Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Plus, man kā LV patriotam, man citas zemes nav un nebus. Lepnums vien neliek sludināt citu varu, vai vēl vairāk slavināt okupācijas varu. Manā uztverē tas pat nav īpaši gudri to darīt.
26.marts 2017, 17:40 | links
 
Manuprāt, mūsdienu sliktums ir tas, redzi ka citi dzīvo vēl labāk un tas jau ir slikti! :)). Neticu, ka mūsdienās cilvēkam LIETU ir mazāk kā padumjo laikos. Un teikt, ka toreiz bij labāk. Labi nenoliedzu, katram tas dzīves ceļš ir pakārtots savādāk un savos laikos. Toreiz viņam bij jaunība, bet tagad penšu laiki vai tuvojas..
26.marts 2017, 17:36 | links
 
Urmas, atceros jau atceros. Šķiet vēl pat 90.g sākumā ar tas vēl bij..
26.marts 2017, 17:27 | links
 
Lētākais alus (aldara senču) maksāja 33 (nevis 32) kapeikas, par rubuli sanāca akurāt trīs. Un, ja nodevi tās trīs pudeles un pieliki klāt piecas kapeikas (plus vienu atlikušo no pirmā pirkuma), tad varēji nopirkt vēl divus sencīšus. Vot, tas bija īstais barteru berteris! :):):)

andreiko, 26.marts 2017, 17:04
Tā tik bij svētlaime :)) tikai kāpēc alko bij tik lēts!? Un tagad krievijā ar! :))

mjuniors, 26.marts 2017, 17:20

Toreiz tukšā tara bij dārga-dārgāka par saturu. Tāpēc ari pudeles nekur nemētājās. ;)
26.marts 2017, 17:25 | links
 
...nafig psrs laika būtu jāizbrauc,visiem darbs,vissi krutijās,vissi vissu vareja samaksāt ,ekanomiski nebija jēgas migrēt un patriotisms par savu zemi bija sirdī ne tā kā tagad lozungos
upiks, 26.marts 2017, 13:54

upik šis posts saka, ka tavs uzvārds varētu būt arī Tupik..
26.marts 2017, 17:23 | links
 
Lētākais alus (aldara senču) maksāja 33 (nevis 32) kapeikas, par rubuli sanāca akurāt trīs. Un, ja nodevi tās trīs pudeles un pieliki klāt piecas kapeikas (plus vienu atlikušo no pirmā pirkuma), tad varēji nopirkt vēl divus sencīšus. Vot, tas bija īstais barteru berteris! :):):)

andreiko, 26.marts 2017, 17:04

Tā tik bij svētlaime :)) tikai kāpēc alko bij tik lēts!? Un tagad krievijā ar! :))
26.marts 2017, 17:20 | links
 
Sulla,man po cik kurs pelna un diskutēju tāpēc ka vairums te toč nejēdz kā bija dzīvot psrs,vai arī tajā laikā pudeles lasīja un bija apbižotie,es arī tagad dzīvoju super,labāk ka padomijā bet nolikt vissu ka bija tik sūdīgi kaut ka...

upiks, 26.marts 2017, 15:23


Nauda bija, bet tam nebija nekādas nozīmes, jo nopirkt nevarēja neko.Unn bij pilnīgi po, vai kabatā čiriks vai štuka, rupji runājot - visi bija vienādi. Un ja būtu iespēja, migrācija prom rietumu virzienā būtu nesalīdzināma ar šodienas cipariem.
26.marts 2017, 17:06 | links
 
Darbs un stabili ienākumi bij visiem. Tai pat laikā sekoja, lai īpaši neizcelies no pūļa-neļāva taisīt baigo biznesu. Bij labi tulpes vest uz Ļeņingradu, ķiplokus uz murmansku utt. Bet lai to darītu aizgāja viss brīvais laiks. Par divistabu dzīvoklīi 18rbļ mēnesī, līvānietei ziemai ogles piepirkt-ap 400rbļ. Maize 16 kapeikas, alus 32 kapeikas, gaļa 1,2rbļ/kg, zivis zem rubuļa kg. Alga ap 240-280rbļ. Daudziem pat mazāk. Bij haltūras utt. Bet kamēr pats neaudzēji puķes, ķiplokus, netecināji kandžu, tikmēr par haltūrām vairumā gadijumos norēķinājās ar polšiem. Vai to gribu piedzīvot vēlreiz-laikam jau nē. Man ari tagad nav slikti.
p.s.
Norādītās cenas ir aptuvenas.

urmaas, 26.marts 2017, 14:08[/quote]

Lētākais alus (aldara senču) maksāja 33 (nevis 32) kapeikas, par rubuli sanāca akurāt trīs. Un, ja nodevi tās trīs pudeles un pieliki klāt piecas kapeikas (plus vienu atlikušo no pirmā pirkuma), tad varēji nopirkt vēl divus sencīšus. Vot, tas bija īstais barteru berteris! :):):)
26.marts 2017, 17:04 | links
 
Nu Ulden,partijnieki utt..tautai acīs neleca,vini vārījās savā sula un tautai nebija jāskatās uz bezpriģelu kā tagad -likumi rakstiti tikai muļķiem,sāksim kaut vai ar tauvas joslas likumu kuru izliekas neredzam

upiks, 26.marts 2017, 16:16
tajā laika par bezpriģelu vienkarši avizēs nerakstija jo nedriksteja,tagad visas malas internetā,avizēs raksta par to bezpriģelu un tadeļ liekas ka tajos laikos viss bij baigi labi.Tajos laikos par pedofiliju nekas nebij dzirdams,bet tas nenozimē ka tada nebij,tapat nestastija pa lidmašinu katastrofām,jo padomijā tak viss bij ideals un nekas tads nevareja notikt.Pat černobiļas katastrofu slepa cik ilgi vien vareja
26.marts 2017, 16:51 | links
 
Nu Ulden,partijnieki utt..tautai acīs neleca,vini vārījās savā sula un tautai nebija jāskatās uz bezpriģelu kā tagad -likumi rakstiti tikai muļķiem,sāksim kaut vai ar tauvas joslas likumu kuru izliekas neredzam
26.marts 2017, 16:16 | links
 
Piekritu Urmass,es ari vairs tanis laikos negribētu dzivot,bet daudz ko no ta laika tikumiem laba nozīmē gribētu redzēt musdienās,piem likumu bardzību,likumu ievērošanu,likumu skaidrību un cilvēcisko attiecību sabiedrībā

upiks, 26.marts 2017, 15:17likuma bradziba bij pret parasto tautu,menti un partijnieki praktiski nekad netika saukti pie atbildibas ja vien negaja pret valdibu

uldens2, 26.marts 2017, 15:40

Tagad ir savādāk?
:DDD
26.marts 2017, 15:43 | links
 
eh, Brālīt.........būtu labāk ēdis....nejauc politiku ar ekonomiku, aizbrauc peļņā, ne jau politiska spiediena dēļ trimdā, un tad sanāk ka šeit palikuši ir tikai patrioti.

Juurasbullis, 26.marts 2017, 12:06
Var viņam piekrist, ka bez populistiskiem paziņojumiem, kopējā valdošo partiju / latviešu/ ir salīdzināma ar genocīdu pret savu tautu un politiskie procesi ir pat ļoti cieši saistīti ar ekonomiku.

Docents, 26.marts 2017, 13:39

Vate, ko nu murgo, kāds genocīds, tu pajoliņ vispār saproti tā vārda nozīmi?

shmidzis, 26.marts 2017, 13:41

Kāds man sakars ar vati? Pajoliņš arī kāds man ar ti sakars?
26.marts 2017, 15:42 | links
 
Piekritu Urmass,es ari vairs tanis laikos negribētu dzivot,bet daudz ko no ta laika tikumiem laba nozīmē gribētu redzēt musdienās,piem likumu bardzību,likumu ievērošanu,likumu skaidrību un cilvēcisko attiecību sabiedrībā

upiks, 26.marts 2017, 15:17
likuma bradziba bij pret parasto tautu,menti un partijnieki praktiski nekad netika saukti pie atbildibas ja vien negaja pret valdibu
26.marts 2017, 15:40 | links
 
Tu toč neesi dzīvojis padomju laika ja ko tādu vari rakstīt,90 % tieši dzīvoja normali jo visur bija barters,vissi ko piepelnija

upiks, 26.marts 2017, 14:00
Gribi teikt pa padomju laikos vareja kļut par miljonāru???Nu nesmidni tautu,visi driksteja but tikai nabagi

uldens2, 26.marts 2017, 14:44

Vai arī tā kā tagad,, par tautas kalpiem,, ! :))) kas dzīvo kā saimnieki un kungi.
26.marts 2017, 15:39 | links
 
Sulla,man po cik kurs pelna un diskutēju tāpēc ka vairums te toč nejēdz kā bija dzīvot psrs,vai arī tajā laikā pudeles lasīja un bija apbižotie,es arī tagad dzīvoju super,labāk ka padomijā bet nolikt vissu ka bija tik sūdīgi kaut ka...
26.marts 2017, 15:23 | links
 
Polš -5,30 klasika nu mūsdienās aptuveni tas pats:)
26.marts 2017, 15:18 | links
 
Vel arvien nesaprotu kamdēļ turpinat diskutēt ar šīm zemajām pierītēm, pabiru lasītājiem, kuriem nu kremt ka kāds pelna vairāk nekā šie pudeles lasot padomijā.
26.marts 2017, 15:17 | links
 
Piekritu Urmass,es ari vairs tanis laikos negribētu dzivot,bet daudz ko no ta laika tikumiem laba nozīmē gribētu redzēt musdienās,piem likumu bardzību,likumu ievērošanu,likumu skaidrību un cilvēcisko attiecību sabiedrībā
26.marts 2017, 15:17 | links
 
Nu uzreiz par miljonāru,ha,ha bet normali vareja dzīvot vissi,nu protams galīgus lūzerus neņemot vēra un ar miljoniem plātīties toč nevarēja,visām iekārtām savi trūkumi,nenoliedzu bet katrā ziņā nekas pārdabiski traks nebija,ari toreiz migrēja ekanomiski piem uz Sibīriju,pats pazinu dzekus kas tur pelnīja riktīgu piki un šeit tērēja,katrā ziņā iespējas bija pie kam tanīs laikos turēja VĀRDU,kas mūsdienas ir retums,50% mūsdienās kruķī svešu naudu,čakarē viens otru un tas saucas biznes
26.marts 2017, 15:12 | links
 
Tu toč neesi dzīvojis padomju laika ja ko tādu vari rakstīt,90 % tieši dzīvoja normali jo visur bija barters,vissi ko piepelnija

upiks, 26.marts 2017, 14:00

Gribi teikt pa padomju laikos vareja kļut par miljonāru???Nu nesmidni tautu,visi driksteja but tikai nabagi
26.marts 2017, 14:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager