Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Un bushmans ir pareizi sapratis lietu būtību, jo tikai esot šajā partijā varēja kaut daļēji regulēt pieņemtos lēmumus un zināt, ko vispār taisās pieņemt un pieņem.
Ja pats neesi tur, kur lemj tavu likteni, tad nebrīnies, un nelaid šķidru, kā tagad andreiko.
Tāpēc jau arī Latvija tagad lien visur, kur vien var - lai būtu klāt tur, kur un kad tiek lemti tautu likteņi.
Žēl tikai tas, ka mūsu ielikteņi šajās organizācijās ir bastardi, lielākā tiesa tie, kuri ir Latvijas sieviešu un okupantu vīriešu pēcnācēji. Šādi personāži, diemžēl, nācijai ir visbīstamākie.
28.februāris 2017, 11:36 | links
 
Ģeogrāfiski atrodas centrā.
28.februāris 2017, 11:29 | links
 
to andreiko
Priekš krūmu brāļiem atkārtoju vēlreiz: TAS NOTIKA TĀPĒC, KA RĪGĀ BIJA BALTIJAS REĢIONĀLAIS CENTRS.
======================
Kāpēc te bija reģionālais centrs? Tikai tāpēc, ka nebija kas iebilst! Vai vēl nesaproti?

Un ja kas, ATGĀDINU, esmu to jau rakstījis, ka manas mātes radus apšāva okupanti no austrumiem, ienākot Latvijā 1940 gadā. Tā ka kaut kādu ''mīlestību'' man nepiedēvē, tik daudz saprašanas un goda prāta jau nu vajadzētu būt, ja vispār kādas prata spējas ir palikušas.
28.februāris 2017, 11:26 | links
 
Tas, ka latvieši īpaši nestājās kompartijā, ir tikai normāls fakts un pavisam cilvēciska reakcija. Skaidrs, ka padomju valsti vadīja tieši kompartijas virsotne, visi pārējie (arī armijnieki un čekisti) tikai lūrēja tai mutē, pavēles gaidot. Skaidrs, ka kompartija ir vismaz tikpat noziedzīga organizācija kā vācu nacionālsociālisti un pat pārspēj šos. Jo NSDAP tik atklāti un noziedzīgi neizrīkojās ar saviem vācu tautības iedzīvotājiem, vismaz neslaktēja tos. Cccp līderiem bija pilnīgi vienalga - krievi, hoholi vai latvieši, miedza nost, sēdināja un izsūtīja visus bez ierobežojumiem, mazās nacionalitātes (no nacionālisma baidījās kā no uguns) gan ar īpašu vēlmi un tīksmi. Latviešus dušīja īpaši arī tādēļ, ka gandrīz vai visi atcerējās (jo bija saskārušies) leģendāros latviešu streļķus, kas bija spējīgi apgriezt galvu ne tikai pastulbam vietējam bailīgam krievam, bet pašam velnam. No latviešiem baidījās, tāpēc represēja neganti, arī attieksmē pret Latviju uzvedās īpaši, nekādas nacionālisma izpausmes netika pieļautas.
Dīvaini, ka pēc cccp sabrukuma kompartija netika izsludināta starptautiski kā noziedzīga organizācija, noteikti bija nepieciešams vēl viens Nirnbergas process. Pārdomas par to, ka latviešiem bija nepieciešams stāties kompartijā un permanentā veidā sagrābt varu vietējā kompartijas organizācijā, uzskatu par smieklīgām un dumjām, nekas tāds nevarēja notikt un nenotika jau arī (Berklava gadījums). Kļūt par kompartijas biedru un mēģināt veidot karjeru šajā noziedzīgajā organizācijā (kas gandrīz iznīcinājusi tavu dzimteni) ir visīstenākais mankurtisms.
P.S. Tiem, kas nav lasījuši Č.Aitmatova darbu (Garāka par mūžu diena ilgst), skaidroju sīkāk. Mankurts Austrumos ir bezatmiņu paklausīgs vergs, kas ar īpašu metodi padarīts par paklausīgu idiotu. Metode - nodzen galvas matus, uz galvas cieši uzspīlē jēlu kamieļādu un šo "cepuri" apstīpo ap galvu. Kamieļāda žūst un saraujas, sāpes ir neizturamas, izdzīvo tikai daži. Mati aug, taču izurbties cauri stingrajai kamieļādai nespēj, tie sagriežas apkārt un aug iekšā smadzenēs. Neizturamās sāpēs izdzīvojušais zaudē pilnīgi jebkādu atmiņu par sevi un savu pagātni, kļūstot par vergu, kurš paklausīgi izpilda jebkuru saimnieka pavēli. Kas viņš ir un ir bijis, kā viņu sauc, kas ir viņa vecāki un dzimtene - mankurts neko neatceras. Krūmu Jancis žēlojas, ka latvieši vairumos un lielos baros nekļuva par mankurtiem. Palicis jautājums - vai Krūmujamcis pats ir mankurts, vai arī bijušais partaigenosse te vienkārši ampelējas. Katrā ziņā intelekta līmenis šajā tipā nedzirkstī kā Polārzvaigzne.
28.februāris 2017, 08:13 | links
 
.. tad loģiski sanak, ka leiši un esti, gan tad, gan tagad bija un ir viltīgāki par lētticīgo latvi!
Un šamie ar gudru ziņu paši gana naski saskrēja partijas rindās,,bet latvji bija kūtri partijas rindu papildinātaji un tapē SSSR-am nācās ievest!
Tas pats arī tagad esti un leiši veikli *apiet* EU regulas...nē nu gan jau, ka viss ir štokos, no burta viedokļa...bet tomer dara, kā šamiem PAŠIEM izdevīgak ! Tas tā, mani spriedelējumi par tēmu!
Būtu insanti procentu attiecība partijā esošiem Baltijas valstīs,,teiksim 1975 gadā ??? Tieši *aborigenu* vidū !
28.februāris 2017, 07:38 | links
 
Neviens neko te netēlo un asti trubā neslien, neviens dižo politiķi netēlo. Te notiek diskusijas par šo tēmu, cilvēki vienkārši sarunājas. A jancis izlien no pakša ārā un saka: "Jūs gan te visi esat stulbeņi!" Dīvaini, bet sāk likties, ka tā situācija ir pavisam citādāka. Ja nu vienīgi Krūmu Janks ir diplomēts politologs, lai gan tas nav nekāds arguments, esmu tādus gana redzējis dzīvē, dažs ir pilnīgs tukšu salmu maiss.
Priekš krūmu brāļiem atkārtoju vēlreiz: TAS NOTIKA TĀPĒC, KA RĪGĀ BIJA BALTIJAS REĢIONĀLAIS CENTRS. Te allaž arī vēsturiski krievu bijis gana daudz, te atradās daudzas stratēģiski svarīgas iestādes un uzņēmumi. Turklāt uzsākot ražošanas industrializāciju, trūka darba rokas, ar tīriem lauciniekiem bija stipri par maz, lai piepildītu ar strādniekiem VEF, RVR, RER, Radiotehniku, Ogres trikotāžas kombinātu, Autoelektroopriboru, Alfu utt.
Un vēl, Krūmu Janci, kāda tad tev ir skola un saprašana? Viļņas augstākā partijas skola? Atbildi pēc būtības!
Un, ja uzrunāsi pārējos par "zoniņiem", riskē kādā nejaušā personiskā tikšanās reizē atrauties pa oriņiem, biedri speciālist.

P.S. Skaidrojums. Speciālists šajā gadījumā - tas, kas di...sdams galvu groza.
28.februāris 2017, 03:08 | links
 
Andreiko pareizi saka, pie tam pie mums tika iesūtīti 2x vairāk krievvalodīgo, nieka 5-600000 galvu
27.februāris 2017, 22:30 | links
==================
Atbildiet tikai uz vienu jautājumu:''Kāpēc? Kāpēc tieši Latvijā tā notika?''
Atbildēšu pats:'' Tāpēc, ka Latvijas KP nebija latviešu pārākuma, balsu vairākuma, lai varētu noraidīt, kaut daļēji, to lēmumus, kurus ierosināja krievu komunisti."
Un te nu ir lielība, es nē, man nevajag, lai tie citi!
Šodien esam tieši turpat! Lai kā arī negribētos to atzīt.
Un tādi zēniņi bez skolas un saprašanas te tēlo ''politiķus'', smiekli nāk!
28.februāris 2017, 00:18 | links
 
Krievi ir dažādi, tāpat kā latvieši un citi.

http://www.la.lv/mani-labie-krievi-patriotisms/

Arī links uz to pašu

Arlabunakti, kungi!
27.februāris 2017, 23:30 | links
 
Bez tam, šobrīd Igaunijā un Lietuvā, benzīntankos nākas piedomāt, kādā mēlē runāt...

aldis70, 27.februāris 2017, 22:40
var bliezt inglišā, kas vainas ;)))

eldorado, 27.februāris 2017, 22:45



tur jau tā lieta, ka Esti tā ar ir..
27.februāris 2017, 22:46 | links
 
Bez tam, šobrīd Igaunijā un Lietuvā, benzīntankos nākas piedomāt, kādā mēlē runāt...

aldis70, 27.februāris 2017, 22:40

var bliezt inglišā, kas vainas ;)))
27.februāris 2017, 22:45 | links
 
Bez tam, šobrīd Igaunijā un Lietuvā, benzīntankos nākas piedomāt, kādā mēlē runāt...
27.februāris 2017, 22:40 | links
 
Ne leiši , ne igauņi nav nekādu gaismas gadu attālumā. Manprāt, gan tad, gan tagad, viņi vairāk domāja par sevi, nekā.....
27.februāris 2017, 22:37 | links
 
Tā nav absolūtā taisnība, šī doma vairāk tiek mitoloģizēta. Saku vēlreiz - te bija Baltijas centrs, attiecīgi arī attieksme un pārkrievošanas līmenis bija pavisam citi. Turklāt vai tad leiši ar visiem saviem nacionālkomunistiem ir baisi atrāvušies no Latvijas un mēs vienīgie sēžam sūdu bedrē? Nē, abi vienā un tajā pašā (leišiem gan labāki ceļi un vēl dažas lietas, savukārt Latvija šiem kabina dažās citās jomās). Ja nu reiz došanās komunistos nodrošina labu nākotni, tad kāpēc Baltijas reģionā absolūtais līderis ir Igaunija? Kas pret komunistiem un krieviem izturējās ar tādu nicinājumu, ka pat krieviski runāt nemēģināja? Tā jau tie mīti rodas un saglabājas. Viens pasaka, pieci nemaz nedomājot, atkārto. Kāpēc misters Krūmu Jancis nepārmet igauņiem, ka šie nestājās partijā?
27.februāris 2017, 22:34 | links
 
Andreiko pareizi saka, pie tam pie mums tika iesūtīti 2x vairāk krievvalodīgo, nieka 5-600000 galvu
27.februāris 2017, 22:30 | links
 
andreiko,

jancim par leišiem ir tomēr taisnība.
Lai vai cik tas absurdi liktos;
27.februāris 2017, 22:21 | links
 
Krievu lielākais īpatsvars Latvijā, salīdzinot ar Lietuvu, ir skaidrojams ar vairākiem apstākļiem, nacionālo tautu nopelni šajā procesā ir niecīgi, iemācies domāt ar galvu. Pirmkārt, Latvija un jo sevišķi - Rīga vienmēr ir bijis ne tikai ģeogrāfiskais , bet arī faktiskais Baltijas centrs. Sakarā ar to daudzas okupācijas varas iestādes un uzņēmumi tika bāzēti tieši Rīgā (Baltijas kara apgabala štābs u.c) vai Pierīgā.
Otrkārt, demobilizētie psrs armijas virsnieki (95% no tiem) pensijā nedrīkstēja par dzīves vietu izvēlēties Maskavu vai Ļeņingradu. Par labāko pēcdienesta vietu tika uzskatīta civilizētā Baltija, jo sevišķi - Rīga.
Par tiem nacionālajiem komunistiem. Pie mums viņi parādījās pirmie (E.Berklavs, V.Krūmiņš u.c.), tikai diemžēl Maskava no viņiem tā nobijās, ka aizvāca malā. Bija par agru šādām darbībām, lietuvieši rīkojās rāmāk un pacietīgāk.
27.februāris 2017, 22:20 | links
 
to andreiko
Lūk tas jau ir ''līmenis''.
Ja nav pretargumentu, tad jāsāk zākāties! Taču vai man nav taisnība?
Lietuviešu komunists vislabāk spēja savu valsti aizstāvēt, nebija tur okupācijas karaspēka tādos apjomos kā Latvijā, un pie varas lielāko tiesu bija lietuvieši, nevis kā pie mums Krievijas ''latvieši'' vai krievi.
Patiesība kož actiņās, bet ko darīt? Ziepes arī tā dara.

krumujancis, 27.februāris 2017, 21:58

Es nezākājos, zākājies tu un personiski, turklāt attiecībā pret visu latviešu tautu arī.
Nekad neesmu vēlējies būt varā, ja to uzskati par grēku, tad ej uz Daugavu kārties. Turklāt man padomju vara nekad nav patikusi. No 1987. gada esmu bijis VAK biedrs, nacionālo atmodu kopā ar helsinkiešiem uzsākām tieši mēs. LNNK tika dibināta tikai pēc gada, Tautas fronte uzradās tikai pēc diviem. Mana latviskā sirdsapziņa ir mierīga un nav sašmucēta, turklāt nekad neesmu mēģinājis apvainot savu tautu. Man tikai tāds sīks jautājumiņš, Janc, līdz kādam amatam tad pats biji uzdienējies? Rajona priekšsēdis vai tikai ciema partorgs?
Un, ja amatos un partijā nesabiji, tad kāpēc brauc virsū citiem? Spļauj pats uz sava pakauša, ka neesi kļuvis par Brazdausku!
27.februāris 2017, 22:11 | links
 
to andreiko
Lūk tas jau ir ''līmenis''.
Ja nav pretargumentu, tad jāsāk zākāties! Taču vai man nav taisnība?
Lietuviešu komunists vislabāk spēja savu valsti aizstāvēt, nebija tur okupācijas karaspēka tādos apjomos kā Latvijā, un pie varas lielāko tiesu bija lietuvieši, nevis kā pie mums Krievijas ''latvieši'' vai krievi.
Patiesība kož actiņās, bet ko darīt? Ziepes arī tā dara.
27.februāris 2017, 21:58 | links
 
:)))
27.februāris 2017, 21:51 | links
 
andreiko
A kad atnācu no armijas (pirms tam paspējis iestāties vēsturniekos), mājās iegāju hauziņā, komjaunieša biedra karti aizsvilināju un iemetu baltajā brīnumā. Un norāvu ūdeni, uzskatot savas saistības pret komjaunatni pilnīgi un galīgi izpildītas.
27.februāris 2017, 08:23 | citēt | ziņot | links
=================
Šeit ir izcili parādīts daudz latviešu idiotisms. Tajā laikā, kad lietuvieši masveidā stājās komjaunatnē un partijā, pārņēma varu savā Lietuvas republikā savās, lietuviešu rokās, mūsu ''prievīšu bāleliņi'' dedzināja komjauniešu un partijas biedru kartes, lai tādā veidā atdotu visu varu Pelšēm, Pugo un sazin kam vēl. Nevis lemtu paši par notiekošo savā zemē.
Tieši tāpat notiek pašlaik. Jo lielākas masas piedalītos lemšanā, jo sakarīgāk lemtu, bet MĒS jau neko.... Antiņi!
Tāpēc jau Lietuvā krievu maz un pie varas paši vien, nevis kā te, kad varu ir pārņēmuši bastardi.

krumujancis, 27.februāris 2017, 20:38


Ā, tad man ir tas gods uzrunāt izcilo latviešu tautas domātāju, filozofu, PSRS imperatoram tuvu stāvošu personu un vismaz LK CK locekli Krūmu Janča kungu? Ne vienmēr un visur māka laizīt pastāvošās varas apdirsto dibenu tiek uzskatīta par ģeniālu īpašību.
Nekad neesmu vēlējies būt direktoriņš - rīkotājiņš un mērkaķis vienlaikus. Bet nekas, dižais Krūmu Filozofs tūlīt pasludinās, ka man pilnīgi nav taisnības, jo īstā patiesība slēpjas tikai viņa krūmos un viņa apakšbiksēs.
27.februāris 2017, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager