Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Te dialogs nekad nesanaaks.Izaudzinaat beernus par krietniem cilveekiem ir krietni sarezhgjiitaak,kaa nolauzt tos 3 gadus krievu armijaa.Un es tikai priecaajos ka tagad ir profesionaala armija,misijaas doties izveelas pashi un nevis piespiedu kaartaa.Sen zinaams ka Latvijai ir tikai viens ienaidnieks un shis ienaidnieks nav Latvijai vien,katrs atsevishkji mees nespeejam staaties pretiim,bet NATO ir speeks un tik vien kaa maaciibas pierobezhaa vien speej demonstreet.Ziemeljkoreja,nekas vairaak.Veel garsh celjsh ejams,liidz padomijas posts tiks izdzeests.Un cilveeki kljuus labaaki viens pret otru,pret savu tautu.Un man ir tikai ir prieks ka esam tam "dzelzs aizkaram" otraa pusee.Tas atstaaj ceriibas uz gaishaaku naakotni
23.februāris 2017, 22:24 | links
 
Lielai daļai dienests okupantu armijā bija kā otra nabas saites pārgriešana, jo citas iespējas atrauties no mammas zupas bļodas reti kuram spīdēja, pie vidēji nožēlojamas dzīvojamās platības , vispārēja trūkuma un ierobežotas informācijas apstākļos daudzi devās dienēt ar prieku un atgriežoties realitātē šos nosacītā bezrūpībā pavadītos gadus uz turpmākās pelēkās ikdienas -kolhozs, zavods, autiņi, rindas, vodka, fona , pat glorificēja.Tajā pašā katlā praporščiku un karaskolu audzēkņu lielākā daļa, ko idejiski samaitātāt izvēlējās metodiski, ne gluži glupākos, bet arī intelektuāļus ne, tur lielas iestrādes apakšā , un ko te svinēt īsti nesaprotu, tā pieminēt kā zaudētus gadus ar nevarētu, jo ne jau tajā vecumā ahuni saspringām globāl mērķu sasniegšanai, nu vienk zināmu pieredzi zagšanai, amata stāvokļa izmantošanai, un citām padomju un pēcpadomju dzīves realitātes izpausmēm sagatavoja.
Ups , par daudz gari , rums , draugam vārdene:)
23.februāris 2017, 22:22 | links
 
Speciāli nekādus rautus jau tajā 23. nevajag dzīrot, bet visi tie, kas divus (trīs) gadus krievos nolauzuši, allaž atcerēsies tos mūžam. Tāpēc mēs ar kolēģiem (tiem, kas bijuši) parasti pievakarē aizšļūcām uz kafūzi, ieņēmām un atminējāmies bijušo (parasti jau jautro). Nekāda vīriešu diena tā nav, bet pieminēt neviens nevar aizliegt (es jau negodinu to cccp armiju, bet laiku un čomus). Aizliegt man šajā dienā drusku ieraut var tikai stulbenis (piemēram, senilais, kādreiz ģeniālais Streičs). Jo tad jau represētajiem arī jāaizliedz viņu izsūtīšanas dienas pieminēt!
Brālīt, čpokš!
DMB 1983 -1985
23.februāris 2017, 22:21 | links
 
Lai gan ( saprotu ka pec KADA pasutijuma tas ir filmets un KADAM par to ir labi samaksats ) es tagad sakšu 23 svinet - un visiem - naida kurinatajiem - smiešos acis ;) Macieties vesturi - 23 ir svetku diena jo BOĻŠEVIKI bija spiesti parakstit pirmo miera ligumu ;D

HA ;) kartejo reizi - Skutans , Uldens un parejie pieradija savu ----------------- ;)
23.februāris 2017, 22:20 | links
 
Latviešiem ir 11. Novembris.

mjuniors, 23.februāris 2017, 21:52

Tieši tā, 23šais "tai" paaudzei ir iespiedies atmiņā ar "cīņu" biedru piedzīvoto ,pārdzīvojumiem un atmiņām, ceru.

skutans, 23.februāris 2017, 21:56

Skutans noskaties Eldorado postu , neapkauno sevi un nekurini naidu :(

plesigais, 23.februāris 2017, 22:06


Varētu vienkāršiem vārdiem? Iepriekš visu pateicu ko par šo domāju.
23.februāris 2017, 22:14 | links
 
lai jau veči atceras savus armijas gadus,bet tapec jau nevajag to saukt par viriešu dienu,man viņa nah nav vajadziga,tapat ka visadi helovini

uldens2, 23.februāris 2017, 21:59


A kas 23 sauc par viriešu dienu - nezinataji ( piedodams ) un tadi ka Tu - naida kurinataji . ATKARTOJU man ta ir diena saistita ar iesaukumu padomju armija un mirušo draugu piemiņas diena .
23.februāris 2017, 22:12 | links
 
lai jau veči atceras savus armijas gadus,bet tapec jau nevajag to saukt par viriešu dienu,man viņa nah nav vajadziga,tapat ka visadi helovini

uldens2, 23.februāris 2017, 21:59

Es ar to pašu saku- abet lūdzu, neviens neko nesaka pret biedriem draugiem, atmiņām... Bet nē- sūdi un sūdi... Nu, neko darīt, katram savs.
23.februāris 2017, 22:07 | links
 
Latviešiem ir 11. Novembris.

mjuniors, 23.februāris 2017, 21:52

Tieši tā, 23šais "tai" paaudzei ir iespiedies atmiņā ar "cīņu" biedru piedzīvoto ,pārdzīvojumiem un atmiņām, ceru.

skutans, 23.februāris 2017, 21:56


Skutans noskaties Eldorado postu , neapkauno sevi un nekurini naidu :(
23.februāris 2017, 22:06 | links
 
lai tā krievu armija iet dirrrst ar visiem saviem sūūdu svētkiem
23.februāris 2017, 22:06 | links
 
Manaa skatiijumaa "Iists vecis" ir nevis tas kas nodieneejis tos 3 vai cik gadus,bet tas kas ir radijis gjimeni,miil un ruupeejaas par to.Pats es neesmu nevienu dienu nodieneejis,bet gana dzirdeejis gan.

Ruu, 23.februāris 2017, 21:43


UGU ;) ka ari - iestadijis koku - uzaudzinajis delu - un nositis čusku :)

Kokus esmu sastadijis daudz - ir dels un divas meitas + mazdels un mazmeita - bļaviens - čuskas ir skaisti dzivnieki ( un vertigi iznicina žurkas ) tapec nesmu nositis pat preteji esmu izglabis :(

Bļin nu nebut man " izstam vecim " - nebut ;)
23.februāris 2017, 22:03 | links
 
Eldorado ;D Tu ar to gribeji teikt ka 23 tiek svinets tapec ka vaciesi saka trenkat krievu bezzemnieku armiju , un Ļeņins bija spiests parakstit miera ligumu ???????????????

Fantastiski ;) tatad man ir pilnigas tiesibas šodien , ne tikai atcereties savus boja gajušos draugus , bet pat svinet ? :)

Ha :) Ne nu es tiešam iedzeršu ;)

plesigais, 23.februāris 2017, 21:53

Man nekas nebija jāsaka, viņš visu pateica. Kas var saprast PATEIKTO - sapratīs, nevis izfantazēs nezin ko. NEBIJA NE PUŠPLĒSTA VĀRDA PAR DRAUGIEM, KRITUŠAJIEM, PERSONĪGU PIEMINĒŠANU, ko var darīt jebkad, vienmēr.
23.februāris 2017, 22:03 | links
 
... var redzēt, ka nav armijā bijuši...
...atradu apenēs brūnu pikuci, parādu kaimiņam, prasu, kā tu domā..sūds vai plastalīns,,šis pamīca, paosta, saka - sūds!
..bet es tak ar domāju, no kurienes man apenēs plastalīns !
23.februāris 2017, 22:01 | links
 
lai jau veči atceras savus armijas gadus,bet tapec jau nevajag to saukt par viriešu dienu,man viņa nah nav vajadziga,tapat ka visadi helovini
23.februāris 2017, 21:59 | links
 
Latviešiem ir 11. Novembris.

mjuniors, 23.februāris 2017, 21:52


Tieši tā, 23šais "tai" paaudzei ir iespiedies atmiņā ar "cīņu" biedru piedzīvoto ,pārdzīvojumiem un atmiņām, ceru.
23.februāris 2017, 21:56 | links
 
Eldorado ;D Tu ar to gribeji teikt ka 23 tiek svinets tapec ka vaciesi saka trenkat krievu bezzemnieku armiju , un Ļeņins bija spiests parakstit miera ligumu ???????????????

Fantastiski ;) tatad man ir pilnigas tiesibas šodien , ne tikai atcereties savus boja gajušos draugus , bet pat svinet ? :)

Ha :) Ne nu es tiešam iedzeršu ;)
23.februāris 2017, 21:53 | links
 
Latviešiem ir 11. Novembris.
23.februāris 2017, 21:52 | links
 
Ruu
Manaa skatiijumaa "Iists vecis" ir nevis tas kas nodieneejis tos 3 vai cik gadus,bet tas kas ir radijis gjimeni,miil un ruupeejaas par to.Pats es neesmu nevienu dienu nodieneejis,bet gana dzirdeejis gan.
23.februāris 2017, 21:43 | citēt | ziņot | links

Kas tad sunim asti cels, ja ne pats??? D:D:D:
23.februāris 2017, 21:49 | links
 
Manaa skatiijumaa "Iists vecis" ir nevis tas kas nodieneejis tos 3 vai cik gadus,bet tas kas ir radijis gjimeni,miil un ruupeejaas par to.Pats es neesmu nevienu dienu nodieneejis,bet gana dzirdeejis gan.

Ruu, 23.februāris 2017, 21:43


Lai jau veči saskandina un atminās to padzābaku armijā un savus biedrus, nenosodu. Tik jēga tam bij maza, varbūt drusku dzīvi iepazina no skarbās puses, tas arī viss "rūdījums":)
23.februāris 2017, 21:49 | links
 
Manaa skatiijumaa "Iists vecis" ir nevis tas kas nodieneejis tos 3 vai cik gadus,bet tas kas ir radijis gjimeni,miil un ruupeejaas par to.Pats es neesmu nevienu dienu nodieneejis,bet gana dzirdeejis gan.
23.februāris 2017, 21:43 | links
 
Šitam aldiņam vairs nelejiet. :)

urmaas, 23.februāris 2017, 21:23

čpoks ! :)

Bralitis, 23.februāris 2017, 21:31


Švakulis ;D
23.februāris 2017, 21:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager