Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu personiski es Latvijā vēl kādu laiciņu neinvestētu...
31.janvāris 2017, 17:29 | links
 
Par citu tēmu.Lūk,šis mani tiešām iepriecināja! Jāatzīst,pašmāju kantorīši ir pagalam nožēlojami un nesamērīgi dārgi. Tagad šie dabūs reāli sasparoties vai pazemīgi bankrotēt

raihs, 31.janvāris 2017, 15:31


Ir 2 varianti .
1) Ja jau IKEA būvēs tad jau laikam krievi nenāks.
2) Būvēs lai krieviem pēc tam ir labs,liels disko klubs , ieroču noliktava vai koncentrācijas nometne Raihistiem.

Kurš Raih ir pareizais variants?
31.janvāris 2017, 16:38 | links
 
Juri. Pat nemēģināšu. :)
31.janvāris 2017, 15:36 | links
 
 
Jums ko, mājās nav ar ko aprunāties, ja šeit caurām dienām sēžat? Daži pat ar sevi sarunājās-tā jau ir diagnoze. :)

urmaas, 31.janvāris 2017, 14:37


...pamēģini, nosauc sievu tā kā te viens otrs apsaukājās...daudz jauna uzzināsi... :D :D
31.janvāris 2017, 15:28 | links
 
Un cik var bāzt tos aizbraukušo tūkstošus acīs? Nu aizbrauca, ko nu? Brauca prom arī treknajos gados,un kā vēl brauca! Kaut gan tepat varēja pelnīt vismaz 1000-1500Ls bez problēmām! Cilvēkiem iedeva brīvību,un viņi to izmantoja! Pārmest mūsu valdībai pasaules mēroga krīzi ar visām no tā izrietošajām sekām? Nu var,protams,ja dikti gribās...
31.janvāris 2017, 15:24 | links
 
Par okupācijām mazliet vairāk : Laikam piemirsi kāpēc lv nonāca Padomju Savienības ,, īpašumā ,, !? Tas tev arguments un fakts vienā .
Vai tad Gruzija tagad ir Krievija ? Kur ir kara pieteikums Ukrainai ? :DDD Tas ka šī valsts bīra arī savas intereses , lai nepiepildītos raiha sapnis un uldēna2 murgi par Krievijas sabrukšanu ir viņu darīšana. Es neredzu nevienu iemeslu lai Krievijai būtu šodien nepieciešams okupēt lv teritoriju , zinot ka esam ES province ne valsts , par ko uztraukties ? To ko PSRS neizdarīja / pārkrievošana/, šobrīd ar uzviju izdarīs ES un angliskos mūsu kultūru un Latvietis kā tāds izudīs jo valoda kurā runājam nebūs ,, aktuāla,, ! Un ar ko šāda ,, pārkrievošana/angliskošana ,, ir savādāka ?
Pēc ANO rezalūcijas šobrīd vienīgā tiesiski atdzītā okupācija ir Palestīnas valsts . / Tie ir fakti /

Docents, 31.janvāris 2017, 13:35

"Argumenti" birst kā no pārpilnības raga- viens par otru "cietāks":)))
1.Par Latvijas okupāciju jau tika pateikts-molotova-ribentropa pakts!
2.Gruzijas okupētās teritorijas praktiski tagad ir krievija vai tiešā krievu ietekmē! Ja nemaldos, Abhāzija jau izteikusi savu "pārliecinošo vēlmi"
pievienoties krievijai.
3. Kara pieteikums-tu to nopietni,docent? Ja nav bijis kara pieteikuma,tad nav bijis arī kara? Tātad nav bijis arī ww2 , jo Vācija nepieteica karu cccp
4.Krievijai bija jāiebrūk ukrainā,lai krievija nesabruktu pati??? Ko tu tur pīpē? Vai precīzāk-kādus tv kanālus skaties?
5. Tieši tādēļ ka esam vāja valsts,tieši tādēļ arī esam mērķis! krievs spēcīgus neaiztiks,viņš māk uzvarēt tikai mazos un vājos!
6. Un pēdējais "superarguments"- kurš tevi pāranglisko? Kur? Kad? Kādā veidā? Tev liek runāt angliski? 2/3 Latvijas iedzīvotāju pat nemāk runāt English! Tas,ka pēc cccp gadiem cilvēkiem patīk izmantot angļu valodu nosaukumos,utt, tas ir tikai laika jautājums, un pamazām sāk pāriet. Un tieši krievi visvairāk grēko ar anglicismiem- visos krievu kantoru nosaukumos tikai visādi invest, solutions,trust,Ltd, utt,higņa rēgojas
31.janvāris 2017, 15:14 | links
 
tomēr nezaudē cerības
:DDDDDD
31.janvāris 2017, 15:08 | links
 
Es šobrīd izrakstos , ja kādam kāds nopiens fakts par tēmu, pievieno PM jo nav laika te visu laiku būt.
p.s Raih es tā bieži daru, un savus argumentus pm sūtijis oponentiem, lai nezaudētu diskusiju, bet tāpat kā no tevis ne reizes nav bijis atbildes.
:DDD

Docents, 31.janvāris 2017, 13:53

Atzīstās,veči,vai kāds ir saņēmis docenta PM? Personiski es nē...:)
31.janvāris 2017, 14:47 | links
 
Jums ko, mājās nav ar ko aprunāties, ja šeit caurām dienām sēžat? Daži pat ar sevi sarunājās-tā jau ir diagnoze. :)
31.janvāris 2017, 14:37 | links
 
Par to ka krievi vainīgi ka ekonomika tāda lv !? Pārlasi uzmanīgi , kas ir pie valdības visus šos gadus. Krievija ,, aizejot ,, 91jā , neatstāja te ,, izdedzinātu zemi ,, ......
Un tu nerakstīji arī pirms tam ka ,, atsevišķi indivīdi,, bet konkrēti krievi ir tie cūkas . Pārlasi dažas dienas seno saraksti , ja aceries es tev pat copy/ paste sūtiju - tevis teikto , bet tu tā pazudi ka nu pats pameklē. Fakts
:DDD

Docents, 31.janvāris 2017, 13:50


Būtībā jau krievi arī atstāja "izdedzinātu zemi" – morāli un fiziski gadu desmitiem atpalikušus uzņēmumus un sačakarētu sabiedrību.
31.janvāris 2017, 14:23 | links
 
Jādzīvo cerībā,ka EU sāks tīrīt Savas valstis no nelojāliem lopiem.Uz kopējā fona kādus 100 t. ar derētu izsviest.Vēl protams krieveļiem varētu parādīties kāds adekvātāks carelis-tad derētu uzsaukums,kas neapmierināts ar dzīvi ,fiksi,fiksi brauc uz laimīgo dzimteni vai aizver mutes.
31.janvāris 2017, 14:16 | links
 
vēsturē ir pierādijies ka tās bāzes pie robežas pēkšņi pārveršas par vietu no kurienes sākas okupacija:D

uldens2, 31.janvāris 2017, 13:36
Tas ir tu gribēji par Amerikas bāzes kuģiem to teikt !?
:DDD

Docents, 31.janvāris 2017, 13:38nē par krievu bāzēm,Latviju amerikaņi nev nekad okupejuši,tapec man neuztrauc viņu militarie manevri

uldens2, 31.janvāris 2017, 13:47
Pēc viņu ,, manevriem,, daudzas valstis pārvēršas gruvešos......
:DDD

Docents, 31.janvāris 2017, 13:51
pilnigi vienalga,man rūp savas valsts drošiba.
31.janvāris 2017, 13:54 | links
 
Es šobrīd izrakstos , ja kādam kāds nopiens fakts par tēmu, pievieno PM jo nav laika te visu laiku būt.
p.s Raih es tā bieži daru, un savus argumentus pm sūtijis oponentiem, lai nezaudētu diskusiju, bet tāpat kā no tevis ne reizes nav bijis atbildes.
:DDD
31.janvāris 2017, 13:53 | links
 
Par okupācijām mazliet vairāk : Laikam piemirsi kāpēc lv nonāca Padomju Savienības ,, īpašumā ,, !? Tas tev arguments un fakts vienā .
Vai tad Gruzija tagad ir Krievija ? Kur ir kara pieteikums Ukrainai ? :DDD Tas ka šī valsts bīra arī savas intereses , lai nepiepildītos raiha sapnis un uldēna2 murgi par Krievijas sabrukšanu ir viņu darīšana. Es neredzu nevienu iemeslu lai Krievijai būtu šodien nepieciešams okupēt lv teritoriju , zinot ka esam ES province ne valsts , par ko uztraukties ? To ko PSRS neizdarīja / pārkrievošana/, šobrīd ar uzviju izdarīs ES un angliskos mūsu kultūru un Latvietis kā tāds izudīs jo valoda kurā runājam nebūs ,, aktuāla,, ! Un ar ko šāda ,, pārkrievošana/angliskošana ,, ir savādāka ?
Pēc ANO rezalūcijas šobrīd vienīgā tiesiski atdzītā okupācija ir Palestīnas valsts . / Tie ir fakti /

Docents, 31.janvāris 2017, 13:35

Latvija tika okupēta pēc 1939. gada Molotova-Rībentropa pakta, kurā Staļins ar Hitleru draudzīgi sadalīja AustrumEiropu.

Pārējais ir tukša demagoģija pajoļa Docenta stilā.

shmidzis, 31.janvāris 2017, 13:47
un krievi ar lepnumu stasta kā uzvarejuši ļaunumu nacismu-fašismu,patiesibā uzvarēts tika pusļaunums,otra puse PSRS palika.
31.janvāris 2017, 13:53 | links
 
vēsturē ir pierādijies ka tās bāzes pie robežas pēkšņi pārveršas par vietu no kurienes sākas okupacija:D

uldens2, 31.janvāris 2017, 13:36
Tas ir tu gribēji par Amerikas bāzes kuģiem to teikt !?
:DDD

Docents, 31.janvāris 2017, 13:38nē par krievu bāzēm,Latviju amerikaņi nev nekad okupejuši,tapec man neuztrauc viņu militarie manevri

uldens2, 31.janvāris 2017, 13:47

Pēc viņu ,, manevriem,, daudzas valstis pārvēršas gruvešos......
:DDD
31.janvāris 2017, 13:51 | links
 
Un tā argumentācija ir bezjēdzīga jonja izvērs pamatotu diskusiju ar faktiem
Docents, 31.janvāris 2017, 08:11
Tas nu gan ir jaunums visiem tēmas dalībniekiem, izņemot laikam opašu DDDocentu!:) Viņš kaut kur kaut kad esot izvērsis argumentētu diskusiju!!!??? Un visi esot pazuduši,astes kājstarpī ievilkuši, jo nav spējuši apgāzt viņa dzelžainos argumentus!!!:) DDDocent,iekopēsi kādu savu dzelžaino argumentu? Es, un domāju,neviens cits bez tevis tos te nav redzējis! Varbūt tu jauc forumus? Jo neba nu tikai te tu bliez savu propogandu. Šeit neko citu bez tava tupā :DDD es neesmu nevienu argumentu lasījis! NEVIENU! Un ja kāds pazūd pēc jautājumiem, tad tas esi tieši tu!!!

raihs, 31.janvāris 2017, 09:10
Faktus studijā , vai tik tā nav atkal tava plikā d.....
Un kā tad ar taviem ,, dzelžainajiem faktiem,, : krievi nāk, krievi jau pie robežām, krievi Rīgā valda, krievi visas upes krastus lv piedirsuši, krievi tev bērnībā pāri nodarījuši - nu šis pēdējais laikam ir FAKTS.

Docents, 31.janvāris 2017, 12:44

Docent, kapēc tu esi tik dumjš?
1. Krievis starp citu ir pie robežām – krievijas karabāzes ir lielā daudzumā ap Baltijas valstu robežām, arī piemēram Baltkrievijā 50 km no Latvijas robežas.
2. Krievs iebruka 2008. gadā Gruzijā, 2014. gadā Ukrainā, patreiz krievs veic informatīvo karu pret Baltijas valstīm, visādos viedos, ar prokremlisko spēku palīdzību cenšas ielīst Baltijas un citu Eiropas valstu valdībās un pašpārvaldēs.
3. Rīgā pie varas ir proklemlisks mērs un partija, kurai vēljoprojām ir spēkā līgums ar kremlā partiju Vienotā krievija.
4. Krievi okupēja Latviju 1940. gadā, atņēma cilvēkiem īpašumus, daudzus tūsktošus izsūtīja, daļu nosplepkavoja, mērķtiecīgi centās pārkrievot Baltija valstis, 1935. gadā latvieši Latvijā bija pa 80%, krievvalodīgie 12%, 1989. gadā latvieši Latvijā bija 52%, krievvalodīgie 42%.
5. Nesaku ka visi, bet daudziem krieviem, kas ienāca okupācija laikā piemita un piemīt vēljoprojām sliktas īpašības, kā dzeršana, zagšana, skaļa lamāšanās mātes vārdiem, apkārtnes piemēslošana, utt.

Docent - šie visi ir fakti
P.S. :DDDDD

shmidzis, 31.janvāris 2017, 13:00
Krievijai bāzes ir bijušas un būs vienmēr, pie visām robežām.
Krievija cenšas ,,ielīst ,, valdībās !? Pie viena uzreiz par Rīgas ,, valdību ,, cik zinu tur visi ir lv pilsoņi ? No kura laika ir dalījums pa tautībām un arī ja nezini to ievēlēja lv pilsoņi nevis ,, ielīda ,, .
Kopš Neatkarības atgūšanas Latviju pametuši vairāk kā 100000 valsts iedzīvotāju/ darbaspējīgie/ arī Krievijas ,, pirksts ,, !?
To ka esi ,,īstos latviešus,, svēto kārtā iecēlis vēl brīdi atpakaļ rakstīju. Un apgalvojumi ka krievi ir tie cūkas zagļi u.t.t nav fakts, bet tavs pieņēmums bez faktiem .
Ja par partijām tad atkārtošos :
Valdošās partijas JOPROJĀM, neatklāj ,, čekas maisu saturu,, arī tur vainīga Vienotā Krievija ?
:DDD

Docents, 31.janvāris 2017, 13:14

1. Tur jau tā lieta, ka krievvu robežas ir nobruņotas līdz zobiem, bet Baltijas valstīs ir salīdzinoši militārais vakums – un nesnie pagātnes notikumi pierāda, ka Krievijai uzticēties nevar, pat ja ir ir starpatutiski līgumi.
2. Par Rīgu es – es starp citu neminēju tautības, es rakstiju "prokremliski spēki", bet tu jau esi tik tups, ka nespēj to uztvert. Un ja tu ierunājies par tautībām, tad runājot par krievvalodīgajiem vēlētājiem un deputātiem, tad kā reizi šeit ir problēma un okupācijas sekas ar to, ka liels daudzums krievvalodigie, lai gan viņi ir LV pilsoņi, viņi īsti sevi neuztver kā LV pilsoņus un piederīgus un lojālus šai valstij, jo viņu dzimtene ir PSRS (krievij, Baltkrievija, Ukraina) un līdz ar okupantu PSRS sabrukumu vini praktiski piespiedu kārtā kļuva par LV pilsoņiem, un līdz ar to viņiem ir nostaļģija par savu dzimteni un viņi vēljoprojām sevi vairāk asociē ar krieviju, nevis sevi, kā Latvijas pilsoni un patiesībā nebūtu pretī, ja Latvija tiku anektēta/okupēta un dzīvo krievijas informatīvajā telpā.
3. Cilvēku izbraukšanai no Latvijas ir ekonomisks pamatojums, kas ir tiešas sekas okupācija laikā sadirstajai un nemākulīgajai plānveida ekonomikai un PSRS ekonomiskajai atpalicībai, jo ļoti maz uzņēmumi bija gatavi darbam brīvajā tirgū – lielākā daļa bija gan tehnoloģiski atpalikuši desmitgadēm, gan arī ražoja novecojušus produktus, ko pārdot brīvajā tirgū ir neiespējami pārdot ar peļņu. Latvijai nebija ne zināšanu darbam brīvajā tirgū, ne arī tehnoloģiju, ne finansu resursu,. lai urzreiz kļūtu par ekonomiski attīstītu EIropas valsti, to kas sadirst pa 50 gadiem mūsdienu straujajā tehnoliģiju attīstības un konkurences laikā nevar uzreiz sakārtot. Tas viss notiek pamazām.
4. Atkal tupais Docents nespēj uztvert izlasīto, es rakstīju: "Nesaku ka visi, bet daudziem krieviem, kas ienāca okupācija laikā piemita un piemīt vēljoprojām sliktas īpašības, kā dzeršana, zagšana, skaļa lamāšanās mātes vārdiem, apkārtnes piemēslošana"
Uz ko docents atbildēja: "Un apgalvojumi ka krievi ir tie cūkas zagļi u.t.t nav fakts, bet tavs pieņēmums bez faktiem ."
Tie nav pieņēmumi, tie IR FAKTI, kurus Latvijas iedzivotājiem bija iespēja novērot kopš krievija okupēja Latviju 1940. gadā. Es ari esmu to atskatījies gan PSRS okupācija laikā, gan tagad lielos daudzumos.

shmidzis, 31.janvāris 2017, 13:42

Un vēl reiz atkārtošu tam kurš uzskata otru par tupu un sevi par ,, svēto,, .
Nosauc konkrēti prokrieviskos spēkus - kas un kuri tie ir ?
Par to ka krievi vainīgi ka ekonomika tāda lv !? Pārlasi uzmanīgi , kas ir pie valdības visus šos gadus. Krievija ,, aizejot ,, 91jā , neatstāja te ,, izdedzinātu zemi ,, ......
Un tu nerakstīji arī pirms tam ka ,, atsevišķi indivīdi,, bet konkrēti krievi ir tie cūkas . Pārlasi dažas dienas seno saraksti , ja aceries es tev pat copy/ paste sūtiju - tevis teikto , bet tu tā pazudi ka nu pats pameklē. Fakts
:DDD
31.janvāris 2017, 13:50 | links
 
vēsturē ir pierādijies ka tās bāzes pie robežas pēkšņi pārveršas par vietu no kurienes sākas okupacija:D

uldens2, 31.janvāris 2017, 13:36
Tas ir tu gribēji par Amerikas bāzes kuģiem to teikt !?
:DDD

Docents, 31.janvāris 2017, 13:38
nē par krievu bāzēm,Latviju amerikaņi nev nekad okupejuši,tapec man neuztrauc viņu militarie manevri
31.janvāris 2017, 13:47 | links
 
Par okupācijām mazliet vairāk : Laikam piemirsi kāpēc lv nonāca Padomju Savienības ,, īpašumā ,, !? Tas tev arguments un fakts vienā .
Vai tad Gruzija tagad ir Krievija ? Kur ir kara pieteikums Ukrainai ? :DDD Tas ka šī valsts bīra arī savas intereses , lai nepiepildītos raiha sapnis un uldēna2 murgi par Krievijas sabrukšanu ir viņu darīšana. Es neredzu nevienu iemeslu lai Krievijai būtu šodien nepieciešams okupēt lv teritoriju , zinot ka esam ES province ne valsts , par ko uztraukties ? To ko PSRS neizdarīja / pārkrievošana/, šobrīd ar uzviju izdarīs ES un angliskos mūsu kultūru un Latvietis kā tāds izudīs jo valoda kurā runājam nebūs ,, aktuāla,, ! Un ar ko šāda ,, pārkrievošana/angliskošana ,, ir savādāka ?
Pēc ANO rezalūcijas šobrīd vienīgā tiesiski atdzītā okupācija ir Palestīnas valsts . / Tie ir fakti /

Docents, 31.janvāris 2017, 13:35


Latvija tika okupēta pēc 1939. gada Molotova-Rībentropa pakta, kurā Staļins ar Hitleru draudzīgi sadalīja AustrumEiropu.

Pārējais ir tukša demagoģija pajoļa Docenta stilā.
31.janvāris 2017, 13:47 | links
 
Man personig trukst argumentu sarunai.. Lasu, un domaju so personu atskaldit laikam butu veseligaka saruna. Kaa ieuadzinat cienu pret savu valsti, tautiesiem. Uz doto bridi skiet sim orbita ir nosliebusies jau genos un saruna te ir lieka.
31.janvāris 2017, 13:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager