Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Raih,pat kapitalisma šūpuli ASV NĪnodoklis ir tāds kads vinš ir bijis iegades brīdi,ja pec tam aug vērtība vari pelnīt pardodot,bet ja dzīvo SAVĀ īpasuma paaudzem neattiecas vērtības pieaugums zemei uz Ni nodokli,tiesi ta -gribi dzivot Mezaparka lūdzu -pērc un maksa pēc šodienas cenam gan zemi,gan nodokli,ar to var spekulēt nevis vietejos iedzivotajus deportēt uz nomali,te jau atkal uz halavu grib izspiest vietejos lai notirgotu ,,spējigajiem,,ar retiem izņēmumiem visi tie maksatspējigie savu ir ieguvuši tikai afēru rezultātā
21.aprīlis 2017, 14:09 | links
 
Lai arī skarbs viedoklis, bet pilnībā piekrītu Rungainim- pateica bez aplinkiem un politkorektuma plīvuriem. Dzīvojam kapitālismā-nevari maksāt,pārdod! Eļementarno! Un tikai postpadomju ļautiņiem var ienākt prātā,ka kāds ir pie tā vainīgs! Gribi dzīvot milzu mājā Mežaparkā-maksā!
21.aprīlis 2017, 13:57 | links
 
Pasekoju lidz musmāju notikumiem-šonedēļ Rungainis un Kazaks izcēlas ar saviem tekstiem par NĪ nodokli,nu bļin-tā ir tā zelta paaudze kura ievedīs zelta nakotnē,pēdējo kas latviešiem ir svarigs,dzimtas majas,dzimtais miteklis,tam nav nozīmes ja tur dzivojis jau vevectevs,redz jaunajiem vajag vietu Jurmala,Mezaparkā,nu ja nelaimes pēc tur ir tavas dzimtas mājas tad nu tinies uz D-pili piem,tāds genocids jau nu toc nekur pasaulē nav
21.aprīlis 2017, 13:48 | links
 

Tikai nez no kurienes zarīna ladiņu konteineri sirijas lidlaukā:DD
Sturi augša bilde no krievijas kur itkā tika utilizeti ķimiskie ieroči,kada sakritiba:DD
21.aprīlis 2017, 13:43 | links
 
Kamēr abižotais cīnās ar saviem kompleksiem :
http://jauns.lv/raksts/arzemes/239285-matiss-nav-saubu-ka-asada-rezima-riciba-ir-kimiskie-ieroci?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Smieklīgākais , ka šo scenāriju jau ar Irāku un Lībiju štati kā klišeju izmantoja, lai attaisnotu savas darbībās. Un tas pasniegšanas veids : sabiedrībai nemaz nedrīgst būt šaubu, bet pašiem neviena pierādījuma nav . :DDDD Un arī žīdi dzied līdz šoreiz štatiem, jo viņiem tak tas ir izdevīgi, piebeigt to kuru paši nevar.
Tas tāpat kā ar ,,krievu hakeru pirkstu,, tik daudz runāja, bet neviena pierādījuma tikai populistiski paziņojumi, kā lielākai šīs sadaļas troļļu masai !
:)
21.aprīlis 2017, 13:34 | links
 
Ja man pēc neatkarības atgūšanas bij diezgan vienalga,vai Krievija hoķī vinnēs kādu,vai zaudēs,dažreiz pat jutu līdzi krieviem,tad pēc notikumiem Ukrainā,man atkal viss nostājās savā vietā.
Ja kāds Latvijas patriots var nosodīt Ukrainu, ataisnot Krieviju,vēl piesaukt Ameriku par notikumiem Krimā un Donbasā,diez vai ar tiem gribētos forelēs iet.

sermuksis, 21.aprīlis 2017, 12:16
Precīzi mana situācija- cccp laikos vienmēr fanoju pret cccp izlasēm, kad tas sūds sabruka, krieviju uzskatīju par vienu no 15 atjauntajām valstīm. Sports ir lieliska attieksmes mēraukla! Toreiz 90ajos varbūt nepriecājos, bet noteikti nefanoju "pret" ru izlasēm... Tagad viss ir savādāk- jebkura sporta ru izlases zaudējumu uztveru ar prieku. Retorisks jautājums- Kas vainīgs? Mana nožēlojamā "rusofobiskā" būtība vai tomēr viņi paši?

raihs, 21.aprīlis 2017, 12:23
Tava ,,pagalma puikas,, bērnības trauma visdrīzāk!
:DDDD

Docents, 21.aprīlis 2017, 12:35

21.aprīlis 2017, 12:38 | links
 
Ja man pēc neatkarības atgūšanas bij diezgan vienalga,vai Krievija hoķī vinnēs kādu,vai zaudēs,dažreiz pat jutu līdzi krieviem,tad pēc notikumiem Ukrainā,man atkal viss nostājās savā vietā.
Ja kāds Latvijas patriots var nosodīt Ukrainu, ataisnot Krieviju,vēl piesaukt Ameriku par notikumiem Krimā un Donbasā,diez vai ar tiem gribētos forelēs iet.

sermuksis, 21.aprīlis 2017, 12:16
Precīzi mana situācija- cccp laikos vienmēr fanoju pret cccp izlasēm, kad tas sūds sabruka, krieviju uzskatīju par vienu no 15 atjauntajām valstīm. Sports ir lieliska attieksmes mēraukla! Toreiz 90ajos varbūt nepriecājos, bet noteikti nefanoju "pret" ru izlasēm... Tagad viss ir savādāk- jebkura sporta ru izlases zaudējumu uztveru ar prieku. Retorisks jautājums- Kas vainīgs? Mana nožēlojamā "rusofobiskā" būtība vai tomēr viņi paši?

raihs, 21.aprīlis 2017, 12:23

Tava ,,pagalma puikas,, bērnības trauma visdrīzāk!
:DDDD
21.aprīlis 2017, 12:35 | links
 
Ja man pēc neatkarības atgūšanas bij diezgan vienalga,vai Krievija hoķī vinnēs kādu,vai zaudēs,dažreiz pat jutu līdzi krieviem,tad pēc notikumiem Ukrainā,man atkal viss nostājās savā vietā.
Ja kāds Latvijas patriots var nosodīt Ukrainu, ataisnot Krieviju,vēl piesaukt Ameriku par notikumiem Krimā un Donbasā,diez vai ar tiem gribētos forelēs iet.

sermuksis, 21.aprīlis 2017, 12:16

Precīzi mana situācija- cccp laikos vienmēr fanoju pret cccp izlasēm, kad tas sūds sabruka, krieviju uzskatīju par vienu no 15 atjauntajām valstīm. Sports ir lieliska attieksmes mēraukla! Toreiz 90ajos varbūt nepriecājos, bet noteikti nefanoju "pret" ru izlasēm... Tagad viss ir savādāk- jebkura sporta ru izlases zaudējumu uztveru ar prieku. Retorisks jautājums- Kas vainīgs? Mana nožēlojamā "rusofobiskā" būtība vai tomēr viņi paši?
21.aprīlis 2017, 12:23 | links
 
Ja man pēc neatkarības atgūšanas bij diezgan vienalga,vai Krievija hoķī vinnēs kādu,vai zaudēs,dažreiz pat jutu līdzi krieviem,tad pēc notikumiem Ukrainā,man atkal viss nostājās savā vietā.
Ja kāds Latvijas patriots var nosodīt Ukrainu, ataisnot Krieviju,vēl piesaukt Ameriku par notikumiem Krimā un Donbasā,diez vai ar tiem gribētos forelēs iet.
21.aprīlis 2017, 12:16 | links
 
Sveiciens visiem "nacikiem"
21.aprīlis 2017, 12:06 | links
 
Kas botoksam uzliktas sankcijas? Utainais fīrers putins tāds šačākstējis ziņās izskatijās. Gan jau drīz pazudīs no zombijTV kastes uz kādu laiku, lai uztaisītu kārtējo plastisko un atkal seja spīdēs kā runča pauti.
21.aprīlis 2017, 00:13 | links
 
Jā, viņi tur ASV galīgi nozombēti.
21.aprīlis 2017, 00:13 | links
 

Istenibā domāju ka iestudets,neticu ka tik stulbs var but cilveks
20.aprīlis 2017, 23:52 | links
 
Ja vsjo znaju, ja vedz smatrju TV. :)) šādi teica pensis no Donbasa.
20.aprīlis 2017, 23:32 | links
 
Neviens neko neteiks ;) nav jau ko teikt ;) Kapec ?

Tapec ka tie tanki var but nofilmeti gan Krievija militarajas macibas , gan Ukraina , gan velns viņ zin kur ;) Karteja preses pile - lohiem :( Naida kurinašana - prieciņš tadiem krievu patriotiem ka ULDENS ;)

plesigais, 20.aprīlis 2017, 14:52


Tāci veci marazmātiķi un lohi, kā tu, tic kaDonbasā karo tikai "traktoristi un ogļrači" ar Ukrainas armijai atņemtiem ieročiem un utainais fīrers putins tur "ņipričom"
20.aprīlis 2017, 23:26 | links
 
Plēsīgais, Vecīt, atslābsti, neesmu ne ierēdnītis, ne arī Eiropas fondu ērce, strādāju mazā, privātā, ar būvniecību saistītā ģimenes uzņēmumā jau padsmit gadus, ēdam sāli, diršam zelta olas VIDam, bet tomēr nebraucam projām, neapdiršam valsti, ka nu tik viss ir sūdīgi utt. un arī netēlojam vienīgos tautas genofonda glabātājus (kā Tu to dari). Tā kā stāvi pie ratiem - es Tev vēl pensiju nodrošināšu, un nekur projām nebēgšu. Bet visādi docentveidīgie var nosvērties striķī - ne jau uz tādiem valsts turās. VO!!!!
P.S. JĀ, esmu nedaudz "ieķēris" :)
20.aprīlis 2017, 22:11 | links
 
Čaļi,varu pačukstēt,tik nevienam neko!Ja!Ukrainas austrumu galā stipri dūmoja militāristu skursteņi. Ārā ripoja smagā bruņu technika.

BrunoL, 20.aprīlis 2017, 20:30

Tad rīt cope būs? :)
20.aprīlis 2017, 22:06 | links
 
Čaļi,varu pačukstēt,tik nevienam neko!Ja!Ukrainas austrumu galā stipri dūmoja militāristu skursteņi. Ārā ripoja smagā bruņu technika.

BrunoL, 20.aprīlis 2017, 20:30

Skaidrs -tāpēc man nebij copes šodien.

Bralitis, 20.aprīlis 2017, 20:34

Es tak teicu,ka tā būs!
20.aprīlis 2017, 20:41 | links
 
Čaļi,varu pačukstēt,tik nevienam neko!Ja!Ukrainas austrumu galā stipri dūmoja militāristu skursteņi. Ārā ripoja smagā bruņu technika.

BrunoL, 20.aprīlis 2017, 20:30


Skaidrs -tāpēc man nebij copes šodien.
20.aprīlis 2017, 20:34 | links
 
BĻAVIENS KA MAN " PATIK " šitie onkuļi , kas latvijas nacionalitati ( skabputru un siļķi , taukšķetus zirņus ar speķi , sviestu ..... samainija pret ROLTONIEM un siera izstradajumiem )

plesigais, 20.aprīlis 2017, 17:44

Neesi par agru sacis gradigos lietot pirms miega? :))

TincaTinca, 20.aprīlis 2017, 17:48


Jocigi , bet ne ;) Es jau ari jutu ka nav štele , bus kas jaatpoga lai šovakar var lustigak pašiveret starp gudriem cilvekiem CL ;)
20.aprīlis 2017, 20:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager