savas neizdarības dēļ ļaujam tiem justies kā uzvarētājiem, kaut dēļ tā ka pirms 25 gadiem līdz ar ļeninekļiem nelikvidējām to okupācijas pieminekli.

Sulla, 28.aprīlis 2017, 19:06

Jā, pirms 25 gadiem bija eiforija(nu grūti jau to pārmest)- letiņi bij priecīgi, šeftmaņi aktīvi šeftējās un uz kopējā fona daudzkas neienāca prātā, ka jākoncentrējas un, kamēr Krievijā pārmaiņu/grūtību drudzis, vajadzēja taja brīdī arī valodas/skolu lietu atrisināt bez puņķošanās, tagad toreizējās neizdarības(varbūt arī sabotāžas)sekas redzamas. Tas pats ar to pārdaugavas pieminekli. Estiem bija duka bronzas aļošu pārvietot atbilstošākā vietā- atceraties kāda bija maurošana krieviskajā un krievvalodīgajā vidē, par pašu Krieviju nemaz nerunājot? Un nekas, neviens nenomira..
Rekur tā reakcija 12:15
28.aprīlis 2017, 19:50 | links
 
Ieliku šo filmu, lai noskatās tie kuri fano par psrs laikiem.
Ja kāds mēģinās iestāstīt, ka tad bij forši, lai noskatās šo filmu.
28.aprīlis 2017, 19:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager