Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Uldiņ,abām sistēmām bija un ir savi plusi un mīnusi,-sāksim tagad uzskaitīt un kasīties? Tāpēc jau mums ir tas podiņš augšpusē piestiprināts,lai varētu vēsi un mierīgi visu pa plauktiņiem salikt...
26.decembris 2017, 16:17 | links
 
Nu un ko tad to zagļu Lembi vislaik tie glupie iedzīvotāji no jauna ievēl? Tā tak nav ,ka vislaik rezultāti tiek viltoti...
Tātad tautiņu tas apmierina,līdz brīdim kad kāds gudrāks un viltīgāks uzradīsies...
26.decembris 2017, 16:13 | links
 
Uldiņ, tas arī ir iespējams,esam dažādos laikos auguši.Bet tādēļ jau nevajag noliegt to pozitīvo kas ir bijis ,ko pats neesi pieredzējis un to ,uz kā auguši tavi vecāki...
Mani kaitina tas nihilisms un neiecietība, tas nav labi un pozitīvismu nevairo.Mēs te varam pavilkt viens otru uz zoba,palaist muļķi,bet nevajag pāršaut pār strīpu...Pa lielam -cienīsim citus,tad arī mūs cienīs...

Tonis, 26.decembris 2017, 16:03
es nevienu nenosodu ja priecajas par savu jaunibas laiku,bet uzdirsišu tiem kas slavēs tā laika politisko situaciju un komunistisko ideoloģiju.
26.decembris 2017, 16:09 | links
 
Kas vainas tam sarkanajam direktoram,ja no tā valdīšanas laikiem visiem iedzīvotājiem tik labums vairojās?Mūsu Lembi ar cik ilgi centrālā vara nevar uz lāpstiņām nolikt.Kāpēc? Tāpēc ,ka aiz viņa stāv vietējie iedzīvotāji,kas to atzīst par labu esam...

Tonis, 26.decembris 2017, 14:56

Anton,nepiekrītu. Centrālajai varai ir pilnīgi pajāt, ko domā un dara vietējie iedzīvotāji.Trešdaļa tautas pazaudēta,katru dienu jauni brauc prom,nu un.Mums ir labi.
Ir cita lieta,aiz Lembja stāv informācija.Vismaz par pāris simtiem,ja ne tūkstošiem, tādu pašu fendermaņu.Pamēģiniet tikai iesēdināt.
26.decembris 2017, 16:07 | links
 
Uldiņ, tas arī ir iespējams,esam dažādos laikos auguši.Bet tādēļ jau nevajag noliegt to pozitīvo kas ir bijis ,ko pats neesi pieredzējis un to ,uz kā auguši tavi vecāki...
Mani kaitina tas nihilisms un neiecietība, tas nav labi un pozitīvismu nevairo.Mēs te varam pavilkt viens otru uz zoba,palaist muļķi,bet nevajag pāršaut pār strīpu...Pa lielam -cienīsim citus,tad arī mūs cienīs...
26.decembris 2017, 16:03 | links
 
Anton,lieta sekojoša-mūsu jaunieši 30+ nesaprot veco krievulaiku humoru.

BrunoL, 26.decembris 2017, 15:35

nu man humors asiocējas ar kaut ko smiekligu,nu tur neko smiekligu priekš sevis neatrodu,ja tas bij jusu laiks tad noteikti iebraucat temā,es nē.
26.decembris 2017, 15:53 | links
 
Apzog paši sevi,ar to jau nav jālepojas..
26.decembris 2017, 15:37 | links
 
Anton,lieta sekojoša-mūsu jaunieši 30+ nesaprot veco krievulaiku humoru.
26.decembris 2017, 15:35 | links
 
Par gaumēm nestrīdās...
26.decembris 2017, 15:08 | links
 
Redz kā mēs progresējam,Uldēns pat nenoskatījies,bet spriedums jau ir...)

Tonis, 26.decembris 2017, 15:01

nu ka lai es noskatos ja man tur neliekas nekas baudāms un skatāms,esmu viņu sen atpakal redzejis,protams nekad visu neesmu spejis noskatities
26.decembris 2017, 15:07 | links
 
Skatos,te vienam otram filosofam tās pagātnes dzīves neveiksmes ir radījušas paliekošu iespaidu...
26.decembris 2017, 15:05 | links
 
Kaut kur iepriekš jau bija, bet ko lai dara.
Tā cilvēka nelaime tik gauža un dziļa rādās esam, ka es ne aiz saltas sirds, bet aiz bijāšanas, savā nesamanībā viņa nelaimi vēl gaužāku nepadarīt, atstāju visu dieva ziņā.
26.decembris 2017, 15:02 | links
 
Redz kā mēs progresējam,Uldēns pat nenoskatījies,bet spriedums jau ir...)
26.decembris 2017, 15:01 | links
 
Te pat ir labāks cirks...:)
26.decembris 2017, 14:57 | links
 
Kas vainas tam sarkanajam direktoram,ja no tā valdīšanas laikiem visiem iedzīvotājiem tik labums vairojās?Mūsu Lembi ar cik ilgi centrālā vara nevar uz lāpstiņām nolikt.Kāpēc? Tāpēc ,ka aiz viņa stāv vietējie iedzīvotāji,kas to atzīst par labu esam...
26.decembris 2017, 14:56 | links
 
Un vispābā! Garīgā apvāršņa un redzesloka paplašināšanu var sākt arī ar cirku. Lai tik būtu virzība.
26.decembris 2017, 14:54 | links
 
Vai maz noskatījies? )

Tonis, 26.decembris 2017, 14:31

nespeju tadu huiņu skatities
26.decembris 2017, 14:54 | links
 
Ja nu kādam tas ir aktuāli - paldies viņu vārdā. Tikai man škiet, ka pēc sarkanā direktora priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu kā gudru domu proponēšanas, nezin vai kāds šādu padomu ņems vērā. (Man arī nav skaidrs kā no tā pirmā izriet tas otrais)
26.decembris 2017, 14:50 | links
 
Bļin,ka tik Raiham tagadiņ to ābeļdārzu neuzrok...:)
26.decembris 2017, 14:48 | links
 
Nozīmē to kā Raihupaps dara,-zelta sieņos un zem ābelītes...
26.decembris 2017, 14:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager