Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Es pāris gadus patrennējos boksā, līdz ar to bik iepazinu tā sporta būtību un šarmu. Izklausās neticami, bet ārkārtīgi gudrs sporta veids, kurā lēmumi jāpieņem sekundes simtdaļās. Smadzenei jāstrādā kā superātram datoram

raihs, 24.marts 2017, 21:02

Te varu piekrist, reizes 3 esmu rezultatīvi maucis pa źokli un lēmums ticis pieņemts sekundes simtdaļá ;)
24.marts 2017, 21:36 | links
 
Es pāris gadus patrennējos boksā, līdz ar to bik iepazinu tā sporta būtību un šarmu. Izklausās neticami, bet ārkārtīgi gudrs sporta veids, kurā lēmumi jāpieņem sekundes simtdaļās. Smadzenei jāstrādā kā superātram datoram
24.marts 2017, 21:02 | links
 
Es jau skatīšos noteikti, cīņai jābūt labai, ir vērts panervozēt. Tur jau tas satraukums, ka izredzes ir aptuveni 50:50, tieši tas jau sportā visjaukākais. Jāsaka atklāti, jau gadiem ilgi boksam neesmu pievērsis tādu uzmanību, kā tagad Brieža riesta laikā. Kādreiz skatījos, jo sevišķi olimpiādēs un slavenos kubiešus ar visu Teofilo priekšgalā, pēc tam kaut kā kļuva neinteresanti. Tagad gan Mairim fanoju līdzi. Nu ne tik traki, lai skrietu uz Arēnu Rīga (šausmīgi riebj tas šķūnis, uz savu dzimto basketu vairs neeju tās šķūņa trobeles dēļ), bet TV skatos gan.
24.marts 2017, 20:58 | links
 
Par Best4sport viss skaidrs- viņi rādīs!
24.marts 2017, 20:30 | links
 
Pārskrēju ziņas, nekā sakarīga. Tad atcerējos, ka Mairim cīņa ir 1.aprīlī! Tā, ka esiet gatavi sekot. Laikam pārraidīs best4sport. Tik interesant internetā ir bezmaksas!? tvidus jau aizvēra, čaļus uzķēra:)) bija jau par traku, visas pilnīg lv pārraides salikuši, kā arī viasatus.

mjuniors, 23.marts 2017, 22:26


Kad cīņa notiks, pacentīšos linku atrast un iemetīšu te arī iekšā. Dažkārt (tieši uz Mairi) dabūju pasvīst, lai sameklētu. Reiz laikam no krieviem (laikam bojec.tv) tikai varēja sadabūt, visi pārējie klusēja.
24.marts 2017, 20:23 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=zA6g2m656aI

Nu bļin ;) saslimu :) ar Raiha slimibu - lizst krievu meslos ;) VAKS ;)

P/S Izradas " vate " nemaz nav Raiha un cito slimigo izdomajums ;)

plesigais, 24.marts 2017, 17:11

Ko Tev tas Raihs ir izēdis, ka Tu viņu visu laiku piesauc..?

eedzivis, 24.marts 2017, 17:29

Jā, kas ir ar tevi plēsīgais?:) Tagad tak kūlas dedzinātāju laiks, būtu tak jele sakārtojis piemājas ainavu...:)

skutans, 24.marts 2017, 17:32


Skutans man seta ir sakopta un kula nav jadedzina , nakotnes planos stadit mežu - tapec sori - izdoma ko labaku ;)
24.marts 2017, 17:44 | links
 
Pirmdien visi uz mītiņu par īpašuma neaplikšanu ar NĪN! Nu, kas ir politiķi - nāksiet?
Pats galvenais - privātīpašuma neaizskaramības princips Latvijā tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri, tēmu labi pārzinošie juristi - gļēvi klusē!
Jautājums pamatā vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt maksāt kaut kādu NĪN, tad vēl visādas soda naudas par kavējumiem, soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu, utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, vai pat dziļā biezoknī esošais - tiek piemērots vienāds naudas sods?!
Ja tas ir patiesībā nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nekrāpjot tautu ar melīgiem, dzīvē neeksitējošiem likumiem un skaistiem nosaukumiem – “privāts īpašums”.
Nekāda privātīpašuma faktiski Latvijā jau nav. Ja tu kādam citam maksā par zemi, ēku, auto, traktoru nodokli, tad tas nav tavs īpašums. Un, ja tu nodokli nemaksā, tad tev tavu zemi, ēku un traktoru atņem. Ja tev kaut ko var atņemt, tad tas nemaz nav tavs.
Tavs privātīpašums ir tikai tas, ko tu efektīvi vari nosargāt no citiem, t.sk., kolektīvas bandas, kura saucas "valsts". Bet pagaidām tu nosargāt nevari neko.
24.marts 2017, 17:44 | links
 
Plēsīgais, vai tad nezini, ka šeit linkus vajag likt, lai arī citi var viegli paskatīties :)
Kad tad iemācīsies, ko? :)

Domaataajs, 24.marts 2017, 17:15


DOMAATAAJS visi grib viegli un patikami , bet ne visiem sanak ;) Esmu parak vecs un noguris lai vel macitos darit citiem " viegli " ;) Varbut kadreiz ;)
24.marts 2017, 17:42 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=zA6g2m656aI

Nu bļin ;) saslimu :) ar Raiha slimibu - lizst krievu meslos ;) VAKS ;)

P/S Izradas " vate " nemaz nav Raiha un cito slimigo izdomajums ;)

plesigais, 24.marts 2017, 17:11

Ko Tev tas Raihs ir izēdis, ka Tu viņu visu laiku piesauc..?

eedzivis, 24.marts 2017, 17:29


Jā, kas ir ar tevi plēsīgais?:) Tagad tak kūlas dedzinātāju laiks, būtu tak jele sakārtojis piemājas ainavu...:)
24.marts 2017, 17:32 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=zA6g2m656aI

Nu bļin ;) saslimu :) ar Raiha slimibu - lizst krievu meslos ;) VAKS ;)

P/S Izradas " vate " nemaz nav Raiha un cito slimigo izdomajums ;)

plesigais, 24.marts 2017, 17:11


Ko Tev tas Raihs ir izēdis, ka Tu viņu visu laiku piesauc..?
24.marts 2017, 17:29 | links
 
Plēsīgais, vai tad nezini, ka šeit linkus vajag likt, lai arī citi var viegli paskatīties :)
Kad tad iemācīsies, ko? :)
24.marts 2017, 17:15 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=zA6g2m656aI

Nu bļin ;) saslimu :) ar Raiha slimibu - lizst krievu meslos ;) VAKS ;)

P/S Izradas " vate " nemaz nav Raiha un cito slimigo izdomajums ;)
24.marts 2017, 17:11 | links
 
Dēļ visa šī vājprāta arī nīkst ārā šī sadaļa! Ar ko diskutēt? Ar šito veco prāta slimnieku plēsīgo? Ar docentu??? Ar vēl te dažiem, kuru rakstītprasme atspoguļo viņu intelektu?

raihs, 23.marts 2017, 22:15

TA :( Iznak plesiga deļ CL politiskais pulciņš parstas darboties ;)

Vai man dieniņ ka padomju padibene to pardzivos , kur liks iekša krievu neta meslus ( pasu krievu filmetus ) , kur lamas un nozakas Latviesu puikas kas ceņsas savu zemi un sadzivi sakartot ( braki neģus likvide - nu ko Jus satraucaties - tapec jau tie ir braki , bet REDZIET TUR KRIEVIJA GAN IR MESLI ) ;)

Zini pesonigi man liekas ka normalas diskusijas tikai tagad saksies ( bez krieviem , bez kraniņu staipišanas , un lamašanas ) un TAS Tev kremt vissvairak ;)

P/S un ja godigi - esi apnicis komuņaga ar savu miļo krieviņu popularizešanu ;)

plesigais, 23.marts 2017, 22:49
TIEŠĀM NESAPROTI KA ESI STULBS? VIENU VIENĪGU SAKARĪGU KOMENTĀRU NO TEVIS ESMU LASĪJIS, UN VISS, PĀRĒJAIS IR "MEIJAS BĒNIŅOS"

Copmanis, 23.marts 2017, 22:58


NU Tu esi jocigs ;)

JA - esmu stulbs ( un idiots ) ( vai ne Raihs ) - un Tiesi tapec NESAPROTU ;)

Atvaino , ceru ka Tu nesi stulbs , un SAPRATI ;)

;D
23.marts 2017, 23:05 | links
 
Lasu un domāju - vajadzētu visus pastāvīgos diskutētājus kopā klātienē savākt - uztaisīt tusu ar kādām 10 tēmām... interesanti, kā beigtos... :))))
#brainstorm #klope #duntesiela
23.marts 2017, 23:01 | links
 
AGA politika sakas sporta tema ;) un bez lamašanas un krieviem ;)
Super , turpiniet , iešu atpusties ;)
23.marts 2017, 22:59 | links
 
Dēļ visa šī vājprāta arī nīkst ārā šī sadaļa! Ar ko diskutēt? Ar šito veco prāta slimnieku plēsīgo? Ar docentu??? Ar vēl te dažiem, kuru rakstītprasme atspoguļo viņu intelektu?

raihs, 23.marts 2017, 22:15

TA :( Iznak plesiga deļ CL politiskais pulciņš parstas darboties ;)

Vai man dieniņ ka padomju padibene to pardzivos , kur liks iekša krievu neta meslus ( pasu krievu filmetus ) , kur lamas un nozakas Latviesu puikas kas ceņsas savu zemi un sadzivi sakartot ( braki neģus likvide - nu ko Jus satraucaties - tapec jau tie ir braki , bet REDZIET TUR KRIEVIJA GAN IR MESLI ) ;)

Zini pesonigi man liekas ka normalas diskusijas tikai tagad saksies ( bez krieviem , bez kraniņu staipišanas , un lamašanas ) un TAS Tev kremt vissvairak ;)

P/S un ja godigi - esi apnicis komuņaga ar savu miļo krieviņu popularizešanu ;)

plesigais, 23.marts 2017, 22:49

TIEŠĀM NESAPROTI KA ESI STULBS? VIENU VIENĪGU SAKARĪGU KOMENTĀRU NO TEVIS ESMU LASĪJIS, UN VISS, PĀRĒJAIS IR "MEIJAS BĒNIŅOS"
23.marts 2017, 22:58 | links
 
Dēļ visa šī vājprāta arī nīkst ārā šī sadaļa! Ar ko diskutēt? Ar šito veco prāta slimnieku plēsīgo? Ar docentu??? Ar vēl te dažiem, kuru rakstītprasme atspoguļo viņu intelektu?

raihs, 23.marts 2017, 22:15


TA :( Iznak plesiga deļ CL politiskais pulciņš parstas darboties ;)

Vai man dieniņ ka padomju padibene to pardzivos , kur liks iekša krievu neta meslus ( pasu krievu filmetus ) , kur lamas un nozakas Latviesu puikas kas ceņsas savu zemi un sadzivi sakartot ( braki neģus likvide - nu ko Jus satraucaties - tapec jau tie ir braki , bet REDZIET TUR KRIEVIJA GAN IR MESLI ) ;)

Zini pesonigi man liekas ka normalas diskusijas tikai tagad saksies ( bez krieviem , bez kraniņu staipišanas , un lamašanas ) un TAS Tev kremt vissvairak ;)

P/S un ja godigi - esi apnicis komuņaga ar savu miļo krieviņu popularizešanu ;)
23.marts 2017, 22:49 | links
 
Bet kā Mairis reiz intervijā teica, ko lai dara ja mērķis ir būt pirmajam tad arī jāgaida ka pretinieki būs tikai ar vien spēcīgāki! :)
23.marts 2017, 22:40 | links
 
Man tieši tas pats. :D Kaut kā "pārdzīvoju" par Mairi, ar šķiet ka būs cauri! :D tam pieredze baigā un 27 nokauti ar nav nekāds puišelis. Jācer uz Maira stipro sitienu :)). Nēesmu vēl skatījies pretinieka cīņas, bet mūlis šim nopietns :))).
23.marts 2017, 22:37 | links
 
Pārskrēju ziņas, nekā sakarīga. Tad atcerējos, ka Mairim cīņa ir 1.aprīlī! Tā, ka esiet gatavi sekot. Laikam pārraidīs best4sport. Tik interesant internetā ir bezmaksas!? tvidus jau aizvēra, čaļus uzķēra:)) bija jau par traku, visas pilnīg lv pārraides salikuši, kā arī viasatus.

mjuniors, 23.marts 2017, 22:26

Man jau tagad mandrāža sākusies! Tas ir Gada sporta notikums Latvijā! Tas horvāts, maita, ir gana labs! Cik tur padsmit reižu tās jostas aizstāvējis... Man nervi par vāju būs to skatīties!
23.marts 2017, 22:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager