Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tā jau domāju,ka pediņš...
14.aprīlis 2017, 22:51 | links
 
Nē, viss ir savādāk, Docenta draudzene ir Gintsldz
14.aprīlis 2017, 22:46 | links
 
Jāatzīst, ka ši bija laba atbilde:)

raihs, 14.aprīlis 2017, 22:13

Raih, ko tu tur peries ar Ginčuku. Tas taču ir vecais labais Docents :DD :DD ;DD

apelsins, 14.aprīlis 2017, 22:15

Vai tad šamais jefiņš jau atkal nobanots?

Tonis, 14.aprīlis 2017, 22:22
14.aprīlis 2017, 22:23 | links
 
Jāatzīst, ka ši bija laba atbilde:)

raihs, 14.aprīlis 2017, 22:13

Raih, ko tu tur peries ar Ginčuku. Tas taču ir vecais labais Docents :DD :DD ;DD

apelsins, 14.aprīlis 2017, 22:15
14.aprīlis 2017, 22:22 | links
 
Jāatzīst, ka ši bija laba atbilde:)

raihs, 14.aprīlis 2017, 22:13

Raih, ko tu tur peries ar Ginčuku. Tas taču ir vecais labais Docents :DD :DD ;DD

apelsins, 14.aprīlis 2017, 22:15

Man jau ar tā šķiet, bet nav pierādījumu:)
14.aprīlis 2017, 22:17 | links
 
Jāatzīst, ka ši bija laba atbilde:)

raihs, 14.aprīlis 2017, 22:13

Raih, ko tu tur peries ar Ginčuku. Tas taču ir vecais labais Docents :DD :DD ;DD

apelsins, 14.aprīlis 2017, 22:15

Man jau ar tā šķiet, bet nav pierādījumu:)
14.aprīlis 2017, 22:17 | links
 
Kam vēl vajag izpalīdzēt? :)
14.aprīlis 2017, 22:16 | links
 
Jāatzīst, ka ši bija laba atbilde:)

raihs, 14.aprīlis 2017, 22:13


Raih, ko tu tur peries ar Ginčuku. Tas taču ir vecais labais Docents :DD :DD ;DD
14.aprīlis 2017, 22:15 | links
 
Jāatzīst, ka ši bija laba atbilde:)
14.aprīlis 2017, 22:13 | links
 
:DDDD, aizdevējs..
14.aprīlis 2017, 22:13 | links
 
Redz, giņča, vai tev nešķiet jokaini, ka visiem, kurus tu te drosmīgi apsaukā par dauņiem, dzīvniekiem, utt, visiem viņirm ir savs bizness, viņi dzīvo pašuzceltās mājās, ar lieliskām ģimenēm, utt, un visādi citādi veiksmīgi iekārtojušies dzīvē.( Pazīstu visus, kaut arī attālināti) Un visi ir daunīši? Un tu tāds brašs sliežu licējs, 100℅ bez ģimenes ( jo kura gan TĀDU ņems), bez naudas, tagad tik varonīgi viņus apsaukā un klārē mums krievu propogandu? Kaut kā neķer, saproti?

raihs, 14.aprīlis 2017, 13:22
1.kārt.es ar tevi tuvbrālības neesmu dzēris,un netaisos!tā ka priekš tevis esmu Gintsldz.un tagad par tavu veiksmes stāstu.jūs saņemat atpakaļ tādu pašu laipnību,kādu izrādat man!kas attiecas uz konkrēti tavu veiksmes stāstu,mani viņš protams vispār nerausta,bet atgādināšu kā tu pats,šai pašā forumā sapņoji par zemes gabaliņu pierīgā par 15.k.tad ja jau tava dzīve ir tik izdevusis ko tad tik lēti tavi sapnīši!rādās ka tu pats te viss vairāk esi neveiksminieks!kas attiecas par mani,tad pat neko ar tevi apspriest netaisos!

Gintsldz, 14.aprīlis 2017, 20:22
Jads attiecas uz tevi, tad viss, ko pateicu, ir taisnība, izņemot vien to, ka,iespējams, dari kādu citu mazkvalificētu darbu. Kas attiecas uz mani un zemes pleķīti, tad tu jauc terminus( un ko gan citu gaidīt no cilvēka, kurš neprot pat rakstīt)- es nevis "sapņoju" , bet "apsveru". Es vispār nekad nesapņoju par lietām, ko nevaru atļauties.

raihs, 14.aprīlis 2017, 22:00

nu netaisos es te ar tevi apspriest savu labklājību!bet melo gan tu kā ''suns''!tu tak tiko rakstiji ka visi manis'' aizvainotie ''cilvēciņi dzīvo pašuzceltās mājās,ir savs bizness!ja tu esiveiksmīgais biznesmeni vai tev būtu problēma 15.k.nu ja tā tad varu tev piedāvāt aizdot tos 15.k.procenti būs mazāki kā mogo.garantēju.ari izziņas no darba vietas nevajadzēs!
14.aprīlis 2017, 22:08 | links
 
Redz, giņča, vai tev nešķiet jokaini, ka visiem, kurus tu te drosmīgi apsaukā par dauņiem, dzīvniekiem, utt, visiem viņirm ir savs bizness, viņi dzīvo pašuzceltās mājās, ar lieliskām ģimenēm, utt, un visādi citādi veiksmīgi iekārtojušies dzīvē.( Pazīstu visus, kaut arī attālināti) Un visi ir daunīši? Un tu tāds brašs sliežu licējs, 100℅ bez ģimenes ( jo kura gan TĀDU ņems), bez naudas, tagad tik varonīgi viņus apsaukā un klārē mums krievu propogandu? Kaut kā neķer, saproti?

raihs, 14.aprīlis 2017, 13:22
1.kārt.es ar tevi tuvbrālības neesmu dzēris,un netaisos!tā ka priekš tevis esmu Gintsldz.un tagad par tavu veiksmes stāstu.jūs saņemat atpakaļ tādu pašu laipnību,kādu izrādat man!kas attiecas uz konkrēti tavu veiksmes stāstu,mani viņš protams vispār nerausta,bet atgādināšu kā tu pats,šai pašā forumā sapņoji par zemes gabaliņu pierīgā par 15.k.tad ja jau tava dzīve ir tik izdevusis ko tad tik lēti tavi sapnīši!rādās ka tu pats te viss vairāk esi neveiksminieks!kas attiecas par mani,tad pat neko ar tevi apspriest netaisos!

Gintsldz, 14.aprīlis 2017, 20:22

Jads attiecas uz tevi, tad viss, ko pateicu, ir taisnība, izņemot vien to, ka,iespējams, dari kādu citu mazkvalificētu darbu. Kas attiecas uz mani un zemes pleķīti, tad tu jauc terminus( un ko gan citu gaidīt no cilvēka, kurš neprot pat rakstīt)- es nevis "sapņoju" , bet "apsveru". Es vispār nekad nesapņoju par lietām, ko nevaru atļauties.
14.aprīlis 2017, 22:00 | links
 
Un tā kā Copmans visā tajā orientējās,tad jāsecina,ka viss tas pieder arī viņam...:)
14.aprīlis 2017, 21:50 | links
 
Šīs sadaļas apmeklētājiem ir 3 raksturīgākās īpašības, patriotisms, alkoholisms un tieksme rakņāties pa ru saitiem :)

Copmanis, 14.aprīlis 2017, 21:17


Copmanis - negribi pierakstit saraksta - tieksmi meklet utis sveša kažoka ;) un tieksmi škandaleties ;)
14.aprīlis 2017, 21:34 | links
 
Šīs sadaļas apmeklētājiem ir 3 raksturīgākās īpašības, patriotisms, alkoholisms un tieksme rakņāties pa ru saitiem :)
14.aprīlis 2017, 21:17 | links
 
Redz, giņča, vai tev nešķiet jokaini, ka visiem, kurus tu te drosmīgi apsaukā par dauņiem, dzīvniekiem, utt, visiem viņirm ir savs bizness, viņi dzīvo pašuzceltās mājās, ar lieliskām ģimenēm, utt, un visādi citādi veiksmīgi iekārtojušies dzīvē.( Pazīstu visus, kaut arī attālināti) Un visi ir daunīši? Un tu tāds brašs sliežu licējs, 100℅ bez ģimenes ( jo kura gan TĀDU ņems), bez naudas, tagad tik varonīgi viņus apsaukā un klārē mums krievu propogandu? Kaut kā neķer, saproti?

raihs, 14.aprīlis 2017, 13:22

1.kārt.es ar tevi tuvbrālības neesmu dzēris,un netaisos!tā ka priekš tevis esmu Gintsldz.un tagad par tavu veiksmes stāstu.jūs saņemat atpakaļ tādu pašu laipnību,kādu izrādat man!kas attiecas uz konkrēti tavu veiksmes stāstu,mani viņš protams vispār nerausta,bet atgādināšu kā tu pats,šai pašā forumā sapņoji par zemes gabaliņu pierīgā par 15.k.tad ja jau tava dzīve ir tik izdevusis ko tad tik lēti tavi sapnīši!rādās ka tu pats te viss vairāk esi neveiksminieks!kas attiecas par mani,tad pat neko ar tevi apspriest netaisos!
14.aprīlis 2017, 20:22 | links
 
Karoč, kopsaucējs ir tāds, ka mums ar steigu ir nepieciešms ļeņins, tikai ar mūsdienīgāku ideoloģiju un principiem:)

raihs, 14.aprīlis 2017, 16:15


Ņemot vērā to, ka daļa tautas klīst pa pasauli meklējot kur vairāk maksā, jo ir tāda iespēja. Šodienas cilvēks distancējas no aktivitātēm, jo būtībā ir paēdis.
Varbūt citplanētieši būtu piemērotāks variants. Ja jau viņi mūs novērojot, tad jau zinās ko un kā vajag. Pateiks, kas jādara, ja neklausīs, tad uzdos ar lāzeri visiem, un miers un skaidrība it visā.
14.aprīlis 2017, 18:16 | links
 
E da nu JUS visus - aizies uz upi - pakaitinas asarišu - varbut kadam lidaķim sprandu apgriezis - ka bijušais padomijas pilsonis - grabj ko var ;)
14.aprīlis 2017, 17:57 | links
 
OGO - GO ;) Kas ta te notiek ? ;)

A par kadu vienotibu Jus runajat ? Uldens balsos par labejiem - Raihs par videjiem - un plesigais par kreisajiem - bac un atkal visi pie sasistas siles :)

Ko ne ? ;)

Ai ai ai - muļķigi ir cinities ar sekam - varbut jasak ar celoņiem :(

Ei Raihs , hm , ja Tava biznesa butu tris , četri , vai pat pieci saimnieki - cik plaukstoš Tavs biznes butu ;) ?

plesigais, 14.aprīlis 2017, 17:36tas nav biznes,tas ir kolhozs:D

uldens2, 14.aprīlis 2017, 17:37


Vau - cik skaidra un sakariga doma ( plusa bez krieviem un krievu piesaukšanas - malacis )

Bet cik Tev valdiba ieveletas partijas - ai ai ai ;) ?

Nu tad ko brinies ka zog , shemo un ta talak ( un vel visi ( gandriz visi ) bijušie padomijas darboņi :)

KOLHOZS , tad jau var ;)
14.aprīlis 2017, 17:54 | links
 
OGO - GO ;) Kas ta te notiek ? ;)

A par kadu vienotibu Jus runajat ? Uldens balsos par labejiem - Raihs par videjiem - un plesigais par kreisajiem - bac un atkal visi pie sasistas siles :)

Ko ne ? ;)

Ai ai ai - muļķigi ir cinities ar sekam - varbut jasak ar celoņiem :(

Ei Raihs , hm , ja Tava biznesa butu tris , četri , vai pat pieci saimnieki - cik plaukstoš Tavs biznes butu ;) ?

plesigais, 14.aprīlis 2017, 17:36
tas nav biznes,tas ir kolhozs:D
14.aprīlis 2017, 17:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager