Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ar tām pašvaldību vēlēšanām patiesībā ir skumīgi, jo ticība ir zudusi. Jādeklarējās no Rīgas perēkļa ārā, viens no variantiem...:)
26.marts 2017, 23:15 | links
 
Paklau dedzīgie kartgalvji. Jūs te ar visādām emmm tagad būtu jāizdomā kāds sulīgs latviešu valodas vārds, bet prātā nāk tikai krievu hui....a, ņematies. Bet, par ko balsosim pēc 2 mēnešiem? Skatos Ušakovs centīgi uztur PR, Bondara partija, tagad pat Jutu iesaistījuši. Toties Vienotību nemanu. Rodas tāda sajūta ka Bondara partija bus Vienotības jaunā pārdzimšana. Par ko lai balso??????

micuks, 26.marts 2017, 22:54


Mičuks - pirms balsot - vai nevajadzetu paprasit atskaiti - a kas tad ir izdarits un ko solijat ;)

Varbut atstat uz otro termiņu - lai pabeidz ( vai izdara ) tikai aldziņu samazinat uz pusi un atņemt privileģijas ;)

BUTU KAS JEDZIGAKS ;)
26.marts 2017, 23:09 | links
 
Plēsigais -tas toč ir ļoti skumji-redzēt kā tiek sagrauts viss musu pašu alkatības,nesaskaņu un absalūta pofiga par nākotni,sūds par pasu sevi,bet bērni zaudē identitāti ar savu zemi,Latviju,ar zemi,meziem mūsu latvietiskumu..tie kas aug UK un citur jau šo saiti var teikt ir zaudējuši

upiks, 26.marts 2017, 22:43


Upiks TU trapiji naglai uz galvas :(
Tikai pasaki to raihveidigajiem , uldeniem , smidžiem - tiem kuriem savs krekls tuvaks par Tavu un manu bernu ( mazbernu ) saitem ar dzimto zemi :(

Pasaki tiem kuriem ša briža momentala peļņa ir simt reizes svarigaka par Latvijas izaugsmi turpmakos 10 - 100 gadus :(

Mes visi - savu laik esam bijuši DONKIHOTI un esam cinijušies ar vejdzirnavam ;)
26.marts 2017, 23:04 | links
 
Paklau dedzīgie kartgalvji. Jūs te ar visādām emmm tagad būtu jāizdomā kāds sulīgs latviešu valodas vārds, bet prātā nāk tikai krievu hui....a, ņematies. Bet, par ko balsosim pēc 2 mēnešiem? Skatos Ušakovs centīgi uztur PR, Bondara partija, tagad pat Jutu iesaistījuši. Toties Vienotību nemanu. Rodas tāda sajūta ka Bondara partija bus Vienotības jaunā pārdzimšana. Par ko lai balso??????

micuks, 26.marts 2017, 22:54


Viss kārtībā ar vienotību, man te Ķiršu Vilnis iekritis pastkastē. Interesanta pieeja šiem, bukletiņā uzskaitīti visi "labie" domes darbi:)
26.marts 2017, 23:02 | links
 
Paklau dedzīgie kartgalvji. Jūs te ar visādām emmm tagad būtu jāizdomā kāds sulīgs latviešu valodas vārds, bet prātā nāk tikai krievu hui....a, ņematies. Bet, par ko balsosim pēc 2 mēnešiem? Skatos Ušakovs centīgi uztur PR, Bondara partija, tagad pat Jutu iesaistījuši. Toties Vienotību nemanu. Rodas tāda sajūta ka Bondara partija bus Vienotības jaunā pārdzimšana. Par ko lai balso??????
26.marts 2017, 22:54 | links
 
Trūkst mūzikas šovakar :)

skutans, 26.marts 2017, 22:28

Skutans žel , bet laikam CL administracija saprata ka nesmu dižs Tavas iecienitas muzikas cienitajs --- tapec man tukš laukumiņš ;)

NOPIETNI žel - man šodien tads slepkauniecisks garigais ;)

plesigais, 26.marts 2017, 22:38

Varbūt sirdsmieram jums to katjušu nospēlēt:)

skutans, 26.marts 2017, 22:42


Skutans nea - ta nu točno nepalidzes ( un nemaz nav mana stila )

P/S klausies kur tad nu tik pieklajigs ( jeb tas ta ar vieglu sarkasmu ) - ka saka zinams elements - esam taču bezpersoniska internet vide - var jau gan par idiotu , gan par veco ---- un ta talak ;)
26.marts 2017, 22:50 | links
 
Plēsigais -tas toč ir ļoti skumji-redzēt kā tiek sagrauts viss musu pašu alkatības,nesaskaņu un absalūta pofiga par nākotni,sūds par pasu sevi,bet bērni zaudē identitāti ar savu zemi,Latviju,ar zemi,meziem mūsu latvietiskumu..tie kas aug UK un citur jau šo saiti var teikt ir zaudējuši
26.marts 2017, 22:43 | links
 
Trūkst mūzikas šovakar :)

skutans, 26.marts 2017, 22:28

Skutans žel , bet laikam CL administracija saprata ka nesmu dižs Tavas iecienitas muzikas cienitajs --- tapec man tukš laukumiņš ;)

NOPIETNI žel - man šodien tads slepkauniecisks garigais ;)

plesigais, 26.marts 2017, 22:38


Varbūt sirdsmieram jums to katjušu nospēlēt:)
26.marts 2017, 22:42 | links
 
Trūkst mūzikas šovakar :)

skutans, 26.marts 2017, 22:28


Skutans žel , bet laikam CL administracija saprata ka nesmu dižs Tavas iecienitas muzikas cienitajs --- tapec man tukš laukumiņš ;)

NOPIETNI žel - man šodien tads slepkauniecisks garigais ;)
26.marts 2017, 22:38 | links
 
Salīdzināšana jau nav slavināšana Mjunior,salīdzinat un paņemt no vissa to kas ir pozitivs lai virzītos uz labāku rītdienu ir māksla,noliegt pilnigi vissu tikai tapēc ka kadā laikaposmā valdījis tāds vai šāds režīms ir stulbi,tāpat kā atteikties no vēstures kuru grozit nav iespējams
26.marts 2017, 22:37 | links
 
Mjunior,es ari cepos,ja te diskusijās izkristalizētos kads viedoklis kā valsti labāku darit-nu bet personigi apvainojumi un lamāšanās vienam uz otru jau neko nelīdz,zeme ta vissiem viena un saglabāt gribas,tas ka salīdzina dažādas iekārtas un laikaposmus nav jau nekas nosodāms,katrā periodā ir kas labs un sudīgs

upiks, 26.marts 2017, 22:19


Upiks - skumji bet nekadu kristalizaciju nepanaksim ---- Daļeji tapec ka padomija vel sež galviņas ---- daļeji tapec ka jauna politiska struktura ir savadak tendeta ----- daļeji tapec ka ir frukti kas jau iekodušies nodokļu piraga un baidas ka tik kads neatņem ----- un daļeji tapec ka ir vienaldzigie - kuriem VIS PO-UI ;)
26.marts 2017, 22:35 | links
 
Trūkst mūzikas šovakar :)
26.marts 2017, 22:28 | links
 
Upik, nesagrozi lūdzu to ko es nēesmu teicis! Kur esmu teicis ka ekonomiskā migrācija prom ir kas apsveicams!? Mēs te jau vairākus gadus šajā sadāļā cepamies, zākajamies par aizbraucējiem!

mjuniors, 26.marts 2017, 22:02


Mjuniors , japiekrit Upikam - zakajas jau tikai tie kas neprot vai negrib uzklausit citu domas un redzejumu ;)
26.marts 2017, 22:28 | links
 
Mjunior,es ari cepos,ja te diskusijās izkristalizētos kads viedoklis kā valsti labāku darit-nu bet personigi apvainojumi un lamāšanās vienam uz otru jau neko nelīdz,zeme ta vissiem viena un saglabāt gribas,tas ka salīdzina dažādas iekārtas un laikaposmus nav jau nekas nosodāms,katrā periodā ir kas labs un sudīgs

upiks, 26.marts 2017, 22:19

Te arī rodas domstarpības, lai saprastu kurš tad isti salīdzina un slavina. :)) Kā nekā aiz komentāra neredzam personu, tāpēc visi ir aizdomīg :DD
26.marts 2017, 22:24 | links
 
Mjunior,es ari cepos,ja te diskusijās izkristalizētos kads viedoklis kā valsti labāku darit-nu bet personigi apvainojumi un lamāšanās vienam uz otru jau neko nelīdz,zeme ta vissiem viena un saglabāt gribas,tas ka salīdzina dažādas iekārtas un laikaposmus nav jau nekas nosodāms,katrā periodā ir kas labs un sudīgs
26.marts 2017, 22:19 | links
 
Šovakar gan te intelekta pīlāri sapulcējušies, nezina, kas ir a.h.
Pateiksi tādam - čemberlens, viņš atrauks - zinu, zinu, tas ir vectētiņa lietusširmis! :)
26.marts 2017, 22:07 | links
 
kāpēc lai es ticētu tev?ne jau visi ir tik lētticīgi!jā un kas ir tas Ādolfs H.?

Gintsldz, 26.marts 2017, 21:52[/quote]

Gintsldz nebrec uz viņu - nav jega ;)

Pec teiciena - ja visi apkart ir idioti - tad vai nu Tu pats esi lielakais idiots - vai vienkarsi neatrodies pareizaja vieta ;)

P/S Varbut beidzam metaties ar pi-pelem un atceramies vel padumjos gadus - eh jauniba jauniba ;)
26.marts 2017, 22:02 | links
 
Upik, nesagrozi lūdzu to ko es nēesmu teicis! Kur esmu teicis ka ekonomiskā migrācija prom ir kas apsveicams!? Mēs te jau vairākus gadus šajā sadāļā cepamies, zākajamies par aizbraucējiem!
26.marts 2017, 22:02 | links
 
Kombainieris jau ir tikai tāds divreiz sezonāls papildamatiņš. Pamatdarbs jau bija traktorists vai šoferis. Un, kad notika ražas novākšana, tad uzticamākie un labākie traktoristi un šoferi pārsēdās uz kombainiem.
26.marts 2017, 21:56 | links
 
raihs, 26.marts 2017, 21:23
tas tāpēc ka smadzeņu tev nav,komunicētāj!tev interesē tikai savu kaut kādu mistiski izrautu politiku bīdīt!un to ir grūti nosaukt par komunicēšanu!tā ka beidz nu te pareizo tēlot!

Gintsldz, 26.marts 2017, 21:31
Un par smadzeņu neesamību man pārmet cilvēks,kurš neprot rakstīt pat savā dzimtajā valodā! Kādi tik te kadri nav jāsastop! Un vai tad nav vienkārši lieliski,ka kaut kas TĀDS man nav jāredz un piespiedu kārtā jākomunicē "dzīvajā ēterā"?

raihs, 26.marts 2017, 21:38
tev dzīvajā vārdi kopā neliekas,tāpēc ari sēdi te dienu no dienas !

Gintsldz, 26.marts 2017, 21:42
Tici man,es esmu ĻOOTI daiļrunīgs,gluži kā Ādolfs H., un gluži kā viņam kādreiz,man riebjas idioti. Tādi kā tu...

raihs, 26.marts 2017, 21:46


Daiļrunīgs gan. Kad jārunā pa tel. tad pieklājības pēc nolieku tel blakus un ik pa brīdim izmetu pieklājības frāzes - jā ,tā ir , piekrītu . Kad piegriežas tad saku ka bača sāk pīkstēt .... :)
26.marts 2017, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager