Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
skutans.. snaiperis..OK...tik rēķinies, ka visās armijās sagūstītie snaiperi ir *zemāki* par *gaiļiem*.. tapē granātai (vēlams F-1) jābūt vienmēr pa rokai :)

bushmans, 24.februāris 2017, 20:42

Nu jau gan jums te muldamais vakars, pastāsti ko esi ieguvis dienējot padarmijā ? Mēs puikas sākām ar gaisenēm mežā, pēcāk medību plintes iemēiģinājām, tad makarovu periods utt., granātu aizmetīšu tālāk par tevi, tuteni pierē samēra precīzi ielikšu, ko vēl vajag ?:)

skutans, 24.februāris 2017, 20:52

RAMBO!JOHN RAMBO!TAD JAU VARAM NATO SŪTĪT MĀJĀS!
24.februāris 2017, 20:59 | links
 
mjuniors... bļauj TU :) ko man bļaut,,man nekas labāks, kā ir, vairs nebūs !!!

bushmans, 24.februāris 2017, 20:50

Pavasaris nak tapec i blauju, ta var vairak svaiga gaisa plausas dabut!
24.februāris 2017, 20:56 | links
 
apmēram treša daļa kaut kādā veidā šo valsti aizstāvēšot, vai palīdzēšot aizstāvēt.
Nu viena daļa gan mukšot prom. Kaut gan es stipri šaubos, vai tādā situācijā,(ceru, ka tādas nebūs) viņiem būs iespēja aizmukt.
24.februāris 2017, 20:52 | links
 
skutans.. snaiperis..OK...tik rēķinies, ka visās armijās sagūstītie snaiperi ir *zemāki* par *gaiļiem*.. tapē granātai (vēlams F-1) jābūt vienmēr pa rokai :)

bushmans, 24.februāris 2017, 20:42


Nu jau gan jums te muldamais vakars, pastāsti ko esi ieguvis dienējot padarmijā ? Mēs puikas sākām ar gaisenēm mežā, pēcāk medību plintes iemēiģinājām, tad makarovu periods utt., granātu aizmetīšu tālāk par tevi, tuteni pierē samēra precīzi ielikšu, ko vēl vajag ?:)
24.februāris 2017, 20:52 | links
 
skutans... doma tāda - Tu, ko darīsi X stundā,,kādas ir Tavas prasmes (ņemot vērā, ka nokosiji no armijas) Tēvzemes aizsardzībai ???

bushmans, 24.februāris 2017, 20:30

Kādas tieši ? Šaut māku, mežā izdzīvošu.

skutans, 24.februāris 2017, 20:35
ko tu sauc par ''šaut māku''?sist kulaka un tad uz grieztiem šaut?

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:43


Izskatăs, ka tu vate to pastāvīgi dari.
24.februāris 2017, 20:50 | links
 
mjuniors... bļauj TU :) ko man bļaut,,man nekas labāks, kā ir, vairs nebūs !!!
24.februāris 2017, 20:50 | links
 
Jā, reizēm prasās tulkojums no bušmeņu valodas :), bet , ja nopietni, gan jau pietiekami daudz vīru zinās, ko x stundā darīt. Gintsdz, es tomēr tomēr robiņu uzskaiti gribētu sākt ar tiem, kas ne savā zemē skraida ar trikoloru un auro- rossija, rossija.
24.februāris 2017, 20:49 | links
 
Kaut kur lasiju, ka kara apstaklos cilvekam maņas pat triskarsojas. Dzivot grib visi.
24.februāris 2017, 20:47 | links
 
Jums ko-slikti dzīvojās? Kāpēc jūs tādi satraukušies? Baudiet dzīvi kāmēr vēl var.
24.februāris 2017, 20:46 | links
 
skutans... doma tāda - Tu, ko darīsi X stundā,,kādas ir Tavas prasmes (ņemot vērā, ka nokosiji no armijas) Tēvzemes aizsardzībai ???

bushmans, 24.februāris 2017, 20:30

Izsniegsim saindetu snabi! Vispar mana skatijuma sis ir stulbs jautajums, jo nezinam neviens kas un ka bus. Un sobrid es ceru ka nekas nebus. Bet skatoties uz to kas notiek pasaule, ieksejas bailes ir. Tapec ari te blaujam, runajam.
24.februāris 2017, 20:44 | links
 
skutans... doma tāda - Tu, ko darīsi X stundā,,kādas ir Tavas prasmes (ņemot vērā, ka nokosiji no armijas) Tēvzemes aizsardzībai ???

bushmans, 24.februāris 2017, 20:30

Kādas tieši ? Šaut māku, mežā izdzīvošu.

skutans, 24.februāris 2017, 20:35

ko tu sauc par ''šaut māku''?sist kulaka un tad uz grieztiem šaut?
24.februāris 2017, 20:43 | links
 
skutans.. snaiperis..OK...tik rēķinies, ka visās armijās sagūstītie snaiperi ir *zemāki* par *gaiļiem*.. tapē granātai (vēlams F-1) jābūt vienmēr pa rokai :)
24.februāris 2017, 20:42 | links
 
Ik pa laikam valstis izlaiz valsts obligacijas. Un tas var pirkt jebkurs. Ka saja gadijuma ir nopirkusi utaina krievija. Kapec pirkt asv obligacijas ir izdevig krievijai. Tapec ka kad suda rublim ir kaut kada vertiba vinju vajag ieguldit kaut cik stabila valuta. Un tas ir dollars. Jo sobrid ar rubli var tikai pakalu noslaucit. Un pateicoties sim paradam krievs var nopelnit. Ko vate atkal gribeja pieradit? To ka jo ekonomiski stipraka valsts visi grib ieguldit naudu tur? :D

mjuniors, 24.februāris 2017, 20:19
kāpec tad valsts kas iestājās pasaules bagato valstu klubiņā (lv)nav iegādājusies pindosu vērtspapīrus?

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:23

Pajoliņ, kapēc tas būtu jādara?

shmidzis, 24.februāris 2017, 20:26
nevis kāpēc tas būtu jādara ,bet nav jau ar ko to darīt!!!

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:33
Kapec tev urla nepievienoties tam pertikim aijo un vakties pie parejam vatem.

udo733, 24.februāris 2017, 20:37

valsts ir noliegusi ar likumu!ddd.
24.februāris 2017, 20:40 | links
 
mjuniors & Co... zini, kāda ir galvenā atšķirība starp mums !!!
Tu esi aktīvā iesaukšanas vecumā,, es jau par vecu... un tikai X stundā redzēsim,,,vai Tu ieradīsies pēc pavēstes,,bet es brīvprātīgajos :)

bushmans, 24.februāris 2017, 20:23
da kur viņi ieradīsies!!!mans veidoklis (un ne tikai mans)ir tāds ka x stundā visi tie kas viskaļāk bļauj šodien ,muks pār robežām ka papēži vien zibēs!

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:28

To jau tu gribētu gan, es gan domāju griezīs krustiņus iekš laidnes un skaitīs vatētās galviņas.

skutans, 24.februāris 2017, 20:32

a kas teica ka tās būs vatētas?un ja tās būs ar dvielīti ap galvu?kas ir daudz realak ne kā krievs te nāks!
24.februāris 2017, 20:37 | links
 
Nepiesauciet nelaimi. Saprotu, ka šodien piektdiena, bet napīpojiet vairāk. :)
24.februāris 2017, 20:37 | links
 
Ik pa laikam valstis izlaiz valsts obligacijas. Un tas var pirkt jebkurs. Ka saja gadijuma ir nopirkusi utaina krievija. Kapec pirkt asv obligacijas ir izdevig krievijai. Tapec ka kad suda rublim ir kaut kada vertiba vinju vajag ieguldit kaut cik stabila valuta. Un tas ir dollars. Jo sobrid ar rubli var tikai pakalu noslaucit. Un pateicoties sim paradam krievs var nopelnit. Ko vate atkal gribeja pieradit? To ka jo ekonomiski stipraka valsts visi grib ieguldit naudu tur? :D

mjuniors, 24.februāris 2017, 20:19
kāpec tad valsts kas iestājās pasaules bagato valstu klubiņā (lv)nav iegādājusies pindosu vērtspapīrus?

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:23

Pajoliņ, kapēc tas būtu jādara?

shmidzis, 24.februāris 2017, 20:26
nevis kāpēc tas būtu jādara ,bet nav jau ar ko to darīt!!!

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:33

Kapec tev urla nepievienoties tam pertikim aijo un vakties pie parejam vatem.
24.februāris 2017, 20:37 | links
 
skutans... doma tāda - Tu, ko darīsi X stundā,,kādas ir Tavas prasmes (ņemot vērā, ka nokosiji no armijas) Tēvzemes aizsardzībai ???

bushmans, 24.februāris 2017, 20:30


Kādas tieši ? Šaut māku, mežā izdzīvošu.
24.februāris 2017, 20:35 | links
 
Ik pa laikam valstis izlaiz valsts obligacijas. Un tas var pirkt jebkurs. Ka saja gadijuma ir nopirkusi utaina krievija. Kapec pirkt asv obligacijas ir izdevig krievijai. Tapec ka kad suda rublim ir kaut kada vertiba vinju vajag ieguldit kaut cik stabila valuta. Un tas ir dollars. Jo sobrid ar rubli var tikai pakalu noslaucit. Un pateicoties sim paradam krievs var nopelnit. Ko vate atkal gribeja pieradit? To ka jo ekonomiski stipraka valsts visi grib ieguldit naudu tur? :D

mjuniors, 24.februāris 2017, 20:19
kāpec tad valsts kas iestājās pasaules bagato valstu klubiņā (lv)nav iegādājusies pindosu vērtspapīrus?

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:23

Pajoliņ, kapēc tas būtu jādara?

shmidzis, 24.februāris 2017, 20:26

nevis kāpēc tas būtu jādara ,bet nav jau ar ko to darīt!!!
24.februāris 2017, 20:33 | links
 
mjuniors & Co... zini, kāda ir galvenā atšķirība starp mums !!!
Tu esi aktīvā iesaukšanas vecumā,, es jau par vecu... un tikai X stundā redzēsim,,,vai Tu ieradīsies pēc pavēstes,,bet es brīvprātīgajos :)

bushmans, 24.februāris 2017, 20:23
da kur viņi ieradīsies!!!mans veidoklis (un ne tikai mans)ir tāds ka x stundā visi tie kas viskaļāk bļauj šodien ,muks pār robežām ka papēži vien zibēs!

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:28


To jau tu gribētu gan, es gan domāju griezīs krustiņus iekš laidnes un skaitīs vatētās galviņas.
24.februāris 2017, 20:32 | links
 
Ik pa laikam valstis izlaiz valsts obligacijas. Un tas var pirkt jebkurs. Ka saja gadijuma ir nopirkusi utaina krievija. Kapec pirkt asv obligacijas ir izdevig krievijai. Tapec ka kad suda rublim ir kaut kada vertiba vinju vajag ieguldit kaut cik stabila valuta. Un tas ir dollars. Jo sobrid ar rubli var tikai pakalu noslaucit. Un pateicoties sim paradam krievs var nopelnit. Ko vate atkal gribeja pieradit? To ka jo ekonomiski stipraka valsts visi grib ieguldit naudu tur? :D

mjuniors, 24.februāris 2017, 20:19
kāpec tad valsts kas iestājās pasaules bagato valstu klubiņā (lv)nav iegādājusies pindosu vērtspapīrus?

Gintsldz, 24.februāris 2017, 20:23
tapec ka musu valuta ir stabila ar vertibu
24.februāris 2017, 20:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager