Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Plus, man kā LV patriotam, man citas zemes nav un nebus. Lepnums vien neliek sludināt citu varu, vai vēl vairāk slavināt okupācijas varu. Manā uztverē tas pat nav īpaši gudri to darīt.

mjuniors, 26.marts 2017, 17:40
Tu patriot dzīvo Neatkarīgā Lavijā ? Vai par kuru patriotismu šobrīd ir runa - varavīksnes karogiem, Briseles ,,pakaļas laizīšana,, vai to kā lv zemes iztirgo ārzemniekiem, bet vietējiem laiks ,,klaušu darbos uz bagātajām un gudrajām valstīm,, lai nodrošinātu sev un saviem bērniem normālus dzīves apstākļus ?
:DDDDD / bez šī šoreiz nekādi /

Docents, 26.marts 2017, 19:37

Pulksteni pārgriezi?!
26.marts 2017, 19:57 | links
 
Jā, ja kādam ir iešām fakti ar argumentiem, PM jo laiks šobrīd svarīgākiem darbiem un negribētu palaist garām ko svarīgu , bet argumenti : vate, dzimtenes nodevējs u.t.t sen vairs nav argumenti.
26.marts 2017, 19:42 | links
 
Plus, man kā LV patriotam, man citas zemes nav un nebus. Lepnums vien neliek sludināt citu varu, vai vēl vairāk slavināt okupācijas varu. Manā uztverē tas pat nav īpaši gudri to darīt.

mjuniors, 26.marts 2017, 17:40

Tu patriot dzīvo Neatkarīgā Lavijā ? Vai par kuru patriotismu šobrīd ir runa - varavīksnes karogiem, Briseles ,,pakaļas laizīšana,, vai to kā lv zemes iztirgo ārzemniekiem, bet vietējiem laiks ,,klaušu darbos uz bagātajām un gudrajām valstīm,, lai nodrošinātu sev un saviem bērniem normālus dzīves apstākļus ?
:DDDDD / bez šī šoreiz nekādi /
26.marts 2017, 19:37 | links
 
vienkārši, pārbaudes jautājums- Krim čej?

Juurasbullis, 26.marts 2017, 19:27


Tādus pašus jautājumus var uzdot : Palanga un Kuršu kāpa vai Roņu sala, vai Abrene ir kā ?
:DDDDD
26.marts 2017, 19:34 | links
 
Es zinu, kā pareizi raksta personvārdus. Ja vien nav kāds dokuments vai kaut kas tamlīdzīgs, kur tam neizbēgami tā jābūt, tad pārējos 9 gadījumos no 10 es netaisos sadistiem izrādīt nekādu cieņu.

eldorado, 25.marts 2017, 18:06
Tā draudziņ, ir cieņa pret sevi jau pirmkārt un tas ko par tevi liecina.
Bet atbildes par,, čekas maisu noslēpumu ,,tā arī nav !
Klaunu izrāde.
:DDD

Docents, 26.marts 2017, 12:00
Es tev neesmu nekāds draudziņš, savu draudziņu vari meklēt tev pašam labi zināmā vietā. Gribi tos sadistus cienīt?- lūdzu, bet nepin savā pietātē iekšā citus. Par čekas maisiem un klauniem es neatbildu, tev klaunādes tēma labāk zināma, ja reiz citu epitetu nav. :DDDD :DDD un :DDD

eldorado, 26.marts 2017, 18:21

Man ir argumenti uz kuriem tādi kā tu spējat vienīgi ar personiskiem apvainojumiem,,atbildēt,, vai ,,pārlet un izlikties pēc beigtām zivīm,, !
26.marts 2017, 19:33 | links
 
vienkārši, pārbaudes jautājums- Krim čej?
26.marts 2017, 19:27 | links
 
visi krievi nav vatņiki,tas priecē

uldens2, 26.marts 2017, 18:02

kā viņus var atškirt,kurš ir vatņiks un kurš nav?
26.marts 2017, 18:53 | links
 
urmas, es jau minēju, ka Tu raksti no savas pieredzes. Es tam piekrītu!Kolhozi arī bija loti dažādi!!
Mana sievas māte latgales kolhozā izstrādāja , ar pilnu darba stāžu, 36rbļ pensiju.Dzivoja no zemes -audzināja cūkas un pārdeva uz Krieviju.Kad veselība vairs neturēja atbēga uz Rīgu,lai palīdzētu audzināt mazbērnu!
26.marts 2017, 18:49 | links
 
Aiwa
Zeme bij visiem kolchozniekiem
Par apkopējām parasti piestrādāja kāda pensionāre, vai meitene no kolektīva. Kantoros kāda darbiniece, lai pie savas apm 130rbļ algas pieplusotu vēl60-80rbļ.
Inženieriem kolchozos bij alga ap 180rbļ plus "trīspadsmitā" ar četriem cipariem rakstāma.
240-280 bij gandrīz visiem kolchozniekiem(sezonā pat x2). Valsts iestādēs strādājošajiem pa apm simtiņu mazāk.
Tie kuri gribēja kautko vairāk, tie ari mēģināja darīt kautko papildus. Tiem kuriem pietika, tie ari staigāja no darbavietas uz darbavietu. Stučkā ir Jaunceltnes iela. Uz tās atradās vairākas organizācijas. Bij pat gadijumi, ka alkāni pa savu darba stāžu varēja iesākt darbu vienā ielas galā un pie pensijas jau būt otrā. Aktīvākie paspēja pat otru apli iesākt. :)
26.marts 2017, 18:32 | links
 
Es zinu, kā pareizi raksta personvārdus. Ja vien nav kāds dokuments vai kaut kas tamlīdzīgs, kur tam neizbēgami tā jābūt, tad pārējos 9 gadījumos no 10 es netaisos sadistiem izrādīt nekādu cieņu.

eldorado, 25.marts 2017, 18:06
Tā draudziņ, ir cieņa pret sevi jau pirmkārt un tas ko par tevi liecina.
Bet atbildes par,, čekas maisu noslēpumu ,,tā arī nav !
Klaunu izrāde.
:DDD

Docents, 26.marts 2017, 12:00

Es tev neesmu nekāds draudziņš, savu draudziņu vari meklēt tev pašam labi zināmā vietā. Gribi tos sadistus cienīt?- lūdzu, bet nepin savā pietātē iekšā citus. Par čekas maisiem un klauniem es neatbildu, tev klaunādes tēma labāk zināma, ja reiz citu epitetu nav. :DDDD :DDD un :DDD
26.marts 2017, 18:21 | links
 
gribu mazliet oponēt urmasam,kurš raksta no savas pieredzes, Bet bija daudz citu cilvēku pieredze, kura stipri varēja atšķirties!
Darbs ( nestrādāt neļāva-pēc 1mēn, ņēma milicijas uzskaitē) un stabili ienākumi (par darbu nesamaksāt nevarēja).. Bij labi tulpes vest uz Ļeņingradu, ķiplokus uz murmansku ( to varēja tikai tie, kuriem bija zeme utt.).. Bet lai to darītu aizgāja viss brīvais laiks-( un arī daļa darba laika). Alga ap 240-280rbļ- ( pārspīlēts,jo apkopējas alga bija -60rbļ/mēn,daudzos latgales kolhozos-20-30rbļ/mēn, inženiera un skolotāja alga 110-160rbļ/mēn) Bij haltūras-(vai daudzi varēja darba laikā haltūrēt? vairāki darbi un papildus slodzes -nav normāls darbs utt.).
Es šeit negribu pieminēt "LPSR KP" politiku , kuru realizēja Latvijā utt.
Gribu teikt, ka ir cilvēki, kuri visos laikos ir gribējuši, centušies un arī varējusi "normāli " strādāt un dzīvot. Tādi nevaid par slikto valdību, bet strādā, lai nodrošinātu sevi un savu ģimeni.
26.marts 2017, 18:19 | links
 
visi krievi nav vatņiki,-jeb pārfrāzējot-un visi vatņiki nav krievi.
26.marts 2017, 18:17 | links
 
visi krievi nav vatņiki,tas priecē
26.marts 2017, 18:02 | links
 
Bračiņ, nemuldi! :)
26.marts 2017, 17:50 | links
 
No tā laika man škiet varētu aizgūt cilvēku saustarpējo komunikāciju, kā tu Brālīt saki Balles utt. Tagad šķiet visi vairāk noslēgušies sevī un aizrāvušies ar lielo peļņu. Nezinu, varbūt klūdos.
26.marts 2017, 17:49 | links
 
Citēju: “Cilvēkiem nav mācīts, ka visas izmaiņas, kuras vēlies veikt pasaulē, vispirms ir jāveic sevī. Lai saprastu, kā mainīt dzīvi, jāsaprot, kā realizēt sevi,” saka Pēteris Kļava.
26.marts 2017, 17:47 | links
 
Man tikai viena lieta patika padomju laikos .Patika tas ka esmu jauns un traks. Bērnībā un tīņu gados ir pofig kāda politiskā iekārta . Tad bij prātā tikai meitenes un disenes.
26.marts 2017, 17:46 | links
 
Ir dažas lietas kuras no tiem laikiem pārņemot, šodien būtu labāk. ;)

urmaas, 26.marts 2017, 17:40
Kopīgi ravēt vienu vagu!? :))

mjuniors, 26.marts 2017, 17:41

Galīgi nē. :) Kaut vai to pašu iepakojumu vērtību. :)
26.marts 2017, 17:43 | links
 
Ir dažas lietas kuras no tiem laikiem pārņemot, šodien būtu labāk. ;)

urmaas, 26.marts 2017, 17:40

Kopīgi ravēt vienu vagu!? :))
26.marts 2017, 17:41 | links
 
Ir dažas lietas kuras no tiem laikiem pārņemot, šodien būtu labāk. ;)
26.marts 2017, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager