Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Plesigais,
kāda bija Jums motivācija iestāties Zemessardzē, un tur pavad't 15 gadus (Jūsu vārdi)

aldis70, 26.februāris 2017, 20:25

Mani vardi un mani darbi , nesmu ateicies un varu pieradit ;)
Motivacija skumja un baisa , pec demobilizacijas no karsta punkta un tur piedzivota _ sapratu ka bez ieročiem un militaras kartibas , esmu dimba :( Radijas murgi , sakas zdvig po faze (ka saka elektriķi)
Medibas neglaba situaciju , jo nespeju nogalinat dzivnieku ;)
Nu ta , dzive nav vienkarša ;)

plesigais, 26.februāris 2017, 20:55


Ienaidnieka tēls? Bija kas?

aldis70, 26.februāris 2017, 21:07


83_85 un ka Tev šķiet ;)
Piedod bet kas ta par pratināšanu ;) ?
Varbut velies dislokcijas vietas un daļu numurus ari ;) ?
26.februāris 2017, 21:18 | links
 
Docent, briesmīgi gŗūta dzive Jums?
26.februāris 2017, 21:14 | links
 
Labas ziņas ka mūk. Tas nozīmē, ka Latvijā nemaz tik slikti nav, pretēji tam, kā daži krievu ziņu upuri steidz paziņot.

Alcans, 26.februāris 2017, 20:51


Jā un jo tuvāk vēlēšanas , jo dzīve te ,,būs ,jo saldāka un gaišāka par piena saldējumu,, !
:DDDDD

P.s Vismaz vienam simtam noteikti labi ir .
26.februāris 2017, 21:12 | links
 
Plesigais,
kāda bija Jums motivācija iestāties Zemessardzē, un tur pavad't 15 gadus (Jūsu vārdi)

aldis70, 26.februāris 2017, 20:25

Mani vardi un mani darbi , nesmu ateicies un varu pieradit ;)
Motivacija skumja un baisa , pec demobilizacijas no karsta punkta un tur piedzivota _ sapratu ka bez ieročiem un militaras kartibas , esmu dimba :( Radijas murgi , sakas zdvig po faze (ka saka elektriķi)
Medibas neglaba situaciju , jo nespeju nogalinat dzivnieku ;)
Nu ta , dzive nav vienkarša ;)

plesigais, 26.februāris 2017, 20:55



Ienaidnieka tēls? Bija kas?
26.februāris 2017, 21:07 | links
 
Plesigais,
kāda bija Jums motivācija iestāties Zemessardzē, un tur pavad't 15 gadus (Jūsu vārdi)

aldis70, 26.februāris 2017, 20:25


Mani vardi un mani darbi , nesmu ateicies un varu pieradit ;)
Motivacija skumja un baisa , pec demobilizacijas no karsta punkta un tur piedzivota _ sapratu ka bez ieročiem un militaras kartibas , esmu dimba :( Radijas murgi , sakas zdvig po faze (ka saka elektriķi)
Medibas neglaba situaciju , jo nespeju nogalinat dzivnieku ;)
Nu ta , dzive nav vienkarša ;)
26.februāris 2017, 20:55 | links
 
Labas ziņas ka mūk. Tas nozīmē, ka Latvijā nemaz tik slikti nav, pretēji tam, kā daži krievu ziņu upuri steidz paziņot.
26.februāris 2017, 20:51 | links
 
 
Plesigais,
kāda bija Jums motivācija iestāties Zemessardzē, un tur pavad't 15 gadus (Jūsu vārdi)
26.februāris 2017, 20:25 | links
 
Krievu urlas, vate, tik daudz ir izdarijis manai ģimenei slikti, ka viņu pēcteči, plēsigie, brālīši, docenti, bruno, un visadi citādāki vatveīgie nekad netiks aizmirsti ,viņu pīšļi, un viņu pēcteču pīšļi mocīsies mūžīgās ellēs ugunīs ..D

guntarskl, 25.februāris 2017, 23:34

Varbūt sāc ar Sarkajiem Latviešu strēlniekiem , lai korektāks konteksts .
:DDD
Izbraukāju Fāterlandi, ko tik atkal neredzēju, ja nolaistos līdz te populārajam ,, līmenim,, varētu tik daudz sarakstīt , par vāciešiem kas principiāli nekomunicē angliski , haholiem, kas auto plačos uzvedas kā cūkas un mežoņi, par to ,, krāsu paleti,, Berlīnes ielās dienas laikā, kur vairums vai nu ,, krāsainie,, vai tūristi. Kamēr vācieši rukā melnu muti. Vai arī :
http://m.nra.lv/pasaule/201990-vacija-katru-dienu-notiek-10-uzbrukumi-begliem.htm

Bet es par to nerakstīšu :
Labs vakars !
:DDDD
26.februāris 2017, 20:24 | links
 
1. Grozi kā gribi, bet ārējais ienaidnieks reāli pastāv un tā ir patreizējā putina krievija. Jā, uz vēlēšanām ir izdevīgi partijām baidīt ar krieviem, bet pārējajā laikā kaut kā neesmu dzirdējis, ka mūsu pašu varas un likumdevēju kļūdās, neizdarībās un nelikumībās kāds vainotu krieviju - vaino viens otru.
2."'eiro izdevigi - jo vainojot krievus var diktet savus noteikumus'' - Šis punkts neiztur nekādu kritiku un ir tukša diršana, lūdzu kādus uzskatāmus piemērus.
3. Strīdēties ir normāla lieta, strīdos dzimst patiesība.
4. Par mēsliem atstātiem un lamāšanos - šeit gan ļoti lielā mērā ir vainīga ''kūltūra'', kas PSRS okupācijas laikā ieplūda ar līdz ar vairāk kā 500 000 migranitem no matuškas - kaut kā kaut vai ziemeļvalstīs, kurām nebija tas prieks, krievu okupācija nav novērota tāda zagšana, dzeršana, piemēslošana, lamāšanās, utt, un nevienm tur neienāk prātā piemīzt liftu vai kāpņutelpu, salauzt bērnu laukumā kaut ko, atstāt aiz sevis mēslus, utt. - šie visi netikumi kā atnāca PSRS okupācija laikā, tā arī pielipuši daļai latviešu.

Smidzi TA ;) Tatad iznak ka abi esam uz viena viļņa - skatamies uz vienu pusi - varbut no dažadiem rakursiem ;) , bet uzvedamies diametrali preteji ;)
Es neposteju dažadus meslus no neta miskastem ( kas zin , kas , un kapec tadus draņķus uzņem ? )
Es neslavinu un nenoliedzu nevienu valdibu vai iekartu - paužu tikai un vienigi savas domas ( nu nepatik man pediņi - nepatik ;) un slepkavam vajag katorgu nevis eiro cietumus )
Uzvedos kulturali - ceņšos uz rupjibam atbildet ar humoru ;)
Tapec ludzu atbildi uz jautajumu ;)
Kas Tev deva tiesibas mani nosaukt par ' vatņiku'

Jeb tiešam Tavs kulturas limenis ir tik zems un viegli iespaidojams - ka nespej attureties no krievveidigo uzvedibas ? ;)
26.februāris 2017, 20:05 | links
 
Tikai atšķirība tāda, ka latvieši vēlas dzīvot mierā savā valstī, bet kremlis visādos veidos cenšas uzkurināt cittautiešus, no kuriem daļa padomjlaika okupācijas migrantu nemaz neasociē sevi vēljoprojām ar Latviju un ir laba sēkla kremļa propogandas karam un kremlim atšķirībā no latviešiem, ir izdevīga destabilizēt situāciju Latvijā. Padomā labi, kam tas ir izdevīgi? :)

shmidzis, 25.februāris 2017, 22:44


Tatad vienkaršak runajot - tur kur es redzu četras problemas - Tu redzi tikai vienu ?
Es saku ka - Latvijas valdibai izdevigs arejais ienaidnieks ( ir uz ko novelt savas neizdaribas )
Tu saki - ne vainigs krievs ;)
Es saku - eiro izdevigi - jo vainojot krievus var diktet savus noteikumus ;)
Tu - atkal - vainigs krievs ;)
Mana redzejuma - par daudz paši kašķejamies un nevaram atrast kopejo valodu ;)
Tava redzejuma - vainigs krievs .
Es redzu - Latvieši paši piecuko copes vietas , atļaujas lietot krievu lamu vardus , izsaimnieko savu zemi un mežus ( pardodot ipašumu tam pašam krievam , bonusa nak lidzi iespeja par samaksu nopirkt pilsonibu ;( ? )
Tu atkal - vaino krievus ;)

Un ne jau krievu politisko iekartu , bet VISUS ;)
un ja es pasaku - krievu tauta ir normali cilveki ( kas varbut pat neinteresejas par Latviju )
Tad es Tavas acis esmu "vatņiks " ?

plesigais, 26.februāris 2017, 09:58[/quote]

1. Grozi kā gribi, bet ārējais ienaidnieks reāli pastāv un tā ir patreizējā putina krievija. Jā, uz vēlēšanām ir izdevīgi partijām baidīt ar krieviem, bet pārējajā laikā kaut kā neesmu dzirdējis, ka mūsu pašu varas un likumdevēju kļūdās, neizdarībās un nelikumībās kāds vainotu krieviju - vaino viens otru.
2."'eiro izdevigi - jo vainojot krievus var diktet savus noteikumus'' - Šis punkts neiztur nekādu kritiku un ir tukša diršana, lūdzu kādus uzskatāmus piemērus.
3. Strīdēties ir normāla lieta, strīdos dzimst patiesība.
4. Par mēsliem atstātiem un lamāšanos - šeit gan ļoti lielā mērā ir vainīga ''kūltūra'', kas PSRS okupācijas laikā ieplūda ar līdz ar vairāk kā 500 000 migranitem no matuškas - kaut kā kaut vai ziemeļvalstīs, kurām nebija tas prieks, krievu okupācija nav novērota tāda zagšana, dzeršana, piemēslošana, lamāšanās, utt, un nevienm tur neienāk prātā piemīzt liftu vai kāpņutelpu, salauzt bērnu laukumā kaut ko, atstāt aiz sevis mēslus, utt. - šie visi netikumi kā atnāca PSRS okupācija laikā, tā arī pielipuši daļai latviešu.
26.februāris 2017, 11:22 | links
 
Piekritu,Plēsigais un diskusiju nav-arguments-vissi ,vates,utt...faktu kā tādu nav vairs nekur,vissur ka tikai nomelnot,modernākais-izraut frāzi no kada teksta,populistiski to nostādīt untad tiražēt vissos iespējamos veidos
26.februāris 2017, 10:22 | links
 
Tikai atšķirība tāda, ka latvieši vēlas dzīvot mierā savā valstī, bet kremlis visādos veidos cenšas uzkurināt cittautiešus, no kuriem daļa padomjlaika okupācijas migrantu nemaz neasociē sevi vēljoprojām ar Latviju un ir laba sēkla kremļa propogandas karam un kremlim atšķirībā no latviešiem, ir izdevīga destabilizēt situāciju Latvijā. Padomā labi, kam tas ir izdevīgi? :)

shmidzis, 25.februāris 2017, 22:44[/quote]

Tatad vienkaršak runajot - tur kur es redzu četras problemas - Tu redzi tikai vienu ?
Es saku ka - Latvijas valdibai izdevigs arejais ienaidnieks ( ir uz ko novelt savas neizdaribas )
Tu saki - ne vainigs krievs ;)
Es saku - eiro izdevigi - jo vainojot krievus var diktet savus noteikumus ;)
Tu - atkal - vainigs krievs ;)
Mana redzejuma - par daudz paši kašķejamies un nevaram atrast kopejo valodu ;)
Tava redzejuma - vainigs krievs .
Es redzu - Latvieši paši piecuko copes vietas , atļaujas lietot krievu lamu vardus , izsaimnieko savu zemi un mežus ( pardodot ipašumu tam pašam krievam , bonusa nak lidzi iespeja par samaksu nopirkt pilsonibu ;( ? )
Tu atkal - vaino krievus ;)

Un ne jau krievu politisko iekartu , bet VISUS ;)
un ja es pasaku - krievu tauta ir normali cilveki ( kas varbut pat neinteresejas par Latviju )
Tad es Tavas acis esmu "vatņiks " ?
26.februāris 2017, 09:58 | links
 
Visiem mierigu svetdienu,diskutējam,diskutejam tikai ieteikums -nu mazak to uzbraucienu un slikta vēlejumu,dzīvē viss nāk atpakaļ,lāsti,sliktas domas,naids...tad nu labāk pa mierīgo
26.februāris 2017, 09:31 | links
 
Te kādam mežģe mēļās. D..

guntarskl, 25.februāris 2017, 22:28


HAI visiem ;)

Mele nemežģas , kompim problemas ar garumzimem ;) Mikstinajumus pieņem normali bet rakstot burtu ar garumzimi - izmet lielos burtus ;)
Piles vieta raksta pIle ;) Tapec rakstu bez garumzimem ;)
26.februāris 2017, 09:24 | links
 
Krievu urlas, vate, tik daudz ir izdarijis manai ģimenei slikti, ka viņu pēcteči, plēsigie, brālīši, docenti, bruno, un visadi citādāki vatveīgie nekad netiks aizmirsti ,viņu pīšļi, un viņu pēcteču pīšļi mocīsies mūžīgās ellēs ugunīs ..D

guntarskl, 25.februāris 2017, 23:34
ko konkrēti tavai ģimenēi sliktu?

Gintsldz, 26.februāris 2017, 08:46

atvainojos drukas kļūda!ko konkrēti šis tevis pieminētās personas ir nodarijušas sliktu tavai ģimenei?
26.februāris 2017, 08:48 | links
 
Krievu urlas, vate, tik daudz ir izdarijis manai ģimenei slikti, ka viņu pēcteči, plēsigie, brālīši, docenti, bruno, un visadi citādāki vatveīgie nekad netiks aizmirsti ,viņu pīšļi, un viņu pēcteču pīšļi mocīsies mūžīgās ellēs ugunīs ..D

guntarskl, 25.februāris 2017, 23:34

ko konkrēti tavai ģimenēi sliktu?
26.februāris 2017, 08:46 | links
 
usi, usi! Nu gan būsi sagājis sviestā!
Tas bija padomju sauklis - tagad gan tas skan savādāk un proti: Katram pēc spējām, nevis katram pēc vajadzībām.
Padomju saukļi vēl ilgi būs jāaizmirst!
26.februāris 2017, 00:51 | links
 
No katra pēc spējām, katram pēc vajadzībām;)
26.februāris 2017, 00:36 | links
 
Krievu urlas, vate, tik daudz ir izdarijis manai ģimenei slikti, ka viņu pēcteči, plēsigie, brālīši, docenti, bruno, un visadi citādāki vatveīgie nekad netiks aizmirsti ,viņu pīšļi, un viņu pēcteču pīšļi mocīsies mūžīgās ellēs ugunīs ..D
25.februāris 2017, 23:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager