Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Njāaa. Bračiņam kā poļitrukam neticēt ir pienākums! :)
Oktobrēnos biju, pioneros ilgu laiku neaizkavējos un komjaunatnē nejēma dēļ "labās" uzvedības, Par to ka atļāvos skolotāju subotņikā palabot-man dz.diena nav vienā dienā ar ļeņinu, bet gan ar ādolfu! Ar to ari pietika, lai spēcīgi pabojātu savu biogrāfiju. Trimdā vecākus nedzina, bet......

urmaas, 27.februāris 2017, 01:00


Vēl viens enģelītis atlidojis :)
27.februāris 2017, 01:08 | links
 
Usi mums katram kaut kāda sāpīga vēsture no komuņagām ir apakšā .Man arī abi vecvecāki ir pēc pilnas programmas izgājuši izsūtījumus -pat vēl trakāk- mana vecāmamma (kuru nekad neesmu redzējis ) pa ceļam uz Sibīriju nomira kopā ar manas mammas māsu 2 gadīgu . Tā kā nevajag man tos pekstiņus stāstīt - ņēma piespiedu kārtā visus lai audzinātu nākamo"lojālo "paaudzi . Visiem 90% senči bij pa gulagiem un sibīrijām izdzīvojušies. Sāpe bij apakšā visiem . Tāpēc jau čekas maisus neatver ka es ar lielāko prieku nožmiegtu to kropli kas uzrakstīja čekistiem par maniem senčiem . Varbūt pat kāds no taviem radiem ir bijis stukačs ?? Tad iedomājies kas pa slaktiņu sāktos . Jāpagaida kad tie vecie penšuki -stukači apsprāgst -tad varēs atvērt arhīvus .
27.februāris 2017, 01:06 | links
 
Njāaa. Bračiņam kā poļitrukam neticēt ir pienākums! :)
Oktobrēnos biju, pioneros ilgu laiku neaizkavējos un komjaunatnē nejēma dēļ "labās" uzvedības, Par to ka atļāvos skolotāju subotņikā palabot-man dz.diena nav vienā dienā ar ļeņinu, bet gan ar ādolfu! Ar to ari pietika, lai spēcīgi pabojātu savu biogrāfiju. Trimdā vecākus nedzina, bet......
27.februāris 2017, 01:00 | links
 
Ta jau Usi tu esi no kirmalu tabora (kirmalas -tā mēs čigānus saucām) Tos gan toč neņēma ļeņina mazbērnu kompānijā :) Mums 5 klasē atsūtīja vienu tavējo - bij jau ar ūsām -18 gadīgs .Rakstīt vēl nemācēja:)Nomācījās tieši 2 nedēļas .... tad apprecējās . Kurā skolā Valmierā tavi radi gāja ? Gribu zināt kurā skolā ta padomju laikā Valmierā bij demokrātija ??

Bralitis, 27.februāris 2017, 00:44

Mudaks vien esi trijās priedēs nomaldījies;)
Man fāters pēc gulaga un krusttēvs ar, kapēc lai sīkos laistu ar ļeņina simboliem vazāties, Ja nemaldos Valmieras skolai bija kautkãds netipisks nosaukums, mums Rīgā ar numuriem, bet tur bija kāds vārds , nu neatceros, bet vidusskola gan.
27.februāris 2017, 00:53 | links
 
Beigās iznāk ka es vienīgais esmu piedzīvojis tos pretīgos padomju laikus . Pārējie kā skatos ir jau brīvā ,demokrātiskā Latvijā dzīvojuši :)
27.februāris 2017, 00:52 | links
 
Ta jau Usi tu esi no kirmalu tabora (kirmalas -tā mēs čigānus saucām) Tos gan toč neņēma ļeņina mazbērnu kompānijā :) Mums 5 klasē atsūtīja vienu tavējo - bij jau ar ūsām -18 gadīgs .Rakstīt vēl nemācēja:)Nomācījās tieši 2 nedēļas .... tad apprecējās . Kurā skolā Valmierā tavi radi gāja ? Gribu zināt kurā skolā ta padomju laikā Valmierā bij demokrātija ??
27.februāris 2017, 00:44 | links
 
Karini Usi makaronus mazgadīgām meitenēm uz ausīm -tām nebūs po :)

Bralitis, 27.februāris 2017, 00:35


Manā skolā Rīgā oktobrēnos ņēma visus, pionieros jau 3 lielākos hulīšus nepaņēma, komjauniešos arī lielākos tusētājus un farsovšķikus neņēma.
27.februāris 2017, 00:40 | links
 
Dirsēji.Sevišķi Plēsīgais. Gribēju,negribēju stāties oktobrēnos ,pionieros,komjaunatnē. Ja nebūtu pats tos laikus piedzīvojis tad varētu man pa ausīm nobraukt. Nemuldi. Neviens neprasīja -gribi vai negribi - atraduši demokrātiju psrsā ! Batonu spraudējs. Visiem piekabināja nozīmītes un pasludināja par ļeņina mazbērniem attiecīgi pēc vecuma grupām. Par partiju tas gan - tur skatījās kāds tu esi bijis - tur bij izlase .

Bralitis, 26.februāris 2017, 23:54


Nu arī es varu teikt pavisam droši : komjaunatne nebija ,,konveijers,, ! Tā ka pēc gadiem arī ,,no tiem laikiem esmu ,, un saku tev ned.....
:DDDDD
27.februāris 2017, 00:38 | links
 
Plēsīgais Afgāņos vismaz ar plinti paskraidīji un kādu čurku nošāvi ar?
27.februāris 2017, 00:37 | links
 
Karini Usi makaronus mazgadīgām meitenēm uz ausīm -tām nebūs po :)
27.februāris 2017, 00:35 | links
 
Un vēl expert, man brālēns un māsīca Valmierieši, arī nestājās , i neko , sveiki un veseli;)
27.februāris 2017, 00:34 | links
 
Dirsēji.Sevišķi Plēsīgais. Gribēju,negribēju stāties oktobrēnos ,pionieros,komjaunatnē. Ja nebūtu pats tos laikus piedzīvojis tad varētu man pa ausīm nobraukt. Nemuldi. Neviens neprasīja -gribi vai negribi - atraduši demokrātiju psrsā ! Batonu spraudējs. Visiem piekabināja nozīmītes un pasludināja par ļeņina mazbērniem attiecīgi pēc vecuma grupām. Par partiju tas gan - tur skatījās kāds tu esi bijis - tur bij izlase .

Bralitis, 26.februāris 2017, 23:54
Vēl viens experts, nebiju ne oktobrēns, ne pionieris, komjaunatnē 2x meta laukā, līdz izmeta par pokujismu, abet ar visu to un vēl nepareiziem radurakstiem partijā stāties varēja ar pat pierunāšanu;)

usis, 27.februāris 2017, 00:03

Neticu tev. Mums neko tādu pat nepieļāva un nebij nekādas demokrātijas - absolūti nekādas, pofig tavas vēlmes un uzvedība - nozīmīti pie krūts un soļo. Ja ne tad vecākiem bij sūdi . Nesaprotu kādā valstī tu esi dzīvojis un vai vispār sajēdz psrs debīsimu.Es gan to piedzīvoju .Pēc tava teiktā iznāk ka psrs bij demokrātija un vārda un rīcības brīvība . Vēl viens muldonis . Pēkšņi visi izrādās ar baigiem raksturiem un baigie pofigisti. Neticu tev - to tu vari puišeļiem stāstīt.Tā nebij un punkts.

Bralitis, 27.februāris 2017, 00:11

Man po tavas šaubas;)
27.februāris 2017, 00:30 | links
 
Neko tu plēsīgais neesi aizskāris. Vienkārši es tam neticu jo reāli piedzīvoju tos laikus.un tagad ja kāds grib izlikties balts un pūkains - neticu.Viss notika piespiedu kārtā un nekādas demokrātijas,Ar to arī tā iekārta atšķīrās no patreizējās. Bij izņēmumi kad garīgi atpalikušus ,alkoholiķus un citus mazattīstītus eksemplārus izmeta no komjaunatnes - bet tikai biju dzirdējis par to bet reāli bij tur visi - piespiedu kārtā - vismaz pie mums - sarkanajā Valmierā.Varbūt Rīgā bij demokrātija bet tikai ne pie mums.

Bij viens ārkārtas izņēmums man klasē .Viens čalis bij no krīstīgo ģimenes - bet tas bij līdzvērtīgi kā tautas nodevējs. Visa ģimene viņi bij kristieši un ticīgie - gan vecākus gan viņu visu laiku čekisti bakstīja. Ticēja dievam un viss.
27.februāris 2017, 00:27 | links
 
Dirsēji.Sevišķi Plēsīgais. Gribēju,negribēju stāties oktobrēnos ,pionieros,komjaunatnē. Ja nebūtu pats tos laikus piedzīvojis tad varētu man pa ausīm nobraukt. Nemuldi. Neviens neprasīja -gribi vai negribi - atraduši demokrātiju psrsā ! Batonu spraudējs. Visiem piekabināja nozīmītes un pasludināja par ļeņina mazbērniem attiecīgi pēc vecuma grupām. Par partiju tas gan - tur skatījās kāds tu esi bijis - tur bij izlase .

Bralitis, 26.februāris 2017, 23:54


Bralitis ja godigi man po barabanu , tici Tu vai ne ;) Es šovakar esmu tik daudz savas biografijas faktus uzrakstijis , ka DP jau skadri zin ko no manim var sagaidit ;)
Saku velreiz oktobrens biju , pionieris biju , bet komjaunatne un partija aizgaja gar ausim , laikam tapec ešalona uz afgāņiem biju saraksta pirmais ;)

P/S ja velies uzbrukt vai esmu aizskaris Tevi ka personigi ;) pasaki droši ;) muguru negriezisu un ja vajadzes varu ari publiski atvainoties ;)
27.februāris 2017, 00:17 | links
 
Dirsēji.Sevišķi Plēsīgais. Gribēju,negribēju stāties oktobrēnos ,pionieros,komjaunatnē. Ja nebūtu pats tos laikus piedzīvojis tad varētu man pa ausīm nobraukt. Nemuldi. Neviens neprasīja -gribi vai negribi - atraduši demokrātiju psrsā ! Batonu spraudējs. Visiem piekabināja nozīmītes un pasludināja par ļeņina mazbērniem attiecīgi pēc vecuma grupām. Par partiju tas gan - tur skatījās kāds tu esi bijis - tur bij izlase .

Bralitis, 26.februāris 2017, 23:54
Vēl viens experts, nebiju ne oktobrēns, ne pionieris, komjaunatnē 2x meta laukā, līdz izmeta par pokujismu, abet ar visu to un vēl nepareiziem radurakstiem partijā stāties varēja ar pat pierunāšanu;)

usis, 27.februāris 2017, 00:03


Neticu tev. Mums neko tādu pat nepieļāva un nebij nekādas demokrātijas - absolūti nekādas, pofig tavas vēlmes un uzvedība - nozīmīti pie krūts un soļo. Ja ne tad vecākiem bij sūdi . Nesaprotu kādā valstī tu esi dzīvojis un vai vispār sajēdz psrs debīsimu.Es gan to piedzīvoju .Pēc tava teiktā iznāk ka psrs bij demokrātija un vārda un rīcības brīvība . Vēl viens muldonis . Pēkšņi visi izrādās ar baigiem raksturiem un baigie pofigisti. Neticu tev - to tu vari puišeļiem stāstīt.Tā nebij un punkts.
27.februāris 2017, 00:11 | links
 
Dirsēji.Sevišķi Plēsīgais. Gribēju,negribēju stāties oktobrēnos ,pionieros,komjaunatnē. Ja nebūtu pats tos laikus piedzīvojis tad varētu man pa ausīm nobraukt. Nemuldi. Neviens neprasīja -gribi vai negribi - atraduši demokrātiju psrsā ! Batonu spraudējs. Visiem piekabināja nozīmītes un pasludināja par ļeņina mazbērniem attiecīgi pēc vecuma grupām. Par partiju tas gan - tur skatījās kāds tu esi bijis - tur bij izlase .

Bralitis, 26.februāris 2017, 23:54

Vēl viens experts, nebiju ne oktobrēns, ne pionieris, komjaunatnē 2x meta laukā, līdz izmeta par pokujismu, abet ar visu to un vēl nepareiziem radurakstiem partijā stāties varēja ar pat pierunāšanu;)
27.februāris 2017, 00:03 | links
 
Dirsēji.Sevišķi Plēsīgais. Gribēju,negribēju stāties oktobrēnos ,pionieros,komjaunatnē. Ja nebūtu pats tos laikus piedzīvojis tad varētu man pa ausīm nobraukt. Nemuldi. Neviens neprasīja -gribi vai negribi - atraduši demokrātiju psrsā ! Batonu spraudējs. Visiem piekabināja nozīmītes un pasludināja par ļeņina mazbērniem attiecīgi pēc vecuma grupām. Par partiju tas gan - tur skatījās kāds tu esi bijis - tur bij izlase .
26.februāris 2017, 23:54 | links
 
Krievu urlas, vate, tik daudz ir izdarijis manai ģimenei slikti, ka viņu pēcteči, plēsigie, brālīši, docenti, bruno, un visadi citādāki vatveīgie nekad netiks aizmirsti ,viņu pīšļi, un viņu pēcteču pīšļi mocīsies mūžīgās ellēs ugunīs ..D

guntarskl, 25.februāris 2017, 23:34
Varbūt sāc ar Sarkajiem Latviešu strēlniekiem , lai korektāks konteksts .
:DDD
Izbraukāju Fāterlandi, ko tik atkal neredzēju, ja nolaistos līdz te populārajam ,, līmenim,, varētu tik daudz sarakstīt , par vāciešiem kas principiāli nekomunicē angliski , haholiem, kas auto plačos uzvedas kā cūkas un mežoņi, par to ,, krāsu paleti,, Berlīnes ielās dienas laikā, kur vairums vai nu ,, krāsainie,, vai tūristi. Kamēr vācieši rukā melnu muti. Vai arī :
http://m.nra.lv/pasaule/201990-vacija-katru-dienu-notiek-10-uzbrukumi-begliem.htm

Bet es par to nerakstīšu :
Labs vakars !
:DDDD

Docents, 26.februāris 2017, 20:24

Un šis oponents arī pazuda .........
26.februāris 2017, 23:49 | links
 
Labas ziņas ka mūk. Tas nozīmē, ka Latvijā nemaz tik slikti nav, pretēji tam, kā daži krievu ziņu upuri steidz paziņot.

Alcans, 26.februāris 2017, 20:51

Jā un jo tuvāk vēlēšanas , jo dzīve te ,,būs ,jo saldāka un gaišāka par piena saldējumu,, !
:DDDDD

P.s Vismaz vienam simtam noteikti labi ir .

Docents, 26.februāris 2017, 21:12
Labas ziņas ka mūk. Tas nozīmē, ka Latvijā nemaz tik slikti nav, pretēji tam, kā daži krievu ziņu upuri steidz paziņot.

Alcans, 26.februāris 2017, 20:51

Jā un jo tuvāk vēlēšanas , jo dzīve te ,,būs ,jo saldāka un gaišāka par piena saldējumu,, !
:DDDDD

P.s Vismaz vienam simtam noteikti labi ir .

Docents, 26.februāris 2017, 21:12

Docenta kungs, vai tad Latvijā tikai 100 cilvēkiem ir labi? Kapēc atkal cenšaties maldinăt sabiedrību?

shmidzis, 26.februāris 2017, 21:29

Vismaz nav sinonīms vārdam tikai, tā ka par kādu maldināšanu ir runa ?

Docents, 26.februāris 2017, 21:51

Uz šo arī gaidu , aizsūtīju uz PM arī, lai ,,nejauši,, nepalaiž garām ! :)

Docents, 26.februāris 2017, 23:27


Docents nu tad Tev ari atbildeju , varu vestuli vaļā nevert ;) ?
26.februāris 2017, 23:38 | links
 
Neizmeta neizmeta ;)
To ka krievu armija bija djedovsina , no ko no krieviem paprasisi , pieņemu :( Plusa tas bija obligatais dienests .

Bet Latvijas brivpratigo armija virsniekam ir jabut paraugam nevis apspiedejam , plus veselibas problemas ;)

Taka aizgaju ka saka brivpratigi ;)
26.februāris 2017, 23:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager