Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
3

raihs, 22.aprīlis 2017, 20:27

njāā !
22.aprīlis 2017, 20:30 | links
 
3
22.aprīlis 2017, 20:27 | links
 
raihs!tev bērni ir?
22.aprīlis 2017, 20:24 | links
 
Bet docent, tu arvien neatbildēji! Tu tikai izteici viedokli par mani, ko esi izteicis jau simtiem reižu. Novirzies no tēmas? Tēlosi tagad beigtu zivi? Atbildi pēc būtības, docent! :DDD
22.aprīlis 2017, 20:19 | links
 
lūk jūsu ''loģika''
Pajolis nomīza un aizmuka, jo nav argumentu :) un lūk mans ieraksts pirms šis ''ļoti gudrais''cilvēciņš irakstīja savu gudrību!''šovakar man vairs nav laika!rīt varam turpināt!''tad sanāk pēc jūsu pašu loģikas ka jūs pazūdat jo vienkārši nomiežat!
22.aprīlis 2017, 20:09 | links
 
Caurām dienām viens un tas pats- klaunu parāde, beigtas zivis, pēc būtības,nu un protams, DDDD, kā nu bez tā. Tu esi garlaicīgs, docent, un dumjšs arīdzan. Nav jau to tavu neērto jautājumu, nav! Neviens vispār nesaprot, ko tu te gvelz!
Es tev vakar 2x pajautāju- kā tas nākas, ka tavs tipa viedoklis 100℅ atspoguļo krievijas tv viedokli bez mazākās novirzes? Kā tas nākas, ka tu pa visu šo laiku, kopš te esi ievazājies, neesi pateicis nevienu labu vārdu par Latviju?

raihs, 22.aprīlis 2017, 18:28

Tātad pēc būtības atbildu ko esmu jau tev atbildēji, bet tā kā neuztver / diez kurš ir dumjš / vēl reiz atkārtošu :
Nezinu par kādiem tv raidījumiem ir runa, jo neskatos tos, bet tu kā saprotu tos skaties un vēl komentē.
Tavos tekstos krievu - surogātvārdu un izteicienu ir vairāk kā jebkuram te rakstošajam lietotājam.
Tava atmiņa uz paša paustajiem viedokļiem par to ka tev viss kas notiek lv ir pie dirsas / jo dzīvē viss sakārtots/ ,un latvieši ir kā izsalkuši suņi. Slavini un jūsmo par šodienas dzīvi kārtējā savienībā, TAVI CITĀTI !!!!! / fakts / Kurš tad te ir tas vate ?
Šo sarakstu varu turpināt vēl un vēl, bet atbilde no tevis ir : Un ? Vai ,,krievi nāk ,, ! / jo ne Palestīnas problēmu, ne citu tu neredzi vai tad tā nav aprobežotība ?
A mans :DDDD ir pēc izteiktā viedokļa vai faktu uzkaitīšanas nevis kā tavā gadījumā - nevis atbildes pēc satura, tikai apvainojumi un tautas ienaidnieka zīmes karināšana par viedokli, kas nav tev saprotams un pieņemams . Kas arī ir padomju produkta vai pareizāk samazgu pierādījums.
22.aprīlis 2017, 20:08 | links
 
Docent, kā ar personības dalīšanos un bērnibas traumām? Man Strenčos labs paziņa strādā, varu sarunāt vietu pie putina un staļina. Ļenins esot blakus palātā. Ja kas pm.
22.aprīlis 2017, 20:04 | links
 
mjāāā!pazuda gan tas kurš par raihu iespringa,gan uldens2!pirmais laikam uz hāgu jau aizsteidzās!
22.aprīlis 2017, 19:58 | links
 
labi ka docentam ir otrs profils,savadak viņu te neviens neatbalstitu,vismaz pats ar sevi var uzturet diskusiju:DD

uldens2, 22.aprīlis 2017, 19:37
Man jau liekas ka raihs un uldens2 ir viens , jo tik saskaņotu ākstīšanos un atkārtošanu par manu it kā klonu ir smieklīgi, bet tu puis savu intelektu jau ar zarīnu kārtējo reizi apliecināji. ASV aministrāciju arī ceru esi informējis par atklātajiem taviem pierādījumiem ?
:DDDD

Docents, 22.aprīlis 2017, 19:49

jā tīri papīri!!!var ar dokumentiem pa taisno uz hāgu!!!
22.aprīlis 2017, 19:50 | links
 
labi ka docentam ir otrs profils,savadak viņu te neviens neatbalstitu,vismaz pats ar sevi var uzturet diskusiju:DD

uldens2, 22.aprīlis 2017, 19:37

Man jau liekas ka raihs un uldens2 ir viens , jo tik saskaņotu ākstīšanos un atkārtošanu par manu it kā klonu ir smieklīgi, bet tu puis savu intelektu jau ar zarīnu kārtējo reizi apliecināji. ASV aministrāciju arī ceru esi informējis par atklātajiem taviem pierādījumiem ?
:DDDD
22.aprīlis 2017, 19:49 | links
 
Es uz viņu neesu iesprindzis, salīdzinājumā ar jums divi vienā. Gribu lai tu, jūs iesprikstant uz mani.

girts72, 22.aprīlis 2017, 19:36

viss vairāk uzjautrina tas ka jūs domājat ka mēs esam viena persona!un ko es no tā iegūšu,ja es IESPRINGŠU uz tevi?
22.aprīlis 2017, 19:43 | links
 
labi ka docentam ir otrs profils,savadak viņu te neviens neatbalstitu,vismaz pats ar sevi var uzturet diskusiju:DD
22.aprīlis 2017, 19:37 | links
 
Es uz viņu neesu iesprindzis, salīdzinājumā ar jums divi vienā. Gribu lai tu, jūs iesprikstant uz mani.
22.aprīlis 2017, 19:36 | links
 
Caurām dienām viens un tas pats- klaunu parāde, beigtas zivis, pēc būtības,nu un protams, DDDD, kā nu bez tā. Tu esi garlaicīgs, docent, un dumjšs arīdzan. Nav jau to tavu neērto jautājumu, nav! Neviens vispār nesaprot, ko tu te gvelz!
Es tev vakar 2x pajautāju- kā tas nākas, ka tavs tipa viedoklis 100℅ atspoguļo krievijas tv viedokli bez mazākās novirzes? Kā tas nākas, ka tu pa visu šo laiku, kopš te esi ievazājies, neesi pateicis nevienu labu vārdu par Latviju?

raihs, 22.aprīlis 2017, 18:28

un ko tu labu esi par latviju pateicis?to ka 15štukas tev ir problēma?strādājot un maksājot nodokļus.vai to ka visu dienu JĀSĒŽ darbā,lai nodokļus valstij samaksātu!!!tu pats atkal pinies savos melos!!!palasi ko pats rakstīji!
22.aprīlis 2017, 19:35 | links
 
Docent! Tu neoponē nevienam izņemot Raihu. Ko viņš tev iegriezis? Ja par bērnības traumām, tad liekas ka tev viņas kā sunim blusu. Pirmais visur klauni, vai nu mamma uz cirku neaizveda, vai kāds klauns stipri izsmēja. Otrais- tuneļi. Droši ka tevi tur kāds iekaustija vai vismaz jaku atņēma. Trešais- atbildēd pēc būtības, tas nav Latviešu teiciens, tas ir tiešais tūlkojums no rašas. Uz pieres tev nav rakstīts ka esi krievs, tāpat kā uz tiem zarīna konteinerim, bet domājošiem cilvēkiem tas ir saprotams.

girts72, 22.aprīlis 2017, 19:19

a ko tu tā par raihu iespringsti?viņš ir pieaudzis cilvēks,lai pats tiek gala.vai tomēr nav pieaudzis?
22.aprīlis 2017, 19:29 | links
 
Pārlasi, docent, savus pēdējos 3 postus un centies būt objektīvs- cik tur satura un jēgas, izņemot, protams, tavu neapgāžamo ":DDDD"

raihs, 22.aprīlis 2017, 00:10
Ak dies, cik nožēlojami garlaicīgi, nespējīgi oponenti(s)... Nekā nav- ne viedokļa, ne asprātības, ne zināšanu, nekā... Tupi "vate tv" diktofoni... Kas ir pēdējie komentāri? Tupa šļupstēšana. Tpu...

raihs, 21.aprīlis 2017, 23:35
pipec!!!!atradies spējīgais oponents!!!to raksta tas kurš vienkārši pazūd,pie viņam nepatīkamas tēmas!!!VIEDOKLIS-UN TEV IR SAVS VIEDOKLIS????

Gintsldz, 22.aprīlis 2017, 08:45
Nu nav viņam tāda. Ir tikai bērnības trauma, kad pagalma puikas ne latvieši , pāri nodarīja.
Teicu tev, nav viņi spējīgi argumentēti diskutēt un pieņemt cita patiesību, ja tā nav viņu . Un tad ir ,,beigtās zivs,, sindroms. Pagaida kamēr kāds ko citu iekomentē, mainot neērto tēmu un turpina savā ierastajā manierē troļļot tālāk .
:DDD Klaunu parāde un tikai.

Docents, 22.aprīlis 2017, 16:59

nu paga,paga!!!a kā tad ar viņu elku demokrātijas slavināšanu???vai tad demokrātiski nebūtu tā,ka jebkuram ir tiesibas izteikt savu viedokli???ā viņiem tak tā demokrātija ir ''spēle vienos vārtos''!
22.aprīlis 2017, 19:24 | links
 
Docent! Tu neoponē nevienam izņemot Raihu. Ko viņš tev iegriezis? Ja par bērnības traumām, tad liekas ka tev viņas kā sunim blusu. Pirmais visur klauni, vai nu mamma uz cirku neaizveda, vai kāds klauns stipri izsmēja. Otrais- tuneļi. Droši ka tevi tur kāds iekaustija vai vismaz jaku atņēma. Trešais- atbildēd pēc būtības, tas nav Latviešu teiciens, tas ir tiešais tūlkojums no rašas. Uz pieres tev nav rakstīts ka esi krievs, tāpat kā uz tiem zarīna konteinerim, bet domājošiem cilvēkiem tas ir saprotams.
22.aprīlis 2017, 19:19 | links
 
Šodien portālā gazeta.ru ir publicēts raksts par krievu valodas samazināšanos postpadomju valstīs. Visa cita starpā šāds citāts:

"В Балтии титульные элиты и титульное население по известным причинам дистанцируются от русского языка и культуры. Однако высокий удельный вес русского населения (52% по переписям 2011 года в Латвии и около 30% в Эстонии) будет способствовать длительному сохранению русскоязычной среды на уровне низового общения (семья, локальные сообщества и пр.), а моноязычие средних и старших возрастных групп будет постепенно замещаться русско-титульным билингвизмом молодежи."

Ne vairāk un ne mazāk. Izrādās, Latvijā latviešu ir mazāk nekā krievu.

https://www.gazeta.ru/science/2017/04/22_a_10639223.shtml

aldis70, 22.aprīlis 2017, 14:42

tas nemaz neizbrīna... mums nav lieltautu ekspansīvās valodas mentalitātes+zināma daļa tatiešu šī paša iemesla dēļ pārkrievojas/pārkrievojušies. Kaut kur izlasīju tādu domu, ka "nerunāsim latviski, jo valoda-tā ir teritorija". Tu redz', kā....
22.aprīlis 2017, 18:55 | links
 
Caurām dienām viens un tas pats- klaunu parāde, beigtas zivis, pēc būtības,nu un protams, DDDD, kā nu bez tā. Tu esi garlaicīgs, docent, un dumjšs arīdzan. Nav jau to tavu neērto jautājumu, nav! Neviens vispār nesaprot, ko tu te gvelz!
Es tev vakar 2x pajautāju- kā tas nākas, ka tavs tipa viedoklis 100℅ atspoguļo krievijas tv viedokli bez mazākās novirzes? Kā tas nākas, ka tu pa visu šo laiku, kopš te esi ievazājies, neesi pateicis nevienu labu vārdu par Latviju?
22.aprīlis 2017, 18:28 | links
 
Pārlasi, docent, savus pēdējos 3 postus un centies būt objektīvs- cik tur satura un jēgas, izņemot, protams, tavu neapgāžamo ":DDDD"

raihs, 22.aprīlis 2017, 00:10
Ak dies, cik nožēlojami garlaicīgi, nespējīgi oponenti(s)... Nekā nav- ne viedokļa, ne asprātības, ne zināšanu, nekā... Tupi "vate tv" diktofoni... Kas ir pēdējie komentāri? Tupa šļupstēšana. Tpu...

raihs, 21.aprīlis 2017, 23:35
pipec!!!!atradies spējīgais oponents!!!to raksta tas kurš vienkārši pazūd,pie viņam nepatīkamas tēmas!!!VIEDOKLIS-UN TEV IR SAVS VIEDOKLIS????

Gintsldz, 22.aprīlis 2017, 08:45

Nu nav viņam tāda. Ir tikai bērnības trauma, kad pagalma puikas ne latvieši , pāri nodarīja.
Teicu tev, nav viņi spējīgi argumentēti diskutēt un pieņemt cita patiesību, ja tā nav viņu . Un tad ir ,,beigtās zivs,, sindroms. Pagaida kamēr kāds ko citu iekomentē, mainot neērto tēmu un turpina savā ierastajā manierē troļļot tālāk .
:DDD Klaunu parāde un tikai.
22.aprīlis 2017, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager