Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tiesi ta Raih,paldies dievam ka ne Latvija ja uzskati ka vini iebruka Ukraina,es te par to nestrīdēšos un lai tie kas grib svin ko vini grib,apmirs svinētāji un varbut beigs pagatni cilat,jadomā par ridienu,vēsturi izmainit nevar,tikai sagrozīt ko dara vissā pasaulē
19.aprīlis 2017, 22:34 | links
 
Atkal raihs nez kāpēc aizrautīgi citē tos pamuļķus, bet varēja lepni tiem uzlikt ignore, lai tak šie kvankšķ un ņemās pa saviem mēsliem. Kas i lašu mušas nav jāsien, sezona vēl turpināsies ilgi, ūdens atdzisis ne pa jokam :)
19.aprīlis 2017, 22:31 | links
 
Ulden,tas bija 2 lielvaru tirgus,pasaules pardale divu tiranu starpā,diemžēl arī mūsdienās viss atkarigs kā vienosies pasaules varenie un tur nu neko nepadarisi

upiks, 19.aprīlis 2017, 22:19

Tas, kas bija tas nenozīme, ka arī tagad tas nenotiek. Un redz ir vēl okupanti, pēcteči, kas to dalījumu svin, atzīmē vēl tagad.
19.aprīlis 2017, 22:26 | links
 
Raih,nu man toč pie pakalas kada ir Krievija,kāda ASV,kada Turcija utt,neba es busu tas soģis,ja man kads cilvēks nepatik un viņš mani neaizskar es vinu ignoreju un man pilnigi pofig kas vins ir un ko viņš dara,nesapotu kur ir liekulība ja dzīvoju savu dzivi un nelāpu pasauli

upiks, 19.aprīlis 2017, 22:16

Krievi iebruka Ukrainā. Fū, cik labi! Labi, ka ne Latvijā! Tā tas izklausās
19.aprīlis 2017, 22:25 | links
 
Raih,nu man toč pie pakalas kada ir Krievija,kāda ASV,kada Turcija utt,neba es busu tas soģis,ja man kads cilvēks nepatik un viņš mani neaizskar es vinu ignoreju un man pilnigi pofig kas vins ir un ko viņš dara,nesapotu kur ir liekulība ja dzīvoju savu dzivi un nelāpu pasauli

upiks, 19.aprīlis 2017, 22:16

Krievi iebruka Ukrainā. Fū, cik labi! Labi, ka ne Latvijā! Tā tas izklausās
19.aprīlis 2017, 22:25 | links
 
Ulden,tas bija 2 lielvaru tirgus,pasaules pardale divu tiranu starpā,diemžēl arī mūsdienās viss atkarigs kā vienosies pasaules varenie un tur nu neko nepadarisi
19.aprīlis 2017, 22:19 | links
 
Raih,nu man toč pie pakalas kada ir Krievija,kāda ASV,kada Turcija utt,neba es busu tas soģis,ja man kads cilvēks nepatik un viņš mani neaizskar es vinu ignoreju un man pilnigi pofig kas vins ir un ko viņš dara,nesapotu kur ir liekulība ja dzīvoju savu dzivi un nelāpu pasauli
19.aprīlis 2017, 22:16 | links
 
Ja cilveks velas tikt no kaut kā āra-viņs ienem savu neitralu pozīciju,pieslienoties vienai vai otrai pusei automatiski tiec ievilkts konflikta,tas ir tapat ka ģimenes strīda,automatiski būsi otram sliktais,ja atstasi risinajumu pasu starpa-busi draudzigās attiecibās ar abām pussem

upiks, 19.aprīlis 2017, 22:08

Labi zinam ar ko beidzas neitraliate 1940.gadā.
19.aprīlis 2017, 22:14 | links
 
Ja cilveks velas tikt no kaut kā āra-viņs ienem savu neitralu pozīciju,pieslienoties vienai vai otrai pusei automatiski tiec ievilkts konflikta,tas ir tapat ka ģimenes strīda,automatiski būsi otram sliktais,ja atstasi risinajumu pasu starpa-busi draudzigās attiecibās ar abām pussem

upiks, 19.aprīlis 2017, 22:08

Un vai tā nebūs augstājajā mērā liekulība? Kai Latvija tagad būtu neitrāla pret krieviju, pret tādu, kāda tā ir tagad???
19.aprīlis 2017, 22:12 | links
 
Ja cilveks velas tikt no kaut kā āra-viņs ienem savu neitralu pozīciju,pieslienoties vienai vai otrai pusei automatiski tiec ievilkts konflikta,tas ir tapat ka ģimenes strīda,automatiski būsi otram sliktais,ja atstasi risinajumu pasu starpa-busi draudzigās attiecibās ar abām pussem
19.aprīlis 2017, 22:08 | links
 
Raih,es tak nesaceros,godigi man pilnīgi pofig kura pasaules galā kurš ar kuru mērās un kadu mērku vārdā,vai ASVpasaules demokrātijas vai Krievi savu tautiesu aizstavībai,man toc dzili po,nepatik tikai ja manu zemi ievelk vissa taja,pie kam ta ir ilūzija par Krievijas vājumu,bet tas nu ta

upiks, 19.aprīlis 2017, 21:56

Ja mums ir jāizvēlas( un diemžēl 1,5 miljonu nācijai IR jāizvēlas), tad 10000000000 reižu labāk ir izvēlēties ASV "demokrātiju" , nevis krievu "russkij mir"
19.aprīlis 2017, 22:03 | links
 
varenās krievijas lidmašina pec modernizacijas
19.aprīlis 2017, 22:03 | links
 
Raih,es tak nesaceros,godigi man pilnīgi pofig kura pasaules galā kurš ar kuru mērās un kadu mērku vārdā,vai ASVpasaules demokrātijas vai Krievi savu tautiesu aizstavībai,man toc dzili po,nepatik tikai ja manu zemi ievelk vissa taja,pie kam ta ir ilūzija par Krievijas vājumu,bet tas nu ta

upiks, 19.aprīlis 2017, 21:56

mus nevis ievelk,bet mēs meģinam no ta visa reiz tikt arā
19.aprīlis 2017, 21:58 | links
 
Raih,es tak nesaceros,godigi man pilnīgi pofig kura pasaules galā kurš ar kuru mērās un kadu mērku vārdā,vai ASVpasaules demokrātijas vai Krievi savu tautiesu aizstavībai,man toc dzili po,nepatik tikai ja manu zemi ievelk vissa taja,pie kam ta ir ilūzija par Krievijas vājumu,bet tas nu ta
19.aprīlis 2017, 21:56 | links
 
Upiks
Nesaceries. krievija starptautiskajā arēnā pašreiz izskatās pagalam nožēlojama. Nu nemaz ne pēc kalēja vaņas:)
19.aprīlis 2017, 21:47 | links
 
Lasu un domāju ka tikai nesanak kā anekdotē-olimpiade,krievu bokseri nav lietojams,pretinieks ASV riktīgs melnais,ko darit,ai pasauks kalēju Vanu,piesola sim nopirkt smēdi ja 1 raundu izturēs,okei,slana,slana šo ,raundu iztur,nu saka blin vel vienu nostāvēsi tip jaunas galošas dosim,ok atkal so slana,slāna noturas,vissi ooo,saka treso nostavi tip jaunu maju dabūsi-šis ,da nafig man to maju,atlaujiet vienreiz tam mērkakim iemaukt,apnika...ta ar to krievu čakaresanu var sanākt
19.aprīlis 2017, 21:04 | links
 
Lai tak viņš dupsē ko grib, man būtiskāk ir atbilde uz šo ? Laikam atkal ,,beigtās zivs sindroms,, .
:DDD

Es pat nezinu ko lai īsti saka. Esmu mēģinājis visādies ieskaidrot, ir arī cilvēki.. Bet redzu ir palikuši arī ķirzaki, kas staigā pa mūsu zemi. Ja godīgi, es pat gaidu to dienu, kad noslaucīs no zemes to krieviju. Un nākošais solis būtu, attīrīt mūsu zemi. Tas ir vagonos un aizsūtīt uz viņu laimes zemi. Kādēļ, ko es šeit redzu, kā vate nepārtraukti sludina svešu, okupantu armiju. Saka vectēvs. Bet kā sāc skaitīt miljonu līķus ko viņu zeme ir sējusi citām tautām, tā attaisnojās no nacisma atbrīvo. Vienīgais kas viņiem ir palicis tas ir devītais maijs un Ušokovs. Kārtējo reizi pārliecinos jābūt možiem arī šodien, 5 kolonija neguļ, tā nav fantāzija, bet gan realitāte.
Pēc visiem likuma pantiem, kopš 1991.g atjaunošānās varēja izraidīt visus okupantus, bet iecietības dēļ to nedarīja un kā izrādās tā bij liela kļūda. Agrāk vai vēlāk kādam tas būs jādara. Ukraina ir pierādījums tam.

mjuniors, 19.aprīlis 2017, 19:47
Mūsu zeme? Tu par ko tagad?

Docents, 19.aprīlis 2017, 19:55
19.aprīlis 2017, 20:31 | links
 
Hāgā noraida Ukrainas prasību pret Krieviju par terorisma finansēšanu.palasi delfos!

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 19:23
Tur gan minēts - šajā etapā, kas pārsvarā nozīmē mutiskas konsultācijas, pilns spriedums tik iespejams pēc gadiem5-7, vatesgalvām arī tas neko nekait, jo pārsūdzēs līdz bezgalībai.

usis, 19.aprīlis 2017, 19:41
loģiski ka nav pieradijumu ka sponsore terorismu,jo tur ir krievijas armija,kapēc jasponsore vel kaut kadi teroristi::DD

uldens2, 19.aprīlis 2017, 19:50
VIEN REIZ JAU JUMS RAKSTĪJU!tur nav regulārās Krievijas armijas!tu zini ko nozīmē vārdi regulārā armija?

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 19:55kā tu zini ka nav???

uldens2, 19.aprīlis 2017, 20:04
nu ja nu vienīgi tu uzskati ka Krima ir pie ukrainas.tad jā,tad tur tiešām ir regulārā Krievijas armija.

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 20:07tā ari atbildes nebūs????Ka tu zini ka donbasā nav krievu armijas??

uldens2, 19.aprīlis 2017, 20:14
es saprotu,tev ir grūti ar saprašanu,bet es jau uzrakstīju!tagad tu savam jautājumam piepini Donbasu!kas tālāk tu man par katru ciemu prasīsi?es tev neesmu izziņu birojs!meklē goglē!

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 20:19kiseļa zombijs tipiskais:D ja neesi docents tad docenta miļakais noteikti

uldens2, 19.aprīlis 2017, 20:23

bet tevi tak velk uz tām geju tēmām!īsts geiropietis!
19.aprīlis 2017, 20:27 | links
 
Hāgā noraida Ukrainas prasību pret Krieviju par terorisma finansēšanu.palasi delfos!

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 19:23
Tur gan minēts - šajā etapā, kas pārsvarā nozīmē mutiskas konsultācijas, pilns spriedums tik iespejams pēc gadiem5-7, vatesgalvām arī tas neko nekait, jo pārsūdzēs līdz bezgalībai.

usis, 19.aprīlis 2017, 19:41
loģiski ka nav pieradijumu ka sponsore terorismu,jo tur ir krievijas armija,kapēc jasponsore vel kaut kadi teroristi::DD

uldens2, 19.aprīlis 2017, 19:50
VIEN REIZ JAU JUMS RAKSTĪJU!tur nav regulārās Krievijas armijas!tu zini ko nozīmē vārdi regulārā armija?

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 19:55kā tu zini ka nav???

uldens2, 19.aprīlis 2017, 20:04
nu ja nu vienīgi tu uzskati ka Krima ir pie ukrainas.tad jā,tad tur tiešām ir regulārā Krievijas armija.

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 20:07tā ari atbildes nebūs????Ka tu zini ka donbasā nav krievu armijas??

uldens2, 19.aprīlis 2017, 20:14
es saprotu,tev ir grūti ar saprašanu,bet es jau uzrakstīju!tagad tu savam jautājumam piepini Donbasu!kas tālāk tu man par katru ciemu prasīsi?es tev neesmu izziņu birojs!meklē goglē!

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 20:19kiseļa zombijs tipiskais:D ja neesi docents tad docenta miļakais noteikti

uldens2, 19.aprīlis 2017, 20:23

Redzi Gints par ko jau iepriekš brīdināju :
aargumentācijas trūkums tiek kompensēts uz personālijām un apvainojumiem. Nemaz nerunàjot par viņu pašu orientāciju, kas spriež pēc sevis un sev līdzīgajiem.
:DDD
19.aprīlis 2017, 20:26 | links
 
Hāgā noraida Ukrainas prasību pret Krieviju par terorisma finansēšanu.palasi delfos!

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 19:23
Tur gan minēts - šajā etapā, kas pārsvarā nozīmē mutiskas konsultācijas, pilns spriedums tik iespejams pēc gadiem5-7, vatesgalvām arī tas neko nekait, jo pārsūdzēs līdz bezgalībai.

usis, 19.aprīlis 2017, 19:41
loģiski ka nav pieradijumu ka sponsore terorismu,jo tur ir krievijas armija,kapēc jasponsore vel kaut kadi teroristi::DD

uldens2, 19.aprīlis 2017, 19:50
VIEN REIZ JAU JUMS RAKSTĪJU!tur nav regulārās Krievijas armijas!tu zini ko nozīmē vārdi regulārā armija?

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 19:55kā tu zini ka nav???

uldens2, 19.aprīlis 2017, 20:04
nu ja nu vienīgi tu uzskati ka Krima ir pie ukrainas.tad jā,tad tur tiešām ir regulārā Krievijas armija.

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 20:07tā ari atbildes nebūs????Ka tu zini ka donbasā nav krievu armijas??

uldens2, 19.aprīlis 2017, 20:14
es saprotu,tev ir grūti ar saprašanu,bet es jau uzrakstīju!tagad tu savam jautājumam piepini Donbasu!kas tālāk tu man par katru ciemu prasīsi?es tev neesmu izziņu birojs!meklē goglē!

Gintsldz, 19.aprīlis 2017, 20:19
kiseļa zombijs tipiskais:D ja neesi docents tad docenta miļakais noteikti
19.aprīlis 2017, 20:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager