Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Man sanācis,ka esmu atgriezies un pārņēmis savā aprūpē dzimtas īpašumu,lai idillē un komfortā vadītu vecumdienas.Tā tad par proviantu.Olas.Gan visti,gan paipalu piegādā daiļā kaimiņiene.Gaļu vietējais zemnieks.Žāvējumus no blakus pagasta.Kādu zandartiņu,asarēnu un lasēnu nostīvinu pats.Kartupeļi no tirgus.Garšvielas,ķiploki,sīpoli,salāti,redīsi utt.pašu dobēs.Nopietnas nodarbes pārtrauktas,niekojamies ar bio.
Ar ko atšķiras bio.lauksaimnieks no intensīvā?Viens ģiftes kaisa pa dienu,otrs pa nakti! Nav tas gadījums! Esmu par slinku,bet zemenes aug griezdamās!
1.aprīlis 2017, 12:12 | links
 
Laikam te daudzi vairs neatceras,kā garšo vietējie tomāti,gurķi,vai zemenes...Bēdīgi,bet mēs pat neapzinamies kā pamazām tiek iznīdēts mūsu genofonds...(

Tonis, 31.marts 2017, 22:52
Anton,Tev jābrauc ciemos ar biezu muķi zemeņu laikă!

BrunoL, 1.aprīlis 2017, 02:11


Mainās laiki, mainās tikumi un paradumi. Šodien cilvēks iet uz lielveikaliem, jo tur ir viss, tur ir daudz tīrāks un patīkamāks kā tirgū, kur bomži vazājas, baloži ķēzī un noplukuši kaķi smird. Arī cenas mēdz būt augstākas. Agrāk (PSRSijā) to neievēroja, jo nebija daudz variantu. Šodien ir tā, ka pat mājās audzētu cūku vari ēst pats, jo potenciālajam pircējam šķiet, ka tas ir par dārgu, veikalā dažu mēnešu laikā uzpumpētās, ar sabeigtām aknām ir tādas pašas, un lētākas, arī vistiņas (hvz kur un kā audzētas) ir labākas. Turklāt tur ir kauli un speķis. Tur ir jāatkaulo, jāsamaļ pašam priekš kotletēm. Bet kad tad lai atpūšas pēc birojā pavadītās darba dienas, TV gribas paskatīties, interneta pasēdēt, aizbraukt kaut kur. Un pakaļ vēl jābrauc. Priekš kam, ja var aiziet uz tirgu vai veikalu un iepirkt pilnu somu ar gatavām karbonādēm. Penši kādreiz no Rīgas 70 km brauca pēc lauku suķa pakaļ. Bet penši nav mūžīgi.
Kādreiz nedēļā uz tirgu tonnu kartupeļu vienam uzpircējam vedu, tagad mēnesī tikpat. 30 cūkas reiz bija visu laiku, tagad 3 un tad vēl jāmeklē kam notirgot. Cilvēki (pircēji) daudz izbraukuši no valsts, tas arī fakts.
Padomājiet veči, kā ir ar jūsu paradumiem, vai un kā tie ir mainījušies pēdējo 20 gadu laikā kaut vai attiecībā uz to pašu pārtikas iegādi un lietošanu. Vo.
1.aprīlis 2017, 11:14 | links
 
To: Docenta radiniekam, ir tāds teiciens "Rīts gudrāks par vakaru". Un šis laikam uz tevi nestrādā..

mjuniors, 1.aprīlis 2017, 10:50

ej labāk atstrādā grašus ko gejropa iedalijusi!zemnieks kas sēž netā no rita līdz naktij!tukša diršana no tavas puses!
1.aprīlis 2017, 11:02 | links
 
To: Docenta radiniekam, ir tāds teiciens "Rīts gudrāks par vakaru". Un šis laikam uz tevi nestrādā..
1.aprīlis 2017, 10:50 | links
 
Šovakar misija izpildīta, internets kārtējo reizi pie*irsts. Jāiet atpūtā. Sveicieni no Ušaka.


mjuniors, 1.aprīlis 2017, 00:46

tur jau tā lieta,lēti ..irsēji .un ko tev pāķim ir Ušakovs nodarijis?
1.aprīlis 2017, 08:40 | links
 
Hai ;) super hakeritis ;) Uzlauza apskatijas un iztirija - protams pazuda daļa iespeju bet za to dators palika daudz atraks ;) PALDIES ;)
1.aprīlis 2017, 08:32 | links
 
Laikam te daudzi vairs neatceras,kā garšo vietējie tomāti,gurķi,vai zemenes...Bēdīgi,bet mēs pat neapzinamies kā pamazām tiek iznīdēts mūsu genofonds...(

Tonis, 31.marts 2017, 22:52

Anton,Tev jābrauc ciemos ar biezu muķi zemeņu laikă!
1.aprīlis 2017, 02:11 | links
 
Šodien ziņas var nevērt vaļā. Baigie joki..
1.aprīlis 2017, 01:16 | links
 
Šovakar misija izpildīta, internets kārtējo reizi pie*irsts. Jāiet atpūtā. Sveicieni no Ušaka.
1.aprīlis 2017, 00:46 | links
 
Vaidere: "Nav tik labi, cik labi varētu būt. Bet man ir nācies darba darīšanās apbraukāt visu pasauli - no Brazīlijas līdz Indijai, Ķīnai un Austrumtimorai - un jāsaka, mēs tomēr par maz novērtējam to, cik labi ir, ka dzīvojam ES. Latvijā pat nabadzīgi cilvēki dzīvo labāk, nekā ļoti daudzviet dzīvo cilvēki, kuri tiek uzskatīti par vidēji turīgiem."
1.aprīlis 2017, 00:42 | links
 
Gintsldz, cik tev gadu!? Man šķiet tu ir vēl dikti jaunāks par mani.. Un apelsīns pēdējā postā pateica zelta frāzi, ka tu ir tāds uz šo brīdi, jo apkārtējie tev ir tādi. To raksta grāmatās.. Ka mēs esam 5cilvēku teiksim kopums, kas mums ir apkārt.. Un ja mainīsi vidi, mainīsies arī pats ;). Ja nav iespējams mainīt vidi palasi grāmatas, internetā domuspēks.lv, 528.lv.

mjuniors, 1.aprīlis 2017, 00:23
tajā vidē kur es esmu es jūtos kā zivs ūdenī!un mainīt es toč neko netaisos!vēl jo vairāk pēc kāda ieteikuma!

Gintsldz, 1.aprīlis 2017, 00:26


Docent, kad izliecies par citu, grūti ievērot pareizrakstības un literārās kļūdas nemainīgi.
1.aprīlis 2017, 00:42 | links
 
Docent, tu taču šķiet neesi muljķis.
Gint, ::DDDD
1.aprīlis 2017, 00:34 | links
 
mjuniors, 1.aprīlis 2017, 00:23
tajā vidē kur es esmu es jūtos kā zivs ūdenī!un mainīt es toč neko netaisos!vēl jo vairāk pēc kāda ieteikuma!

Gintsldz, 1.aprīlis 2017, 00:26

Un ko tad šeit izgāz žulti uz citiem!?
1.aprīlis 2017, 00:32 | links
 
Urmas laps :D
1.aprīlis 2017, 00:28 | links
 
Gintsldz, cik tev gadu!? Man šķiet tu ir vēl dikti jaunāks par mani.. Un apelsīns pēdējā postā pateica zelta frāzi, ka tu ir tāds uz šo brīdi, jo apkārtējie tev ir tādi. To raksta grāmatās.. Ka mēs esam 5cilvēku teiksim kopums, kas mums ir apkārt.. Un ja mainīsi vidi, mainīsies arī pats ;). Ja nav iespējams mainīt vidi palasi grāmatas, internetā domuspēks.lv, 528.lv.

mjuniors, 1.aprīlis 2017, 00:23

tajā vidē kur es esmu es jūtos kā zivs ūdenī!un mainīt es toč neko netaisos!vēl jo vairāk pēc kāda ieteikuma!
1.aprīlis 2017, 00:26 | links
 
1.aprīlis 2017, 00:26 | links
 
Beidziet kopēt tos palagus, saprotu ka nav viegli līkus pirkstus taisni noturēt, nu bet pipelitač dažreiz izdodas , jeb vairs ne ?
1.aprīlis 2017, 00:25 | links
 
Gintsldz, uzzināji kas ir Ādolfs H.!?

mjuniors, 1.aprīlis 2017, 00:15
varbut tu atklāsi ?

Gintsldz, 1.aprīlis 2017, 00:17

Fak, tu esi Docents. Toch aaksties. Vinsh ar shovakar pazudis

apelsins, 1.aprīlis 2017, 00:19

ierauj vēl kādu kraķīti,tad es par napoleonu palikšu!
1.aprīlis 2017, 00:24 | links
 
Gintsldz, cik tev gadu!? Man šķiet tu ir vēl dikti jaunāks par mani.. Un apelsīns pēdējā postā pateica zelta frāzi, ka tu ir tāds uz šo brīdi, jo apkārtējie tev ir tādi. To raksta grāmatās.. Ka mēs esam 5cilvēku teiksim kopums, kas mums ir apkārt.. Un ja mainīsi vidi, mainīsies arī pats ;). Ja nav iespējams mainīt vidi palasi grāmatas, internetā domuspēks.lv, 528.lv.
1.aprīlis 2017, 00:23 | links
 
Gintsldz, uzzināji kas ir Ādolfs H.!?

mjuniors, 1.aprīlis 2017, 00:15
varbut tu atklāsi ?

Gintsldz, 1.aprīlis 2017, 00:17
Prasi Raiham.. Viņš runā gluži kā tas Ādolfs..

mjuniors, 1.aprīlis 2017, 00:18

netaisos nevienam šeit ko prasīt!
1.aprīlis 2017, 00:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager