Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nē, nu tas ir vājs- nevienas atbildes ne nl docenta, ne no giņčas, bet par beigtu zivi sauc mani? Kādēļ man rodas kļūdas rakstot? Tādēļ, ka telefona klaviatūra par mazu! Atbilde der?
Docent, atbildi pēc "būtības"- kā tas nākas, ka tavs viedoklis 100℅ saskan ar ru tv viedokli visos jautājumos?
Giņču- atbildi, ko un kā tev melo Latvijas TV?
21.aprīlis 2017, 22:07 | links
 
raihs atkal beigta zivs???
21.aprīlis 2017, 21:50 | links
 
Plēsīgais, Vecīt, atslābsti, neesmu ne ierēdnītis, ne arī Eiropas fondu ērce, strādāju mazā, privātā, ar būvniecību saistītā ģimenes uzņēmumā jau padsmit gadus, ēdam sāli, diršam zelta olas VIDam, bet tomēr nebraucam projām, neapdiršam valsti, ka nu tik viss ir sūdīgi utt. un arī netēlojam vienīgos tautas genofonda glabātājus (kā Tu to dari). Tā kā stāvi pie ratiem - es Tev vēl pensiju nodrošināšu, un nekur projām nebēgšu. Bet visādi docentveidīgie var nosvērties striķī - ne jau uz tādiem valsts turās. VO!!!!
P.S. JĀ, esmu nedaudz "ieķēris" :)

Headhunter, 20.aprīlis 2017, 22:11


HAI visiem ;)
Atvainojos ka iejaucos , bet uz tik pieklajigu uzbraucienu , butu nepieklajigi neatbildet ;)

Headhunter - tiešam tikai nedaudz " ieķeri " - ceru šodien pohulis nemoka ;) ? Labi tas ta humoram - ceru ka neapvainojies ;)

Par stavešanu pie ratiem - es jau stavu ;) Eiro regulas priekša - pakaļa ;) Laukos pat vistam jau "apaušus " uzlika ;) Vieniga briviba - uz velešanam - iespeja izveleties kurš bus tas kas nakamos 4 gadus zags ;) Ari par manu pensiju nesatraukajies - lidz tam laikam pensiju fondi bus jau izsaimniekoti , valsts iebazuneta tada finansu deficita - ka par pensijam atceresimies ka par bezmaksas medicinu ;) Nu tas ta manas -idiota- pardomas ;)
Tavs teiciens par " zelta olam " VIDam ir zelta verts , labi ka pats saproti ;) Skumji ka nesaproti kapec esi spiests " est sali , un dirst zelta olas VIDam "
21.aprīlis 2017, 21:43 | links
 
Jā, giņču, skatos. Un?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:02
tad jau tu lieto kādu antivielu,kas tevi pasargā no ''ļaunās propogandas.

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:09
Jā, smadzenes saucās

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:15
tad pēc tevis sanāk ka to ko rāda latvijas tv kanālos ir ''tā īstā un vienīgā patiesība''?

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:21
Ja es saku, ka ru tv stāsta muļķīvas, vai tas uzreiz nozīmē, ka Latvijas Tv saka tijai patiesību? Tai pat laikā kam tu vari piesieties? Vai KV televīzijā stāsta, kā mums aug ekonomika? Vai mums stāsta, cik īstenībā , piemēram, Igaunijā, viss ir galīgi dirsā? Vai tev stāsfa , ja Sāmsaka ir "iskonno " latviešu zeme? Vai tev stāsta, cik vējonis lielisks prezidents- pusdievs? Tā varētu turpināt bezgalīgi! Varbūt pateiksi kaut ko priekšā, ko mums melo?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:28
skatos tu tā sanervozējies par to manu jautājumu,ka pats mauc tagad ar kļūdām!kā tu tur rakstīji nesen par to palīgskolu?ko šmucīte sanāca!

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:37

Tūlīt vēl krievu parazītvārdi aizies , bet visādi citādi - patriots it kā !
:DDD
21.aprīlis 2017, 21:43 | links
 
jā un ko vējonis varētu katru dienu stāstīt?
21.aprīlis 2017, 21:40 | links
 
Jā, giņču, skatos. Un?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:02
tad jau tu lieto kādu antivielu,kas tevi pasargā no ''ļaunās propogandas.

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:09
Jā, smadzenes saucās

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:15
tad pēc tevis sanāk ka to ko rāda latvijas tv kanālos ir ''tā īstā un vienīgā patiesība''?

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:21
Ja es saku, ka ru tv stāsta muļķīvas, vai tas uzreiz nozīmē, ka Latvijas Tv saka tijai patiesību? Tai pat laikā kam tu vari piesieties? Vai KV televīzijā stāsta, kā mums aug ekonomika? Vai mums stāsta, cik īstenībā , piemēram, Igaunijā, viss ir galīgi dirsā? Vai tev stāsfa , ja Sāmsaka ir "iskonno " latviešu zeme? Vai tev stāsta, cik vējonis lielisks prezidents- pusdievs? Tā varētu turpināt bezgalīgi! Varbūt pateiksi kaut ko priekšā, ko mums melo?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:28

skatos tu tā sanervozējies par to manu jautājumu,ka pats mauc tagad ar kļūdām!kā tu tur rakstīji nesen par to palīgskolu?ko šmucīte sanāca!
21.aprīlis 2017, 21:37 | links
 
Jā, giņču, skatos. Un?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:02
tad jau tu lieto kādu antivielu,kas tevi pasargā no ''ļaunās propogandas.

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:09
Jā, smadzenes saucās

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:15
tad pēc tevis sanāk ka to ko rāda latvijas tv kanālos ir ''tā īstā un vienīgā patiesība''?

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:21
Ja es saku, ka ru tv stāsta muļķīvas, vai tas uzreiz nozīmē, ka Latvijas Tv saka tijai patiesību? Tai pat laikā kam tu vari piesieties? Vai KV televīzijā stāsta, kā mums aug ekonomika? Vai mums stāsta, cik īstenībā , piemēram, Igaunijā, viss ir galīgi dirsā? Vai tev stāsfa , ja Sāmsaka ir "iskonno " latviešu zeme? Vai tev stāsta, cik vējonis lielisks prezidents- pusdievs? Tā varētu turpināt bezgalīgi! Varbūt pateiksi kaut ko priekšā, ko mums melo?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:28


Raih, man šķiet, ka šodien tu esi unbreakable un invincible. Tā turpināt!
Lai Kangars Docents šovakar beidzot mirst!
21.aprīlis 2017, 21:37 | links
 
Jā, giņču, skatos. Un?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:02
tad jau tu lieto kādu antivielu,kas tevi pasargā no ''ļaunās propogandas.

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:09
Jā, smadzenes saucās

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:15
tad pēc tevis sanāk ka to ko rāda latvijas tv kanālos ir ''tā īstā un vienīgā patiesība''?

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:21

Ja es saku, ka ru tv stāsta muļķīvas, vai tas uzreiz nozīmē, ka Latvijas Tv saka tijai patiesību? Tai pat laikā kam tu vari piesieties? Vai KV televīzijā stāsta, kā mums aug ekonomika? Vai mums stāsta, cik īstenībā , piemēram, Igaunijā, viss ir galīgi dirsā? Vai tev stāsfa , ja Sāmsaka ir "iskonno " latviešu zeme? Vai tev stāsta, cik vējonis lielisks prezidents- pusdievs? Tā varētu turpināt bezgalīgi! Varbūt pateiksi kaut ko priekšā, ko mums melo?
21.aprīlis 2017, 21:28 | links
 
Jā, giņču, skatos. Un?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:02
tad jau tu lieto kādu antivielu,kas tevi pasargā no ''ļaunās propogandas.

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:09
Jā, smadzenes saucās

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:15

tad pēc tevis sanāk ka to ko rāda latvijas tv kanālos ir ''tā īstā un vienīgā patiesība''?
21.aprīlis 2017, 21:21 | links
 
Jā, giņču, skatos. Un?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:02
tad jau tu lieto kādu antivielu,kas tevi pasargā no ''ļaunās propogandas.

Gintsldz, 21.aprīlis 2017, 21:09

Jā, smadzenes saucās
21.aprīlis 2017, 21:15 | links
 
Jā, giņču, skatos. Un?

raihs, 21.aprīlis 2017, 21:02

tad jau tu lieto kādu antivielu,kas tevi pasargā no ''ļaunās propogandas.
21.aprīlis 2017, 21:09 | links
 
Jā, giņču, skatos. Un?
21.aprīlis 2017, 21:02 | links
 
Bik paanalizēju to docentu. Ok, cilvēkam savs skatījums. Nu nepatīk ES,ok. Saprotam. Nu nepatīk rusofobi,ok.Saprotam. BET- docents ar 100℅ īgu precizitāti ataino ru tv viedokli visos jautājumos! Par Ukrainu, par Sīriju, par ASV, par ES, par latviešu "fašistiem- absolūti visur caur docentu skan krievu mediji! Pa visu šo gadu neesmu dzirdējis NEVIENU labu vārdu par Latviju! Nav nekā laba?. Tikai noliegšana un ru viedokļa slavināšana. Vai nu tiešām šim mājās tikai ru kanālus rāda, vai nu tiešām aizbraucis no realitātes, vai nu tiešām trollis

raihs, 21.aprīlis 2017, 19:06

tad jau tu ari skaties to propogandas tv!!!ja tik perfekti zini ko tur stāsta.vai varbūt to tev ltv panorāmā teica?
21.aprīlis 2017, 20:59 | links
 
google.com :DD Atradisi atbildi tad ari googlei varesi teikt bet amerikaņi ari ta dara:DDD

uldens2, 21.aprīlis 2017, 18:50

Puis, tu jau ievietoji to bildi ar apgalvojumu par zarīnu, es tikai vēlējos precizēt tavus apgalvojumus. Nu tu neatbildi pēc būtības, bet sūti uz googli. Klauna cienīgs arguments.
21.aprīlis 2017, 20:26 | links
 
re kur docentginča vares doties vates gajienā https://www.facebook.com/bessmertijpolkvrige/videos/696490423864744/
21.aprīlis 2017, 19:18 | links
 
Bik paanalizēju to docentu. Ok, cilvēkam savs skatījums. Nu nepatīk ES,ok. Saprotam. Nu nepatīk rusofobi,ok.Saprotam. BET- docents ar 100℅ īgu precizitāti ataino ru tv viedokli visos jautājumos! Par Ukrainu, par Sīriju, par ASV, par ES, par latviešu "fašistiem- absolūti visur caur docentu skan krievu mediji! Pa visu šo gadu neesmu dzirdējis NEVIENU labu vārdu par Latviju! Nav nekā laba?. Tikai noliegšana un ru viedokļa slavināšana. Vai nu tiešām šim mājās tikai ru kanālus rāda, vai nu tiešām aizbraucis no realitātes, vai nu tiešām trollis
21.aprīlis 2017, 19:06 | links
 
google.com :DD Atradisi atbildi tad ari googlei varesi teikt bet amerikaņi ari ta dara:DDD
21.aprīlis 2017, 18:50 | links
 
Vatei nav jegas censties kaut ko pieradit,viss beidzas ar amerika ari ta dara

uldens2, 21.aprīlis 2017, 17:16
Nē puis ! Viss beidzas tieši kā tikko nodemonstrēji, bez atbildes pēc būtības .
Klauns !
:DDD

Docents, 21.aprīlis 2017, 17:48atbilde tev ir marķejumos uz konteineriem,bet ka istai vates galvai tev tur gribetos redzet uzrakstu zarīns:DDD

uldens2, 21.aprīlis 2017, 18:02

Tad kāds ir tas zarīna marķējums ?
21.aprīlis 2017, 18:48 | links
 
Vatei nav jegas censties kaut ko pieradit,viss beidzas ar amerika ari ta dara

uldens2, 21.aprīlis 2017, 17:16
Nē puis ! Viss beidzas tieši kā tikko nodemonstrēji, bez atbildes pēc būtības .
Klauns !
:DDD

Docents, 21.aprīlis 2017, 17:48
atbilde tev ir marķejumos uz konteineriem,bet ka istai vates galvai tev tur gribetos redzet uzrakstu zarīns:DDD
21.aprīlis 2017, 18:02 | links
 
Vatei nav jegas censties kaut ko pieradit,viss beidzas ar amerika ari ta dara

uldens2, 21.aprīlis 2017, 17:16

Nē puis ! Viss beidzas tieši kā tikko nodemonstrēji, bez atbildes pēc būtības .
Klauns !
:DDD
21.aprīlis 2017, 17:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager