Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu labi, uzrakstīji šaušana, kamēr es te dzejoju. Bet Āfrikā arī izšāva melno tūkstoti zvēru cīņā pret cece mušu, jo tā pārnēsāja miega slimību, bet vai tad tā zaraza beidzās? Nu ne tak.
20.marts 2017, 20:11 | links
 
Plēsīgais, cūku mēris nāk no Krievzemes gala, caur Baltkrieviju, Putnu gripa ( tā kura tieši patreiz), no ES.
Un tām pēc velna lipīgajām zarazām ir pie vienas vietas, vai nacisti, vai leģionāri, vai ķēve ilksīs vai sūdos.
Ko, Tavuprāt, mēs varētu darīt šīs lietas labā?
20.marts 2017, 20:08 | links
 
skutān, šis man patīk maķenīt labāk, tiesa gan, bildīte nemainās ;))


eldorado, 20.marts 2017, 19:51


Labs gabals Eldorado.
20.marts 2017, 20:07 | links
 
Labi jau labi, vismaz 16.martā bijāt nogājuši ziedus nolikt pie Brīvības pieminekļa, gājienā piedalīties droši vien pa slinku biji ginča? pēsīgam pašlaik tās gripas prātā, šis ar cūķiem sitās, citus gadus viņš iet, vismaz uz Lesteni nobrauc.
20.marts 2017, 20:05 | links
 
Kāds sakars "raihveidīgajiem" ar minētajām gripām?.... Un kurš tik aktīvi vislaik klārēja, ka "raihveidīgie" lietojot krievu lamuvārdus, tāpēc esot liekuļi, nevis patrioti? Un ko, izņemot raihveidīgo sūtīšanu, darīs plēsīgveidīgie?...
Es neviena konkrēta cilvēka fanu pulcinā neesmu iestājies un neaizstāvu(ir te daži ļauži, kam dažbrīd ļoti piekrītu). Bet tad nu vismaz būsim secīgi (jeb konsekventi), labiņi?

eldorado, 20.marts 2017, 19:14


Eldorado ;) pavero CL politsadaļu - šobrid ja kads uzraksta par problemam Latvija ( vienalga kadam ) - tulit uzrodas tadi raihveidigie un ( nu jau ari skutanveidigie ) kas sak vainu " maisit " krievu meslus , vai lamaties , vai meģina uzvilkt uz kašķi bažot acis nacistu dziesmiņas :)

Nezinu ko daris plesigveidigie , bet es personigi sakšu aicinat medniekus un visus parejos uz aktivu savas zemes aizstavibu - pret cuku meri ( šaujam neskatoties ) - pret putnu gripu ( šaujam un likvidejam ligzdošanas vietas ) , bezdeligas , cielaviņas , gulbišus , pilites un visus parejos lidoņus ( gripas nesatajus ) ;)
20.marts 2017, 20:04 | links
 
skutān, šis man patīk maķenīt labāk, tiesa gan, bildīte nemainās ;))


eldorado, 20.marts 2017, 19:51

sarosijušies nacisma izdzimteņi!kur jūs bijāt pirms gadiem 20.-30.?slēpāties kā žurkas pa pakšiem?
20.marts 2017, 20:00 | links
 
skutān, šis man patīk maķenīt labāk, tiesa gan, bildīte nemainās ;))
20.marts 2017, 19:51 | links
 
skutān!!!nomaini plati!esi jau apnicis ar saviem nacistiem!

Gintsldz, 20.marts 2017, 19:25

Pierunāji ginča, leģionāru dziesmiņa derēs ?

skutans, 20.marts 2017, 19:32
un tie nav nacisti?

Gintsldz, 20.marts 2017, 19:34

Nē ginča, šiem ar nacistiem nav nekā kopīga, to pat plēsīgais tev apstiprinās.

skutans, 20.marts 2017, 19:39

lieta tāda ka to plesigais apstiprina vai neapstiprina mani neinteresē!
20.marts 2017, 19:48 | links
 
skutān!!!nomaini plati!esi jau apnicis ar saviem nacistiem!

Gintsldz, 20.marts 2017, 19:25

Pierunāji ginča, leģionāru dziesmiņa derēs ?

skutans, 20.marts 2017, 19:32
un tie nav nacisti?

Gintsldz, 20.marts 2017, 19:34

Nē ginča, šiem ar nacistiem nav nekā kopīga, to pat plēsīgais tev apstiprinās.

skutans, 20.marts 2017, 19:39


Apstiprinašu Skutan apstiprinašu - man vienalga kura puse cinijas - cinijas par brivu Latviju .

Bet Tev gan šobrid gribas palugt ( neteikšu rupji ) , ja Tava skatijuma cuku meris un putnu gripa ir muļķibas - pastavi pie ratiem ( lai ķeve ilksis neaptaisa :) , un savus iecienitos vacu meldiņus klausies pats ;) Neradi citiem savu vienaldzibu un muļķibu ;)
20.marts 2017, 19:47 | links
 
skutān!!!nomaini plati!esi jau apnicis ar saviem nacistiem!

Gintsldz, 20.marts 2017, 19:25

Pierunāji ginča, leģionāru dziesmiņa derēs ?

skutans, 20.marts 2017, 19:32
un tie nav nacisti?

Gintsldz, 20.marts 2017, 19:34


Nē ginča, šiem ar nacistiem nav nekā kopīga, to pat plēsīgais tev apstiprinās.
20.marts 2017, 19:39 | links
 
skutān!!!nomaini plati!esi jau apnicis ar saviem nacistiem!

Gintsldz, 20.marts 2017, 19:25

Pierunāji ginča, leģionāru dziesmiņa derēs ?

skutans, 20.marts 2017, 19:32

un tie nav nacisti?
20.marts 2017, 19:34 | links
 
skutān!!!nomaini plati!esi jau apnicis ar saviem nacistiem!

Gintsldz, 20.marts 2017, 19:25


Pierunāji ginča, leģionāru dziesmiņa derēs ?
20.marts 2017, 19:32 | links
 
Par to "krievu nākšanu", par kuru tik ļoti patīk malties tieši nenākšanas piekritējiem- nu, kāpēc lai krievi tērētos un te nāktu, ja tepat Latvijā ir pietiekami daudz solidāri pretlatviski noskaņotu cilvēku- krievisko(padomju jaukto tautu pārstāvji ar krievu valodu un mentalitāti kā vienojošo elementu), un arī latviešu starpā pietiek lētticīgo - pārāk švaki mūs padomija noslānīja, ja reiz vienalga kā aitas esam. Liekas, ka šābrīža Latvijā valdošie(un arī pirms viņiem saeimās bijušie) mūs par maz apzaguši - arī ticam pašmāju komformistiem.
20.marts 2017, 19:27 | links
 
skutān!!!nomaini plati!esi jau apnicis ar saviem nacistiem!
20.marts 2017, 19:25 | links
 
Paklausies mūziku plēsīgais un neraksti glupības :)
20.marts 2017, 19:22 | links
 
Kāds sakars "raihveidīgajiem" ar minētajām gripām?.... Un kurš tik aktīvi vislaik klārēja, ka "raihveidīgie" lietojot krievu lamuvārdus, tāpēc esot liekuļi, nevis patrioti? Un ko, izņemot raihveidīgo sūtīšanu, darīs plēsīgveidīgie?...
Es neviena konkrēta cilvēka fanu pulcinā neesmu iestājies un neaizstāvu(ir te daži ļauži, kam dažbrīd ļoti piekrītu). Bet tad nu vismaz būsim secīgi (jeb konsekventi), labiņi?

eldorado, 20.marts 2017, 19:14


sakars tads, ka tas ir generats, kas ienist savu mati un visus parejos.

Ja tev no tā vieglāk paliks, varu pačukstēt,ka es vispār cilvēkus neciešu kā sugu,neatkarīgi no rases vai nācijas!
raihs, 25.novembris 2016, 23:03
20.marts 2017, 19:19 | links
 
Kāds sakars "raihveidīgajiem" ar minētajām gripām?.... Un kurš tik aktīvi vislaik klārēja, ka "raihveidīgie" lietojot krievu lamuvārdus, tāpēc esot liekuļi, nevis patrioti? Un ko, izņemot raihveidīgo sūtīšanu, darīs plēsīgveidīgie?...
Es neviena konkrēta cilvēka fanu pulcinā neesmu iestājies un neaizstāvu(ir te daži ļauži, kam dažbrīd ļoti piekrītu). Bet tad nu vismaz būsim secīgi (jeb konsekventi), labiņi?
20.marts 2017, 19:14 | links
 
Ha ;)
CL vis pa vecam , bišķi kašķis , bišķi uzbraucieni un liela deva ar sliktajiem krieviem ;)

Cuku meris , putnu gripa un pat no krievijas nakoša trakumserga - visiem pofig ;) ???????

Ei veči varbut paliekam reali un sakam domat ar galvu , krievi nak jau divdesmit gadus , bet talak par savu krieviju nav tikuši ;) Bet cuku meris un putnu gripa jau " plosas " pa Latvijas arem un mežiem ;) Par nošautu mežacukas ( sieviešdzimtas ) organu - maksa premijas , klukstites un pekšķites jatur hermetiskos sprostos un jabaro specterpos :( Tulit trakumsergas deļ - nedrikstesim ne uz mežu ne uz copi aiziet :( Par gotiņam , bulišiem un citiem lopiņiem nemaz nerunajot - bus jaizkauj masveida :(

Varbut vajag raihveidigos un uldenveidigos krievu sudu kulejus rupji pasutit na-uj un pasiem ar saviem kakučiem tikt gala ;) ?
20.marts 2017, 18:51 | links
 
Versija. Kārtējā.
19.marts 2017, 23:10 | links
 
Bralitis
Kādēļ maldini ļaudis, 'krievi nāk' tas ir absolūts jēdziens, līdzīgi, kā kilograms, vai metrs, krievi vienmēr nāk...
Tā jau, samērā, sakarīgi raksti!
19.marts 2017, 18:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager