Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vācieši atņēma un samaksāja, bet krievi tikai atņēma.

Domaataajs, 20.marts 2017, 21:39

ar ko maksāja?ar svinu?

Gintsldz, 20.marts 2017, 21:40

Antifašistiem ar svinu un koncentrācijas nometni, citiem ar reihsmarkām.

Domaataajs, 20.marts 2017, 21:45

a nu tagad skaidra ir jūsu politika!tie kas labi zābakus laizīja tiem reihsmarkas!
20.marts 2017, 21:48 | links
 
Kas tev teica, ka maidanu izraisīja "Pindosi"? Maidanu visticamāk uzsāka ukraiņi, bet lielākas nekārtības, šušanu pa maidaniešiem u.t.t. domājams kāds cits, jo tiem kuri nemaz nenāk bija izdevīgas jukas šajā valstī, kuru laikā arī tika īstenota aneksija un izveidoti pāris apgabali, kur tāpat kā Piedņestrā ir iespēja uzturēt dzīvu to liesmiņu ar nenākošās tautas interesēm. Tas pats arī Abhāzijā.

tevocis, 20.marts 2017, 21:22
jā nu protams viņi ieradās paskatīties kā notiek kārtējā revolūcija,un pie reizes sacepa pīrādziņus līdz.ko izdalit lētticigajiem cilvēciņiem.

Gintsldz, 20.marts 2017, 21:28


Gintsldz varbut pietiek ? Ludzu ;)
Savadak no tiem kam Latvija ir pedeja vieta ( pirma sava kabata - otra eiro labklajiba - treša amišu labie darbi , un t. t. ) vaļa netiksim ;)

Viņi tacu nekad neatzis to ka ierocu ražotajiem jeb kuri kariņi ( mazizmera vai lokalie ) ir izdevigi ;)
20.marts 2017, 21:48 | links
 
Docenta brālis atkal uzdarbojas.
20.marts 2017, 21:47 | links
 
Sočos vēl gāja Olimpiāde, kad man paziņa bārā teica: " Man te daži krievu bisnesmeņi pačukstēja, ka pēc Olimpiādes Ukrainā īsts kariņš būs!" Un tas notika Latvijā, bāriņā! Un tie nebija "pundosi", kas to teica! Tie bija krievi! Viss bija izplānots gadiem iepriekš! Viss! Krima, Donbass!

raihs, 20.marts 2017, 21:33
Džohars Dudajevs to teica vel pirms 20 gadiem,ka Krima tiks okupeta,tadi plani jau tiek gatavoti ļoti ilgi un izdevigā bridi realizeti
20.marts 2017, 21:47 | links
 
Vācieši atņēma un samaksāja, bet krievi tikai atņēma.

Domaataajs, 20.marts 2017, 21:39

ar ko maksāja?ar svinu?

Gintsldz, 20.marts 2017, 21:40


Antifašistiem ar svinu un koncentrācijas nometni, citiem ar reihsmarkām.
20.marts 2017, 21:45 | links
 
Sočos vēl gāja Olimpiāde, kad man paziņa bārā teica: " Man te daži krievu bisnesmeņi pačukstēja, ka pēc Olimpiādes Ukrainā īsts kariņš būs!" Un tas notika Latvijā, bāriņā! Un tie nebija "pundosi", kas to teica! Tie bija krievi! Viss bija izplānots gadiem iepriekš! Viss! Krima, Donbass!

raihs, 20.marts 2017, 21:33
ta tik turpini staigāt pa bāriņiem un klausities ko kāds salašņa tev pa pāli klārē!

Gintsldz, 20.marts 2017, 21:38
Paskaidrošu speciāli tev, antifašist! Es runāju par to, ka pat dzērāji bārā toreiz zināja, jas notiks Ukrainā pēc Olimpiādes!

raihs, 20.marts 2017, 21:41

un ukrainā neviens par to nezināja?Janukovičš ari bija informēts?
20.marts 2017, 21:43 | links
 
Sočos vēl gāja Olimpiāde, kad man paziņa bārā teica: " Man te daži krievu bisnesmeņi pačukstēja, ka pēc Olimpiādes Ukrainā īsts kariņš būs!" Un tas notika Latvijā, bāriņā! Un tie nebija "pundosi", kas to teica! Tie bija krievi! Viss bija izplānots gadiem iepriekš! Viss! Krima, Donbass!

raihs, 20.marts 2017, 21:33
ta tik turpini staigāt pa bāriņiem un klausities ko kāds salašņa tev pa pāli klārē!

Gintsldz, 20.marts 2017, 21:38

Paskaidrošu speciāli tev, antifašist! Es runāju par to, ka pat dzērāji bārā toreiz zināja, jas notiks Ukrainā pēc Olimpiādes!
20.marts 2017, 21:41 | links
 
Un kur velk - no krievijas nakoša trakumserga - bus ar gotiņas jalikvide :( ?

Vai ka veamamma stastija lai vacieši neatņemtu pedejo suķiti - meža bunkurs jarok

plesigais, 20.marts 2017, 21:33

Nē, varbūt tikai suņi un kaķi, kuri nebūs vakcinēti. Govju trakumsērga nāca no Lielbritānijas,kur izkāva daudz un sadedzināja.
Vācieši atņēma un samaksāja, bet krievi tikai atņēma.

Domaataajs, 20.marts 2017, 21:39

ar ko maksāja?ar svinu?
20.marts 2017, 21:40 | links
 
Un kur velk - no krievijas nakoša trakumserga - bus ar gotiņas jalikvide :( ?

Vai ka veamamma stastija lai vacieši neatņemtu pedejo suķiti - meža bunkurs jarok

plesigais, 20.marts 2017, 21:33


Nē, varbūt tikai suņi un kaķi, kuri nebūs vakcinēti. Govju trakumsērga nāca no Lielbritānijas,kur izkāva daudz un sadedzināja.
Vācieši atņēma un samaksāja, bet krievi tikai atņēma.
20.marts 2017, 21:39 | links
 
Sočos vēl gāja Olimpiāde, kad man paziņa bārā teica: " Man te daži krievu bisnesmeņi pačukstēja, ka pēc Olimpiādes Ukrainā īsts kariņš būs!" Un tas notika Latvijā, bāriņā! Un tie nebija "pundosi", kas to teica! Tie bija krievi! Viss bija izplānots gadiem iepriekš! Viss! Krima, Donbass!

raihs, 20.marts 2017, 21:33

ta tik turpini staigāt pa bāriņiem un klausities ko kāds salašņa tev pa pāli klārē!
20.marts 2017, 21:38 | links
 
Cilvēks divreiz mūžā mēdz būt bērns. Pirmoreiz pēc starta un otro reizi jau finiša taisnē. Kurš ir tavs gadījums?

tevocis, 20.marts 2017, 21:28


Ha - izskatas pec troļa ;) Tu nabadziņš laikam pat lasit nemaki :)

Es taču uzrakstiju - pedejos 40 gadus - ko Tu nesaprati ? :D
20.marts 2017, 21:37 | links
 
Sočos vēl gāja Olimpiāde, kad man paziņa bārā teica: " Man te daži krievu bisnesmeņi pačukstēja, ka pēc Olimpiādes Ukrainā īsts kariņš būs!" Un tas notika Latvijā, bāriņā! Un tie nebija "pundosi", kas to teica! Tie bija krievi! Viss bija izplānots gadiem iepriekš! Viss! Krima, Donbass!
20.marts 2017, 21:33 | links
 
Cūku mēris ir kopš 1907. gada Palasi atpakaļ linku.
Ui, lapsas tā mīl tikko dzimušus sivēntiņus.
Bļ... nu tikko skatījos tēmu par to, ka putnu gripu un mēri speciāli no lidmašīnām izsmidzina, protams, ka rakstīts tas bija krievu portālā, un, protams, ka smidzinātaji bija amerikāņi.
Plēsīgais, tava vista var mierīgi ieknābt zālītē, kurai uzķēzījis kāds gājputns vai padzerties no peļķes, kurā tāpat ir ieķēzījis tas pats gājputns.
Šur tur pasaulē putni mirst bariem nenoskaidrotos apstākļos.

Domaataajs, 20.marts 2017, 21:05[/quote]

Nu redz - meritis ir bijis un bus ;) gripa atnaca un aizgaja - nospraga vajakie - normala dabas atlase ;)
Kapec no mušas uzpust ziloni - kapec tadi drastiski noteikumi ( kam par labu ) - vistas slegtas telpas - ar olam tirgoties ni un ni - caļus pirkt un pardot - pasarg dievs ;)
Daļai Latvijas zemniekiem atkal nazis pie olam - kauj nost vai ----- sods ?

Un kur velk - no krievijas nakoša trakumserga - bus ar gotiņas jalikvide :( ?

Vai ka veamamma stastija lai vacieši neatņemtu pedejo suķiti - meža bunkurs jarok
20.marts 2017, 21:33 | links
 
Kas tev teica, ka maidanu izraisīja "Pindosi"? Maidanu visticamāk uzsāka ukraiņi, bet lielākas nekārtības, šušanu pa maidaniešiem u.t.t. domājams kāds cits, jo tiem kuri nemaz nenāk bija izdevīgas jukas šajā valstī, kuru laikā arī tika īstenota aneksija un izveidoti pāris apgabali, kur tāpat kā Piedņestrā ir iespēja uzturēt dzīvu to liesmiņu ar nenākošās tautas interesēm. Tas pats arī Abhāzijā.

tevocis, 20.marts 2017, 21:22

jā nu protams viņi ieradās paskatīties kā notiek kārtējā revolūcija,un pie reizes sacepa pīrādziņus līdz.ko izdalit lētticigajiem cilvēciņiem.
20.marts 2017, 21:28 | links
 
Cilvēks divreiz mūžā mēdz būt bērns. Pirmoreiz pēc starta un otro reizi jau finiša taisnē. Kurš ir tavs gadījums?
20.marts 2017, 21:28 | links
 
Kas tev teica, ka maidanu izraisīja "Pindosi"? Maidanu visticamāk uzsāka ukraiņi, bet lielākas nekārtības, šušanu pa maidaniešiem u.t.t. domājams kāds cits, jo tiem kuri nemaz nenāk bija izdevīgas jukas šajā valstī, kuru laikā arī tika īstenota aneksija un izveidoti pāris apgabali, kur tāpat kā Piedņestrā ir iespēja uzturēt dzīvu to liesmiņu ar nenākošās tautas interesēm. Tas pats arī Abhāzijā.
20.marts 2017, 21:22 | links
 
plesigais: "Ei veči varbut paliekam reali un sakam domat ar galvu , krievi nak jau divdesmit gadus , bet talak par savu krieviju nav tikuši ;) Bet cuku meris un putnu gripa jau " plosas " pa Latvijas arem un mežiem ;)"
Kā tu domā? Vai 2009.g.13.janvārī Vecrīgā ar grautiņiem nāca meksikāņi, bet ne krievi. Vai tu tik tiešām tālāk par savu ledusskapi neko neredzi? Vai varbūt beigsi troļļot un ieslēgsi smadzenes un pameklēsi analoģiju ar maidanu Kijevā, kur arī bija vairākas grupas ar personām, kuras musināja tautu un uzsāka nekārtības. Latvijas gadījumā vienkārši tauta izrādījās ziemeļnieciskāka un šis scenārijs nesanāca pilnībā. Cik zinu grautiņos piedalījās pārstāvji no bijušās Barkašova organizācijas un to es neizlasīju avīzē vai TV. Tā arī pameklē netā info kas ir nacisms. Paskaties RU TV un izdari secinājumu. Esmu redzējis vairāskus viņu raidījumus, kur tiek apgalvots, ka viņi patiesībā nav aziāti, bet ārieši. Padomā ar ko beidzās, kad kādai tautai tika apgalvots, ka viņi ir ārieši.

tevocis, 20.marts 2017, 21:07
tad ko kijevas maidana darija pindosi?var but tieši viņi to ūdeni duļķo?

Gintsldz, 20.marts 2017, 21:16

Un ko tad TĀDU viņi darīja??? Dedzināšanai paredzētās riepas nosponsorēja? Tu idiot labāk mazāk lūri vates TV! Ja ASV vajadzētu izdrāzt tos deģenerātus, tas sen jau būtu izdarīts- ar SWIFT atslēgšanu, ar vēl pāris sankcijām. Cik gan jūs, krievi, varat būt stulbi!
20.marts 2017, 21:22 | links
 
Bērns!

tevocis, 20.marts 2017, 21:14


JE ;) Ja tas par manim ( paldies - gadus 40 neviens tadus komplimentus nav teicis )

Tev ari veselibu un sapratni - ilgus gadus ;)
20.marts 2017, 21:21 | links
 
plesigais: "Ei veči varbut paliekam reali un sakam domat ar galvu , krievi nak jau divdesmit gadus , bet talak par savu krieviju nav tikuši ;) Bet cuku meris un putnu gripa jau " plosas " pa Latvijas arem un mežiem ;)"
Kā tu domā? Vai 2009.g.13.janvārī Vecrīgā ar grautiņiem nāca meksikāņi, bet ne krievi. Vai tu tik tiešām tālāk par savu ledusskapi neko neredzi? Vai varbūt beigsi troļļot un ieslēgsi smadzenes un pameklēsi analoģiju ar maidanu Kijevā, kur arī bija vairākas grupas ar personām, kuras musināja tautu un uzsāka nekārtības. Latvijas gadījumā vienkārši tauta izrādījās ziemeļnieciskāka un šis scenārijs nesanāca pilnībā. Cik zinu grautiņos piedalījās pārstāvji no bijušās Barkašova organizācijas un to es neizlasīju avīzē vai TV. Tā arī pameklē netā info kas ir nacisms. Paskaties RU TV un izdari secinājumu. Esmu redzējis vairāskus viņu raidījumus, kur tiek apgalvots, ka viņi patiesībā nav aziāti, bet ārieši. Padomā ar ko beidzās, kad kādai tautai tika apgalvots, ka viņi ir ārieši.

tevocis, 20.marts 2017, 21:07


Tevocis Tu pats tur biji - grautiņos piedalijies - ar cilveciņiem runaji :) Vai vai vai ;)

Skumji - zini man draugi zemiši bija un runaja ;(
Var teik tikai vienu , bet biku raustas - te jau stukaču netrukst ;)
20.marts 2017, 21:19 | links
 
plesigais: "Ei veči varbut paliekam reali un sakam domat ar galvu , krievi nak jau divdesmit gadus , bet talak par savu krieviju nav tikuši ;) Bet cuku meris un putnu gripa jau " plosas " pa Latvijas arem un mežiem ;)"
Kā tu domā? Vai 2009.g.13.janvārī Vecrīgā ar grautiņiem nāca meksikāņi, bet ne krievi. Vai tu tik tiešām tālāk par savu ledusskapi neko neredzi? Vai varbūt beigsi troļļot un ieslēgsi smadzenes un pameklēsi analoģiju ar maidanu Kijevā, kur arī bija vairākas grupas ar personām, kuras musināja tautu un uzsāka nekārtības. Latvijas gadījumā vienkārši tauta izrādījās ziemeļnieciskāka un šis scenārijs nesanāca pilnībā. Cik zinu grautiņos piedalījās pārstāvji no bijušās Barkašova organizācijas un to es neizlasīju avīzē vai TV. Tā arī pameklē netā info kas ir nacisms. Paskaties RU TV un izdari secinājumu. Esmu redzējis vairāskus viņu raidījumus, kur tiek apgalvots, ka viņi patiesībā nav aziāti, bet ārieši. Padomā ar ko beidzās, kad kādai tautai tika apgalvots, ka viņi ir ārieši.

tevocis, 20.marts 2017, 21:07

tad ko kijevas maidana darija pindosi?var but tieši viņi to ūdeni duļķo?
20.marts 2017, 21:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager