Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
 
Par velešanam ;)

Skumji bet , man liekas ka normals , sapratigs un darbigs cilveks politika nelidis ;) Biznesa variantu pietiek ari bez tas meslu bedres - plusa kaut cik noteikta alga un trakas intrigas ;) Politika lidis tikai un vienigi kartigi atmarozski - kam vis pofig un mežoniga skaudiba par tiem kas jau tur ir ;) Paskaties pats kadus netirus speles paņemienus katrs lieto un jo talak , jo sliktak ;)
Tapec kats nakošais kandidats bus sliktaks neka jau ieveletais :( Ari no mentalas puses - Ha ja mans priekštecis nozaga ( izsaimniekoja miljonu ) - es bušu gudraks un paņemšu divus ;)

Nu kautka ta ;)

plesigais, 27.marts 2017, 16:23

Tev piešķirtais ranga nr ir atbilstošs un pilnīgi pelnīts, bet jau nepietiekams lai raksturotu pēdējās aktivitātes, prasās pēc paplašinājuma, piemaukt klāt kādu vispārākās pakāpes apzīmējumu ;)
27.marts 2017, 17:14 | links
 
Par velešanam ;)

Skumji bet , man liekas ka normals , sapratigs un darbigs cilveks politika nelidis ;) Biznesa variantu pietiek ari bez tas meslu bedres - plusa kaut cik noteikta alga un trakas intrigas ;) Politika lidis tikai un vienigi kartigi atmarozski - kam vis pofig un mežoniga skaudiba par tiem kas jau tur ir ;) Paskaties pats kadus netirus speles paņemienus katrs lieto un jo talak , jo sliktak ;)
Tapec kats nakošais kandidats bus sliktaks neka jau ieveletais :( Ari no mentalas puses - Ha ja mans priekštecis nozaga ( izsaimniekoja miljonu ) - es bušu gudraks un paņemšu divus ;)

Nu kautka ta ;)
27.marts 2017, 16:23 | links
 
Shmidzis,laikam Tevi apmierina ka ražosana Latvija ir izputināta vai pārpirkta ārvalstu kapitālam,tai skaitā -Taviem draugiem vatnikiem,ka latviesi masveidā izbrauca un turpina to darit,ka zeme tiek izpirkta nelatviesiem,meži pārdoti skandināviem,zivju resursi dažiem izredzētajiem-Daugavas murdu lieta,laukos cilveki izzūd,ceļu segumā stada puķites un kartupeļus,neadekvāti Latvijas algām ir izdevumi pat, nepieciesamie,tiek bezjēdzigi,noziedzīgi notriekta Eiropas nauda-e-veselība,sauc mani kā gribi-vai nu Tu essi pie siles,vai totali nozombēts uz -krievi nāk ja to vissu neredzi un uzskati ka tā nav grausana....

upiks, 27.marts 2017, 06:33


Upiks ;) smidzis ir ne tikai pie siles ticis ;) viņš ir SILE ar visam četram - strebj un rauj - ko var ;)
Plusa - bijušais padomijas frukts ( spriežot pec tekstiem - apvainojumi un lamas birst ka no krievu bazara torgušas )
27.marts 2017, 16:11 | links
 
micuk-nevis pārņemt,bet atcerēties padomju tautas pakļausanas metodes,uz to tak iet jau labu laiku,un to dara nevis mistiska vate bet mūsu pasu vēlētie kalpi visos līmenos jo aitu baru savādāk nenoganīt,atskirība tikai kad ppsrs laikos bija viena partija tad tagad n-tās un barojamā piramīda ir kudis lielāka kā senāk
27.marts 2017, 06:42 | links
 
Shmidzis,laikam Tevi apmierina ka ražosana Latvija ir izputināta vai pārpirkta ārvalstu kapitālam,tai skaitā -Taviem draugiem vatnikiem,ka latviesi masveidā izbrauca un turpina to darit,ka zeme tiek izpirkta nelatviesiem,meži pārdoti skandināviem,zivju resursi dažiem izredzētajiem-Daugavas murdu lieta,laukos cilveki izzūd,ceļu segumā stada puķites un kartupeļus,neadekvāti Latvijas algām ir izdevumi pat, nepieciesamie,tiek bezjēdzigi,noziedzīgi notriekta Eiropas nauda-e-veselība,sauc mani kā gribi-vai nu Tu essi pie siles,vai totali nozombēts uz -krievi nāk ja to vissu neredzi un uzskati ka tā nav grausana....
27.marts 2017, 06:33 | links
 
Es zinu, kā pareizi raksta personvārdus. Ja vien nav kāds dokuments vai kaut kas tamlīdzīgs, kur tam neizbēgami tā jābūt, tad pārējos 9 gadījumos no 10 es netaisos sadistiem izrādīt nekādu cieņu.

eldorado, 25.marts 2017, 18:06
Tā draudziņ, ir cieņa pret sevi jau pirmkārt un tas ko par tevi liecina.
Bet atbildes par,, čekas maisu noslēpumu ,,tā arī nav !
Klaunu izrāde.
:DDD

Docents, 26.marts 2017, 12:00
Es tev neesmu nekāds draudziņš, savu draudziņu vari meklēt tev pašam labi zināmā vietā. Gribi tos sadistus cienīt?- lūdzu, bet nepin savā pietātē iekšā citus. Par čekas maisiem un klauniem es neatbildu, tev klaunādes tēma labāk zināma, ja reiz citu epitetu nav. :DDDD :DDD un :DDD

eldorado, 26.marts 2017, 18:21
Man ir argumenti uz kuriem tādi kā tu spējat vienīgi ar personiskiem apvainojumiem,,atbildēt,, vai ,,pārlet un izlikties pēc beigtām zivīm,, !

Docents, 26.marts 2017, 19:33

Tavi nebeigtie argumenti:
1) :DDDD
2) :DDD
3) :DDDDD
27.marts 2017, 03:16 | links
 
Plēsigais -tas toč ir ļoti skumji-redzēt kā tiek sagrauts viss musu pašu alkatības,nesaskaņu un absalūta pofiga par nākotni,sūds par pasu sevi,bet bērni zaudē identitāti ar savu zemi,Latviju,ar zemi,meziem mūsu latvietiskumu..tie kas aug UK un citur jau šo saiti var teikt ir zaudējuši

upiks, 26.marts 2017, 22:43


Tirliņ, kas tad ir tad "viss", kas tiek sagrauts? :)
27.marts 2017, 02:05 | links
 
Plēsigais -tas toč ir ļoti skumji-redzēt kā tiek sagrauts viss musu pašu alkatības,nesaskaņu un absalūta pofiga par nākotni,sūds par pasu sevi,bet bērni zaudē identitāti ar savu zemi,Latviju,ar zemi,meziem mūsu latvietiskumu..tie kas aug UK un citur jau šo saiti var teikt ir zaudējuši

upiks, 26.marts 2017, 22:43

Upiks TU trapiji naglai uz galvas :(
Tikai pasaki to raihveidigajiem , uldeniem , smidžiem - tiem kuriem savs krekls tuvaks par Tavu un manu bernu ( mazbernu ) saitem ar dzimto zemi :(

Pasaki tiem kuriem ša briža momentala peļņa ir simt reizes svarigaka par Latvijas izaugsmi turpmakos 10 - 100 gadus :(

Mes visi - savu laik esam bijuši DONKIHOTI un esam cinijušies ar vejdzirnavam ;)

plesigais, 26.marts 2017, 23:04


Latviskumu grauj tie 800 000 utainie, kas te salīda okupācijas laikā.
27.marts 2017, 01:52 | links
 
Jā, biedri, būs vien jādeklarējās uz citu pašvaldību, jo deklerēto adresi tāpat vienmēr aizmirstu, dzīvoju citviet. Bet īpašums bez deklerētiem purniem citā pašvaldībā nu tiek pie lielāka NĪN, cik nu luste katrai pašvaldībai piemērot lielu to ciparu. Tā kā nu ar steigu prom no nila kolhoza uz citu kolhozu.
26.marts 2017, 23:51 | links
 
Plesigais, man kaut kā nepatīk ka Rīgā sāk atgriezties padomju laiki. Gribās tomēr dzīvot tā brīvi, nevis kad kāds nosaka cik kvm man drīkst būt un vēl citas lietas. Jo skatos citas pašvaldības arī sāk pārņemt kreivu laiku ieražas. Skaties, paliksi vēl bez savas saimniecības pēc pāris gadiem. Atdzims kolhozi, sovhozi, agrofirmas un kādi tik brīnumi vēl tur bija.
26.marts 2017, 23:33 | links
 
Plesigais, pa lielam, to ko Nils mums ar sievu apsolīja, vienā no savām parunāšanās reizēm ar tautu, to pilsēta ir izdarījusi. Nevar noliegt, ka vizuāli pilsēta ir sakoptāka nekā bija nacionāļu laikā. Tas ka daudzas citas lietas ir sapistas, tas arī ir fakts. Tā ka tā baigi viennozīmīgi nav. Būtu Nilam pareizāka nacionālā nostāja, varētu, varbūt, arī nobalsot. Bet tā kā viņš šinī jautājumā ir baisi glums, tad ir jādomā kuru citu kandidātu laist pie iespējas kļūt par kārtējo miljardieri.

micuks, 26.marts 2017, 23:22


Nu tad ko tur cepties ;)

Atceries Ļeņins bija kads bija , bet naca sliktaks ;) Vai ne ? un ari talak - aizvien sliktak ;)

Lai kaut kas mainitos uz labo vajag notikt kaut kam ļoti sliktam - tada nu dzive ;)
26.marts 2017, 23:28 | links
 
Zanderam bija pagalam jauka intervija ar Pūci un Bordānu. Iesaku noskatīties
26.marts 2017, 23:25 | links
 
Raihs, laikam Tev taisnība. Man tie abi ir vienādi :D
26.marts 2017, 23:23 | links
 
Man caurmērā patīk. Būtu jaudīgāki, varētu pat uzvarēt. Bet ar viņu pukšķināšanu... laikam jau nekas nesanāks
26.marts 2017, 23:22 | links
 
Plesigais, pa lielam, to ko Nils mums ar sievu apsolīja, vienā no savām parunāšanās reizēm ar tautu, to pilsēta ir izdarījusi. Nevar noliegt, ka vizuāli pilsēta ir sakoptāka nekā bija nacionāļu laikā. Tas ka daudzas citas lietas ir sapistas, tas arī ir fakts. Tā ka tā baigi viennozīmīgi nav. Būtu Nilam pareizāka nacionālā nostāja, varētu, varbūt, arī nobalsot. Bet tā kā viņš šinī jautājumā ir baisi glums, tad ir jādomā kuru citu kandidātu laist pie iespējas kļūt par kārtējo miljardieri.
26.marts 2017, 23:22 | links
 
Paklau dedzīgie kartgalvji. Jūs te ar visādām emmm tagad būtu jāizdomā kāds sulīgs latviešu valodas vārds, bet prātā nāk tikai krievu hui....a, ņematies. Bet, par ko balsosim pēc 2 mēnešiem? Skatos Ušakovs centīgi uztur PR, Bondara partija, tagad pat Jutu iesaistījuši. Toties Vienotību nemanu. Rodas tāda sajūta ka Bondara partija bus Vienotības jaunā pārdzimšana. Par ko lai balso??????

micuks, 26.marts 2017, 22:54


Atbilde vienkārša, manu pārliecību Šnurs perfekti
nodziedājis. Pardon, krieviski...

26.marts 2017, 23:22 | links
 
Pavasaris - darba pilnas rokas un domu pilna galva , ari uz copi gribas - žel ka te nevar likt atskaites - aprubitaju un aprejeju deļ - tapec teikšu - laimigu palikšanu ;)
26.marts 2017, 23:21 | links
 
Laikam Tu gribēji teikt "Bordāna"...
26.marts 2017, 23:20 | links
 
Paklau dedzīgie kartgalvji. Jūs te ar visādām emmm tagad būtu jāizdomā kāds sulīgs latviešu valodas vārds, bet prātā nāk tikai krievu hui....a, ņematies. Bet, par ko balsosim pēc 2 mēnešiem? Skatos Ušakovs centīgi uztur PR, Bondara partija, tagad pat Jutu iesaistījuši. Toties Vienotību nemanu. Rodas tāda sajūta ka Bondara partija bus Vienotības jaunā pārdzimšana. Par ko lai balso??????

micuks, 26.marts 2017, 22:54

Paga, paga- vai taJuta nebija pie JKP, nevis pie Bondara?
26.marts 2017, 23:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager