Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
....Un, kad idejiskajiem iedod naudu, turklat bez obhss-a kontroles, tad kaut kā viss saiet greizi, "ieslēdzas" viensētnieka gēns- valsts nav valstij, cilvēku kopumam, valsts ir mana personīgā darīšana un sākas gadsimta shemas un zelta tilti. Kaut kā liekas, ka idejiskais(latvietis) nav īsti piemērots naudas bīdīšanai.....

Idejiskums un labklājība( zagšana ), te kaut kas neiet kopā biedri, te idejiskuma (cēlie mērķi, ziedošanās kaut kam) vairs nava, ja šāds razklads...
1.marts 2017, 01:08 | links
 
No Brālīša tēmas:)
1.marts 2017, 00:42 | links
 
Ko mēs zinam par seno laiku vēsturi? Patiesību? Šaubos. Zinam tikai to ko mums liek zināt. Mīti,nostāsti ,pasūtījuma raksti .Cik tur patiesības ? Nezinu. Nezinu ,Jo zinot cilvēka dabu ka pat pavisam nesenu vēsturi katrs cenšas uzrakstīt kā katram izdevīgi šaubos vai par gladiatoriem un citiem seno laiku varoņiem rakstītais atbilst kaut mazākai patiesībai.

Bralitis, 28.februāris 2017, 23:25

Kaut kas atbilst, kaut kas nē... Nevar zināt. Un sanāk, ka neko nezinām, jo nevar jau zināt... tātad mācīt neko arī nevar, jo nevaram jau zināt... un tie nakošie līdz ar to arī neko nezina, jo... nevar jau zināt, ko un kā mēs pirms viņiem... zin', kā... Hahhahah, nu labs ir, tas tik iesmējienam. Bet pasaules līmenī domāju, ka nav kaut kādas kosmiskas sazvērestības, kas no mums slēpj fiKviņzin ko, ne ar kādām murgainām "slepenajām zināšanām" nenodarbojos :)
P.S. bushman, man nav nekādu dižo zināšanu par gladiatoriem, tādēļ neko jēdzīgu nevaru par to pateikt.
P.P.S. Man ir tāda maza pašcepta teorija/pārdoma par "latvieši-komunisti-strēlnieki-deputāti-lietuvieši-desas-esti-ceļi u.c."- nepilnīga, pusfantastiska varbūt, bet mana :))) - latvieši ir idejiskais tips, lietuvieši - veikala/viltīgais, igauņi- kaut kas pa vidu varbūt. Protams, tas viss nav tīrā veidā, bet kopuma iezīmes. Tāpēc latviešus var piedabūt strēlniekos(par iekārtu-ideju, dažam varbūt zemes solījums no terorista ļeņina), partijas vadītājos un citur. Ja latvieti padiekārta varēja pārliecināt par komunisma nākotni, tad tas bija zelta vērts darbonis, jo mums ir nosliece uz idejisko būtību un 20.gs. noziedzīgie režīmi centās to izmantot uz pillu klapi. Mūsējie visu ticībā sistēmai- 200% plānus, Daugavu... leiši iemudrījās desas paturēt. Latvijā ir tā dēvētais nepilsoņa stāvoklis(idejiskais moments- nē, tā nevar- pa labi pa kreisi, tas nav taisnīgi/pareizi), turpretim leiši sadāļāja visiem(veikala moments- praktiski izdevīgi, ka tik štelles ripo). Esti padomiju arī baisi nemīlēja un bija duka padiekārtas valdību izmēzt sākot savu valsti atkal celt. Mūsējiem tie rupuči palika, zināja, kas būs un kā noturēties... čekas maisus neatvēra, kaut kā man liekas, ka mums ir pa daļām- daļa cerēja, ka tas ļaus izdzīvot vai pat iedzīvoties, ja nenovēršamajai varai centīsies patikt, cita daļa - ka tas tiešām ir zuper(ka piemēram grafiķis Klucis- no sirC ticēja, ka ussr ir ze best of ze best, skumīgi, ka ussr gan Klucim nenoticēja, heh. Bet neba nu tas kāds brīnums...), nezinu. Un, kad idejiskajiem iedod naudu, turklat bez obhss-a kontroles, tad kaut kā viss saiet greizi, "ieslēdzas" viensētnieka gēns- valsts nav valstij, cilvēku kopumam, valsts ir mana personīgā darīšana un sākas gadsimta shemas un zelta tilti. Kaut kā liekas, ka idejiskais(latvietis) nav īsti piemērots naudas bīdīšanai kā tas pats leitis, nu nerullē kaut kas. Es, protams, nesaku, ka latvietim der tikai beznaudas dzīve kalpu kolektīvā, nē. Bet kaut kā smagi mums ar to klājas. Visur (letos, leišos un estos) protams, ir dažādi izņēmumi, bet pamatiezīmes ir samanāmi atšķirīgas. Ne uz kādu patiesību nepretendēju, vienkārši skaļi padomāju.
1.marts 2017, 00:41 | links
 
Ko mēs zinam par seno laiku vēsturi? Patiesību? Šaubos. Zinam tikai to ko mums liek zināt. Mīti,nostāsti ,pasūtījuma raksti .Cik tur patiesības ? Nezinu. Nezinu ,Jo zinot cilvēka dabu ka pat pavisam nesenu vēsturi katrs cenšas uzrakstīt kā katram izdevīgi šaubos vai par gladiatoriem un citiem seno laiku varoņiem rakstītais atbilst kaut mazākai patiesībai.

Bralitis, 28.februāris 2017, 23:25


Nav tik traki Brālīt, pēc tavas teorijas ,cilvēce -melos ,intrigās un pasūtījumos vien dzīvo:)
28.februāris 2017, 23:33 | links
 
Ko mēs zinam par seno laiku vēsturi? Patiesību? Šaubos. Zinam tikai to ko mums liek zināt. Mīti,nostāsti ,pasūtījuma raksti .Cik tur patiesības ? Nezinu. Nezinu ,Jo zinot cilvēka dabu ka pat pavisam nesenu vēsturi katrs cenšas uzrakstīt kā katram izdevīgi šaubos vai par gladiatoriem un citiem seno laiku varoņiem rakstītais atbilst kaut mazākai patiesībai.
28.februāris 2017, 23:25 | links
 
neesmu sazverestibu fans,bet šis liek domāt ka kremlis savas žurkas indē nost
http://apollo.tvnet.lv/zinas/cetru-menesu-laika-mirusi-septini-diplomati-krievijas-vestnieku-peksnas-naves-lidzigie-scenariji/787637

uldens2, 28.februāris 2017, 23:02

Acīmredzot kāds pārāk daudz zina tādu, kas var Cara Vovkas pozīcijas apdraudēt.

Domaataajs, 28.februāris 2017, 23:12


Vai tieši pretēji, nav īstais kadrs, kāds vajadzīgs nākotnes plānu realizēšanai...
28.februāris 2017, 23:20 | links
 
neesmu sazverestibu fans,bet šis liek domāt ka kremlis savas žurkas indē nost
http://apollo.tvnet.lv/zinas/cetru-menesu-laika-mirusi-septini-diplomati-krievijas-vestnieku-peksnas-naves-lidzigie-scenariji/787637

uldens2, 28.februāris 2017, 23:02


Acīmredzot kāds pārāk daudz zina tādu, kas var Cara Vovkas pozīcijas apdraudēt.
28.februāris 2017, 23:12 | links
 
neesmu sazverestibu fans,bet šis liek domāt ka kremlis savas žurkas indē nost
http://apollo.tvnet.lv/zinas/cetru-menesu-laika-mirusi-septini-diplomati-krievijas-vestnieku-peksnas-naves-lidzigie-scenariji/787637
28.februāris 2017, 23:02 | links
 
Politiķi dvj ejat relaxeties labas dziesmas 24/7 in live!
https://www.youtube.com/watch?v=nSLNJJ5wQCU
28.februāris 2017, 22:39 | links
 
domaataaj..vai vari tā droši paņemt biļetenu, bez bailēm, ka : *tavi pakalpojumi mums vairs nav vajadzīgi*...tāds bij jautājiens !!! :)

bushmans, 28.februāris 2017, 19:48


To nemaz nevar tā izdarīt, ja cilvēkam ir darba līgums:) Atlaist darbinieku nav nemaz tik vienkārši, ja šis ko palasa DL vai teiksim uzgriež VDI.

Šodien saskāros ar gadījumu, kad darba devējs vienkārši ņem un nenodarbina darba ņēmēju, jo nav,neesot darba pašlaik. Veči raud, sak, nu alga ta ar nekāda ,jo sēžam mājās... Ir ok, kāposts večiem būs, jo tās nav viņu problēmas ,ka nav darba, piķis ta jāmaksā arī par stundām ,kur darba devējs nav šamos nodarbinājis..., parasti tas tiek piemirsts no darba devēja puses...:)
28.februāris 2017, 21:37 | links
 
Iesākumā (vēl pirms mūsu ēras) gladiatori tiešām cīnījās līdz nāvei, cīņas notika kāda varenā bērēs un savā starpā klopējās vergi. Paradums cēlās no osku un samnītu cilšu (Vidusitālija) tradīcijas bērēs upurēt cilvēkus. Diezgan drīz formāts mainījās - cīņas notika arēnās, par gladiatoriem tika izmantoti karagūstekņi. Vēl mazliet vēlāk (kad mazāk notika karagājienu, jo visa apkārtne jau bija iekarota) par gladiatoriem padarīja dažādus noziedzniekus, parādniekus vai nogrēkojušos vergus. Tos nodeva gladiatoru skolās, kur tie tika apmācīti. Tad jau gladiatoru šovs sasniedza kulmināciju - traumu bija daudz, nāves gadījumu maz, jo tā pārvērtās par pastāvīgu un galveno izklaidi Romas patriciešiem. Nabadzīgie uz gladiatoru cīņām ietrāpīt kā skatītāji nevarēja, jo biļete maksājā oi oi oi. Gladiators kļuva par preci un vērtību, saimnieks rūpējās par šo, jo kabatā ripoja laba peļņa. Sasniedzis attiecīgo vecumu gladiators parasti tika brīvlaists. To vai saņēma kādu pabalstu, tas pilnībā bija atkarīgs no saimnieka. Tomēr gladiatori arī pensijā nekļuva par nodrošinātiem cilvjiem (īpašums, mājiņa, vergi), jo viņi nekļuva par Romas pilsoņiem, tātad tas viss viņiem bija liegts. Apmēram un ļoti virspusēji īsumā.
28.februāris 2017, 21:22 | links
 
eldorado... kurai teorijai Tu piekrīti,,runājot par pirm. -gladiatoriem !!
Viens variants, ka tie bija vergi, sagūstītie karagājienos, turēti necilvēcīgos apstāklos,,un *bezdievīgi* nomušīti arēnā (filma Gladiators utt.)
Otrs variants, ko rāda Diskavery un citos avotos,,,k a tie bija *aktieri*,,,kkas līdzīgs šodienas restlingam,,ar labu dzīvi un popularitāti *tautās*,,,un beidzot savu karjeru arēnā dzīvoja pārticīgu dzīvi!!! un , jā bija arī nāves gadijumi,,bet reti (šodien ražošanā, celtniecībā,,,ar ne mazums)!!!
...un jo tālāki notikumi, jo interpretācijas dažādākas...ka tik dzirdīgas ausis :)

bushmans, 28.februāris 2017, 20:35


Brīnišķīgs piemērs .
28.februāris 2017, 21:13 | links
 
Vēsture ir un paliek skarba - tikmēr kamēr oēdējie liecinieki nomirst. Tikai tad var viņu pārrakstīt. Nekur mēs neliksimies no Latviešu Sarkanajiem strēlniekiem,čekistiem un stukačiem Latviešiem un kompartijas aktīvistiem -arī Latviešiem ,Kā arī jaunā laika zagļiem kas lielos apmēros aplaupījuši valsti - domāju par pēdējo 25 -26 gadu politiķiem . Tas arī netiks aizmirsts ... kaut gan patreiz vēl visi smaidīgi vēl figurē tv ekrānos un skaitas godājami vīri. Tādi nu mēs esam - ne ar ko neatšķiramies ne padomju laikā ne tagad . Paškritiski bet fakts.
28.februāris 2017, 21:11 | links
 
eldorado... kurai teorijai Tu piekrīti,,runājot par pirm. -gladiatoriem !!
Viens variants, ka tie bija vergi, sagūstītie karagājienos, turēti necilvēcīgos apstāklos,,un *bezdievīgi* nomušīti arēnā (filma Gladiators utt.)
Otrs variants, ko rāda Diskavery un citos avotos,,,k a tie bija *aktieri*,,,kkas līdzīgs šodienas restlingam,,ar labu dzīvi un popularitāti *tautās*,,,un beidzot savu karjeru arēnā dzīvoja pārticīgu dzīvi!!! un , jā bija arī nāves gadijumi,,bet reti (šodien ražošanā, celtniecībā,,,ar ne mazums)!!!
...un jo tālāki notikumi, jo interpretācijas dažādākas...ka tik dzirdīgas ausis :)
28.februāris 2017, 20:35 | links
 
.. oki, bik nekorekti izteicos,,,bet doma no tā nemainās... varu ar pilnu pārliecību strīdēties vien par lietām, ko pats persnīgi esmu piedzīvojis, par savu un savu radītāju pieredzi... atsauksmēm uz vēsturniekiem,,neticu (vairs),,,jau cik reizes vien savā mūžā esmu pieredzējis interpretācijas un akcentu maiņas (izejot no politiskās situācijas)
... tāda tā doma !
28.februāris 2017, 20:26 | links
 
... e-he-hei veči, rakstam tikai to, ko konkrēti zinam , savām acīm redzējām,,, jo vēsturnieki,,arī gribēja ēst, bērnus barot (tapē neticu nevienam)...

bushmans, 28.februāris 2017, 19:31

Nu tad visiem jāklusē, jo visi grib ēst... kas vareņikus, kas pelēkos zirņus...
28.februāris 2017, 20:16 | links
 
domaataaj..vai vari tā droši paņemt biļetenu, bez bailēm, ka : *tavi pakalpojumi mums vairs nav vajadzīgi*...tāds bij jautājiens !!! :)

bushmans, 28.februāris 2017, 19:48


Man drīzāk jāuztraucās, lai nav jāņem biļetens, jo nav cita kas ar traktoru brauks. Un otrā darbā arī diez vai mani kāds regulāri aizstās. Vienīgi konkurējošās iestādes par to priecātos.
Nu pa ziemu es vēl tā kā varētu atļauties paslimot, bet labāk ne.
28.februāris 2017, 19:57 | links
 
domaataaj..vai vari tā droši paņemt biļetenu, bez bailēm, ka : *tavi pakalpojumi mums vairs nav vajadzīgi*...tāds bij jautājiens !!! :)
28.februāris 2017, 19:48 | links
 
Es godīgi aizgāju, uztaisīju analīzes visvisādas par 36 EUR. Izrādās, ka dzīvotājs. pagaidām. Bet īsti laba jušana nav.
28.februāris 2017, 19:45 | links
 
.. var jau pasmiet,,bet tā godīgi.. vai šodien ejam pie ārsta, kad jūtamies sūnaini (tikai tad, kad kājas vairs nakust) ...jo reāli baidamies...es arī baidos..bet saku, ka baigi atbildīgs esmu !!!
...nu tā, pa godīgo !!! ? :)
28.februāris 2017, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager