Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Junior,tātad tu esi haļavčiks jau no dzimšanas un saviem bērniem tādu karmu dod,tas ir bēdīgi...Diemžēl...
1.aprīlis 2017, 00:04 | links
 
Junior,no tevīm neprasīs neko,prasīs no taviem bērniem un viņu paverdzināto nākotni...Nekas šai pasaulē nenāk par velti...

Tonis, 31.marts 2017, 23:40
Mani bērni lidos uz marsu.. un būs ok.. Un tur atkal subsidēs.. Viss ir pārdomāts ;)

mjuniors, 1.aprīlis 2017, 00:01

ĀRSTĒ GALVU!GALĪGI NOJŪDZIES!
1.aprīlis 2017, 00:04 | links
 
Nu re, gints no Latvijas Dzelzceļa padevās. Klasika-gluži kā vecos laikos Copmann- kad nebija, ko teikt, teica- bue... un pazuda... Es taču teicu-nejaucies pieaugušo sarunās, bet nē, neklausa taču...

raihs, 31.marts 2017, 23:44
Nu Copman, bija intelektuālis ar TV sabojātiem uzskatiem. Man viņš likās OK.
Bet kad viņš sāka izlikties par Tosolu, tad palika par pamuļķīti.

apelsins, 31.marts 2017, 23:49
Es riskēju minēt, ka gintsldz ir vēl viens viņa klons, bet lai laikam nokļūdījos- šis ir vēl daudz tupāks. Nodomāju tādēļ, ka arī šitam patīk skaisti atvadīties , kad nav, ko teikt...

raihs, 31.marts 2017, 23:56


Ginčam dzīvē vnk nav paveicies. Tas arii viss
1.aprīlis 2017, 00:03 | links
 
Attiecībā uz Rītiņu. Nu ir viņš ķerts uz eko. Viņš pat savā mājā Baltezerā turēja vistas. Nezinu vai šogad vēl ir, bet bija vēl pāris gadus atpakaļ. Un savus piegādātājus viņš izvēlās ļoti rūpīgi un stiepj viņu produkciju uz laboratorijām uz pārbaudēm. Liela daļa viņa piegādātāju nav lielaudzētāji. Ir mazi audzētāji. Zinu, jo ļoti labi zinu vienu viņa piegādātāju un zinu kā viņam iet vai neiet ar Rītiņu :)

micuks, 31.marts 2017, 23:44
Vecs stāsts bija tāds, kamēr Rītiņs saimniecību skatās šim rāda aizaugušu dārzu, šis tik goot doot... EKO, kā šis prom tā ved šim no cita dārza. Varbūt, kā tu ari mini, šis tāpēc ved uz labaratoriju :D

mjuniors, 31.marts 2017, 23:54


Vecie,tipa viedie, vīri paskatās uz Mjunioru kā viņš uztver jūsu uzsvērtās problēmas. Pilnīgi no otra gala. A jūs tik mii un žēē.
Varbūt druku naivs optimisms. A jūs tik te nekā nebūs, viss zudis, beigas.
1.aprīlis 2017, 00:01 | links
 
Junior,no tevīm neprasīs neko,prasīs no taviem bērniem un viņu paverdzināto nākotni...Nekas šai pasaulē nenāk par velti...

Tonis, 31.marts 2017, 23:40

Mani bērni lidos uz marsu.. un būs ok.. Un tur atkal subsidēs.. Viss ir pārdomāts ;)
1.aprīlis 2017, 00:01 | links
 
Esot veikali, kuros birkas pārlīmējot uz nebēdu. Tā mācēja stāstīt kāds lielveikala krāvējs. Tāpēc nebrīnieties, ka "getliņu", "Mārupes" uc Latvijas dārzeņi pēc garšas neatšķirās no poļu.

urmaas, 31.marts 2017, 23:52

Pff... Poļu tomāts vismaz pēc tomāta smaržo! Mārupe nu toć ir garām
31.marts 2017, 23:59 | links
 
Nu tāda nu esam blēžu tauta...
31.marts 2017, 23:57 | links
 
tu izliecies vai tiešām jocīgs esi?kas tev tā pat vien no kaut kurienes skaitīs naudu lai tu te savus īpašumus izpļautu?un pa kuru laiku tu ar to nodarbojies ja caurām dienām sēdi forumā?

Gintsldz, 31.marts 2017, 23:51

Es tiešām negaidu no tevīm tūlītejo sapratni, jo zinu, ka ne visiem ir lemts ir visu saprast. No biznesa tu ir patālu..
31.marts 2017, 23:57 | links
 
pag jus gribat teikt ka padujajos laikos negaza pesticidus un viss bij veseligs???
Veseligs bij tas ko audzeja paši majās,un tagad ir tieši tapat

uldens2, 31.marts 2017, 23:44

Gāza daudz, bet nebija tāda daudzveidība. Un nebija tad vēl ģēnu inženierija tādā līmenī kā ir tagad. Kā arī pārstrādes rūpniecība nebija tik ļoti saķīmiķota kā ir šodien.

micuks, 31.marts 2017, 23:47
nu ģenetiski modificets nav vel zinams vai ir kaitigs organismam,visdrizāk ka nē,potet abeli ari ir ģenetiska modificešana.Bet ši tema bez zinatniekiem nav izrunajama,jo mums poņas par to nav
31.marts 2017, 23:56 | links
 
Nu re, gints no Latvijas Dzelzceļa padevās. Klasika-gluži kā vecos laikos Copmann- kad nebija, ko teikt, teica- bue... un pazuda... Es taču teicu-nejaucies pieaugušo sarunās, bet nē, neklausa taču...

raihs, 31.marts 2017, 23:44
Nu Copman, bija intelektuālis ar TV sabojātiem uzskatiem. Man viņš likās OK.
Bet kad viņš sāka izlikties par Tosolu, tad palika par pamuļķīti.

apelsins, 31.marts 2017, 23:49

Es riskēju minēt, ka gintsldz ir vēl viens viņa klons, bet lai laikam nokļūdījos- šis ir vēl daudz tupāks. Nodomāju tādēļ, ka arī šitam patīk skaisti atvadīties , kad nav, ko teikt...
31.marts 2017, 23:56 | links
 
Attiecībā uz Rītiņu. Nu ir viņš ķerts uz eko. Viņš pat savā mājā Baltezerā turēja vistas. Nezinu vai šogad vēl ir, bet bija vēl pāris gadus atpakaļ. Un savus piegādātājus viņš izvēlās ļoti rūpīgi un stiepj viņu produkciju uz laboratorijām uz pārbaudēm. Liela daļa viņa piegādātāju nav lielaudzētāji. Ir mazi audzētāji. Zinu, jo ļoti labi zinu vienu viņa piegādātāju un zinu kā viņam iet vai neiet ar Rītiņu :)

micuks, 31.marts 2017, 23:44

Vecs stāsts bija tāds, kamēr Rītiņs saimniecību skatās šim rāda aizaugušu dārzu, šis tik goot doot... EKO, kā šis prom tā ved šim no cita dārza. Varbūt, kā tu ari mini, šis tāpēc ved uz labaratoriju :D
31.marts 2017, 23:54 | links
 
Esot veikali, kuros birkas pārlīmējot uz nebēdu. Tā mācēja stāstīt kāds lielveikala krāvējs. Tāpēc nebrīnieties, ka "getliņu", "Mārupes" uc Latvijas dārzeņi pēc garšas neatšķirās no poļu.
31.marts 2017, 23:52 | links
 
Bet ja tā aizdomājās,-pa lielam esam galīgā dirsā,vai nu jākož,vai nu jāsāk meditēt...Es laikam izvēlēšos otro variantu...:)
31.marts 2017, 23:52 | links
 
te kāds tā sparigi centās apgalvot pretējo!tad lūk jums atbildes uz gejropas''labumiem''.jūs paši ar sevi esat pretrunā!kapitālisms nav labdarības organizācija kas dalīs naudu UBAGIEM!pienāks tā diena kad no jums viņu paprasīs atpakaļ!

Gintsldz, 31.marts 2017, 23:24
Kādā veidā prasīs atpakaļ!? Man nekas par to nav zināms tādā veidā kā saproti tu. Pašlaik prasa ja pārkāp prasības (uz projektiem, platību maksājumiem), tad liek atmaksāt piecu gadu saņemto naudu.

mjuniors, 31.marts 2017, 23:34

tu izliecies vai tiešām jocīgs esi?kas tev tā pat vien no kaut kurienes skaitīs naudu lai tu te savus īpašumus izpļautu?un pa kuru laiku tu ar to nodarbojies ja caurām dienām sēdi forumā?
31.marts 2017, 23:51 | links
 
Nu re, gints no Latvijas Dzelzceļa padevās. Klasika-gluži kā vecos laikos Copmann- kad nebija, ko teikt, teica- bue... un pazuda... Es taču teicu-nejaucies pieaugušo sarunās, bet nē, neklausa taču...

raihs, 31.marts 2017, 23:44

Nu Copman, bija intelektuālis ar TV sabojātiem uzskatiem. Man viņš likās OK.
Bet kad viņš sāka izlikties par Tosolu, tad palika par pamuļķīti.
31.marts 2017, 23:49 | links
 
Jāni,bļin ,Tu vari tomātus pirkt vasarā vai ziemā,Mahimā liela starpība nebūs!

Tonis, 31.marts 2017, 23:43

Agree- mahimā nebūs gan. Bet Tu nepērc maximā! Vasarā! Un būs tev tomāti ar garšu un smaržu! Gluži kā tavos mīļajos padlaikos!
31.marts 2017, 23:48 | links
 
Oh, pastāsti to manai sievai- nojūgusies uz to bio! Es šai saku, ka viss tas huiņa, netic... A jāmaksā ta man!

raihs, 31.marts 2017, 23:37

:)))), ja vari atļauties pērc to paiku, sliktāk jau nebūs. Ja vēl vietējā paika tad vēl labāk. Parasti ar bio aizraujās mazie zemnieki. Vismaz sākumā.. Kad sāk saprast, ka apjomi pieaug, pieprasījums ar, dzīvot gribas labāk ar.. Sāk pārkāpt arī šur tur. Bet nu es domāju, nav tik traki. Katra lieta ir jāizvērtē atsevišķi. Tā, ka tirgi man nav sveši ar tiem ražotājiem ar ir parunāts un tā virtuve ir zināma. Skataties, ieklausaties un tad pērciet. Bet baidīties nevajag! :))
Un vēl ja par tantiņām, tas nenozīmē ka viņa nezin par minerāļiem, ka tad aug daudz labāk! ;))
31.marts 2017, 23:48 | links
 
pag jus gribat teikt ka padujajos laikos negaza pesticidus un viss bij veseligs???
Veseligs bij tas ko audzeja paši majās,un tagad ir tieši tapat

uldens2, 31.marts 2017, 23:44


Gāza daudz, bet nebija tāda daudzveidība. Un nebija tad vēl ģēnu inženierija tādā līmenī kā ir tagad. Kā arī pārstrādes rūpniecība nebija tik ļoti saķīmiķota kā ir šodien.
31.marts 2017, 23:47 | links
 
Junior,neesi tak naivs,PODIŅOS varbūt provincē var ko stādīt,mūsdienu aizvien urbanizētajā pasaulē var tik lielveikalos ko nopirkt.Tur pārdod lielrūpnieku komercprodukciju,kur prostiem pircējiem nav lielas izvēles.Un ja pat ir kādi EKO saucamie produkti,tad nav pārliecības vai tiešām tie ir EKO un to cena atbilstoša. Mūsdienās mēs praktiski esam pielīdzināti tā saucamajām pasaules 3 valsrīm,ar zemākajām kvalitātes prasībām...Piemēram līdzīgu produktu LV vai SWE es iegādājos ar dažādām garšas īpašībām.Diemžēl...Un var te jaunsaimnieki ļarkstēt ko grib,bet fakts ir viens,
Mums iebaro herņu...

Tonis, 31.marts 2017, 23:15

Kaut kādu huiņu dzen, maijā Rimi pirkts Storumenas gurķis un tomāts salīdzinot ar getliņu, ritausmas, mārupes produkciju vienkārši podā metams, bet citi dārzeņi tādā pašā -tipa ĕdami ,līmenī.
31.marts 2017, 23:46 | links
 
Apelsins
Lielveikalos neesmu pircis un nepirkšu nevienu ābolu, bumbieri, vai zemeni.
Vot no tantiņām ceļmalā gan. Jo šamās tirgo savos dārziņos audzēto.

urmaas, 31.marts 2017, 23:32

Nu paldies dievam, Boriss. Tu tīri veselīgs izskaties!!

apelsins, 31.marts 2017, 23:34
Kā parasti saka viens pazīstams čoms-ir jāēd tas kas pašlaik aug dārzā. Ar šamo braucot uz copi, šad tad Anneniekos, Kaķeniekos, vai Bikstos. Tur sezonā pats zini viss ir ok. :)

urmaas, 31.marts 2017, 23:43

Minētajos miestos iepērkam produkciju. Kaut vai tik daudz cik varam panašķoties. Pa lielam vairāk ari neprasās. :)
31.marts 2017, 23:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager