Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Uldens
Parīzes nomales ir briesmīgas- reāla Bronksa

raihs, 23.aprīlis 2017, 22:02tam ar EU nav sakara,sudiga imigracijas politika vienkarši

uldens2, 23.aprīlis 2017, 22:51

A kurš tad ir izveidojis to imigrācijas politiku ? Krievi vai?

Bralitis, 23.aprīlis 2017, 22:57
katras valsts valdiba veido imigracijas politiku
23.aprīlis 2017, 22:59 | links
 
Laikam jau tāpēc šitās sapņu zemes, cilvēki ar vien vairāk pamet
23.aprīlis 2017, 22:59 | links
 
Uldens
Parīzes nomales ir briesmīgas- reāla Bronksa

raihs, 23.aprīlis 2017, 22:02tam ar EU nav sakara,sudiga imigracijas politika vienkarši

uldens2, 23.aprīlis 2017, 22:51


A kurš tad ir izveidojis to imigrācijas politiku ? Krievi vai?
23.aprīlis 2017, 22:57 | links
 
Gribēju uzzināt no spečukiem,Igaunijā valdība ar tik traki zog ,vai tas ir tikai pie mums.

vienkars, 23.aprīlis 2017, 22:51
paskaties korupcijas raditajus,apmeram tikpat zog
23.aprīlis 2017, 22:55 | links
 
Uldens
Parīzes nomales ir briesmīgas- reāla Bronksa

raihs, 23.aprīlis 2017, 22:02
tam ar EU nav sakara,sudiga imigracijas politika vienkarši
23.aprīlis 2017, 22:51 | links
 
Gribēju uzzināt no spečukiem,Igaunijā valdība ar tik traki zog ,vai tas ir tikai pie mums.
23.aprīlis 2017, 22:51 | links
 
DOcent
Vajadzētu tomēr stāvēt pāri viņa līmenim un nemāžoties ar šiem feika profiliem....
23.aprīlis 2017, 22:40 | links
 
Bračku
Piekrītu. Es arī izmestu laukā. Pareizāk sakot, izvirzītu ultimātus. Ja reiz mums pat prezidents noshēmo EU piķi, par ko tad vispār runāt??? Es nesaprotu to Eiropu. Tas nav liberālisms, tā ir kaut kāda huiņa!

raihs, 23.aprīlis 2017, 22:06
vienkārši tipisks divkosis!tipisks latvietis!!!vēl nesen rakstīji ka lv viss esot ok,tagad jau pilnīgi citu dziesmu dziedi!!!

Gintsldz, 23.aprīlis 2017, 22:24

Tu Docentam rodņa?
23.aprīlis 2017, 22:31 | links
 
[quote=489089
Nu ne jau dēļ franču vēlēšanām, ne? Bet dolārs par 1,5 būtu lieliski!

raihs, 23.aprīlis 2017, 22:18[/quote]

Kā reizi dēļ frančiem. Visi brokeri pat uz nedēļu ir izmainījuši tirdzniecības nosacījumus. Raustās, ka varētu būt baisākās valūtas kustības.
23.aprīlis 2017, 22:25 | links
 
Bračku
Piekrītu. Es arī izmestu laukā. Pareizāk sakot, izvirzītu ultimātus. Ja reiz mums pat prezidents noshēmo EU piķi, par ko tad vispār runāt??? Es nesaprotu to Eiropu. Tas nav liberālisms, tā ir kaut kāda huiņa!

raihs, 23.aprīlis 2017, 22:06

vienkārši tipisks divkosis!tipisks latvietis!!!vēl nesen rakstīji ka lv viss esot ok,tagad jau pilnīgi citu dziesmu dziedi!!!
23.aprīlis 2017, 22:24 | links
 
dzīvs piemērs.Vakar sapazinos ar vienu Īru . Viņam pieder būvkompānija Īrijā . Strādā pie viņa tikai Latvieši ,Lietuvieši,Poļi . Baigi apmierināts -saka džeki rubi uz goda ,Bizness plaukst . Un pats galvenais kad čurbāni pieteikušies darbā ,pastrādājuši pāris dienas ,sačakarējuši kaut kādu tur sienu,tad viņam pateikuši ka fizisks darbs nav paredzēts musulmaņiem ,labāk un ērtāk ir dzīvot uz pabalsta .Nebiju dzīvajā dzirdējis kā īsts īrs visiem facking atvasinājumiem noklāja tos čurkas . Un saka -bļin es ,jūs ,leiši ,poļi tur maksā nodokļus a tie tikai taisa bērnus un un uz bērnu pabalstiem tikai dzīvo . Čurkas atklāti saka ka mēs jau esot viņu vergi. Tā kā tas katls jau vārās no apakšas jau pamatīgi un ja gejisti briseles politiķi to neredz vai vienkārši negrib redzēt tad tas katls vienkārši uzsprāgs .
23.aprīlis 2017, 22:19 | links
 
Nu valūtu kursi jau plosās. EUR sāk stiprināties. Tā ka gaidām ko mums atnesīs rīts. Mazums EUR atkal būs 1.5USD un varēsim pa lēto no USA sūtīt labas kvalitātes mantas

micuks, 23.aprīlis 2017, 22:06

Nu ne jau dēļ franču vēlēšanām, ne? Bet dolārs par 1,5 būtu lieliski!
23.aprīlis 2017, 22:18 | links
 
kaut arī Francija izstāsies no ES . Kas tad notiks ?Pasaules gals vai? Vai tad ES sabruks? Nē. Nevarēs vairs piķi tik daudz noshēmot un tas ir viss.Angļiem jau tas sviests ar čurkām un naudas bezjēdzīgu iemaksāšanu ES kasē kur tā tiek noshēmota un nopizģīta jau piegriezās . Izdzīs čurbānus gan no Anglijas gan francijas un ceru ka 3 reihs Fričos ar atdzīvosies .Varat mani saukt par radikālo populistu bet šitais debīlais aklums agri vai vēlu visiem eiropiešiem reiz piegriezīsies .

Bralitis, 23.aprīlis 2017, 21:40kads EU sakars ar čurkām???

uldens2, 23.aprīlis 2017, 21:55


Aizbrauc uz Franciju , Angliju ,Vāciju,Zviedriju vai Somiju -tad sapratīsi. Ja nesapratīsi tad aizej uz mošeju - tur tev čaļi paskaidros kā baltie (mēs ) auniņi maksājam nodokļus lai viņus uzturētu. Tieši tas ir viens no galvenajiem punktiem kas visiem puslīdz vēl eiropiešīem ir jau piegriezies.
23.aprīlis 2017, 22:07 | links
 
Nu valūtu kursi jau plosās. EUR sāk stiprināties. Tā ka gaidām ko mums atnesīs rīts. Mazums EUR atkal būs 1.5USD un varēsim pa lēto no USA sūtīt labas kvalitātes mantas
23.aprīlis 2017, 22:06 | links
 
Bračku
Piekrītu. Es arī izmestu laukā. Pareizāk sakot, izvirzītu ultimātus. Ja reiz mums pat prezidents noshēmo EU piķi, par ko tad vispār runāt??? Es nesaprotu to Eiropu. Tas nav liberālisms, tā ir kaut kāda huiņa!
23.aprīlis 2017, 22:06 | links
 
Uldens
Parīzes nomales ir briesmīgas- reāla Bronksa
23.aprīlis 2017, 22:02 | links
 
Bračku
Lasīju, ka sabrukšot gan, ja izstāšoties otra lielākā ekonomika (Francija)pēc Vācijas. Es viņus ļoti saprotu- huļi barot visādus Austrumeiropas diedelniekus?!
Kāda pašreiz ir ES? Kas tur var būt labs, ja svarīgos amatos tiek novākti tādi stagnāti- tehnokrāti kā Dombrovskis? ( Man nav nekas pret viņu, bet nu par revolucionāru viņu nenosauksi) Ja balli vada vecmāmiņa Merkele ar opi Olandu? Nekas labs nav gaidāms, ja tā turpināsies.

raihs, 23.aprīlis 2017, 21:49


Nē ES nesabruks. Izmainīsies ekonomiskās attiecības. Ja es būtu ES spicē es jau pēc pirmā gada ar kāju pa dirsu Latvijai un Lietuvai būtu iedevis par šito milzu zagšanu. Domā viņi neredz kā mūsējie notrillina jeb nozog viņu piķi ? Un kā vēl redz. Tas būs normāls ,loģisks gala rezultāts kad vairs piķi nedos -un tas būs pareizi . Tad beidzot būs iemesls politiķiem sākt domāt kā valsti noturēt. Iedomājies Raih situāciju ka Latvija pēkšņi paliek ar tikai ar savu budžetu bez nekādām naudiņām no malas. Dodu 90% ka patreizējie politiķi momentāli dupsi pagrieztu uz austrumiem .A tur cars baķuška ar kalašņikovu , 10x rūdītāks shēmotājs nekā Briseles auniņi .
23.aprīlis 2017, 22:01 | links
 
kaut arī Francija izstāsies no ES . Kas tad notiks ?Pasaules gals vai? Vai tad ES sabruks? Nē. Nevarēs vairs piķi tik daudz noshēmot un tas ir viss.Angļiem jau tas sviests ar čurkām un naudas bezjēdzīgu iemaksāšanu ES kasē kur tā tiek noshēmota un nopizģīta jau piegriezās . Izdzīs čurbānus gan no Anglijas gan francijas un ceru ka 3 reihs Fričos ar atdzīvosies .Varat mani saukt par radikālo populistu bet šitais debīlais aklums agri vai vēlu visiem eiropiešiem reiz piegriezīsies .

Bralitis, 23.aprīlis 2017, 21:40
kads EU sakars ar čurkām???
23.aprīlis 2017, 21:55 | links
 
Nedomāju vis Andreiko. Ja kāds no mums būtu kādā teroraktā zaudējis kādu tuvinieku un politiķi tikai turpinātu noliekt galvas lai tās nocirstu ,nezinu cik ilgi tauta ciestu tādus politiķus. Izdomājuši tagad debīlu nosaukumu - populisti !!! Tie nav populisti -tie ir Reālisti .Populisms ir visa tā herņa ar peģiku laulībām un pārspīlēto lojalitāti pret zagļiem un bandītiem un teroristiem. Visa ES patreizējā politika ir viens milzīgs populisms . Angļi malači -reāli redz lietas ,ceru ka Franči ar atvērtām acīm nobalsos par tā saucajiem "populistiem" p.s. Tramps man ar patīk .
23.aprīlis 2017, 21:51 | links
 
Bračku
Lasīju, ka sabrukšot gan, ja izstāšoties otra lielākā ekonomika (Francija)pēc Vācijas. Es viņus ļoti saprotu- huļi barot visādus Austrumeiropas diedelniekus?!
Kāda pašreiz ir ES? Kas tur var būt labs, ja svarīgos amatos tiek novākti tādi stagnāti- tehnokrāti kā Dombrovskis? ( Man nav nekas pret viņu, bet nu par revolucionāru viņu nenosauksi) Ja balli vada vecmāmiņa Merkele ar opi Olandu? Nekas labs nav gaidāms, ja tā turpināsies.
23.aprīlis 2017, 21:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager