Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
http://apollo.tvnet.lv/zinas/dp-daesh-rindas-paslaik-atrodas-viriesi-un-sievietes-no-latvijas-kas-lidzi-nemusi-ari-bernus/792254?utm_source=gismeteo&

Vai - DP vairs nevar noliegt ka teroristu rindas ir ari letiņi ;) bļaviens - slinkums meklet kurš man te centas iegalvot pretejo ;)

plesigais, 18.aprīlis 2017, 16:13

Plēsīgais, ko muldi – Latvijas iedzīvotāji un letiņi (latvieši) nav viens un tas pats – vienīgais reālais cilvēks, kas rakstā ir minēts, ir LIKC bijušais priekšsēdētājs Oļegs Petrovs, kas neút nav letiņš, tā ka padomā, pirms dyrs..

shmidzis, 18.aprīlis 2017, 19:00

kad jūs beigsiet šķirot cilvēkus!jo ātrāk jūs to sapratīsiet,jo ātrāk valstī varētu beigties bardaks!
18.aprīlis 2017, 19:05 | links
 
Beļģijas policistu tiesās par Latvijas valsts karoga zaimošanu!!!!!!!!ko par to var pateikt mūsu valsts patrioti??raihs vari neiesaistīties tādā caurejas līmeņa tēmā!veiksmīgām biznesa haizivīm,kas iet uz darbu lai atsēdētu noteiktās stundas tas var nebūt aktuāli!

Gintsldz, 18.aprīlis 2017, 18:42


VateLdz, kas tur ko teikt, viss jau ir pateikts "Beļģijas policistu tiesās par Latvijas valsts karoga zaimošanu", par ko tu vēl te gribi diskutēt?
18.aprīlis 2017, 19:02 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/dp-daesh-rindas-paslaik-atrodas-viriesi-un-sievietes-no-latvijas-kas-lidzi-nemusi-ari-bernus/792254?utm_source=gismeteo&

Vai - DP vairs nevar noliegt ka teroristu rindas ir ari letiņi ;) bļaviens - slinkums meklet kurš man te centas iegalvot pretejo ;)

plesigais, 18.aprīlis 2017, 16:13


Plēsīgais, ko muldi – Latvijas iedzīvotāji un letiņi (latvieši) nav viens un tas pats – vienīgais reālais cilvēks, kas rakstā ir minēts, ir LIKC bijušais priekšsēdētājs Oļegs Petrovs, kas neút nav letiņš, tā ka padomā, pirms dyrs..
18.aprīlis 2017, 19:00 | links
 
Beļģijas policistu tiesās par Latvijas valsts karoga zaimošanu!!!!!!!!ko par to var pateikt mūsu valsts patrioti??raihs vari neiesaistīties tādā caurejas līmeņa tēmā!veiksmīgām biznesa haizivīm,kas iet uz darbu lai atsēdētu noteiktās stundas tas var nebūt aktuāli!
18.aprīlis 2017, 18:42 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/dp-daesh-rindas-paslaik-atrodas-viriesi-un-sievietes-no-latvijas-kas-lidzi-nemusi-ari-bernus/792254?utm_source=gismeteo&

Vai - DP vairs nevar noliegt ka teroristu rindas ir ari letiņi ;) bļaviens - slinkums meklet kurš man te centas iegalvot pretejo ;)
18.aprīlis 2017, 16:13 | links
 
Sveiks, Plēsīgais!
Nezinu kā tu izskaties, bet šodien skatoties video internātā pirmais uzreiz iedomājos par tevi. Sevišķi sakarā ar nesenajiem Hakeru uzbrukumiem tavam datorim.
Vispār varbūt drusku ļauni, bet tā pa īstam to nedomāju ļauni. Vnk radies tāds iespaids, ka tāds tu varētu būt. Sorr, ja aizvainoju!

https://www.facebook.com/vlentach/videos/421421854874252/

apelsins, 18.aprīlis 2017, 11:34


Sveiks sveiks ;)
Neaizvainoji , tiesi otradi pat iepriecinaji ;) Ja kads par mani iedomajas - tad jau esmu ari ko vertigu pateicis ;)
Video super - apliecina tikai to ka ari 50 vai 70 gadu vecuma var parotaļaties - kaut kariņu uzspelet ar dronu ;) Malacis večuks - prata sev pievers uzmanibu un prata ari atšut :)

Par to vai es labs vai slikts - hm - ne man spriest - paris copmaņu Ventiņos mani pazist personaļņo - pajauta viņiem ;)
18.aprīlis 2017, 15:49 | links
 
apelsins, 18.aprīlis 2017, 11:34
Un to raksta trollis bez savas sejas profilà un jelkādām bildēm albumos kas kaut kādā mērā parādītu kas par copmani esi vai tikai viens no troļļu bara kā copmanis,shmidzis vai asarēns ! :DDD

Docents, 18.aprīlis 2017, 12:52[/quote]

Taisnība jau tev ir, Docent! Brālītis, kad tu vēl biji Skabarga, rakstīja, ka visticamāk esmu narkomāns.

Bet, Docent, kāpēc tu esi tik šausmīgi apbižojies un uzvilcies, es pat teiktu Agresīvs. Sava profila bildēs esi tāds jauks makšķernieks ar māksliniecisku izdomu. Līdaka šā un tā fočēta, bet kad sāc rakstīt šeit... Pilnīga disproporcija. Paliek pat mazliet neomulīgi.
18.aprīlis 2017, 14:29 | links
 
tā raihs pazuda!laikam caureja!

Gintsldz, 17.aprīlis 2017, 22:08
Viņš tā vienmēr dara ,, beigta zivs ,, kad nav ko teikt pēc būtības.
:)

Docents, 17.aprīlis 2017, 22:13
Tāda, lūk, ir tā docenta/giņčas uzbraucienu dziļi intelektuālā būtība- ja es nevēlos iedziļināties un diskutēt par par caurejas līmeņa jautājumiem, tad redz, es tēlojot beigtu zivi! Malači puikas!

raihs, 18.aprīlis 2017, 10:32
Par kuru tēmu esi diskutējis ar mums? Neko vairāk par ,,smirdēšanu,, uz personālijām no tevis neesmu lasījis. Tāpēc tā teikt : par tev tuvākām tēmām rakstām - atkal nav labi !
:DDD

Docents, 18.aprīlis 2017, 12:55
par ko tad ar tevi diskutet???Savu viedokli pasniedz kā faktu.:DDD
18.aprīlis 2017, 13:01 | links
 
tā raihs pazuda!laikam caureja!

Gintsldz, 17.aprīlis 2017, 22:08
Viņš tā vienmēr dara ,, beigta zivs ,, kad nav ko teikt pēc būtības.
:)

Docents, 17.aprīlis 2017, 22:13
Tāda, lūk, ir tā docenta/giņčas uzbraucienu dziļi intelektuālā būtība- ja es nevēlos iedziļināties un diskutēt par par caurejas līmeņa jautājumiem, tad redz, es tēlojot beigtu zivi! Malači puikas!

raihs, 18.aprīlis 2017, 10:32

Par kuru tēmu esi diskutējis ar mums? Neko vairāk par ,,smirdēšanu,, uz personālijām no tevis neesmu lasījis. Tāpēc tā teikt : par tev tuvākām tēmām rakstām - atkal nav labi !
:DDD
18.aprīlis 2017, 12:55 | links
 
Sveiks, Plēsīgais!
Nezinu kā tu izskaties, bet šodien skatoties video internātā pirmais uzreiz iedomājos par tevi. Sevišķi sakarā ar nesenajiem Hakeru uzbrukumiem tavam datorim.
Vispār varbūt drusku ļauni, bet tā pa īstam to nedomāju ļauni. Vnk radies tāds iespaids, ka tāds tu varētu būt. Sorr, ja aizvainoju!

https://www.facebook.com/vlentach/videos/421421854874252/

apelsins, 18.aprīlis 2017, 11:34

Un to raksta trollis bez savas sejas profilà un jelkādām bildēm albumos kas kaut kādā mērā parādītu kas par copmani esi vai tikai viens no troļļu bara kā copmanis,shmidzis vai asarēns ! :DDD
18.aprīlis 2017, 12:52 | links
 
Sveiks, Plēsīgais!
Nezinu kā tu izskaties, bet šodien skatoties video internātā pirmais uzreiz iedomājos par tevi. Sevišķi sakarā ar nesenajiem Hakeru uzbrukumiem tavam datorim.
Vispār varbūt drusku ļauni, bet tā pa īstam to nedomāju ļauni. Vnk radies tāds iespaids, ka tāds tu varētu būt. Sorr, ja aizvainoju!

https://www.facebook.com/vlentach/videos/421421854874252/
18.aprīlis 2017, 11:34 | links
 
tā raihs pazuda!laikam caureja!

Gintsldz, 17.aprīlis 2017, 22:08
Viņš tā vienmēr dara ,, beigta zivs ,, kad nav ko teikt pēc būtības.
:)

Docents, 17.aprīlis 2017, 22:13

Tāda, lūk, ir tā docenta/giņčas uzbraucienu dziļi intelektuālā būtība- ja es nevēlos iedziļināties un diskutēt par par caurejas līmeņa jautājumiem, tad redz, es tēlojot beigtu zivi! Malači puikas!
18.aprīlis 2017, 10:32 | links
 
Tu, droši vien, savulaik Gincentu esi ļoti aizskāris un dziļi aizvainojis, tāpēc viņš tik ļoti cenšas.

Es domāju, ja tu viņam atvainotos, viņš varbūt tev piedotu?!..

apelsins, 17.aprīlis 2017, 23:08
Tu to drīzāk par raihu un viņa bērnību, kad krievu puikas pāri nodarīja pagalmā !?
:))))

Docents, 17.aprīlis 2017, 23:13


Gājiens ar Giņču protams labs! Bet Docenta tēlam tomēr trūkst kreatīvisma. Pārāk vienveidīgs:(

apelsins, 17.aprīlis 2017, 23:28[/quote]
Tu, droši vien, savulaik Gincentu esi ļoti aizskāris un dziļi aizvainojis, tāpēc viņš tik ļoti cenšas.

Es domāju, ja tu viņam atvainotos, viņš varbūt tev piedotu?!..

apelsins, 17.aprīlis 2017, 23:08
Tu to drīzāk par raihu un viņa bērnību, kad krievu puikas pāri nodarīja pagalmā !?
:))))

Docents, 17.aprīlis 2017, 23:13


Gājiens ar Giņču protams labs! Bet Docenta tēlam tomēr trūkst kreatīvisma. Pārāk vienveidīgs:(

apelsins, 17.aprīlis 2017, 23:28[/quote]
Jūs ar rihu uz viena poda sēžat ?
:DDD
17.aprīlis 2017, 23:35 | links
 
Tu, droši vien, savulaik Gincentu esi ļoti aizskāris un dziļi aizvainojis, tāpēc viņš tik ļoti cenšas.

Es domāju, ja tu viņam atvainotos, viņš varbūt tev piedotu?!..

apelsins, 17.aprīlis 2017, 23:08
Tu to drīzāk par raihu un viņa bērnību, kad krievu puikas pāri nodarīja pagalmā !?
:))))

Docents, 17.aprīlis 2017, 23:13[/quote]

Gājiens ar Giņču protams labs! Bet Docenta tēlam tomēr trūkst kreatīvisma. Pārāk vienveidīgs:(
17.aprīlis 2017, 23:28 | links
 
Kā jau minēju iepriekš, es tikai ļoti priecātos , ja jūs abi izrādītos viena un tā pati persona- vismaz par vienu idiotu Latvijā mazāk....

raihs, 17.aprīlis 2017, 21:59

Tu, droši vien, savulaik Gincentu esi ļoti aizskāris un dziļi aizvainojis, tāpēc viņš tik ļoti cenšas.

Es domāju, ja tu viņam atvainotos, viņš varbūt tev piedotu?!..

apelsins, 17.aprīlis 2017, 23:08

Tu to drīzāk par raihu un viņa bērnību, kad krievu puikas pāri nodarīja pagalmā !?
:))))
17.aprīlis 2017, 23:13 | links
 
Kā jau minēju iepriekš, es tikai ļoti priecātos , ja jūs abi izrādītos viena un tā pati persona- vismaz par vienu idiotu Latvijā mazāk....

raihs, 17.aprīlis 2017, 21:59


Tu, droši vien, savulaik Gincentu esi ļoti aizskāris un dziļi aizvainojis, tāpēc viņš tik ļoti cenšas.

Es domāju, ja tu viņam atvainotos, viņš varbūt tev piedotu?!..
17.aprīlis 2017, 23:08 | links
 
Viennozīmīgi ,ka jeņķis pasaulē ir ietekmīgākais spēlētājs..
17.aprīlis 2017, 23:05 | links
 
Jeņķim nav plānos radīt lielus cilvēku upurus,viņam galvenais parādīt savas iespējas...

Tonis, 17.aprīlis 2017, 22:34
es ar domaju ka Trumps paradija kurš te ir boss
17.aprīlis 2017, 23:00 | links
 
Tikko notika pretējais, ķinietis no Trampa aizbrauca norūpējies, ANO rezolūcijā ar šamie atturējās, tūlīt pēc sarunām ASV valsts sekretāram ar Putinu krievi sašķobija feisus, tad bumba pa tuneļiem un kuğis uz korejas pusi, izskatās ASV ņems kimu pie pautiem un drīz.
17.aprīlis 2017, 22:54 | links
 
Viss ir likumsakarīgi,kīnietis kā nekā pasaulē ir N 2.
17.aprīlis 2017, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager