Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
girts72 [24.12.17]: Raih/ Jāni. Daudz laimes dzimšanas dienā. Lai Tev viss ir un par to nekas nav.
Thanks! Tas ir pat nedaudz aizkustinoši, ka visa pasaule svin manu dzimšanas dienu :)
25.decembris 2017, 06:53 | links
 
girts72 [24.12.17]: Raih/ Jāni. Daudz laimes dzimšanas dienā. Lai Tev viss ir un par to nekas nav.
Thanks! Tas ir pat nedaudz aizkustinoši, ka visa pasaule svin manu dzimšanas dienu :)
25.decembris 2017, 06:53 | links
 
carams ka lielie Latviešu kulturas un garigo vertibu cienitaji nesvin sveštautiešu ievazatus ziemassvetkus,savadak sanak tadi dubultie standarti:DDD
Parejiem priecīgus Ziemišus

uldens2, 24.decembris 2017, 22:37

Kuram ziemassvetki ,kuram saulgrieži !
Kuram kristus augšamcelšanas , kuram saulite parkapa zemako punktu !
Kuram ievazatie svetki , kuram dzimtas svetki ! ;)

Atšķiribu sajuti ?

P/s labak dzeru Latvijas abolu raudzetu sulu un svinu Latviešu svetkus , nevis dzeru ievestu arzemju draņķi , un svinu ievazatus svetkus !

plesigais, 24.decembris 2017, 23:36

Kristus augšāmcelšanās vairāk tā kā pavasarī ir.. :))
25.decembris 2017, 00:39 | links
 
Kristus augšamcelšanās:DDDPlesigais tu spridzini kad sadzeries saskabušo abolu sulu:DD
25.decembris 2017, 00:13 | links
 
Raihs ;) !
Labak zinams ienaidnieks, neka nezinams draugs !

Tapec pieņem ari manu sveicienu dzimene ;) ! Un novelejumu _ lai Tavs dels izaug par Latvieti !
Latvieti _ Latvija !
24.decembris 2017, 23:47 | links
 
Plēsīgais iztiksim bez demagoğijas. Neka kopīga man ar tevi nav un nebūs. Un nelasu tavus savārstījumus, izņemot ja velti kaut ko konkrēti man.

Nosvini kārtīgi vateni. Lai švirlaks tek kā no traktora bākas kā zagtais soļķis padomju laikos. :D:D:D

MartinsSi, 24.decembris 2017, 22:44


Turešu pie varda ;) !

Ja es neuzrunašu Tevi , Tu nelamasies ! ;)

P/s Man ar Tevi tiešam neka kopiga nav ! Pat svetki dažadi ! Prieka ;) !
24.decembris 2017, 23:41 | links
 
carams ka lielie Latviešu kulturas un garigo vertibu cienitaji nesvin sveštautiešu ievazatus ziemassvetkus,savadak sanak tadi dubultie standarti:DDD
Parejiem priecīgus Ziemišus

uldens2, 24.decembris 2017, 22:37


Kuram ziemassvetki ,kuram saulgrieži !
Kuram kristus augšamcelšanas , kuram saulite parkapa zemako punktu !
Kuram ievazatie svetki , kuram dzimtas svetki ! ;)

Atšķiribu sajuti ?

P/s labak dzeru Latvijas abolu raudzetu sulu un svinu Latviešu svetkus , nevis dzeru ievestu arzemju draņķi , un svinu ievazatus svetkus !
24.decembris 2017, 23:36 | links
 
Ir ir vinji acigi. Pat kaitinosi.. Buus luste kadu dienu uzdrukasu blogu. Kompis atkal pec daktera nonirdzas..
24.decembris 2017, 23:26 | links
 
Raih/ Jāni. Daudz laimes dzimšanas dienā. Lai Tev viss ir un par to nekas nav.
24.decembris 2017, 23:15 | links
 
Šamos ar plinti pagrūši novaktēt,baigi uzmanīgie.Man ar laukos māja pie paša dīķa,knapi paver logu ,kad šamie jau augšā...
24.decembris 2017, 23:04 | links
 
Sogad korvorani man nelika mieru, ta ka man plinte pieladeta ir visu laiku.. ;)
24.decembris 2017, 23:00 | links
 
Junior,neplāties,čaļi jau nopeilēja kur tas dīķis atrodas...
24.decembris 2017, 22:50 | links
 
Tik daudz izdzert naf iespējams...
24.decembris 2017, 22:48 | links
 
Ak jā, foreliti un pāļukus ar sodien no ledus pavilku. Ja sonakt veel uzsals izkususais sniegs pavisam zolidu ledu izveidos.
24.decembris 2017, 22:48 | links
 
Plēsīgais iztiksim bez demagoğijas. Neka kopīga man ar tevi nav un nebūs. Un nelasu tavus savārstījumus, izņemot ja velti kaut ko konkrēti man.

Nosvini kārtīgi vateni. Lai švirlaks tek kā no traktora bākas kā zagtais soļķis padomju laikos. :D:D:D
24.decembris 2017, 22:44 | links
 
24.decembris 2017, 22:41 | links
 
carams ka lielie Latviešu kulturas un garigo vertibu cienitaji nesvin sveštautiešu ievazatus ziemassvetkus,savadak sanak tadi dubultie standarti:DDD
Parejiem priecīgus Ziemišus
24.decembris 2017, 22:37 | links
 
Man ar sniega daudz. Jutos diezgan tapec kruts. Priecigus. Vel tik pirti jaielien.
24.decembris 2017, 22:31 | links
 
Jā ;) ! ! ! ! !
Atlika uzrakstit četrus vardus ! Un pamodas Latviešu gars ! Pamodas cilvecigums un kopibas sajuta ! Pat MartinsSi !
Un protams ne jau Raiha izpildijuma ! :( !
EI A KUR JUS ESAT IKDIENA ? :(
24.decembris 2017, 22:29 | links
 
Bračiņ,Reigā tumšs kā pie dvieļugalvām.Nevaru sagaidīt kad uz to Lapzemi atkal došos...
24.decembris 2017, 22:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager