Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
to plesigais
Par okupāciju. To man stāstīja tēvs. Lai cik skumji tas bija, tomēr Kārlis Ulmanis pieņēma pareizu lēmumu.
Redzot un zinot krievu zvērības tūlīt pēc to ienākšanas 1940 gadā, ja būtu bijusi bruņota pretestība mūs nenovēršami sagaidītu Krimas tatāru liktenis, visi būtu deportēti prom.
Manas mātes visus radus krievi nošāva tikai tādēļ, ka tie bija bagāti zemnieki un kāds bija iecerējis paņemt viņu mājas
Pretošanās pasākums nebija iespējams arī tādēl, jo igauņi un leiši jau bija atteikušies pretoties, un Latvijai nebija nekādu izredžu, nebija jēgas bendēt cilvēkus, kaut gan vēlāk tāpat daudzus krievi nobendēja.

Un atkal kā vienmēr tie gudrākie būs tieši tie, kuri šiem notikumiem nav pat tuvumā stāvējuši, bet ir viedoklis.
23.marts 2017, 19:30 | links
 
Acimredzot tavs bralis bitenieks ir tikpat liels cirvis ka tu krumujanci...Zinu dažus biteniekus,visi dzivo cepuri kuldami,darbs gan ir smags,bet rezultats atalgo to.
Bet laikam katra nozare ir vaimanataji kam viss ir slikti:DDD
23.marts 2017, 12:58 | links
==================
Ar bitēm nodarbojās mans tēvs un dravu pārņēma un paplašināja brālis. Ja kāds ir vaimanātājs tās tāds esi pats.
Uz lietām jāskatās tā, kādas tās katrā vietā ir, pļūtīt var visur.
Tas droši vien nezini, ka l/s zemes ir vismaz divreiz gadā jānopļauj, ja negribi sodu. Tātad vienreiz līdz Jāņiem, otrreiz datumu nezinu, bet nedrīkst atstāt kūlai. Pamatā ziedi jau ir līdz Jāņiem, ja esi ievērojis. Ja tos nopļauj, tad otrreiz tie ir vēlu un bieži bitēm izlidošanai nelabvēlīgā laikā. Tā ka tā nu vienkārši ir.
Par medus kvalitāti un realizāciju. Medu pamatā nepērk tikai tādēļ, ka tirgū lielāko tiesu ir krutkas, medus izstrādājumi, cukura sīrups ar medus piešprici.
Tiem, kuri tirgo kvalitatīvu medu, realizācijas problēmu nav.
Tā ka ulden2 mazāk vajag muldēt par lietām, par kurām zini maz, vai nezini neko.
23.marts 2017, 19:17 | links
 
Protams, protams, tev jau viss okupācijas laikā bija labāk....

shmidzis, 23.marts 2017, 09:41[/quote]

Protams Smidziti , protams ;) Zalite zaļaka , debestiņa zilaka , un pats jaunaks - HA HA HA ;) Piedzivoju to okopacijas laiku piedzivoju ;)

P/S klausies kas Tev ir ar to okopaciju - sajuta tada itka Tu netici pats , bet ar pašiedvesmu centies sevi parliecinat ;) OKUPACIJA - OKUPACIJA - OKUPACIJA ;)

Mana skatijuma biku savadak ;) VIENS GUDRS CILVEKS ( GODS UN CIEŅA ) PATRIOTS - saprata kas notiks ar Latviešu tautu ( iznidetu gan no vienas lielvaras gan otras ) un tapec parakstija TOS papirus :( Zinot un saprotot kas notiks ar viņu pašu un kas notiks ar Latviju ja papirus neparakstis . Ziedoja savu dzivi - lai Tavi seņči un Tu varetu DZIVOT .
23.marts 2017, 16:24 | links
 
Dakterp,kur esi redzejis čikstam,vnk salidzinu-tas var patikt var nepatikt,man dziļi pie kājas,īstenībā es sava zemē dzīvoju,dzīvosu un man ir interesanti vissas pārmaiņas vērot,tikai pabesos par cilvēku stulbumu,es sevi un gimeni esu nodrosinājis,bet žēl to kurus apjāj un žēl nākamo paaudzu kam nepaliks nekas...
23.marts 2017, 16:02 | links
 
Jā, skatos un brīnos... Beidzot kāds uzsāk tēmu, kura skar ne mazums cilvēku(kurš nopietnāk, kurš sevis priekam), bet atkal uzrodas visādi hļupiki un co, kuriem atkal viss ir slikti.
Te nu jāpiekrīt par visiem 100% uldens2. Man tiešām kauns par dažu labu "veco" paaudzes idiotu.
Cik var kunkstēt??? Saņematies un strādājiet tak vienreiz!!!
23.marts 2017, 14:58 | links
 
Visu miglo, saprotams. Facēliju pieminēju tāpēc ka paši pāris gadus sējām pie mājas, rezultātā izgrūdām tikai par zemes apstrādi un minerāļiem nejēgā, un labuma nebija nekāda. Par to, kur, kad un ko sēs tuvumā esošais lielsaimnieks, ne es zinu, ne es varu paprasīt, tad nu katru gadu jāskatās, ar ko jāiztiek.Pašiem medus tiek no ābelēm, ķiršiem un avenēm, vēlākais ienesums pašām bitēm ziemai vajadzīgs. Radi pie upes katru gadu savāc fantastisku vīgriežu un ugunspuķu medu. Tā ka dravas vietai IR nozīme, un liela.
Bet nu ja mauc cukuru un katru trešo dienu malējos rāmīšus noņem, tad jau jā, var dzīvot cepuri kuldami - ja ir kur to "medu" realizēt, saprotams :D

zverkavis, 23.marts 2017, 13:28

Zverkavis
A Tu netirgo gadījumā savu medu? Es pāris trīslitrenes labprāt nopirktu. Ja kas, uzraksti,lūdzu, PM
23.marts 2017, 14:44 | links
 
kkas un ar to putlera ģīmi-es ta varbūt būsu zem zemes,bet nu ar so tipa jauno,pareizo nesamaitāto paaudzi ar tādu attieksmi pasi sev izraksiet kapu to 20 g laikā,tak nebūs vienkārsi kas jūs baro,ar tehnologijām paedis nebūsi bet pārejais bus izpostits,bet var jau but kad virtuali copēs,ēdīs,vairosies līdz kādai saules vētrai un tad gan kirdikt

upiks, 23.marts 2017, 13:51
nez kapec lai nakotnē nebutu paedis???Jau tagad ir partikas parbagatiba,katru gadu tiek miljoniem tonnu iznicinata partika kurai beidzies deriguma termiņš.
23.marts 2017, 14:40 | links
 
Zverkavis, gribi daudz medus ievies kādu saimi spāniešu. Medus būs ļoti daudz, bet viņas ir ļooooooti agresīvas. Un mājiņas būs jātaisa ļoti augstas
23.marts 2017, 14:26 | links
 
kkas un ar to putlera ģīmi-es ta varbūt būsu zem zemes,bet nu ar so tipa jauno,pareizo nesamaitāto paaudzi ar tādu attieksmi pasi sev izraksiet kapu to 20 g laikā,tak nebūs vienkārsi kas jūs baro,ar tehnologijām paedis nebūsi bet pārejais bus izpostits,bet var jau but kad virtuali copēs,ēdīs,vairosies līdz kādai saules vētrai un tad gan kirdikt
23.marts 2017, 13:51 | links
 
Visu miglo, saprotams. Facēliju pieminēju tāpēc ka paši pāris gadus sējām pie mājas, rezultātā izgrūdām tikai par zemes apstrādi un minerāļiem nejēgā, un labuma nebija nekāda. Par to, kur, kad un ko sēs tuvumā esošais lielsaimnieks, ne es zinu, ne es varu paprasīt, tad nu katru gadu jāskatās, ar ko jāiztiek.Pašiem medus tiek no ābelēm, ķiršiem un avenēm, vēlākais ienesums pašām bitēm ziemai vajadzīgs. Radi pie upes katru gadu savāc fantastisku vīgriežu un ugunspuķu medu. Tā ka dravas vietai IR nozīme, un liela.
Bet nu ja mauc cukuru un katru trešo dienu malējos rāmīšus noņem, tad jau jā, var dzīvot cepuri kuldami - ja ir kur to "medu" realizēt, saprotams :D
23.marts 2017, 13:28 | links
 
kultūraugi parasti nav priekš bitēm - rapša medus nav baisi vērtīgs, arī garšā nekāds, tāpat kā viršu, pašām bitēm uz ziemošanu ir kaitīgs.
Griķi, pupas, facēlija, cik tad mums ir tādu lauku, un cik ilgi tās kultūras zied?

Rapsi miglo, pupas arī miglo. Griķi un facēlija zied samērā ilgi, turklāt ar facēlijas sējas laikiem var variēt, un vēl bišu amoliņš ir ienesīgs augs bitēm, tikai ne vienmēr ir tā, ka tas kukainis to nektāru var paņemt, jo facēlijā, piemēram tas aizkalst sausā laikā, griķi man pašam ir bijuši, un skuju - neviena bite tur nelīda iekšā, tātad nektāra tur nebija, kaut gan ziedēja pa pilno.
Nu dabīgās pļavas medus ieguvē ir veselīgākās, jo arī bitei vajag dažādību imunitatei un vēl tā varoatoze maisās.
Man pašam arī ir pāris saimes, kaut ko reizēm iesēju priekš šim, bet ja apkārt zied dzelteni rapša lauki kur vien redzi, kas no tām bitēm tur var sanākt.
Kā zinātnieki paredzējuši - ja iznīks bites, tad dažu gadu laikā arī cilvēcei būs kirdik.
23.marts 2017, 13:19 | links
 
Vēl kādi kadi 20 jāpagaida un būs vismaz miers no padumjo laiku slavinātājiem- būsiet zem zemes. Viss. Tie laiki ir pagājuši. Viss noteikti bijia tik labi, tikai nezin kāpēc pārējā pasaule tērē miljardus vācot viņu mēslus sākot ar Černobiļu un beidzot ar mūsu zemi - Olaine, gudrona dīķi, Kara osta... pa visu Latviju ir 243 objekti. Tikai mazu daļu varēs satīrīt un ES iedos naudu...

kkas, 23.marts 2017, 10:22
Tak visa pasaule sametusi nabaga krievijai naudu lai ta var utilizet savas atomzemudenes,pašiem krieviem vienalga ka bus radiaktivais piesarņojums pie pašas krastiem,kas lenām ar udeni izklidis pa pasaules okeaniem.
Nav lielakas sudubedres par krieviju
23.marts 2017, 13:14 | links
 
Ja par bitēm - man ir neliela drava, tuviem radiem citā vietā ar hobija līmenī ir.
Manā gadījumā bites grib turēt tēvs (viņam patīk un visu mūžu ir bijušas) bet tā kā viņš ir invalīds, pie bitēm jāstrādā man, tad nu šo to pa gadiem esmu secinājis:
1)ja grib medu, jādzīvo pie kādas palielākas upes, kurai ir palieņu pļavas, kurās turklāt nenotiek lauksaimnieciska darbība.
2) kultūraugi parasti nav priekš bitēm - rapša medus nav baisi vērtīgs, arī garšā nekāds, tāpat kā viršu, pašām bitēm uz ziemošanu ir kaitīgs.
Griķi, pupas, facēlija, cik tad mums ir tādu lauku, un cik ilgi tās kultūras zied?
3)tauta vairs neēd medu. Manā paziņu lokā lielākajai daļai litra burciņa nostāvēs ilgāk par gadu
4)lielo saimnieku konkurence - šeit jāsaka, tas ir bizness, turklāt negodīgs. Bitēm tiek grūsts iekšā cukursīrups, turklāt tādos apjomos, ka dabīgais ienesums sastāda labi ja 10% no noņemtā medus. Protams, uzpircējam izdevīgāk ja saimnieks spēj nodrošināt vienmērīgu medus plūsmu, bet būsim reāli - arī bitēm ir ražas un neražas gadi, kā nu dabā sanāk. Pērnvasar, ar ilgstošajām lietavām bija bada gads, bet bija saimnieki, kas nopirka dažas tonnas cukura, un pārdeva dažas tonnas medus. Jājautā, ar to cukuru zapti vārīja? :D
Starp citu, medus kvalitāti un izcelsmi nevar noteikt, viss ir uz bitenieka sirdsapziņas. Ej nu pakonkurē ar tādu, kurš pārpircējam var piedāvāt tonnu vai desmit.
5)bites ir, un neteiktu ka stipri mazāk. Vismaz pie mums, nezinu kā ir sterilajā eiropas daļā. Pats pērnvasar ķērājos saņēmu 12 spietus, un vismaz 2 saimes palika meža dobumos, jo bija žēl zāģēt dzīvu koku. Arī ejot copēt, kad kļavas zied, nereti visas malas tā san, ka jābrīnās. Tas pats liepziedu laikā, arī kad ābeles zied - bites ir.
23.marts 2017, 13:01 | links
 
Sakarā ar bitēm un kamenēm-man nosacīti pilsetā kamenes skūni dzivo nezkāpēc...pļavās toč zemesbiti vairs neaplaupīt uz medutiņu caur salminu,bites arī var paskaitīt...un tas pie tik stingram ēslojuma direktīvām,vai vnk indes rafinētākas?
23.marts 2017, 08:22 | links
============================
Ja par bitēm... mans brālis ir bitenieks un arī gatavojas šo biznesu likvidēt jo:
- pļavas pašvaldība augu ziedēšanas laikā liek nopļaut, tātad ziedi pagalam, bitēm nav kur medu vākt,
- apstrādātos laukus intensīvi miglo, ja tika esi šo lauku tuvumā, bites nīkuļo vai iet bojā.

Vienīgi mežu tuvums nedaudz glābj situāciju, taču arī tur, cērt, līdzina, būvē ceļus. Līdz ar to strauji samazinās bišu ganības.

Tātad pašu vara dara visu, lai šeit arī biškopības nebūtu. Tieši tāpat, kā pašu rokām daudz ko jau esam iznīcinājuši un aizmirsuši. Un ar plašu atvēzienu turpinām tādā pašā garā.

krumujancis, 23.marts 2017, 11:56

Acimredzot tavs bralis bitenieks ir tikpat liels cirvis ka tu krumujanci...Zinu dažus biteniekus,visi dzivo cepuri kuldami,darbs gan ir smags,bet rezultats atalgo to.
Bet laikam katra nozare ir vaimanataji kam viss ir slikti:DDD
23.marts 2017, 12:58 | links
 
- pļavas pašvaldība augu ziedēšanas laikā liek nopļaut, tātad ziedi pagalam, bitēm nav kur medu vākt,


krumujancis, 23.marts 2017, 11:56


Kurā vietā tad liek pļaut pļavas ziedēšanas laik.a?
23.marts 2017, 12:12 | links
 
Ar bitēm nekad neko nevar zināt:)

Bet varbūt vajag pajautāt pašiem biteniekiem, vai viņi ir daudz vai maz. Un, vai ar to var nopeln't, a?
Kaut vai lielveikalos un tirdziņos pavērojiet, cik viņu ir, un kāds ir pieprasījums pēc viņu ražotā. Daudzkas paliks skaidrāks.
23.marts 2017, 12:08 | links
 
Sakarā ar bitēm un kamenēm-man nosacīti pilsetā kamenes skūni dzivo nezkāpēc...pļavās toč zemesbiti vairs neaplaupīt uz medutiņu caur salminu,bites arī var paskaitīt...un tas pie tik stingram ēslojuma direktīvām,vai vnk indes rafinētākas?
23.marts 2017, 08:22 | links
============================
Ja par bitēm... mans brālis ir bitenieks un arī gatavojas šo biznesu likvidēt jo:
- pļavas pašvaldība augu ziedēšanas laikā liek nopļaut, tātad ziedi pagalam, bitēm nav kur medu vākt,
- apstrādātos laukus intensīvi miglo, ja tika esi šo lauku tuvumā, bites nīkuļo vai iet bojā.

Vienīgi mežu tuvums nedaudz glābj situāciju, taču arī tur, cērt, līdzina, būvē ceļus. Līdz ar to strauji samazinās bišu ganības.

Tātad pašu vara dara visu, lai šeit arī biškopības nebūtu. Tieši tāpat, kā pašu rokām daudz ko jau esam iznīcinājuši un aizmirsuši. Un ar plašu atvēzienu turpinām tādā pašā garā.
23.marts 2017, 11:56 | links
 
Vēl kādi kadi 20 jāpagaida un būs vismaz miers no padumjo laiku slavinātājiem- būsiet zem zemes. Viss. Tie laiki ir pagājuši. Viss noteikti bijia tik labi, tikai nezin kāpēc pārējā pasaule tērē miljardus vācot viņu mēslus sākot ar Černobiļu un beidzot ar mūsu zemi - Olaine, gudrona dīķi, Kara osta... pa visu Latviju ir 243 objekti. Tikai mazu daļu varēs satīrīt un ES iedos naudu...

kkas, 23.marts 2017, 10:22



Nevaru nepiekrist ka būsim zem zemes bet vēsture diemžēl atkārtojas un pēc 20 gadiem jaunā paaudze tāpat noliks eirosavienības slavinātājus jo tā savienība būs izjukusi kā iepriekšējā kurā bijām iesaistīti nejau pēc pašu gribas.:)
23.marts 2017, 11:12 | links
 
23.marts 2017, 10:37 | links
 
Vēl kādi kadi 20 jāpagaida un būs vismaz miers no padumjo laiku slavinātājiem- būsiet zem zemes. Viss. Tie laiki ir pagājuši. Viss noteikti bijia tik labi, tikai nezin kāpēc pārējā pasaule tērē miljardus vācot viņu mēslus sākot ar Černobiļu un beidzot ar mūsu zemi - Olaine, gudrona dīķi, Kara osta... pa visu Latviju ir 243 objekti. Tikai mazu daļu varēs satīrīt un ES iedos naudu...

kkas, 23.marts 2017, 10:22

+++
23.marts 2017, 10:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager