Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Kādi ta šim tie pareģojumi? Planēta pamazām sasilst un tā izrietošās sekas? To ka nekas nav mūžīgs (lietas) tas tak ir pašsaprotams.

skutans, 29.marts 2017, 23:32


Tādi, ka bads būšot baigais.
30.marts 2017, 09:38 | links
 
Un uztaisīt RESETu dažiem šejienes personāžiem. Varbūt palīdzēs.
30.marts 2017, 09:05 | links
 
Man ir smadzenes :DDDD :DDDD :DDDD

D0cents, 28.marts 2017, 22:22

tas gan ir šausmīgi un biedējoši, šeit viens vienīgs :DDDD :DDDD :DDDD būs

Juurasbullis, 30.marts 2017, 08:41


Labais ;) vares oponentam virtualaja vide pa muti sadot , vai izkačat info par labakam copes vietam ;)
30.marts 2017, 08:57 | links
 
Man ir smadzenes :DDDD :DDDD :DDDD

D0cents, 28.marts 2017, 22:22

tas gan ir šausmīgi un biedējoši, šeit viens vienīgs :DDDD :DDDD :DDDD būs
30.marts 2017, 08:41 | links
 
Pierādījumi ????? Apsolūtā patiesība????
:DDD :DDDD :DDDD
30.marts 2017, 00:26 | links
 
Docent ,es jau vienreiez Tev teicu-beidz ar tiem raihiem uļdiņiem un šmidžiem cīnīties, tas ir bezjēdzīgi, tā ir izveidota paaudze kas tā arī domā kā raksta, ļauj viņiem pašiem savā starpā pavārīties, lai tāds uļdiņš ,šmidzis un viņu tētuks Raihs komunicē savā starpā, gan jau viens otru nograuzīs DDD

arnox61, 29.marts 2017, 18:34
Tā nav cīņa, jo viņi nav cīnītāji. Redz, līdz ko jāatbild par kaut ko pēc būtības ,, tā beigtas zivis,, un gaida kad kāds ko citu iekomentētu, lai atkal varētu savu aprobežotību un tuneļveida domāšanas propogandu te izvērst . Tikai cik ilgi klaigās ka : krievi nāk, krievi vainīgi un tas ka tagad tā dzīvojam arī ir ,, krievu nopelns,, nevis pašu nevēlēšanās būt saimniekiem savā zemē, tas ka paši piecūkojam upju krastus, izdomājam likumus, kas ir bezjēdzīgi un vainīgo meklēšana tur uz austrumiem no mums, kaut paši raiha vārdiem : ir suņi kas pieraduši pie saimnieka stingrās rokas un pamestā kaula.

:DDD

Ja kāds vēl nav pamanījis tad man ar D0cents profilu nav nekā kopīga un nekāda sakara.

Docents, 29.marts 2017, 23:23
"viņi nav cīnītāji"- ierunājās "Cīnītājs"! Norēkties var.... Pats klauns un trollis būdams, citus par klauniem pa labi un kreisi zākā
:DDDD :DDD

eldorado, 30.marts 2017, 00:08


Docenta cīņa ir ielikt linku no kāda ziņu portāla un pielikt apakšā – :DDD :DDD :DDD, tad diena ir izdevusies un cīņa ir kārīgi paveikta:).
30.marts 2017, 00:25 | links
 
nu mirlu būšana, bitmatos... atkal copes nebūs

eldorado, 30.marts 2017, 00:00


Kā reizi būs. Varēs normālus asarus atvilkties, kā arī visādas citādas zivis. Mazums kāda arapaima, raja iedzīvosies.
30.marts 2017, 00:14 | links
 
Docents, 29.marts 2017, 23:23

D0cents – aizmirsi ielikt trīs :DDDD, sāc haltūrēt
:DDD :DDD :DDD
Neko darīt- pat profesionāliem troļļiem gadās kļūmītes.
shmidzis, 30.marts 2017, 00:09
30.marts 2017, 00:11 | links
 
Docent ,es jau vienreiez Tev teicu-beidz ar tiem raihiem uļdiņiem un šmidžiem cīnīties, tas ir bezjēdzīgi, tā ir izveidota paaudze kas tā arī domā kā raksta, ļauj viņiem pašiem savā starpā pavārīties, lai tāds uļdiņš ,šmidzis un viņu tētuks Raihs komunicē savā starpā, gan jau viens otru nograuzīs DDD

arnox61, 29.marts 2017, 18:34
Tā nav cīņa, jo viņi nav cīnītāji. Redz, līdz ko jāatbild par kaut ko pēc būtības ,, tā beigtas zivis,, un gaida kad kāds ko citu iekomentētu, lai atkal varētu savu aprobežotību un tuneļveida domāšanas propogandu te izvērst . Tikai cik ilgi klaigās ka : krievi nāk, krievi vainīgi un tas ka tagad tā dzīvojam arī ir ,, krievu nopelns,, nevis pašu nevēlēšanās būt saimniekiem savā zemē, tas ka paši piecūkojam upju krastus, izdomājam likumus, kas ir bezjēdzīgi un vainīgo meklēšana tur uz austrumiem no mums, kaut paši raiha vārdiem : ir suņi kas pieraduši pie saimnieka stingrās rokas un pamestā kaula.

:DDD

Ja kāds vēl nav pamanījis tad man ar D0cents profilu nav nekā kopīga un nekāda sakara.

Docents, 29.marts 2017, 23:23


D0cents – aizmirsi ielikt trīs :DDDD, sāc haltūrēt
:DDD :DDD :DDD
30.marts 2017, 00:09 | links
 
Docent ,es jau vienreiez Tev teicu-beidz ar tiem raihiem uļdiņiem un šmidžiem cīnīties, tas ir bezjēdzīgi, tā ir izveidota paaudze kas tā arī domā kā raksta, ļauj viņiem pašiem savā starpā pavārīties, lai tāds uļdiņš ,šmidzis un viņu tētuks Raihs komunicē savā starpā, gan jau viens otru nograuzīs DDD

arnox61, 29.marts 2017, 18:34
Tā nav cīņa, jo viņi nav cīnītāji. Redz, līdz ko jāatbild par kaut ko pēc būtības ,, tā beigtas zivis,, un gaida kad kāds ko citu iekomentētu, lai atkal varētu savu aprobežotību un tuneļveida domāšanas propogandu te izvērst . Tikai cik ilgi klaigās ka : krievi nāk, krievi vainīgi un tas ka tagad tā dzīvojam arī ir ,, krievu nopelns,, nevis pašu nevēlēšanās būt saimniekiem savā zemē, tas ka paši piecūkojam upju krastus, izdomājam likumus, kas ir bezjēdzīgi un vainīgo meklēšana tur uz austrumiem no mums, kaut paši raiha vārdiem : ir suņi kas pieraduši pie saimnieka stingrās rokas un pamestā kaula.

:DDD

Ja kāds vēl nav pamanījis tad man ar D0cents profilu nav nekā kopīga un nekāda sakara.

Docents, 29.marts 2017, 23:23

"viņi nav cīnītāji"- ierunājās "Cīnītājs"! Norēkties var.... Pats klauns un trollis būdams, citus par klauniem pa labi un kreisi zākā
:DDDD :DDD
30.marts 2017, 00:08 | links
 
Pret cilvēkiem vēl var cīnīties, bet pret dabu ko iesāksi?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/zinatnieki-bridina-jau-sogad-uz-zemes-saksies-klimatiska-elle/790521

Domaataajs, 29.marts 2017, 22:08

nu mirlu būšana, bitmatos... atkal copes nebūs
30.marts 2017, 00:00 | links
 
Mums tas nedraud, tas pat uz labo pusi- varbūt ar laiku garākas vasaras, un īsākas ziemas, kas zin ,pēc gadiem 150 ievāksim divas ražas gadā:)

skutans, 29.marts 2017, 23:08

Visi jau mēs pasaules ķēdē ieslēgti, tad jau arī iesaistīti būsim. Jā, varbūt ievāksim pat trīs ražas gadā. Bet ko var zināt, nelaime nenāk brēkdama. Ja vien tā nav sieva, piemēram :)
Ak jā, tad jau Nostradama pareģojumi piepildīsies.

Domaataajs, 29.marts 2017, 23:20


Kādi ta šim tie pareģojumi? Planēta pamazām sasilst un tā izrietošās sekas? To ka nekas nav mūžīgs (lietas) tas tak ir pašsaprotams.
29.marts 2017, 23:32 | links
 
Docent ,es jau vienreiez Tev teicu-beidz ar tiem raihiem uļdiņiem un šmidžiem cīnīties, tas ir bezjēdzīgi, tā ir izveidota paaudze kas tā arī domā kā raksta, ļauj viņiem pašiem savā starpā pavārīties, lai tāds uļdiņš ,šmidzis un viņu tētuks Raihs komunicē savā starpā, gan jau viens otru nograuzīs DDD

arnox61, 29.marts 2017, 18:34

Tā nav cīņa, jo viņi nav cīnītāji. Redz, līdz ko jāatbild par kaut ko pēc būtības ,, tā beigtas zivis,, un gaida kad kāds ko citu iekomentētu, lai atkal varētu savu aprobežotību un tuneļveida domāšanas propogandu te izvērst . Tikai cik ilgi klaigās ka : krievi nāk, krievi vainīgi un tas ka tagad tā dzīvojam arī ir ,, krievu nopelns,, nevis pašu nevēlēšanās būt saimniekiem savā zemē, tas ka paši piecūkojam upju krastus, izdomājam likumus, kas ir bezjēdzīgi un vainīgo meklēšana tur uz austrumiem no mums, kaut paši raiha vārdiem : ir suņi kas pieraduši pie saimnieka stingrās rokas un pamestā kaula.

:DDD

Ja kāds vēl nav pamanījis tad man ar D0cents profilu nav nekā kopīga un nekāda sakara.
29.marts 2017, 23:23 | links
 
docent, vai Tu gaidi apsveikumus? Tu esi pelnījis vispārēju ignoranci, tas labākajā gadījumā! Tas varētu būt vislabākai apsveikums!! P.S. Ceru, ka man citi pievienosies!!!

aiwa, 29.marts 2017, 09:00


Ļoti laba un precīza doma. Ir tipāži, kurus nevēlos saukt viņu pieņemtajos titulos, jo šajā sadaļā vairs nav iespējams ienākt parunāties. Vēl pirms neilga brīsniņa mēs (es jauns) šajā saziņas telpā arī kaščējāmies un metām pūku. Bija kaislīgi un interesanti. Bet nevienā mirklī nedominēja teiciens - tu esi vate vai tu esi fašists...
29.marts 2017, 23:21 | links
 
Mums tas nedraud, tas pat uz labo pusi- varbūt ar laiku garākas vasaras, un īsākas ziemas, kas zin ,pēc gadiem 150 ievāksim divas ražas gadā:)

skutans, 29.marts 2017, 23:08


Visi jau mēs pasaules ķēdē ieslēgti, tad jau arī iesaistīti būsim. Jā, varbūt ievāksim pat trīs ražas gadā. Bet ko var zināt, nelaime nenāk brēkdama. Ja vien tā nav sieva, piemēram :)
Ak jā, tad jau Nostradama pareģojumi piepildīsies.
29.marts 2017, 23:20 | links
 
Pret cilvēkiem vēl var cīnīties, bet pret dabu ko iesāksi?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/zinatnieki-bridina-jau-sogad-uz-zemes-saksies-klimatiska-elle/790521

Domaataajs, 29.marts 2017, 22:08



Mums tas nedraud, tas pat uz labo pusi- varbūt ar laiku garākas vasaras, un īsākas ziemas, kas zin ,pēc gadiem 150 ievāksim divas ražas gadā:)
29.marts 2017, 23:08 | links
 
Docent, grūti saprast, kas tevi motivē komentēt -
vienbrīd likās, ka izaicināt Raihu, tad likās, ka visus krievnemīlošos, tad likās, ka vēlies proklamēt, ka Latvija neizdevusies valsts, tad likās, ka tev maksā par tiem muļķīgajiem komentāriem, tad sāka nopietni likties, ka mazliet kukuu esi, tad likaas, ka darbojies zem cita nika.
Docent, man sāk likties, ka palieku Kukuu. Kas tu esi!!?? Vai vari pateikt?

apelsins, 28.marts 2017, 23:23


eldorado, 28.marts 2017, 23:37

Jā , sadaļā par taviem dzīves principiem un uzskatiem pēc tava citāta :

Laikam nesapratu, par kādiem principiem tu runā, sorri. Man rincips viens- redzu nelikumīgu rīku- ņemu rokā nazi.
Jautājumu vairs nav !
:DDD
29.marts 2017, 23:06 | links
 
Pret cilvēkiem vēl var cīnīties, bet pret dabu ko iesāksi?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/zinatnieki-bridina-jau-sogad-uz-zemes-saksies-klimatiska-elle/790521
29.marts 2017, 22:08 | links
 
Docent ,es jau vienreiez Tev teicu-beidz ar tiem raihiem uļdiņiem un šmidžiem cīnīties, tas ir bezjēdzīgi, tā ir izveidota paaudze kas tā arī domā kā raksta, ļauj viņiem pašiem savā starpā pavārīties, lai tāds uļdiņš ,šmidzis un viņu tētuks Raihs komunicē savā starpā, gan jau viens otru nograuzīs DDD
29.marts 2017, 18:34 | links
 
0 centu ir 0. Griez kā gribi.
29.marts 2017, 15:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager