Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
NU KO JUS CEPATIES ;) Paies trisdesmit gadiņi un pats nomirs ;) Ka mes visi ;)

plesigais, 25.aprīlis 2017, 15:54
Man tomēr labpatiktu, ka viņš ātrāk...

raihs, 25.aprīlis 2017, 17:15


A Tu pameģini ta maigi , bez krievu piesaukšanas un krievu mates vardiem ;)

Zinu - zinu , cik gruti un nepierasti , ieklausities citu cilveku domas un saprast - ja pats esi sev KARALIS UN VERGS vienlaicigi ;)

Ta mans brivlaiks ( kamer siči guļ ) beidzas - taka turpiniet lamaties - smiekligi lasit ;)
25.aprīlis 2017, 17:35 | links
 
NU KO JUS CEPATIES ;) Paies trisdesmit gadiņi un pats nomirs ;) Ka mes visi ;)

plesigais, 25.aprīlis 2017, 15:54

Man tomēr labpatiktu, ka viņš ātrāk...
25.aprīlis 2017, 17:15 | links
 
Docents ir visus (izņemot mani jo nelasu viņa tekstus) iebāzis maisā .Atradis vājo punktu( krievus) un tik paspaida to -un visi pavelkas . Smieklīgi skatīties kā viens bumbieris manipulē ar pārējiem.

Bralitis, 25.aprīlis 2017, 09:18
Bračka, da neko viņš nav iebāzis- vienīgi savās fantāzijās ;))) Viņi abi nodarbojas ar tādu kā pseidointelektuālo onānismu un paši bezgala priecājas par to un tik karina klāt "klaunus" u.c. Piekrītu, paši esam vainīgi, ka vispār ielaižamies uz to primitīvo trollēšanu.

eldorado, 25.aprīlis 2017, 13:12

Viņi nenodarbojas , jūs viņiem nodračījat - viņi tikai gūst baudu no tā . Tā man tas izskatās .

Bralitis, 25.aprīlis 2017, 14:08

Tas ir viņu slapjais sapnītis. Viņi paši, paši- skat, nosaukā visus par tunelistiem un paši sev līksmi paklapē uz pleca un vēl šur tur.
25.aprīlis 2017, 16:33 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/zinatnieki-nak-klaja-ar-biedejosu-prognozi-cilvecei-ir-atlikusi-vel-30-gadi/792951?utm_source=gismeteo&utm_medium=newsbox&utm_campaign=news

NU KO JUS CEPATIES ;) Paies trisdesmit gadiņi un pats nomirs ;) Ka mes visi ;)

Nu ka tad tur ar to Koreju - uzblieza ar ko ;) Un ka ar pasaules poličiem - skatijos bet nekur neka :(
25.aprīlis 2017, 15:54 | links
 
Docents ir visus (izņemot mani jo nelasu viņa tekstus) iebāzis maisā .Atradis vājo punktu( krievus) un tik paspaida to -un visi pavelkas . Smieklīgi skatīties kā viens bumbieris manipulē ar pārējiem.

Bralitis, 25.aprīlis 2017, 09:18
Bračka, da neko viņš nav iebāzis- vienīgi savās fantāzijās ;))) Viņi abi nodarbojas ar tādu kā pseidointelektuālo onānismu un paši bezgala priecājas par to un tik karina klāt "klaunus" u.c. Piekrītu, paši esam vainīgi, ka vispār ielaižamies uz to primitīvo trollēšanu.

eldorado, 25.aprīlis 2017, 13:12

Viņi nenodarbojas , jūs viņiem nodračījat - viņi tikai gūst baudu no tā . Tā man tas izskatās .

Bralitis, 25.aprīlis 2017, 14:08


Brālīt, nu trāpīgāk būtu grūti pateikt!!
25.aprīlis 2017, 15:38 | links
 
Docents ir visus (izņemot mani jo nelasu viņa tekstus) iebāzis maisā .Atradis vājo punktu( krievus) un tik paspaida to -un visi pavelkas . Smieklīgi skatīties kā viens bumbieris manipulē ar pārējiem.

Bralitis, 25.aprīlis 2017, 09:18
Bračka, da neko viņš nav iebāzis- vienīgi savās fantāzijās ;))) Viņi abi nodarbojas ar tādu kā pseidointelektuālo onānismu un paši bezgala priecājas par to un tik karina klāt "klaunus" u.c. Piekrītu, paši esam vainīgi, ka vispār ielaižamies uz to primitīvo trollēšanu.

eldorado, 25.aprīlis 2017, 13:12


Viņi nenodarbojas , jūs viņiem nodračījat - viņi tikai gūst baudu no tā . Tā man tas izskatās .
25.aprīlis 2017, 14:08 | links
 
Docents ir visus (izņemot mani jo nelasu viņa tekstus) iebāzis maisā .Atradis vājo punktu( krievus) un tik paspaida to -un visi pavelkas . Smieklīgi skatīties kā viens bumbieris manipulē ar pārējiem.

Bralitis, 25.aprīlis 2017, 09:18

Bračka, da neko viņš nav iebāzis- vienīgi savās fantāzijās ;))) Viņi abi nodarbojas ar tādu kā pseidointelektuālo onānismu un paši bezgala priecājas par to un tik karina klāt "klaunus" u.c. Piekrītu, paši esam vainīgi, ka vispār ielaižamies uz to primitīvo trollēšanu.
25.aprīlis 2017, 13:12 | links
 
Bet varbūt kāds stiprākais un ašākais jāsūta klapēties. Brālīt, tu nevēlies!!??

apelsins, 25.aprīlis 2017, 10:27

Kāda tur klape? Nelīdzēs. Tur vienkārši ir jāšauj nost

raihs, 25.aprīlis 2017, 10:31

Pieturos pie Raiha teiktā .Lodi pierē un miers. Nē .... divas , lai būtu absolūts miers .
25.aprīlis 2017, 11:46 | links
 
Kāda tur klape? Nelīdzēs. Tur vienkārši ir jāšauj nost
25.aprīlis 2017, 10:31 | links
 
Bet varbūt kāds stiprākais un ašākais jāsūta klapēties. Brālīt, tu nevēlies!!??
25.aprīlis 2017, 10:27 | links
 
Es ik pa laikam "iekrītu", ar cerību tajā draņķī sataustīt kādu cilvēcisku saprāta stīgu. Bezcers. Un pēc tam es dusmojos uz sevi par rakstura vājumu, vai izdzertā alkohola daudzumu:))) Ignorance ir vienīgā taktika
25.aprīlis 2017, 10:21 | links
 
Apelsīn kāda taktika ? Džeki paši vainīgi -pauti pa mīkstu ka pavelkas visu laiku uz viņa provokācijām.
Aktuālās tēmas kas tiešām ir svarīgas ar te maz tiek apspriestas - viss tik un tā atgriežas pie krieviem . Kā mazi aizvainoti bērniņi visu laiku maļ vienu un to pašu . Docents ir visus (izņemot mani jo nelasu viņa tekstus) iebāzis maisā .Atradis vājo punktu( krievus) un tik paspaida to -un visi pavelkas . Smieklīgi skatīties kā viens bumbieris manipulē ar pārējiem.
25.aprīlis 2017, 09:18 | links
 
Bet tas ir absolūti bezjēdzīgi! Man pat šķiet, ka Docents vienkārši paņirgājas ar retiem izņēmumiem, kad jūtas aizvainots. Pēdējās dienas pat nejūtas aizvainots - vnk ierēc!
Jums jāmaina taktika, jo šita šarmanka ir katru vakaru.
24.aprīlis 2017, 23:53 | links
 
kur tur var fallu saskatīt?bet tas jau liecina ka nav kavā visi valeti!!!

Gintsldz, 24.aprīlis 2017, 22:45

Nevari saskatīt neko citu, kā tikai svētkus? Bet tas jau liecina, ka nav kavā nekā cita, izņemot džokerus- tavējo terminoloģijā- klauni.
24.aprīlis 2017, 23:40 | links
 
Kāpēc tam fallam vispār ir jāatrodas uz LV zemes? Ļaut tiem svinēt Latvijas valsts lielāko traģēdiju un ņirgāties. Kāds mums ar to sakars ? Iegrūda plaukstošu nāciju ā-nusā, pārlieku lojāli esam šajā jautājumā. Svinētāji, pasaules gļēvākā armija, tik lopiski neviens te līdz ww2 nebij uzvedies.Skumji.

skutans, 24.aprīlis 2017, 22:52
nu tad paraudi!

Gintsldz, 24.aprīlis 2017, 23:27


Vai tik krievi nebija pirmie, kas sāka vērsties pret Ebrejiem vēl pirms vecā labā Ādolfa ,ginč ? Paštuko, papēti vēstures avotus. Rīt daudz darāmā, kā copmann izsakās- ADIOS !:)
24.aprīlis 2017, 23:40 | links
 
Kāpēc tam fallam vispār ir jāatrodas uz LV zemes? Ļaut tiem svinēt Latvijas valsts lielāko traģēdiju un ņirgāties. Kāds mums ar to sakars ? Iegrūda plaukstošu nāciju ā-nusā, pārlieku lojāli esam šajā jautājumā. Svinētāji, pasaules gļēvākā armija, tik lopiski neviens te līdz ww2 nebij uzvedies.Skumji.

skutans, 24.aprīlis 2017, 22:52

nu tad paraudi!
24.aprīlis 2017, 23:27 | links
 
tagad man sak nākt apskaidrība par raiha rakstīto,tas ir :jums ir problēma komunicēt ar cilvēkiem dzīvajā!kaut kāda fobija.plus vēl bailes.kaut viens no jums to ko jūs man te esat sarakstījuši esat spējīgi man to atkārtot klātienē?šaubos!tas ir viss uz ko esat spējīgi!latvieši!kauns par tādiem latviešiem!
24.aprīlis 2017, 23:24 | links
 
šito docenta profilu ari vajag ignoret,lai taisa nakamo:DD

uldens2, 24.aprīlis 2017, 22:47

Vai tad nepamanīji- vakat 08:03 posts no Marfim? Jauns docenta klons. Šis taupa laikam, kad neviens vairs uz šiem diviem nereaģēs( 8.lapā)
24.aprīlis 2017, 22:58 | links
 
šito docenta profilu ari vajag ignoret,lai taisa nakamo:DD

uldens2, 24.aprīlis 2017, 22:47

Vai tad nepamanīji- vakat 08:03 posts no Marfim? Jauns docenta klons. Šis taupa laikam, kad neviens vairs uz šiem diviem nereaģēs( 8.lapā)
24.aprīlis 2017, 22:53 | links
 
parcelt uz getliniem to pieminekli
24.aprīlis 2017, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager