Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
15.aprīlis 2017, 23:23 | links
 
Tā jau domāju,ka pediņš...

Tonis, 14.aprīlis 2017, 22:51
O, kurš tad te muti pavēris, domāju ,cik tad ilgi mutes bajārs noturēsies? Atmiņa saprotu jau tā nodzerta, ka pa pēdējo tikšanos esi aizmirsis ?
:DDDD

Docents, 15.aprīlis 2017, 11:47


Jefiņ,atkal gribi izprovocēt un pēc tam policiju palīgā saukt?Nu nav man vairs tie gadi lai tev pakaļ pa statoiliem skraidītu. Pieturi labāk muti,gļēvais plātīzer,gudrāks izskatīsies...
15.aprīlis 2017, 23:09 | links
 
Urmās tur kukuļdevējus ar šauj nost . Ja Latvijā tā būtu tad mēs kā nāciju izmirtu pāris mēnešu laikā.
15.aprīlis 2017, 19:58 | links
 
15.aprīlis 2017, 15:46 | links
 
Rītvakar būsi Docents vai Ginčus?
15.aprīlis 2017, 15:40 | links
 
 
Raih, kopējai jautrībai Docents noteikti noder! Tikai nesaprotu kāpēc viņi tēlo vai tiešām ir pamuļķi. Tādi nevar pievilkt un pavilkt svārstīgās masas.
Man ļoti patika Brālītis, kad bija apmaldījies mediju laukā (viņš gan rakstītu mēēdiju)! Tāds sprigans, daudz rakstošs un visu zinošs. Tādam ir jābūt īstam Opozicionāram. Tagad gan aizgājis laikam Rotiņu biznesā un nekā spēcīga vairs neraksta.

apelsins, 15.aprīlis 2017, 11:06

Tu tāpat neko nesapratīsi ko rakstu. Es joprojām emu imūns pret mēēēdijiem . Man visa šīs pasaules uzbūve sen jau skaidra . Nav vairs ko rakstīt par tām milžu cīņām . Mani interesē tas kas notiek tepat un tagad .

Bralitis, 15.aprīlis 2017, 12:39

Pasaki skaidri - ka šeit notiek ciņa ar vejdzirnavam ;) Vienkarsi uz katru Tavu sakarigu postu atradisies desmit uzdirseju ;) Plus vel pieci naida kurinataji ;)

Tipiski Raiha škoļņiki - e pec darba paņemšu 07 un padirsišos CL ;)

plesigais, 15.aprīlis 2017, 12:51

Šovakar man nesanāks, es rītvakar ,, uzdopingošu,, un kārtējo klaunu parādi paskatīšos.
:)
15.aprīlis 2017, 14:00 | links
 
Kā jau pasen "starije perduni glasiļi": Šai saulē uz dullo nenotiek nekas.
11.04.-12.04. Tilersona vizīte Maskavā un 13.04. "Visu bumbu māte" Afganistānā?
15.aprīlis 2017, 13:23 | links
 
Raih, kopējai jautrībai Docents noteikti noder! Tikai nesaprotu kāpēc viņi tēlo vai tiešām ir pamuļķi. Tādi nevar pievilkt un pavilkt svārstīgās masas.
Man ļoti patika Brālītis, kad bija apmaldījies mediju laukā (viņš gan rakstītu mēēdiju)! Tāds sprigans, daudz rakstošs un visu zinošs. Tādam ir jābūt īstam Opozicionāram. Tagad gan aizgājis laikam Rotiņu biznesā un nekā spēcīga vairs neraksta.

apelsins, 15.aprīlis 2017, 11:06

Tu tāpat neko nesapratīsi ko rakstu. Es joprojām emu imūns pret mēēēdijiem . Man visa šīs pasaules uzbūve sen jau skaidra . Nav vairs ko rakstīt par tām milžu cīņām . Mani interesē tas kas notiek tepat un tagad .

Bralitis, 15.aprīlis 2017, 12:39


Pasaki skaidri - ka šeit notiek ciņa ar vejdzirnavam ;) Vienkarsi uz katru Tavu sakarigu postu atradisies desmit uzdirseju ;) Plus vel pieci naida kurinataji ;)

Tipiski Raiha škoļņiki - e pec darba paņemšu 07 un padirsišos CL ;)
15.aprīlis 2017, 12:51 | links
 
Raih, kopējai jautrībai Docents noteikti noder! Tikai nesaprotu kāpēc viņi tēlo vai tiešām ir pamuļķi. Tādi nevar pievilkt un pavilkt svārstīgās masas.
Man ļoti patika Brālītis, kad bija apmaldījies mediju laukā (viņš gan rakstītu mēēdiju)! Tāds sprigans, daudz rakstošs un visu zinošs. Tādam ir jābūt īstam Opozicionāram. Tagad gan aizgājis laikam Rotiņu biznesā un nekā spēcīga vairs neraksta.

apelsins, 15.aprīlis 2017, 11:06

P.s Jautrību jau rada te jūsu klauni, es tikai pa laikam no sirds izsmejos un ,,aplaudēju,, JŪSU infantīlismam un tuneļveida domāšanai. Protams te jau arī pa kādam mutes bajāram , kas gatavs žokļus masēt trāpās, bet tas arī viss.

Docents, 15.aprīlis 2017, 11:53
še komatiņš , viena trūkst.Ginčas lomā iejuties,nevari parslegties uz inteliģento docentu:DD
15.aprīlis 2017, 12:47 | links
 
Raih, kopējai jautrībai Docents noteikti noder! Tikai nesaprotu kāpēc viņi tēlo vai tiešām ir pamuļķi. Tādi nevar pievilkt un pavilkt svārstīgās masas.
Man ļoti patika Brālītis, kad bija apmaldījies mediju laukā (viņš gan rakstītu mēēdiju)! Tāds sprigans, daudz rakstošs un visu zinošs. Tādam ir jābūt īstam Opozicionāram. Tagad gan aizgājis laikam Rotiņu biznesā un nekā spēcīga vairs neraksta.

apelsins, 15.aprīlis 2017, 11:06


Tu tāpat neko nesapratīsi ko rakstu. Es joprojām emu imūns pret mēēēdijiem . Man visa šīs pasaules uzbūve sen jau skaidra . Nav vairs ko rakstīt par tām milžu cīņām . Mani interesē tas kas notiek tepat un tagad .
15.aprīlis 2017, 12:39 | links
 
Tagad Giņča jāsagaida!
Tikai koroče Skljihasovski. Bez pēdiņām!
15.aprīlis 2017, 12:11 | links
 
Tā kā pa šo sadaļu šiverē uzņēmēji esošie un topošie,var būt kādu interesē 2 veikalu iekārtas un aprīkojums(puķes,dāvanas)Gadus trīs,apput bezdarbībā un aizņem vietu.
15.aprīlis 2017, 12:10 | links
 
Nu hejaaa džassaa, Aiziet!
15.aprīlis 2017, 11:54 | links
 
Raih, kopējai jautrībai Docents noteikti noder! Tikai nesaprotu kāpēc viņi tēlo vai tiešām ir pamuļķi. Tādi nevar pievilkt un pavilkt svārstīgās masas.
Man ļoti patika Brālītis, kad bija apmaldījies mediju laukā (viņš gan rakstītu mēēdiju)! Tāds sprigans, daudz rakstošs un visu zinošs. Tādam ir jābūt īstam Opozicionāram. Tagad gan aizgājis laikam Rotiņu biznesā un nekā spēcīga vairs neraksta.

apelsins, 15.aprīlis 2017, 11:06


P.s Jautrību jau rada te jūsu klauni, es tikai pa laikam no sirds izsmejos un ,,aplaudēju,, JŪSU infantīlismam un tuneļveida domāšanai. Protams te jau arī pa kādam mutes bajāram , kas gatavs žokļus masēt trāpās, bet tas arī viss.
15.aprīlis 2017, 11:53 | links
 
Redz, giņča, vai tev nešķiet jokaini, ka visiem, kurus tu te drosmīgi apsaukā par dauņiem, dzīvniekiem, utt, visiem viņirm ir savs bizness, viņi dzīvo pašuzceltās mājās, ar lieliskām ģimenēm, utt, un visādi citādi veiksmīgi iekārtojušies dzīvē.( Pazīstu visus, kaut arī attālināti) Un visi ir daunīši? Un tu tāds brašs sliežu licējs, 100℅ bez ģimenes ( jo kura gan TĀDU ņems), bez naudas, tagad tik varonīgi viņus apsaukā un klārē mums krievu propogandu? Kaut kā neķer, saproti?

raihs, 14.aprīlis 2017, 13:22
1.kārt.es ar tevi tuvbrālības neesmu dzēris,un netaisos!tā ka priekš tevis esmu Gintsldz.un tagad par tavu veiksmes stāstu.jūs saņemat atpakaļ tādu pašu laipnību,kādu izrādat man!kas attiecas uz konkrēti tavu veiksmes stāstu,mani viņš protams vispār nerausta,bet atgādināšu kā tu pats,šai pašā forumā sapņoji par zemes gabaliņu pierīgā par 15.k.tad ja jau tava dzīve ir tik izdevusis ko tad tik lēti tavi sapnīši!rādās ka tu pats te viss vairāk esi neveiksminieks!kas attiecas par mani,tad pat neko ar tevi apspriest netaisos!

Gintsldz, 14.aprīlis 2017, 20:22
Jads attiecas uz tevi, tad viss, ko pateicu, ir taisnība, izņemot vien to, ka,iespējams, dari kādu citu mazkvalificētu darbu. Kas attiecas uz mani un zemes pleķīti, tad tu jauc terminus( un ko gan citu gaidīt no cilvēka, kurš neprot pat rakstīt)- es nevis "sapņoju" , bet "apsveru". Es vispār nekad nesapņoju par lietām, ko nevaru atļauties.

raihs, 14.aprīlis 2017, 22:00
nu netaisos es te ar tevi apspriest savu labklājību!bet melo gan tu kā ''suns''!tu tak tiko rakstiji ka visi manis'' aizvainotie ''cilvēciņi dzīvo pašuzceltās mājās,ir savs bizness!ja tu esiveiksmīgais biznesmeni vai tev būtu problēma 15.k.nu ja tā tad varu tev piedāvāt aizdot tos 15.k.procenti būs mazāki kā mogo.garantēju.ari izziņas no darba vietas nevajadzēs!

Gintsldz, 14.aprīlis 2017, 22:08


Ā , tagad saprotu ko te rusofobu, klaunu un veco parijnieku / tagad ES patriotu /, bariņš tā sašūmējušies. Atkal var kādu uz personālijām ,,pavilkt,, kad reālu argumentu nav!
:DDDD
15.aprīlis 2017, 11:50 | links
 
Tā jau domāju,ka pediņš...

Tonis, 14.aprīlis 2017, 22:51

O, kurš tad te muti pavēris, domāju ,cik tad ilgi mutes bajārs noturēsies? Atmiņa saprotu jau tā nodzerta, ka pa pēdējo tikšanos esi aizmirsis ?
:DDDD
15.aprīlis 2017, 11:47 | links
 
Raih, kopējai jautrībai Docents noteikti noder! Tikai nesaprotu kāpēc viņi tēlo vai tiešām ir pamuļķi. Tādi nevar pievilkt un pavilkt svārstīgās masas.
Man ļoti patika Brālītis, kad bija apmaldījies mediju laukā (viņš gan rakstītu mēēdiju)! Tāds sprigans, daudz rakstošs un visu zinošs. Tādam ir jābūt īstam Opozicionāram. Tagad gan aizgājis laikam Rotiņu biznesā un nekā spēcīga vairs neraksta.
15.aprīlis 2017, 11:06 | links
 
Jāatzīst, Apelsīn, ka, ja tiešām tas ir tas pats docents, tas mani tikai nomierinātu- viena idiota Latvijā izrādītos mazāk. Man jau sākās panisks izmisums- varbūt Latvijā tādu docentu ir milzum daudz un ar steigu jāemigrē!?
To tekstu būtība pagalam līdzīga, bet šamais tīri labi piestrādājis, lai nomaskētos:) Būtu labāk ko lietderīgu darījis....
15.aprīlis 2017, 10:32 | links
 
Raih, ko tu tur peries ar Ginčuku. Tas taču ir vecais labais Docents :DD :DD ;DD

apelsins, 14.aprīlis 2017, 22:15
Man jau ar tā šķiet, bet nav pierādījumu:)

raihs, 14.aprīlis 2017, 22:17[/quote]

Raih, Docentam ir tāda literāra vājība tekstā lietot daudz pēdiņu.
Iejūties Giņča tēlā, viņš bija izlēmis lietot īsus tekstus, lai mazāk būtu sakritību ar Docenta stiliņu.
Nu bet, kad Giņča sāk uzvilkties, atkal sāk parādīties spilgti izteiksmes līdzekļi pēdiņās. Vienīgā atšķirība ir tā, ka vienam pēdiņas ir augšā, otram apakšā, ko var skaidrot ar dažādām rakstierīcēm. Nu un lai arī IP adrese nesakrīt.

Protams arī vārda tikko rakstīšana kā tiko abiem.

Iespējams, ka tikai bijušie klasesbiedri ar vāju latv. val./literatūras skolotāju.
15.aprīlis 2017, 10:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager