Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
diezvai docentginča butu gatavs dzivot tik neatkarigā valsti bez naftas produktiem,un citiem labumiem ko iegustam no kaimiņvalstim

uldens2, 23.aprīlis 2017, 11:20
ja tu neko nezini par naftas produktu piegādi lv tad ko tu kul tukšu gaisu!pameklē goglē!

Gintsldz, 23.aprīlis 2017, 11:34

jau pameklēju,tas ir ja neatkarigai valstij grib kaut ko uzspiest un viņa nepiekrit,tad atliek uzlikt energo resursu embargo un neatkarigā valsts kļust atkariga:::DDDTa ka tinaties uz kadu neapdzivotu salu un esat saimnieki sava zemē
23.aprīlis 2017, 11:42 | links
 
uldīt!!!un kā ar netu tava iežogotajā ''sapņu valstībā''?tas arī būtu tikai vietējais?

Gintsldz, 23.aprīlis 2017, 11:28ja gribi istu neatkaribu tad amerikaņu nets ari jaatsledz

uldens2, 23.aprīlis 2017, 11:39

tad jau tev pavisam sūdigi laiki pienāktu!kur tad youtube video ņemsi???
23.aprīlis 2017, 11:41 | links
 
uldīt!!!un kā ar netu tava iežogotajā ''sapņu valstībā''?tas arī būtu tikai vietējais?

Gintsldz, 23.aprīlis 2017, 11:28
ja gribi istu neatkaribu tad amerikaņu nets ari jaatsledz
23.aprīlis 2017, 11:39 | links
 
Un runāt par neatkarību kā absolūtu vērtību, kura vai nu ir, vai nu nav, ir nepareizi. Tā nav salīdzināma ar grūtniecību, kura vai nu ir, vai nav. Neatkarību varētu pielīdzināt , piemēram, dzīves apstākļiem- nav villa, bet ir privātmāja- tātad pietiekami. Vai kā ienākumi- neesu miljonārs, bet manām vajadzībām ir absolūti pietiekami. Kaut kā tā
23.aprīlis 2017, 11:38 | links
 
Interesant kuras valstis Eiropā ir pilnīgi neatkarīgas.

Alcans, 23.aprīlis 2017, 11:30
Jā, docent, kuras? Norvēģija, kurā, ja iedur lāpstu zemē, tek ārā nafta?

raihs, 23.aprīlis 2017, 11:34

ko tu uzskati par neatkarību???
23.aprīlis 2017, 11:36 | links
 
Interesant kuras valstis Eiropā ir pilnīgi neatkarīgas.

Alcans, 23.aprīlis 2017, 11:30

Jā, docent, kuras? Norvēģija, kurā, ja iedur lāpstu zemē, tek ārā nafta?
23.aprīlis 2017, 11:34 | links
 
diezvai docentginča butu gatavs dzivot tik neatkarigā valsti bez naftas produktiem,un citiem labumiem ko iegustam no kaimiņvalstim

uldens2, 23.aprīlis 2017, 11:20

ja tu neko nezini par naftas produktu piegādi lv tad ko tu kul tukšu gaisu!pameklē goglē!
23.aprīlis 2017, 11:34 | links
 
Interesant kuras valstis Eiropā ir pilnīgi neatkarīgas.
23.aprīlis 2017, 11:30 | links
 
Jā, tieši tā- pietiekami! Man pietiekami! Es vispār par to nedomāju un neiespringstu, tātad mani tas apmierina!
Neatkarīgās Latvijas laiku uzskatu par altāru, kuru laikam mums nekad vairs nesasniegt.

raihs, 23.aprīlis 2017, 11:10

Man nepietiekami. Jo būt saimniekam savā zemē ir manos gēnos. To laikam sauc par patriotismu.Tavos kā redzu ,,savienību pakalpiņos,, .
23.aprīlis 2017, 11:28 | links
 
uldīt!!!un kā ar netu tava iežogotajā ''sapņu valstībā''?tas arī būtu tikai vietējais?
23.aprīlis 2017, 11:28 | links
 
diezvai docentginča butu gatavs dzivot tik neatkarigā valsti bez naftas produktiem,un citiem labumiem ko iegustam no kaimiņvalstim
23.aprīlis 2017, 11:20 | links
 
Jā, tieši tā- pietiekami! Man pietiekami! Es vispār par to nedomāju un neiespringstu, tātad mani tas apmierina!
Neatkarīgās Latvijas laiku uzskatu par altāru, kuru laikam mums nekad vairs nesasniegt.
23.aprīlis 2017, 11:10 | links
 
Jautājums netika uzdots man. Bet ok
Ko tu piesējies tai superneatkarībai? Mēs dzīvojam globalizācijas laikmetā- visi apvienojas, tranformējas,utt. Man Latvija ir absolūti pietiekami neatkarīga! Un mani neuztrauc, ka mums ir Eiropu vienota nauda, un ka mums ir jāievēro ar visu Eiropu vienādi likumi un lēmumi. Par to varētu uztraukties, ja mums būtu attīstīta, gudra saimniekošana, daudz izejviu, gudra valdība. Bet tā visa nav. Tādēļ vaukšķēt par to ir muļķīgi, jo mūsu neatkarība ir ne mazāka kā pārējām ES dalībvalstīm, kuru starpā ir tādi ekonomikas spēkavīri kā Holande, Vācija, Austrija,utt.
Mana pamatdoma- personiski man Latvija ir absolūti pietiekami neatkarīga! It īpaši, ja salīdzina ar cccp laikiem!

raihs, 23.aprīlis 2017, 08:59

Uzjautrina formulējums : pietiekami !
:DDDD
Kā teiktu ginekologs :
Nevar būt mazliet stāvoklī. Vai nu esi vai neesi.
:)
Un tas ka tevi šis pietiekami apmierina , nenozīmē ka arī pārējos . Dīvaina jūsu ar shmizi tieksme ko salīdzināt ar padomju laikiem, kāpēc nesalīdzini ar Latvijas Neatkarības gadiem ?
23.aprīlis 2017, 11:06 | links
 
23.aprīlis 2017, 10:37 | links
 
Tie paš krievi arī izveda vairumu tos saprātīgākos (gudrākos) latviešus uz Sibīriju, kā rezultātā zaglīgie un nodevīgie palika un pagaidām valstī dominē. Par laimi, genofonds atjaunojas un ar vāvuļošanu, ka viss slikti, daram sev pāri.
23.aprīlis 2017, 10:26 | links
 
Plēsīgais,nāk tacu vēlēšanas,nu kā lai novērš tautu no domam par sakārtotaku valsti-krievi nāk,krievi nāk,zaļi,hakeraini cilvēciņi,šito histēriju tak jānovelk līdz jaunu barokļu nolikšanai pie siles,kaut ta sile jau tek,bet vēl jau var...
23.aprīlis 2017, 10:18 | links
 
Jautājums netika uzdots man. Bet ok
Ko tu piesējies tai superneatkarībai? Mēs dzīvojam globalizācijas laikmetā- visi apvienojas, tranformējas,utt. Man Latvija ir absolūti pietiekami neatkarīga! Un mani neuztrauc, ka mums ir Eiropu vienota nauda, un ka mums ir jāievēro ar visu Eiropu vienādi likumi un lēmumi. Par to varētu uztraukties, ja mums būtu attīstīta, gudra saimniekošana, daudz izejviu, gudra valdība. Bet tā visa nav. Tādēļ vaukšķēt par to ir muļķīgi, jo mūsu neatkarība ir ne mazāka kā pārējām ES dalībvalstīm, kuru starpā ir tādi ekonomikas spēkavīri kā Holande, Vācija, Austrija,utt.
Mana pamatdoma- personiski man Latvija ir absolūti pietiekami neatkarīga! It īpaši, ja salīdzina ar cccp laikiem!

raihs, 23.aprīlis 2017, 08:59

raih ista neakariba ir tad kad apvelk sētu ap savu valsti un dzivo no tā ko paši iegust,saražo.Neizmanto naftu,jo savadak jau esi atkarigs no tas valsts no kuras saņem naftu:DDD
Paskaties cik laimigi ir ziemeļkorejieši,kaut ari atkarigi no ķinas humanajām partikas piegadēm:DD
23.aprīlis 2017, 10:17 | links
 
TO RAIHS
"Par to varētu uztraukties, ja mums būtu attīstīta, gudra saimniekošana, daudz izejviu, gudra valdība. Bet tā visa nav."

Ta visa mums nav :( Bet Tu spej gaudot tikai par sliktajiem krieviem , un padomijas laika izdrasto Latviju , skuļit par idiotiem Tev apkart :( Sakostiem zobiem skatities ka Tava ieveleta ( pareiza valdiba ) ceļ nodokļus , izsaimnieko , shemo - un uz kartejam velešanam - kapt atkal uz ta paša grabekļa :(

Skumji :(
23.aprīlis 2017, 10:13 | links
 
Jautājums netika uzdots man. Bet ok
Ko tu piesējies tai superneatkarībai? Mēs dzīvojam globalizācijas laikmetā- visi apvienojas, tranformējas,utt. Man Latvija ir absolūti pietiekami neatkarīga! Un mani neuztrauc, ka mums ir Eiropu vienota nauda, un ka mums ir jāievēro ar visu Eiropu vienādi likumi un lēmumi. Par to varētu uztraukties, ja mums būtu attīstīta, gudra saimniekošana, daudz izejviu, gudra valdība. Bet tā visa nav. Tādēļ vaukšķēt par to ir muļķīgi, jo mūsu neatkarība ir ne mazāka kā pārējām ES dalībvalstīm, kuru starpā ir tādi ekonomikas spēkavīri kā Holande, Vācija, Austrija,utt.
Mana pamatdoma- personiski man Latvija ir absolūti pietiekami neatkarīga! It īpaši, ja salīdzina ar cccp laikiem!
23.aprīlis 2017, 08:59 | links
 
J
Tad - jautajums - Ka Tu vari uzvert Latviju nopietni ( kas te rakstija 52 % krievu un 30 % latvjvalodigo

plesigais, 23.aprīlis 2017, 00:10


Būtu ka nu, Plēsīgais, lasīt iemācījies. Tas viens. Otrs, to citātu no linka iemetu ar domu, lai varētu paskakatīties, vai tie cipari ir kārtējais dezis no raksta autora puses vai ne.
Es pirmo reizi laikam paskatījos tos tautas skaitīšanas datus. Tur ir uzrādīts, ka Latvijā ir 62 % latviešu un 27% krievu. Bet krievu portālā tie dati ir izzīsti nez no kurienes.

aldis70, 23.aprīlis 2017, 08:33


Aldis70 - vis pareizi ;) personigi TEV atvainojos par faktu sagrozišanu ;) Nebiju domajis Tevi ka aizskart vai apvainot ;)

Vienkarši CL polit sadaļa visi ta iegrimuši " savu " argumentu un faktu interpretacija - ka reizem gribas ka kucenus ar degunu - tajos " faktos " iebast :)

Plusa vel tadi troļi ka Raihs , Smidzis , Uldens - kas šeit ienak tikai lai kurinatu naidu - sava nodzerta pratiņa vai tikai pašiem vien zinama iemesla deļ ;)
23.aprīlis 2017, 08:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager