Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
ko te kādam piedāvāt? Tāpat ja filozofē vai turcietei aiztaisīt ciet, vai turkam uzmaukt gumiju.
Par lietām tepat Latvijā - visiem mutes ciet!
18.marts 2017, 21:51 | links
 
Smuki noruci. :))
18.marts 2017, 21:14 | links
 
Krūmujancim atkal abdomena aizcietējums, nikns uz visiem, pats nevienu jaunu tēmu nepiedāvā, tikai pirž sēru un napalmu.
P.S. Starp citu, šīs rubrikas nosaukums ir iekšpolitika un ārpolitika, nav tāda paragrāfa, kas liedz pārcelties tālāk par Janča krūmiem un slimo vēderu.
18.marts 2017, 21:02 | links
 
to bralitim!
Protams, man kā izcilam nejēgam pagaidām ir ļoti grūti aptver jūsu varbūtējo lielo ieguldījumu turku vairošanās apturēšanā Eiropā.
Ir latviešiem zināma patiesība, ka labāk būt pirmajam ciemā, nekā pēdējam pilsētā. Taču - ko tie latvieši te vispār zin, mēs, vot,tas jau ir kaut kas!
18.marts 2017, 20:37 | links
 
Ja Amerika ticēs Trampam viņa būs stipra, Angļi malači -jau laicīgi prognozēja musļimu nodomus un vēl spēs savu nāciju glābt,ja 3 reihs atdzims tad arī Vācija būs gloābta bet pārējie ir nolemti .

Bralitis, 18.marts 2017, 14:00


Amerikā Latinosi tagad pieprasot uzreiz visu, jo, redz, Eiropā dodot.
Angļi attālināja to procesu, jo lai čurbāni tiktu uz GBR, viņiem vajag tikai tikt pāri Lamanšam. Un ja viņi tika pāri Vidusjūrai ar pūšļiem, tad viņi tiks pāri arī Lamanšam. Britiem būs jānostāda flote pa visu šaurumu. Starp citu - bija kaut kur nesen rakstīts, ka puse no šīs flotes neesot darba kārtībā.
Kad 3. reihs atdzims, var izrādīties, ka ir par vēlu.
Kādi 5-6 miljoni čurbānu vēl stāvot rindā lai tiktu uz Eiropu.
Bet zin', varbūt, ka čurbānu ietekmē ES gaišie (patiesi gaišie) prāti meklēs citu vietu kur dzīvot, un griezīsies pie mums. Un arī uz RU. Tas nekas, ka dzīves līmenis zemāks. Un tad jau arī var gadīties, ka attīstība sāksies.
18.marts 2017, 19:39 | links
 
Krūmujanci izskaidrošu saprotami kā ne visai izcilam prātam. Tas ko Erdogans pateica ir tieši draudi Eiropas vēsturiskajai kultūrai un nācijai -kas jau tā iet uz grunti milzu soļiem. Mani sapratīs tie kas ir bijuši Francijā,Vācijā un citās R eiropas zemēs. Čurbānu tur jau ir tik daudz ka pavisam tuvā nākotnē tev Jančuk pirms iešanas uz darbu būs jālasa korāns un pirms gulētiešanas ar obligāti. Tos kurus tagad sauc par populistiem vēlāk slavēs virtuvēs čukstus lai muslimi nesadzird. No krieviem mēs gaidam tankus bet te Erdogans skaidri un gaiši pasaka - nevajag nekādus tankus - vajag mūsējos viņu panīkušajā barā . Tāda ir tā lojalitātes politika ka pa tieši čurkas jau pasaka ko vēlas darīt. Krievi tas ir tāds mazs pilieniņš salīdzinot ar to ko muslimi taisās ar mums izdarīt.Tā kā es personīgi esmu vēl stiprāk nostiprinājis savu "populistisko" nostāju. Ja Amerika ticēs Trampam viņa būs stipra, Angļi malači -jau laicīgi prognozēja musļimu nodomus un vēl spēs savu nāciju glābt,ja 3 reihs atdzims tad arī Vācija būs gloābta bet pārējie ir nolemti .

Bralitis, 18.marts 2017, 14:00


Te nu Brālītim ir taisnība. Pēdējo reizi gadījās būt Vacijā ap pusdienlaiku Volfsburgā (nesen). Pusdienoja faktiski viskaukas, tikai ne vācieši. Sajūta nebija laba.
18.marts 2017, 15:06 | links
 
Te nu redzams, ka mūsu CL izcilākajiem politiskajiem spēkiem svarīgāka ir turku vairošanās, nevis gaiļu cīņas Latvijas politikā.
Tieši šādas attieksmes dēļ jau rodas tā bezspēcības sajūta visās jomās - jūs tur dariet, bet MĒS paskatīsimies labāk uz turkiem.

krumujancis, 18.marts 2017, 13:20

Vēl jau var kādu joku par krieviem un viņu ,, stulbumu iemest,, un atkal varēs savu pārākumu te demonstrēt! :DDD
18.marts 2017, 14:35 | links
 
Krūmujanci izskaidrošu saprotami kā ne visai izcilam prātam. Tas ko Erdogans pateica ir tieši draudi Eiropas vēsturiskajai kultūrai un nācijai -kas jau tā iet uz grunti milzu soļiem. Mani sapratīs tie kas ir bijuši Francijā,Vācijā un citās R eiropas zemēs. Čurbānu tur jau ir tik daudz ka pavisam tuvā nākotnē tev Jančuk pirms iešanas uz darbu būs jālasa korāns un pirms gulētiešanas ar obligāti. Tos kurus tagad sauc par populistiem vēlāk slavēs virtuvēs čukstus lai muslimi nesadzird. No krieviem mēs gaidam tankus bet te Erdogans skaidri un gaiši pasaka - nevajag nekādus tankus - vajag mūsējos viņu panīkušajā barā . Tāda ir tā lojalitātes politika ka pa tieši čurkas jau pasaka ko vēlas darīt. Krievi tas ir tāds mazs pilieniņš salīdzinot ar to ko muslimi taisās ar mums izdarīt.Tā kā es personīgi esmu vēl stiprāk nostiprinājis savu "populistisko" nostāju. Ja Amerika ticēs Trampam viņa būs stipra, Angļi malači -jau laicīgi prognozēja musļimu nodomus un vēl spēs savu nāciju glābt,ja 3 reihs atdzims tad arī Vācija būs gloābta bet pārējie ir nolemti .
18.marts 2017, 14:00 | links
 
Te nu redzams, ka mūsu CL izcilākajiem politiskajiem spēkiem svarīgāka ir turku vairošanās, nevis gaiļu cīņas Latvijas politikā.
Tieši šādas attieksmes dēļ jau rodas tā bezspēcības sajūta visās jomās - jūs tur dariet, bet MĒS paskatīsimies labāk uz turkiem.
18.marts 2017, 13:20 | links
 
Bez komentāriem .......

Katram Eiropas valstīs mītošam turkam būtu sev jāsarūpē pieci, nevis tikai trīs bērni, piektdien paziņoja Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans, apliecinot, ka vairāku miljonu turku lielā diaspora ir "Eiropas nākotne".

Bralitis, 18.marts 2017, 09:01

Kāds kurmju apkarotājs reiz ieteica ko līdzīgu, bet svarīgāks daudziem bija x5 līzinga vilinājums un sekojošas izklaides karalistē:)
18.marts 2017, 10:08 | links
 
Bez komentāriem .......

Katram Eiropas valstīs mītošam turkam būtu sev jāsarūpē pieci, nevis tikai trīs bērni, piektdien paziņoja Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans, apliecinot, ka vairāku miljonu turku lielā diaspora ir "Eiropas nākotne".
18.marts 2017, 09:01 | links
 
Krievi vairs nenāk ,Raiham ar Čīliete apnikusi -tagad topā Holandietes , Latvijā viss pa vecam - politiķi vāras savā sulā ar mūsu naudu ,mēs savā - v.v.s. nekas jauns un interesants nenotiek.....
17.marts 2017, 22:17 | links
 
Ja tā spriež pēc būtības - vai nav vienalga Strīķe vai Nils.
Abi latvijieši, tā ka turpat vien būsim kur jau esam, - balsojot par šo dāmu.
Piemērs ar Briseles deputātu Mamikinu to pierāda, kamēr bija žurnālists - vēl meldiņš bija uz robežas, starp pieņemamo un noraidāmo, kā tika Briselē - tā parādīja savu īsteno dabu. Tā var iznākt arī šeit, vilks avs ādā.
16.marts 2017, 22:21 | links
 
... intervētājs arī tāds īstais ārietis.
Vienīgais pastāvīgais iespaids no Strīķes ir tas, ka viņai neviens KNAB vadītājs viņai nav bijis labs.

jurists, 16.marts 2017, 19:40

Man iespaids atšķirīgs- nav seksīga, un arī tāpēc pilnigi vienalga kādas šamās attiecības ar priekšniekiem;)
16.marts 2017, 19:46 | links
 
... intervētājs arī tāds īstais ārietis.
Vienīgais pastāvīgais iespaids no Strīķes ir tas, ka viņai neviens KNAB vadītājs viņai nav bijis labs.
16.marts 2017, 19:40 | links
 
16.marts 2017, 18:41 | links
 
Esmu sens Holandes fans- Latvijas lieluma valsts, bet kāda vēsture, ekonomika un galu galā futbols! Un Amsterdama vien ir ko vērta! Bet nemaz nezināju, ka turpat blakus Roterdamā balto cilvēku nemaz neesot tik viegli sastapt, vieni vienīgi kūpinātie...

raihs, 16.marts 2017, 09:59

Nu, beļģi, holandieši, pranči u.c.- kā saka, "uže ņe ķe..":))))
16.marts 2017, 10:09 | links
 
Esmu sens Holandes fans- Latvijas lieluma valsts, bet kāda vēsture, ekonomika un galu galā futbols! Un Amsterdama vien ir ko vērta! Bet nemaz nezināju, ka turpat blakus Roterdamā balto cilvēku nemaz neesot tik viegli sastapt, vieni vienīgi kūpinātie...
16.marts 2017, 09:59 | links
 
Holandē šodien interesanta dieniņa

raihs, 15.marts 2017, 14:13

Vilderss aplauzās, milzīgi aktīvibalsojuši - ap 80%, laikam britu un štatu vēlēšanu absurdais piemērs lika sarosīties, piesliet pakaļas.
15.marts 2017, 23:49 | links
 
Tādēļ es esmu meritokrātijas fans! Žēl, ka pie mums tā nav ieviešama. Singapūra parāda realitātē, cik efektīvi tā darbojas!

raihs, 15.marts 2017, 22:56

Nedaudz palasīju, nākotnē teorētiski strupceļš, kastu sistēma, katram jākārpās savā bedrītē, augstāk netikt- agri vai vēlu apakšas radikalizēsies, bet kamēr viss okej un krievu tur nav- jo pat teorētiski tas neliekas iespējams pie sodu apmēra par spļaušanu, mēslošanu un citām šamo kopienu raksturojošām eksistenciālajām izpausmēm, mini paradīze 5milj izredzēto.
15.marts 2017, 23:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager