Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Žults tā iekšās vārās, ka docents sācis dalīties.Jau ir D0cents un Docents!!!
29.marts 2017, 15:10 | links
 


:DDD :DDD :DDD
29.marts 2017, 15:04 | links
 
:DDD / atbildes tāpat no tāda troļļa nebūs/
Bet man šodien jā, svētku diena: Pirmā nagla ES zārkā Anglija uzsāk izstāšanās procesu un par to TIEŠĀM PRIECĀJIOS.

Docents, 29.marts 2017, 08:11


A tieši par ko ddd TIEŠĀM PRIECĀJAS?
Kā dzīvos pēc tam, kad nebūs tik nīstās ES?
Kur atradīs, ko ienīst? Dzīves jēga tak būs pazudusi!
29.marts 2017, 12:09 | links
 
to docents
pieņēmumiem uz apsalūto patiesību nez vai ,, velk,
======================
Tas jau ir izglītības līmenis docent! Jāraksta - absolūto! Tā būs pareizāk, ja kas...
Vai arī pavairāk esi apēdis ''cepumu''?

krumujancis, 29.marts 2017, 11:02


Jāraksta ar Lielo burtu, Apsolūto patiesību !
:DDD :DDD :DDD
29.marts 2017, 11:05 | links
 
to docents
pieņēmumiem uz apsalūto patiesību nez vai ,, velk,
======================
Tas jau ir izglītības līmenis docent! Jāraksta - absolūto! Tā būs pareizāk, ja kas...
Vai arī pavairāk esi apēdis ''cepumu''?
29.marts 2017, 11:02 | links
 
Briesmīga dzīve tādam docentam- naids spiežas laukā pa visām spraugām, katrā komentā- Eiropu neieredz, Latviju neieredz, latviešus- neieredz. Mēs visi zinām par trūkumiem valstī, bet tomēr redzam arī pizitīvo un mākam to novērtēt! Bet nu tik ļoti ieciklēties uz to, cik te viss ir briesmīgi...tas ir tiešām briesmīgi. Pagalam nelaimīgs un nožēlojams cilvēciņš. Pat man, kas vienmēr redz glāzi pustukšu, tas ir perebors...

raihs, 28.marts 2017, 22:41
Un to saka tas kurš pats latviešus salīdzina ar izsalkušiem suņiem, vai atmiņa atkal kā asarim uz 5 sekundēm?
Kur esmu rakstijis ka Latviju neieredzu un latviešus? Pirms izsaki šādus apgalvojumus, neaizmirsti par paša pausto viedokli ka tam jābūt apstiprinātam ar reāliem faktiem. Faktus studijā!
:DDD / atbildes tāpat no tāda troļļa nebūs/
Bet man šodien jā, svētku diena: Pirmā nagla ES zārkā Anglija uzsāk izstāšanās procesu un par to TIEŠĀM PRIECĀJIOS.

Docents, 29.marts 2017, 08:11
Kādus faktus tev vajag? Lasi savus postus un domā pats! Katru no tiem caurstrāvo naids pret Latviju. Tu to pats tiešām nepamani ? :DDDD Tavi pieprasījumi pēc faktiem atgādina 5gadnieka prasības pierādīt, ka Zeme ir apaļa! :DDDD

raihs, 29.marts 2017, 09:08

Tavi ar reāliem faktiem neapstiprinātiem un uz personiska subjektīvisma balstītiem pieņēmumiem uz apsalūto patiesību nez vai ,, velk,, .
Un tieši tu vienmēr te ,, bļauj pēc faktiem,, , bet tu jau atkal to esi aizmirsis !
:DDD
29.marts 2017, 10:37 | links
 
Briesmīga dzīve tādam docentam- naids spiežas laukā pa visām spraugām, katrā komentā- Eiropu neieredz, Latviju neieredz, latviešus- neieredz. Mēs visi zinām par trūkumiem valstī, bet tomēr redzam arī pizitīvo un mākam to novērtēt! Bet nu tik ļoti ieciklēties uz to, cik te viss ir briesmīgi...tas ir tiešām briesmīgi. Pagalam nelaimīgs un nožēlojams cilvēciņš. Pat man, kas vienmēr redz glāzi pustukšu, tas ir perebors...

raihs, 28.marts 2017, 22:41
Un to saka tas kurš pats latviešus salīdzina ar izsalkušiem suņiem, vai atmiņa atkal kā asarim uz 5 sekundēm?
Kur esmu rakstijis ka Latviju neieredzu un latviešus? Pirms izsaki šādus apgalvojumus, neaizmirsti par paša pausto viedokli ka tam jābūt apstiprinātam ar reāliem faktiem. Faktus studijā!
:DDD / atbildes tāpat no tāda troļļa nebūs/
Bet man šodien jā, svētku diena: Pirmā nagla ES zārkā Anglija uzsāk izstāšanās procesu un par to TIEŠĀM PRIECĀJIOS.

Docents, 29.marts 2017, 08:11

Kādus faktus tev vajag? Lasi savus postus un domā pats! Katru no tiem caurstrāvo naids pret Latviju. Tu to pats tiešām nepamani ? :DDDD Tavi pieprasījumi pēc faktiem atgādina 5gadnieka prasības pierādīt, ka Zeme ir apaļa! :DDDD
29.marts 2017, 09:08 | links
 
docent, vai Tu gaidi apsveikumus? Tu esi pelnījis vispārēju ignoranci, tas labākajā gadījumā! Tas varētu būt vislabākai apsveikums!! P.S. Ceru, ka man citi pievienosies!!!
29.marts 2017, 09:00 | links
 
Briesmīga dzīve tādam docentam- naids spiežas laukā pa visām spraugām, katrā komentā- Eiropu neieredz, Latviju neieredz, latviešus- neieredz. Mēs visi zinām par trūkumiem valstī, bet tomēr redzam arī pizitīvo un mākam to novērtēt! Bet nu tik ļoti ieciklēties uz to, cik te viss ir briesmīgi...tas ir tiešām briesmīgi. Pagalam nelaimīgs un nožēlojams cilvēciņš. Pat man, kas vienmēr redz glāzi pustukšu, tas ir perebors...

raihs, 28.marts 2017, 22:41

Un to saka tas kurš pats latviešus salīdzina ar izsalkušiem suņiem, vai atmiņa atkal kā asarim uz 5 sekundēm?
Kur esmu rakstijis ka Latviju neieredzu un latviešus? Pirms izsaki šādus apgalvojumus, neaizmirsti par paša pausto viedokli ka tam jābūt apstiprinātam ar reāliem faktiem. Faktus studijā!
:DDD / atbildes tāpat no tāda troļļa nebūs/
Bet man šodien jā, svētku diena: Pirmā nagla ES zārkā Anglija uzsāk izstāšanās procesu un par to TIEŠĀM PRIECĀJIOS.
29.marts 2017, 08:11 | links
 
Docent, grūti saprast, kas tevi motivē komentēt -
vienbrīd likās, ka izaicināt Raihu, tad likās, ka visus krievnemīlošos, tad likās, ka vēlies proklamēt, ka Latvija neizdevusies valsts, tad likās, ka tev maksā par tiem muļķīgajiem komentāriem, tad sāka nopietni likties, ka mazliet kukuu esi, tad likaas, ka darbojies zem cita nika.
Docent, man sāk likties, ka palieku Kukuu. Kas tu esi!!?? Vai vari pateikt?

apelsins, 28.marts 2017, 23:23

28.marts 2017, 23:37 | links
 
Raikina Tupoi docent,te būtu vietā!
28.marts 2017, 23:27 | links
 
Docent, grūti saprast, kas tevi motivē komentēt -
vienbrīd likās, ka izaicināt Raihu, tad likās, ka visus krievnemīlošos, tad likās, ka vēlies proklamēt, ka Latvija neizdevusies valsts, tad likās, ka tev maksā par tiem muļķīgajiem komentāriem, tad sāka nopietni likties, ka mazliet kukuu esi, tad likaas, ka darbojies zem cita nika.
Docent, man sāk likties, ka palieku Kukuu. Kas tu esi!!?? Vai vari pateikt?
28.marts 2017, 23:23 | links
 
Docent, iekopē vėl kādu linku un saliec labi daudz :DDDD, izglīto mūs, citādi mēs te tikai rejam saimnieka uzdevumā un nekā nesaprotam :DDDD :DDDD :DDDD
28.marts 2017, 23:19 | links
 
Docents reāls bumbieris - :DDDD :DDDD :DDDD.

Kur tādi rodas????? :DDDDDD
28.marts 2017, 23:15 | links
 


:DDD :DDD :DDD
28.marts 2017, 22:53 | links
 
+++
28.marts 2017, 22:47 | links
 
Briesmīga dzīve tādam docentam- naids spiežas laukā pa visām spraugām, katrā komentā- Eiropu neieredz, Latviju neieredz, latviešus- neieredz. Mēs visi zinām par trūkumiem valstī, bet tomēr redzam arī pizitīvo un mākam to novērtēt! Bet nu tik ļoti ieciklēties uz to, cik te viss ir briesmīgi...tas ir tiešām briesmīgi. Pagalam nelaimīgs un nožēlojams cilvēciņš. Pat man, kas vienmēr redz glāzi pustukšu, tas ir perebors...
28.marts 2017, 22:41 | links
 
Man ir smadzenes :DDDD :DDDD :DDDD
28.marts 2017, 22:22 | links
 
ES fanātiķiem noteiti par šo būs ko teikt: Krievijas kiberuzbrukums vai slēpta ietekme. :
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/eiropa/polija-izstasies-no-starpvaldibu-militaras-grupas-_eurocorps_-14168934

:DDD

Docents, 28.marts 2017, 21:44

Ja tev butu smadzenes tad saprastu kapec ta dara.Tagad prioritate resursus novirzit aizsardzibai no krievijas,nevis ķeksiša pec eiropas vidū kur nekadu draudu nav
28.marts 2017, 22:02 | links
 
ES fanātiķiem noteiti par šo būs ko teikt: Krievijas kiberuzbrukums vai slēpta ietekme. :
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/eiropa/polija-izstasies-no-starpvaldibu-militaras-grupas-_eurocorps_-14168934

:DDD
28.marts 2017, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager