Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu, ja sūds galvā skaitās bagātība.....
23.februāris 2017, 17:30 | links
 
Tie krievi taču ir debīli:
"...Krievijas Aizsardzības ministrija Piemaskavas militāri patriotiskajā parkā "Patriots" uzcelšot Vācijas Reihstāga ēkas maketu, lai patriotiskās jauniešu kustības "Jaunarmija" biedriem būtu kam uzbrukt, paziņojis aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu...."

shmidzis, 23.februāris 2017, 17:03

bagāts dara kā grib,nabags kā saimnieks liks!
23.februāris 2017, 17:27 | links
 
Tie krievi taču ir debīli:
"...Krievijas Aizsardzības ministrija Piemaskavas militāri patriotiskajā parkā "Patriots" uzcelšot Vācijas Reihstāga ēkas maketu, lai patriotiskās jauniešu kustības "Jaunarmija" biedriem būtu kam uzbrukt, paziņojis aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu...."

shmidzis, 23.februāris 2017, 17:03

kur tas ir rakstīts?

Domaataajs, 23.februāris 2017, 17:04


Gan krievu ziņās bija, gan arī tagad Delfos, u.c
23.februāris 2017, 17:25 | links
 
Tie krievi taču ir debīli:
"...Krievijas Aizsardzības ministrija Piemaskavas militāri patriotiskajā parkā "Patriots" uzcelšot Vācijas Reihstāga ēkas maketu, lai patriotiskās jauniešu kustības "Jaunarmija" biedriem būtu kam uzbrukt, paziņojis aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu...."

shmidzis, 23.februāris 2017, 17:03


kur tas ir rakstīts?
23.februāris 2017, 17:04 | links
 
Tie krievi taču ir debīli:
"...Krievijas Aizsardzības ministrija Piemaskavas militāri patriotiskajā parkā "Patriots" uzcelšot Vācijas Reihstāga ēkas maketu, lai patriotiskās jauniešu kustības "Jaunarmija" biedriem būtu kam uzbrukt, paziņojis aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu...."
23.februāris 2017, 17:03 | links
 
Tieši tā,politikai nav sakara ar noteiktu dzives posmu manā dzīvē,noliegt savu pagatni būtu mazākā mērā stulbi un mana paaudze toč to uztver kā veču dienu kad ieraut balto,uzkost ķilavu ar ķieģelīti un sīpolu,pakavēties tani laika par kuru var kā par copi runat ar vissiem kurioziem,stulbumiem un grutībām bezgalīgi,tā ka vissiem kas atceras-priecigu so dienu
23.februāris 2017, 16:51 | links
 
Es arī pievienojos Tiem, kuri spēj ne visus svētkus ,vai atzīmējamās dienas redzēt kā politiskus pasūtījumus, un nelojalitāti Mūsu valstij.Jā es pats neskrēju ar abām rokām uz šo organizāciju.Bet nemērīsim visu ar vienu mērauklu.Ir pagājuši 29 gadi,es satiekos joprojām ar saviem armijas draugiem, jā, un aizmirsu pašu galveno, tikai manu arminas draugu dēl, es ieprecējos , man ir mīli, lieli bērni.Tāpēc padomāsim vispirms par pašiem,un tikai pēc tam nosodīsim citus.
23.februāris 2017, 16:18 | links
 
Ziņas
Ārvalstīs

Baltkrievija raizējas par plānotajām bruņoto spēku mācībām kopā ar Krieviju
LETA
Otrdiena, 2017. gada 21. februāris 19:36 256 komentāri

Baltkrievijas sabiedrība raizējas par šogad kopā ar Krieviju plānotajām bruņoto spēku mācībām «Zapad-2017» un milzīgo bruņojuma apjomu, ko paredzēts ievest no lielās kaimiņvalsts, norādījuši Baltkrievijas opozīcijas aktīvisti, kas otrdien viesojās Lietuvas Seimā.
Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: Sputnik/Scanpix

«Daudzus baida ne tik daudz tas, ka viņi ieradīsies, kā jautājums, vai visi arī dosies projām. Šis jautājums radies ne tikai opozīcijai, ne tikai pilsoņiem, bet, domāju, arī Baltkrievijas prezidentam Aleksandram Lukašenko, kurš izskatās norūpējies,» stāstījis Baltkrievijas opozīcijas pārstāvis Anatolijs Ļebedko.

Ziņots, ka saistībā ar šoruden plānotajām mācībām Krievija Baltkrievijā plāno nogādāt aptuveni 4000 vilciena vagonu militārās tehnikas un bruņojuma.

Ļebedko gan piebildis, ka tas nav lielākais apjoms - pēc viņa datiem, 2009.gadā Baltkrievijā no Krievijas ieradušies aptuveni 6000 vagoni ar militāro tehniku. No otras puses, baltkrievu opozīcijas pārstāvis atzinis, ka tobrīd nebija Krimas aneksijas un pašreizējās situācijas Ukrainā.

«Bailes ir saistītas ar notikumiem Ukrainā, tas ir dzīvs piemērs, tomēr es negribētu šos draudus pārvērtēt. Nedomāju, ka Krievija šobrīd ir gatava lielam bruņotam konfliktam, iekļaujot Baltkrieviju savā sastāvā,» piebildis cits viesis, partijas «Taisnīgā pasaule» pārstāvis Sergejs Kaļakins.

Kā šomēnes izteicās Lietuvas Seima Nacionālās drošības un aizsardzības komitejas vadītājs Vītauts Baks, domājams, ka «Zapad-2017» būs visu laiku lielākās mācības pie Lietuvas robežām. Viņš arī norādīja, ka tās neapšaubāmi būs uzbrukuma ievirzes mācības.

Lietuvas amatpersonas atzinušas, ka agrāko mācību «Zapad» laikā cita starpā slīpētas potenciālas iemaņas okupēt Lietuvas dienviddaļu, tādējādi nogriežot NATO spēkiem vienīgo sauszemes ceļu uz Baltijas valstīm. Krievija arī kritizēta par to, ka nav atklājusi reālo šajās mācībās iesaistīto karavīru un tehnikas vienību skaitu.

Iepriekšējo reizi mācības «Zapad» notika 2013.gadā, un saskaņā ar Maskavas un Minskas sniegtajām ziņām tajās piedalījās aptuveni 10 000 karavīru.
23.februāris 2017, 16:11 | links
 
 
 
Draugus aizmirst nevajag, tas ir kā bankā. Bet visādu tusu izcelsmi reizēm ir noderīgi papētīt, citādi ir tikai "Un kas par to?- mans vecaistēvs dūra, es duru un mani mazbērni durs!!"... Bet copes noteikumi tomēr kaut kāda iemesla dēļ ir mainīti... 8.marta pasākumam, starp citu, arī ir ļoti intriģējoša izcelsme.
23.februāris 2017, 12:43 | links
 
Andri,ja,gan mati,gan sievu un vinas zin ka aiz manis ka mūra...
23.februāris 2017, 11:54 | links
 
Paldies,Andri,svinēsu un ar džekiem apspriedīsim kā savas mīļās Sievietes 8 martā lutinat un iepriecināt,mazliet jauc,es to svētku izcelsmi nepētu,tie ir iegājusies tautā ne kā Tu to uztver,laikam man ne ,īstie, Latviesi visapkārt,kaut likās savādāk,lai Tev laba diena

upiks, 23.februāris 2017, 10:52


Upiks pievienojos ;) Sveiciens visiem kuri dienēja padomju armijā ;) Veselību izturību un možu garu ;)

Atcerēties un neaizmirst draugus ;)
23.februāris 2017, 11:36 | links
 
Sievietes nekad nav par daudz palutināt. Upik, es ceru ka Mātes dienā tu savas sievietes arī lutini.
23.februāris 2017, 11:29 | links
 
Paldies,Andri,svinēsu un ar džekiem apspriedīsim kā savas mīļās Sievietes 8 martā lutinat un iepriecināt,mazliet jauc,es to svētku izcelsmi nepētu,tie ir iegājusies tautā ne kā Tu to uztver,laikam man ne ,īstie, Latviesi visapkārt,kaut likās savādāk,lai Tev laba diena
23.februāris 2017, 10:52 | links
 
Izklaidīgs palicis, bļ...

http://www.kasjauns.lv/&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites" rel="nofollow" target="_blank">Mēs neesam vienīgie, kas bruņojas
23.februāris 2017, 10:08 | links
 
 
Lai kā upik tu gribētu sev un citiem iestāstīt, ka esi dienējis padomju armijā, tāpēc tev tā ir svētku diena. Patiesībā tu atzīmē sarkanās armijas dienu. Tā šī diena ir saukta kopš šis dienas pasludināšanu par tādu 1918. gadā. Tautā iegājies to saukt par "vīriešu dienu". To var saukt kā grib, lietas būtību tas nemaina. Tā ka vesels atzīmēt sarkanās armijas dienu, izskatās ka tev tā tuvāka...
23.februāris 2017, 10:07 | links
 
Jā, nevar noliegt, zināma taisnība tur ir par makšķeri un zivīm:)


Atkal TRUMPa vērtēšana notiek

Katram savs viedoklis
23.februāris 2017, 09:45 | links
 
Dadd,šitas labs,nu toč,toč...Visiem kas svin priecigus svetkus,lietojiet ar mēru,veči
23.februāris 2017, 09:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager