Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Braliti ;) Izskatas ka busi saķeris ko " lipigu" :-)
Tadu kliedzošu un brutalu nostaju , tik uzspiestu savas domas interpretaciju un vienaldzibu pret oponentiem , var sastapt tikai Raiha un Sullas izpildijuma :-)
Ei uz copi , vai piedzeries , paliks vieglak ;)

plesigais, 27.februāris 2017, 11:26

Iestājos Raiha un Sullas partijā :) Viss vienkārši - krievi nāk ! un citu variantu NAV ! :) Tā vieglāk - nav jādomā .

Bralitis, 27.februāris 2017, 17:49


Ta :( skaidrs , nu pieņem manus apsveikumus ;)
"krievi nak" nu kur nu bez ta ;) Klau bet ja "krievi nak," tad jau vajadzetu itka apvienoties ;) padalities ar pieredzi ka cinieties ;) nevis turpinat rieties ;)
27.februāris 2017, 21:37 | links
 
Skaties kad vien gribi, politikas vietā vienas vienīgas GAIĻU CĪŅAS. D:D:D:
27.februāris 2017, 20:43 | links
 
andreiko
A kad atnācu no armijas (pirms tam paspējis iestāties vēsturniekos), mājās iegāju hauziņā, komjaunieša biedra karti aizsvilināju un iemetu baltajā brīnumā. Un norāvu ūdeni, uzskatot savas saistības pret komjaunatni pilnīgi un galīgi izpildītas.
27.februāris 2017, 08:23 | citēt | ziņot | links
=================
Šeit ir izcili parādīts daudz latviešu idiotisms. Tajā laikā, kad lietuvieši masveidā stājās komjaunatnē un partijā, pārņēma varu savā Lietuvas republikā savās, lietuviešu rokās, mūsu ''prievīšu bāleliņi'' dedzināja komjauniešu un partijas biedru kartes, lai tādā veidā atdotu visu varu Pelšēm, Pugo un sazin kam vēl. Nevis lemtu paši par notiekošo savā zemē.
Tieši tāpat notiek pašlaik. Jo lielākas masas piedalītos lemšanā, jo sakarīgāk lemtu, bet MĒS jau neko.... Antiņi!
Tāpēc jau Lietuvā krievu maz un pie varas paši vien, nevis kā te, kad varu ir pārņēmuši bastardi.
27.februāris 2017, 20:38 | links
 
http://www.tvnet.lv/sports/ziemas_sports/649393-zubkovs_apsauba_vacijas_un_latvijas_sportistu_sasniegumus_kenigsze :DDD :DDD :DDD

D0cents, 27.februāris 2017, 19:25
Taviem krieviem ka vienmer vate maisa domat.

udo733, 27.februāris 2017, 19:43


Beidz, Docents ierēc par Zubkovu :DDD
27.februāris 2017, 20:31 | links
 
http://www.tvnet.lv/sports/ziemas_sports/649393-zubkovs_apsauba_vacijas_un_latvijas_sportistu_sasniegumus_kenigsze :DDD :DDD :DDD

D0cents, 27.februāris 2017, 19:25


DOcents – :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
27.februāris 2017, 20:10 | links
 
http://www.tvnet.lv/sports/ziemas_sports/649393-zubkovs_apsauba_vacijas_un_latvijas_sportistu_sasniegumus_kenigsze :DDD :DDD :DDD

D0cents, 27.februāris 2017, 19:25

Taviem krieviem ka vienmer vate maisa domat.
27.februāris 2017, 19:43 | links
 
 
Tere!
Tā īsti neatceros,bet manuprāt mūspusē, Valmierā,īpaša izvēle nepastāvēja.Jāstājas un punkts.Ar mani tas notika sešdesmito beigu galā.
Par kompartiju cits stāsts.Mūsu dzimtā visi bezpartejiski. Pat šodien!
Par prievītēm. Kas tad ir prievīte? Dāmu,jeb pareizāk tautumeitu garderobes atribūts. Prievīte kalpoja sieviešu zeķu uzsiešanai. Par laimi,man neviens neko tādu nesēja!
27.februāris 2017, 18:18 | links
 
Man patīk Kima iztēle :)

no Delfiem :

"Par "nepatiesām ziņām", kas saniknojušas vadoni Kimu Čenunu, Ziemeļkorejā ar nāvi sodītas piecas augsta ranga drošības amatpersonas, atsaucoties Dienvidkorejas ziņu aģentūra "Yonhap", ziņo "USA Today".
Diktatora nežēlastībā kritušie nogalināti ar pretgaisa aizsardzības ieročiem, tikšanās laikā ar deputātiem, paziņojis Dienvidkorejas Nacionālā izlūkošanas dienesta pārstāvis. "
27.februāris 2017, 18:02 | links
 
Braliti ;) Izskatas ka busi saķeris ko " lipigu" :-)
Tadu kliedzošu un brutalu nostaju , tik uzspiestu savas domas interpretaciju un vienaldzibu pret oponentiem , var sastapt tikai Raiha un Sullas izpildijuma :-)
Ei uz copi , vai piedzeries , paliks vieglak ;)

plesigais, 27.februāris 2017, 11:26


Iestājos Raiha un Sullas partijā :) Viss vienkārši - krievi nāk ! un citu variantu NAV ! :) Tā vieglāk - nav jādomā .
27.februāris 2017, 17:49 | links
 
Braliti ;) Izskatas ka busi saķeris ko " lipigu" :-)
Tadu kliedzošu un brutalu nostaju , tik uzspiestu savas domas interpretaciju un vienaldzibu pret oponentiem , var sastapt tikai Raiha un Sullas izpildijuma :-)
Ei uz copi , vai piedzeries , paliks vieglak ;)
27.februāris 2017, 11:26 | links
 
Te nu D0centam varu piekrist. Jo bij čomi kuri armijā stājās partijā. Tas tamdēļ, lai viņi paši varētu ieņemt vadošos amatus jau šeit LV. Armijā partijā varēja iestāties gada laikā. Spriežot pēc Bračiņa tekstiem-viņš labākajā gadijumā sēdēja kādā noliktavā kā jaunākais praporšļiks un skaitija klejojošās žurkas, nevis lidoja. Pie lidošanas tika pielaisti tikai īpašu "kontroli" izgājuši komunisti. Ja tev rados bij "dzimtenes nodevēji", tad varēji par lidošanu tikai pasapņot. Nerunāju par kukuruzņiku lidotājiem.

urmaas, 27.februāris 2017, 09:02


Absolūtās muļķības.Kamēr esi kursants nav jābūt nekādam komunistam. Komjaunatnē bij jābūt -tas fakts bet ne partijā. Kontrole bij ļoti spēcīga no čekistu puses tas gan . Liela karjera gan nespīdēja ja nebij partijā . Es paspēju tikai 1 gadu nostrādāt ( 4,5 mācijos) un tas bij jau kad psrs sabruka . Mani par to partiju daudz nemušīja . 90 gadā tas vairs nebij populāri būt komunistam . Ja būtu tas pirms gadiem 5 tad gan obligāti būtu jābūt partijā. Neesmu tik vecs kā tu Urmās : )
27.februāris 2017, 10:22 | links
 
Te nu D0centam varu piekrist. Jo bij čomi kuri armijā stājās partijā. Tas tamdēļ, lai viņi paši varētu ieņemt vadošos amatus jau šeit LV. Armijā partijā varēja iestāties gada laikā. Spriežot pēc Bračiņa tekstiem-viņš labākajā gadijumā sēdēja kādā noliktavā kā jaunākais praporšļiks un skaitija klejojošās žurkas, nevis lidoja. Pie lidošanas tika pielaisti tikai īpašu "kontroli" izgājuši komunisti. Ja tev rados bij "dzimtenes nodevēji", tad varēji par lidošanu tikai pasapņot. Nerunāju par kukuruzņiku lidotājiem.
27.februāris 2017, 09:02 | links
 
Karini Usi makaronus mazgadīgām meitenēm uz ausīm -tām nebūs po :)

Bralitis, 27.februāris 2017, 00:35

Manā skolā Rīgā oktobrēnos ņēma visus, pionieros jau 3 lielākos hulīšus nepaņēma, komjauniešos arī lielākos tusētājus un farsovšķikus neņēma.

shmidzis, 27.februāris 2017, 00:40

Tā ir, man pat norāva to oktobrēna zvaigzni par labu uzvedību, kopā klasē mēs kādi 5ci ar prievītēm staigājām, jāatzīstās, tas kaklauts man patika, jo paskats uzreiz tāds glaunāks šķita... svarīgāks:) Bet diemžēl bijām pārāk lieli podu vārītāji, tāpēc šķiet to arī neapvilku. Fāters bija politieslodzītais, tas par tām partijām un komjaunatni...:)

skutans, 27.februāris 2017, 06:45

Biju oktobrēns un pionieris, aktīvists, bet ne teicamnieks. Komjaunatnē tikai ,, labākie,, stājās un tika uzņemti. Tā ka par tiem ,, piespiestajiem, konvejera,, komjauniešiem tikai pasmaidu. Stāsts gan ir par citu :
Ja gribēji labāku/vadošu darbu vai atalgojumu, tur protams bija sarkanie vāciņi vajadzīgi un nepieciešami. Tā teikt - karjeristiem! Secinājumus varat izdarīt paši .
:DDDD
27.februāris 2017, 08:27 | links
 
Brālīt, par tām komjauniešu būšanām neesi nu tik viennozīmīgs, situācija tomēr bija vairāk atkarīga no vietas (skolas) un cilvēkiem (skolu vadības, komsekretāriem skolā un rajonos). Mani, piemēram, neviens komjaunatnē stāties nespieda (mācījos Rīgas 2. un 8. vidusskolās), tomēr beigās radās vajadzība. Proti, gan māmuļa, gan daži citi prātīgi cilvji teica - universitātē stāsies, tātad stājies arī komjaunatnē! Jo, redzi, tur ar visiem tiem iestājeksāmenu konkursiem bija tā - ja uz vienu (pēdējo) vietu kandidēs divi cilvēki ar identiskiem rezultātiem, uzņemts tiks tas, kurš ir komjaunietis. Tad nu ar tām ļeņina jaunatnes būšanām sanāca vesels teijāteris. Skolā mani uzņēma 10 .klases laikā (skolas komjauniešu sekretārs - klasesbiedrs, ļoti foršs čoms un draugs, starp citu, Raiham tagad copes čoms), tā galīgā uzņemšana trešdienās Rīgas Oktobra rajona (tagad Centra rajons) komkomitejā. A trešdienās mums tā sabiedriskā ražošanas prakse (tēlojām, ka apgūstam amatu kādā no zavodiem). Skaidrs, ka trešdienas - prieku dienas, pa vieniem vārtiem iekšā un uzreiz pa otriem ārā, guļai, ves ģeņ svoboģen. Tā nu kādā trešajā trešdienā pēc kārtas, jau silti ieņammājis, atceros - jopcikiņ mani taču klases komsekretāre (obligāti jābūt klāt) gaida tajā rajona komitejā uz to pasākumu. Fiksi speros turpu. Bet galvā ir prieks, liels prieks. Tad nu aizsperos, tur tas galvenais sekris, tāds mazs slāvu tautības ukrītis, mani sāk tirpināt. Un pamana - johaidī - jaunais ļeņinietis patiesībā ir labi ieķēris trockists. Man pasaka, lai sagatavojos labāk (tipa nākamreiz), bet uzreiz, protams, zvans uz skolu. Japāņu Muhameds un ebreju Buda, nākamajā dienā mana māmuķīte izsaukta pie skolas direktores, trobele kā piektajā gadā. Tā nu rāmi paiet gads ir 11.klase un čoms (tas sekretārs) man prasa - nu kas ir, tad tu stāsies vai nestāsies? Saku - viņi taču vēl nav atgājuši no pērnā pārsteiguma, var vēl pedāļus atstiept no šoka un diez vai uzņems šo grēcinieku viņu paradīzē. Tu ko, saka čoms (viņš skaitījās arī pilsētas komkomitejā, činā augstāks rangs), tur jau sen visi tie sekretāri apmainīti.
Tā nu devos turpu un iestājos. Ā, vēl viens patīkams sīkums. Iestāšanās anketu jāparaksta diviem "galvotājiem". Vienu parakstiņu uzlika tas pats mans čoms, otru vēstures stundas laikā devu parakstīt klases teicamniekam Gurķim. Skolotāja pamanīja to cedeli, sagrāba, izlasīja un pati parakstījās otrā galvotāja vietā. Viņa bija skolas mācību daļas vadītāja un skolas partijas sekretāre, starp citu. Jo biju pie viņas labākais šajā jomā un mīlulīc. Policijas komisāra Rekšņas māmiņa Rasma Rekšņa, lai smiltiņas viņai kā pūks.
A kad atnācu no armijas (pirms tam paspējis iestāties vēsturniekos), mājās iegāju hauziņā, komjaunieša biedra karti aizsvilināju un iemetu baltajā brīnumā. Un norāvu ūdeni, uzskatot savas saistības pret komjaunatni pilnīgi un galīgi izpildītas.
27.februāris 2017, 08:23 | links
 
Karini Usi makaronus mazgadīgām meitenēm uz ausīm -tām nebūs po :)

Bralitis, 27.februāris 2017, 00:35

Manā skolā Rīgā oktobrēnos ņēma visus, pionieros jau 3 lielākos hulīšus nepaņēma, komjauniešos arī lielākos tusētājus un farsovšķikus neņēma.

shmidzis, 27.februāris 2017, 00:40

O, ,, beigtā zivs ,, uzradās un kā jau iepriekš rakstiju par to ka pašam vajadzētu atbildēt uz jautājumiem netiek respektēts, tev tak PM arī tika nosūtīts ?
:DDDD
Varbūt esi patiesībā troļļu programma , kas reaģē tikai uz vārdiem un to kopumu ar kaut ko smirdošu, bez atbildēm .
:DDDD
27.februāris 2017, 08:23 | links
 
Karini Usi makaronus mazgadīgām meitenēm uz ausīm -tām nebūs po :)

Bralitis, 27.februāris 2017, 00:35

Manā skolā Rīgā oktobrēnos ņēma visus, pionieros jau 3 lielākos hulīšus nepaņēma, komjauniešos arī lielākos tusētājus un farsovšķikus neņēma.

shmidzis, 27.februāris 2017, 00:40


Tā ir, man pat norāva to oktobrēna zvaigzni par labu uzvedību, kopā klasē mēs kādi 5ci ar prievītēm staigājām, jāatzīstās, tas kaklauts man patika, jo paskats uzreiz tāds glaunāks šķita... svarīgāks:) Bet diemžēl bijām pārāk lieli podu vārītāji, tāpēc šķiet to arī neapvilku. Fāters bija politieslodzītais, tas par tām partijām un komjaunatni...:)
27.februāris 2017, 06:45 | links
 
Plēsīgais Afgāņos vismaz ar plinti paskraidīji un kādu čurku nošāvi ar?

Bralitis, 27.februāris 2017, 00:37


Zini Braliti Tu tiko zaudeji cieņu manas acis :(

Ja izskatas ka Tev ari urlveidigais dzives stils tuvaks :( nevis lidotajs bet kautkads stroibatnieks , nevis virsnieks bet bezpagonotais .
27.februāris 2017, 02:13 | links
 
Bračiņ-nekad neesmu bijis enģelītis. Tāpēc jau tā dzīve tik rožaina!

urmaas, 27.februāris 2017, 01:10


Pēc tava mūļa gan nepateikšu ka neesi bijis komjaunatnē un partijā :) Gan jau esi bijis gan priekšsēdētājs gan sekretārs :)
27.februāris 2017, 01:16 | links
 
Bračiņ-nekad neesmu bijis enģelītis. Tāpēc jau tā dzīve tik rožaina!
27.februāris 2017, 01:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager