Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vatei nav jegas censties kaut ko pieradit,viss beidzas ar amerika ari ta dara
21.aprīlis 2017, 17:16 | links
 
Tikai žēl, ka patrioti bieži ir pastulbi. Tas laikam tā visur.
21.aprīlis 2017, 17:07 | links
 
Tikai nez no kurienes zarīna ladiņu konteineri sirijas lidlaukā:DD
Sturi augša bilde no krievijas kur itkā tika utilizeti ķimiskie ieroči,kada sakritiba:DD

uldens2, 21.aprīlis 2017, 13:43
Nevaru saskatīt, kur uz tiem lādiņiem rakstīts - Zarīns? Parādi!

Docents, 21.aprīlis 2017, 15:34mulkiem jau viss ar pirkstu mute jaiebaksta un japarada,pacenties pakustinat vielu galvaa un ieslegt logiku

uldens2, 21.aprīlis 2017, 17:01

Un to raksta tas kurš murgo par faliem un draudziņiem, publicējot neta drazu un uzdodot par patiesības ,, kausu,, !? :)
Varbūt nosūti savas bildes uz štatiem un tad viņiem beidzot būs reāli pierādījumi , savādāk tāpat kā te , plika dir.....
:DDD
21.aprīlis 2017, 17:06 | links
 
Tikai nez no kurienes zarīna ladiņu konteineri sirijas lidlaukā:DD
Sturi augša bilde no krievijas kur itkā tika utilizeti ķimiskie ieroči,kada sakritiba:DD

uldens2, 21.aprīlis 2017, 13:43
Nevaru saskatīt, kur uz tiem lādiņiem rakstīts - Zarīns? Parādi!

Docents, 21.aprīlis 2017, 15:34
mulkiem jau viss ar pirkstu mute jaiebaksta un japarada,pacenties pakustinat vielu galvaa un ieslegt logiku
21.aprīlis 2017, 17:01 | links
 
Docent, tu tāds gudrs. Kur tev uz pieres rakstīts Docents? Es neticu, ka tavā pasē ir ierakstīts tavs pareizais vārds un uzvārds. Pierādi, ka esi tas par ko uzdodies. Idiotus mēs visi mākam tēlot. Necenties pierādīt, ka patiešām tāds esi.
21.aprīlis 2017, 16:23 | links
 
Vazelins
21.aprīlis 2017, 16:14 | links
 
Tikai nez no kurienes zarīna ladiņu konteineri sirijas lidlaukā:DD
Sturi augša bilde no krievijas kur itkā tika utilizeti ķimiskie ieroči,kada sakritiba:DD

uldens2, 21.aprīlis 2017, 13:43

Nevaru saskatīt, kur uz tiem lādiņiem rakstīts - Zarīns? Parādi!
21.aprīlis 2017, 15:34 | links
 
Un ja pavērojam,neviena postcccp republika nekur tālu nav tikusi. Varam minēt tikai Igauniju. Tas,kas notiek Vidusāzijas republikās un slāvu republikās, tas ir vispār vāks! Mēs tādā ziņā esam nesasniedzamā attālumā no viņiem!
21.aprīlis 2017, 15:14 | links
 
Vienīgi Raih ar tiem banditu laikiem bija vieglāk,pats personīgi vareji ko darit lietas labā,kā šitos shēmotāju ,korupcijas laikus pārdzīvot-tur rokas par īsām un īsti nav kam staties preti:) grūti
21.aprīlis 2017, 15:11 | links
 
Raih,no Tavas mutes dieva ausi :) Mes sīksta tautiņa pardzivosim,a pēc mani lai dzivo kāda pasaulē grib
21.aprīlis 2017, 15:08 | links
 
Tad visinteresantākais jautajums-kāpēc ja mums ir tik jauna sistēma un mums talu līdz vecās pasaules līmenim -cenas,degviela,gaze ,elektriba utt ir to labklājibas limeni sasniegušo valstu līmenī,pardon par cenām tur ir lētāk,pie kam procentuāli salīdzinot eksistences pamatmaksājumus ar minimālo algu var vnk pārsmieties,ja tas nebutu tik skumji

upiks, 21.aprīlis 2017, 14:43

Tieši tā pati atbilde-tādēļ, ka mūsu valstij ir tikai 25 gadi. Reketa-bandītisma laikiem tikām garām,tiksim cauri arī valsts ierēdņu korupcijas laikmetam.
21.aprīlis 2017, 14:57 | links
 
Andri es rakstu tikai to ko zinu konkreti,tas nebija noleksana no temas,ok -vnk vajag salidzinat reālo cilveku sanemto min algu un procentuālos maksajumus kaut par NĪ,bija kaut kur tada tabula par Eiropu,tagad gan neatradīšu
21.aprīlis 2017, 14:47 | links
 
Tad visinteresantākais jautajums-kāpēc ja mums ir tik jauna sistēma un mums talu līdz vecās pasaules līmenim -cenas,degviela,gaze ,elektriba utt ir to labklājibas limeni sasniegušo valstu līmenī,pardon par cenām tur ir lētāk,pie kam procentuāli salīdzinot eksistences pamatmaksājumus ar minimālo algu var vnk pārsmieties,ja tas nebutu tik skumji
21.aprīlis 2017, 14:43 | links
 
Piedod, bet man nepatīk kad cilvēki novirzas no tēmas. Tu rakstīji par ASV. Tagad par UK. Negramsties, nemeklē lietas kas patīk, bet skaties katru sistēmu kopumā... Var salasīt no dažādām valstīm tikai to kas patīk, bet diez vai tāda sistēma būs ekonomiski dzīvotspējīga...
21.aprīlis 2017, 14:40 | links
 
Andri es padzīvoju un pastradaju kadu brīdi UK,zinu,tikai nesalidzini sistemas ar pilnigi dazādam algam,pie kam es tur nokluvu slimnīca un personīgi man nebija jamaksa ne kapeika,vissu sedza apdrosināšana un salīdzini tāda gadījumā NĪ samaksu procentos no minimalās algas tur un šeit,man tas viss it ka pofig ,bet nu uz loti lielu tautas dalu tas attiecas

upiks, 21.aprīlis 2017, 14:20


Tad jau salīdzini arī, cik ilgi pastāv UK, cik ilgi tā ir cēlusi savu labklājību, un cik ilgi pastāv Latvijas republika.
To kas sapysts krievu laikā, tai skaitā cilvēku galvas, to nav iespējams pa 25 gadiem savākt līdz rietumeiropas valstu līmenim.
21.aprīlis 2017, 14:34 | links
 
Uk un ASV divas dažādas valstis un nodokļu sistēmas
21.aprīlis 2017, 14:31 | links
 
Andri es padzīvoju un pastradaju kadu brīdi UK,zinu,tikai nesalidzini sistemas ar pilnigi dazādam algam,pie kam es tur nokluvu slimnīca un personīgi man nebija jamaksa ne kapeika,vissu sedza apdrosināšana un salīdzini tāda gadījumā NĪ samaksu procentos no minimalās algas tur un šeit,man tas viss it ka pofig ,bet nu uz loti lielu tautas dalu tas attiecas
21.aprīlis 2017, 14:20 | links
 
Pie kam te jau parādas tas zelta laikmets kad cilvekus grib padarit par bezdzimtenes radijumiem,cilvēkiem kuriem nav saknes ar savu zemi,savu paaudžu saknēm un splaudamies par Krieviem kam -moi dom savetskij sajuz,viss velk uz to pašu,tad nebrīnies kad Latvija paliek tukša ...
21.aprīlis 2017, 14:15 | links
 
Upik, ja jau salīdzini, tad salīdzi visu, nevis tikai to kas tev patīk. Kā tur ir ar apmaksātu pēcdzemdību atvaļinājumu? Piektajā dienā pēc dzemdībām, lūdzu darbā. Nevari nopirkt medicīnisko apdrošināšanu, dakterējies pats kā māki....
21.aprīlis 2017, 14:15 | links
 
upiks
Ja tā tas tiešām ir visur pasaulē, tas atsaucu savu viedokli. Rungainis-fui,maita:)
21.aprīlis 2017, 14:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager