Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Un tā argumentācija ir bezjēdzīga jonja izvērs pamatotu diskusiju ar faktiem
Docents, 31.janvāris 2017, 08:11
Tas nu gan ir jaunums visiem tēmas dalībniekiem, izņemot laikam opašu DDDocentu!:) Viņš kaut kur kaut kad esot izvērsis argumentētu diskusiju!!!??? Un visi esot pazuduši,astes kājstarpī ievilkuši, jo nav spējuši apgāzt viņa dzelžainos argumentus!!!:) DDDocent,iekopēsi kādu savu dzelžaino argumentu? Es, un domāju,neviens cits bez tevis tos te nav redzējis! Varbūt tu jauc forumus? Jo neba nu tikai te tu bliez savu propogandu. Šeit neko citu bez tava tupā :DDD es neesmu nevienu argumentu lasījis! NEVIENU! Un ja kāds pazūd pēc jautājumiem, tad tas esi tieši tu!!!

raihs, 31.janvāris 2017, 09:10
Faktus studijā , vai tik tā nav atkal tava plikā d.....
Un kā tad ar taviem ,, dzelžainajiem faktiem,, : krievi nāk, krievi jau pie robežām, krievi Rīgā valda, krievi visas upes krastus lv piedirsuši, krievi tev bērnībā pāri nodarījuši - nu šis pēdējais laikam ir FAKTS.

Docents, 31.janvāris 2017, 12:44

Docent, kapēc tu esi tik dumjš?
1. Krievis starp citu ir pie robežām – krievijas karabāzes ir lielā daudzumā ap Baltijas valstu robežām, arī piemēram Baltkrievijā 50 km no Latvijas robežas.
2. Krievs iebruka 2008. gadā Gruzijā, 2014. gadā Ukrainā, patreiz krievs veic informatīvo karu pret Baltijas valstīm, visādos viedos, ar prokremlisko spēku palīdzību cenšas ielīst Baltijas un citu Eiropas valstu valdībās un pašpārvaldēs.
3. Rīgā pie varas ir proklemlisks mērs un partija, kurai vēljoprojām ir spēkā līgums ar kremlā partiju Vienotā krievija.
4. Krievi okupēja Latviju 1940. gadā, atņēma cilvēkiem īpašumus, daudzus tūsktošus izsūtīja, daļu nosplepkavoja, mērķtiecīgi centās pārkrievot Baltija valstis, 1935. gadā latvieši Latvijā bija pa 80%, krievvalodīgie 12%, 1989. gadā latvieši Latvijā bija 52%, krievvalodīgie 42%.
5. Nesaku ka visi, bet daudziem krieviem, kas ienāca okupācija laikā piemita un piemīt vēljoprojām sliktas īpašības, kā dzeršana, zagšana, skaļa lamāšanās mātes vārdiem, apkārtnes piemēslošana, utt.

Docent - šie visi ir fakti
P.S. :DDDDD

shmidzis, 31.janvāris 2017, 13:00
Krievijai bāzes ir bijušas un būs vienmēr, pie visām robežām.
Krievija cenšas ,,ielīst ,, valdībās !? Pie viena uzreiz par Rīgas ,, valdību ,, cik zinu tur visi ir lv pilsoņi ? No kura laika ir dalījums pa tautībām un arī ja nezini to ievēlēja lv pilsoņi nevis ,, ielīda ,, .
Kopš Neatkarības atgūšanas Latviju pametuši vairāk kā 100000 valsts iedzīvotāju/ darbaspējīgie/ arī Krievijas ,, pirksts ,, !?
To ka esi ,,īstos latviešus,, svēto kārtā iecēlis vēl brīdi atpakaļ rakstīju. Un apgalvojumi ka krievi ir tie cūkas zagļi u.t.t nav fakts, bet tavs pieņēmums bez faktiem .
Ja par partijām tad atkārtošos :
Valdošās partijas JOPROJĀM, neatklāj ,, čekas maisu saturu,, arī tur vainīga Vienotā Krievija ?
:DDD

Docents, 31.janvāris 2017, 13:14


1. Tur jau tā lieta, ka krievvu robežas ir nobruņotas līdz zobiem, bet Baltijas valstīs ir salīdzinoši militārais vakums – un nesnie pagātnes notikumi pierāda, ka Krievijai uzticēties nevar, pat ja ir ir starpatutiski līgumi.
2. Par Rīgu es – es starp citu neminēju tautības, es rakstiju "prokremliski spēki", bet tu jau esi tik tups, ka nespēj to uztvert. Un ja tu ierunājies par tautībām, tad runājot par krievvalodīgajiem vēlētājiem un deputātiem, tad kā reizi šeit ir problēma un okupācijas sekas ar to, ka liels daudzums krievvalodigie, lai gan viņi ir LV pilsoņi, viņi īsti sevi neuztver kā LV pilsoņus un piederīgus un lojālus šai valstij, jo viņu dzimtene ir PSRS (krievij, Baltkrievija, Ukraina) un līdz ar okupantu PSRS sabrukumu vini praktiski piespiedu kārtā kļuva par LV pilsoņiem, un līdz ar to viņiem ir nostaļģija par savu dzimteni un viņi vēljoprojām sevi vairāk asociē ar krieviju, nevis sevi, kā Latvijas pilsoni un patiesībā nebūtu pretī, ja Latvija tiku anektēta/okupēta un dzīvo krievijas informatīvajā telpā.
3. Cilvēku izbraukšanai no Latvijas ir ekonomisks pamatojums, kas ir tiešas sekas okupācija laikā sadirstajai un nemākulīgajai plānveida ekonomikai un PSRS ekonomiskajai atpalicībai, jo ļoti maz uzņēmumi bija gatavi darbam brīvajā tirgū – lielākā daļa bija gan tehnoloģiski atpalikuši desmitgadēm, gan arī ražoja novecojušus produktus, ko pārdot brīvajā tirgū ir neiespējami pārdot ar peļņu. Latvijai nebija ne zināšanu darbam brīvajā tirgū, ne arī tehnoloģiju, ne finansu resursu,. lai urzreiz kļūtu par ekonomiski attīstītu EIropas valsti, to kas sadirst pa 50 gadiem mūsdienu straujajā tehnoliģiju attīstības un konkurences laikā nevar uzreiz sakārtot. Tas viss notiek pamazām.
4. Atkal tupais Docents nespēj uztvert izlasīto, es rakstīju: "Nesaku ka visi, bet daudziem krieviem, kas ienāca okupācija laikā piemita un piemīt vēljoprojām sliktas īpašības, kā dzeršana, zagšana, skaļa lamāšanās mātes vārdiem, apkārtnes piemēslošana"
Uz ko docents atbildēja: "Un apgalvojumi ka krievi ir tie cūkas zagļi u.t.t nav fakts, bet tavs pieņēmums bez faktiem ."
Tie nav pieņēmumi, tie IR FAKTI, kurus Latvijas iedzivotājiem bija iespēja novērot kopš krievija okupēja Latviju 1940. gadā. Es ari esmu to atskatījies gan PSRS okupācija laikā, gan tagad lielos daudzumos.
31.janvāris 2017, 13:42 | links
 
 
nu labi , patīk Trampa aktivitātes, lai jau, bet tad izskaidrojiet man ASV nemitīgi krītošo bezdarba %, pašlaik 5, pa nemākuļa Obamas 8 valdīšanas gadiem nogāzies no 10, visas štelles Ķīnā un kur tur vēl, kā šis fakts iet kopā ar Jūsu teorētisko ASV pagrimumu?

usis, 31.janvāris 2017, 12:58


ASV bezdarbs tā ap 5-6-7% grozās, ja var ticēt ASV darba biroja statistikai.

Obama tikko 10 dienas nav pie šprices, tāpēc tie 5% ir viņa nopelns. 10% bezdarbu 2009. gada beigās izsauca ekonomiskā krīze.
31.janvāris 2017, 13:40 | links
 
vēsturē ir pierādijies ka tās bāzes pie robežas pēkšņi pārveršas par vietu no kurienes sākas okupacija:D

uldens2, 31.janvāris 2017, 13:36

Tas ir tu gribēji par Amerikas bāzes kuģiem to teikt !?
:DDD
31.janvāris 2017, 13:38 | links
 
vēsturē ir pierādijies ka tās bāzes pie robežas pēkšņi pārveršas par vietu no kurienes sākas okupacija:D
31.janvāris 2017, 13:36 | links
 
Par okupācijām mazliet vairāk : Laikam piemirsi kāpēc lv nonāca Padomju Savienības ,, īpašumā ,, !? Tas tev arguments un fakts vienā .
Vai tad Gruzija tagad ir Krievija ? Kur ir kara pieteikums Ukrainai ? :DDD Tas ka šī valsts bīra arī savas intereses , lai nepiepildītos raiha sapnis un uldēna2 murgi par Krievijas sabrukšanu ir viņu darīšana. Es neredzu nevienu iemeslu lai Krievijai būtu šodien nepieciešams okupēt lv teritoriju , zinot ka esam ES province ne valsts , par ko uztraukties ? To ko PSRS neizdarīja / pārkrievošana/, šobrīd ar uzviju izdarīs ES un angliskos mūsu kultūru un Latvietis kā tāds izudīs jo valoda kurā runājam nebūs ,, aktuāla,, ! Un ar ko šāda ,, pārkrievošana/angliskošana ,, ir savādāka ?
Pēc ANO rezalūcijas šobrīd vienīgā tiesiski atdzītā okupācija ir Palestīnas valsts . / Tie ir fakti /
31.janvāris 2017, 13:35 | links
 
Un tā argumentācija ir bezjēdzīga jonja izvērs pamatotu diskusiju ar faktiem
Docents, 31.janvāris 2017, 08:11
Tas nu gan ir jaunums visiem tēmas dalībniekiem, izņemot laikam opašu DDDocentu!:) Viņš kaut kur kaut kad esot izvērsis argumentētu diskusiju!!!??? Un visi esot pazuduši,astes kājstarpī ievilkuši, jo nav spējuši apgāzt viņa dzelžainos argumentus!!!:) DDDocent,iekopēsi kādu savu dzelžaino argumentu? Es, un domāju,neviens cits bez tevis tos te nav redzējis! Varbūt tu jauc forumus? Jo neba nu tikai te tu bliez savu propogandu. Šeit neko citu bez tava tupā :DDD es neesmu nevienu argumentu lasījis! NEVIENU! Un ja kāds pazūd pēc jautājumiem, tad tas esi tieši tu!!!

raihs, 31.janvāris 2017, 09:10
Faktus studijā , vai tik tā nav atkal tava plikā d.....
Un kā tad ar taviem ,, dzelžainajiem faktiem,, : krievi nāk, krievi jau pie robežām, krievi Rīgā valda, krievi visas upes krastus lv piedirsuši, krievi tev bērnībā pāri nodarījuši - nu šis pēdējais laikam ir FAKTS.

Docents, 31.janvāris 2017, 12:44

Docent, kapēc tu esi tik dumjš?
1. Krievis starp citu ir pie robežām – krievijas karabāzes ir lielā daudzumā ap Baltijas valstu robežām, arī piemēram Baltkrievijā 50 km no Latvijas robežas.
2. Krievs iebruka 2008. gadā Gruzijā, 2014. gadā Ukrainā, patreiz krievs veic informatīvo karu pret Baltijas valstīm, visādos viedos, ar prokremlisko spēku palīdzību cenšas ielīst Baltijas un citu Eiropas valstu valdībās un pašpārvaldēs.
3. Rīgā pie varas ir proklemlisks mērs un partija, kurai vēljoprojām ir spēkā līgums ar kremlā partiju Vienotā krievija.
4. Krievi okupēja Latviju 1940. gadā, atņēma cilvēkiem īpašumus, daudzus tūsktošus izsūtīja, daļu nosplepkavoja, mērķtiecīgi centās pārkrievot Baltija valstis, 1935. gadā latvieši Latvijā bija pa 80%, krievvalodīgie 12%, 1989. gadā latvieši Latvijā bija 52%, krievvalodīgie 42%.
5. Nesaku ka visi, bet daudziem krieviem, kas ienāca okupācija laikā piemita un piemīt vēljoprojām sliktas īpašības, kā dzeršana, zagšana, skaļa lamāšanās mātes vārdiem, apkārtnes piemēslošana, utt.

Docent - šie visi ir fakti
P.S. :DDDDD

shmidzis, 31.janvāris 2017, 13:00

Krievijai bāzes ir bijušas un būs vienmēr, pie visām robežām.
Krievija cenšas ,,ielīst ,, valdībās !? Pie viena uzreiz par Rīgas ,, valdību ,, cik zinu tur visi ir lv pilsoņi ? No kura laika ir dalījums pa tautībām un arī ja nezini to ievēlēja lv pilsoņi nevis ,, ielīda ,, .
Kopš Neatkarības atgūšanas Latviju pametuši vairāk kā 100000 valsts iedzīvotāju/ darbaspējīgie/ arī Krievijas ,, pirksts ,, !?
To ka esi ,,īstos latviešus,, svēto kārtā iecēlis vēl brīdi atpakaļ rakstīju. Un apgalvojumi ka krievi ir tie cūkas zagļi u.t.t nav fakts, bet tavs pieņēmums bez faktiem .
Ja par partijām tad atkārtošos :
Valdošās partijas JOPROJĀM, neatklāj ,, čekas maisu saturu,, arī tur vainīga Vienotā Krievija ?
:DDD
31.janvāris 2017, 13:14 | links
 
nu labi , patīk Trampa aktivitātes, lai jau, bet tad izskaidrojiet man ASV nemitīgi krītošo bezdarba %, pašlaik 5, pa nemākuļa Obamas 8 valdīšanas gadiem nogāzies no 10, visas štelles Ķīnā un kur tur vēl, kā šis fakts iet kopā ar Jūsu teorētisko ASV pagrimumu?

usis, 31.janvāris 2017, 12:58


Tramps knapi nedēļu ir pie šprices .Skatīsimies ,vērtēsim.
31.janvāris 2017, 13:08 | links
 
Un tā argumentācija ir bezjēdzīga jonja izvērs pamatotu diskusiju ar faktiem
Docents, 31.janvāris 2017, 08:11
Tas nu gan ir jaunums visiem tēmas dalībniekiem, izņemot laikam opašu DDDocentu!:) Viņš kaut kur kaut kad esot izvērsis argumentētu diskusiju!!!??? Un visi esot pazuduši,astes kājstarpī ievilkuši, jo nav spējuši apgāzt viņa dzelžainos argumentus!!!:) DDDocent,iekopēsi kādu savu dzelžaino argumentu? Es, un domāju,neviens cits bez tevis tos te nav redzējis! Varbūt tu jauc forumus? Jo neba nu tikai te tu bliez savu propogandu. Šeit neko citu bez tava tupā :DDD es neesmu nevienu argumentu lasījis! NEVIENU! Un ja kāds pazūd pēc jautājumiem, tad tas esi tieši tu!!!

raihs, 31.janvāris 2017, 09:10
Faktus studijā , vai tik tā nav atkal tava plikā d.....
Un kā tad ar taviem ,, dzelžainajiem faktiem,, : krievi nāk, krievi jau pie robežām, krievi Rīgā valda, krievi visas upes krastus lv piedirsuši, krievi tev bērnībā pāri nodarījuši - nu šis pēdējais laikam ir FAKTS.

Docents, 31.janvāris 2017, 12:44

Docent, kapēc tu esi tik dumjš?
1. Krievis starp citu ir pie robežām – krievijas karabāzes ir lielā daudzumā ap Baltijas valstu robežām, arī piemēram Baltkrievijā 50 km no Latvijas robežas.
2. Krievs iebruka 2008. gadā Gruzijā, 2014. gadā Ukrainā, patreiz krievs veic informatīvo karu pret Baltijas valstīm, visādos viedos, ar prokremlisko spēku palīdzību cenšas ielīst Baltijas un citu Eiropas valstu valdībās un pašpārvaldēs.
3. Rīgā pie varas ir proklemlisks mērs un partija, kurai vēljoprojām ir spēkā līgums ar kremlā partiju Vienotā krievija.
4. Krievi okupēja Latviju 1940. gadā, atņēma cilvēkiem īpašumus, daudzus tūsktošus izsūtīja, daļu nosplepkavoja, mērķtiecīgi centās pārkrievot Baltija valstis, 1935. gadā latvieši Latvijā bija pa 80%, krievvalodīgie 12%, 1989. gadā latvieši Latvijā bija 52%, krievvalodīgie 42%.
5. Nesaku ka visi, bet daudziem krieviem, kas ienāca okupācija laikā piemita un piemīt vēljoprojām sliktas īpašības, kā dzeršana, zagšana, skaļa lamāšanās mātes vārdiem, apkārtnes piemēslošana, utt.

Docent - šie visi ir fakti
P.S. :DDDDD

shmidzis, 31.janvāris 2017, 13:00

Interesanti ko docents atbildēs!!!!!
31.janvāris 2017, 13:05 | links
 
Un tā argumentācija ir bezjēdzīga jonja izvērs pamatotu diskusiju ar faktiem
Docents, 31.janvāris 2017, 08:11
Tas nu gan ir jaunums visiem tēmas dalībniekiem, izņemot laikam opašu DDDocentu!:) Viņš kaut kur kaut kad esot izvērsis argumentētu diskusiju!!!??? Un visi esot pazuduši,astes kājstarpī ievilkuši, jo nav spējuši apgāzt viņa dzelžainos argumentus!!!:) DDDocent,iekopēsi kādu savu dzelžaino argumentu? Es, un domāju,neviens cits bez tevis tos te nav redzējis! Varbūt tu jauc forumus? Jo neba nu tikai te tu bliez savu propogandu. Šeit neko citu bez tava tupā :DDD es neesmu nevienu argumentu lasījis! NEVIENU! Un ja kāds pazūd pēc jautājumiem, tad tas esi tieši tu!!!

raihs, 31.janvāris 2017, 09:10
Faktus studijā , vai tik tā nav atkal tava plikā d.....
Un kā tad ar taviem ,, dzelžainajiem faktiem,, : krievi nāk, krievi jau pie robežām, krievi Rīgā valda, krievi visas upes krastus lv piedirsuši, krievi tev bērnībā pāri nodarījuši - nu šis pēdējais laikam ir FAKTS.

Docents, 31.janvāris 2017, 12:44


Docent, kapēc tu esi tik dumjš?
1. Krievis starp citu ir pie robežām – krievijas karabāzes ir lielā daudzumā ap Baltijas valstu robežām, arī piemēram Baltkrievijā 50 km no Latvijas robežas.
2. Krievs iebruka 2008. gadā Gruzijā, 2014. gadā Ukrainā, patreiz krievs veic informatīvo karu pret Baltijas valstīm, visādos viedos, ar prokremlisko spēku palīdzību cenšas ielīst Baltijas un citu Eiropas valstu valdībās un pašpārvaldēs.
3. Rīgā pie varas ir proklemlisks mērs un partija, kurai vēljoprojām ir spēkā līgums ar kremlā partiju Vienotā krievija.
4. Krievi okupēja Latviju 1940. gadā, atņēma cilvēkiem īpašumus, daudzus tūsktošus izsūtīja, daļu nosplepkavoja, mērķtiecīgi centās pārkrievot Baltija valstis, 1935. gadā latvieši Latvijā bija pa 80%, krievvalodīgie 12%, 1989. gadā latvieši Latvijā bija 52%, krievvalodīgie 42%.
5. Nesaku ka visi, bet daudziem krieviem, kas ienāca okupācija laikā piemita un piemīt vēljoprojām sliktas īpašības, kā dzeršana, zagšana, skaļa lamāšanās mātes vārdiem, apkārtnes piemēslošana, utt.

Docent - šie visi ir fakti
P.S. :DDDDD
31.janvāris 2017, 13:00 | links
 
nu labi , patīk Trampa aktivitātes, lai jau, bet tad izskaidrojiet man ASV nemitīgi krītošo bezdarba %, pašlaik 5, pa nemākuļa Obamas 8 valdīšanas gadiem nogāzies no 10, visas štelles Ķīnā un kur tur vēl, kā šis fakts iet kopā ar Jūsu teorētisko ASV pagrimumu?
31.janvāris 2017, 12:58 | links
 
Tad aviācijas ekspert paskaidro man nezinītim, kur palika tās lidmašīnas atlūzas kura iepirda Pentagonā? Kā no lidmašīnas sanāk tik perfekti apaļš caurums? Kur spārni, motori, aste?

micuks, 31.janvāris 2017, 11:24

vispar turpat bij,pilna zeme,ir bildes kur lidmašinas dzineja rotoru labi var redzet
31.janvāris 2017, 12:47 | links
 
Piemēram man ļoti interesē tagadējā mēdiju plēšanās ar Trampu. Man tā izskatās ka visi pasaules mēdiji ir sacelti kājās .Tramps tāds ,Tramps šitāds. Pati citāts ko viens no vatēm teica : Pret ko ta amerikāņi tagad protestē ?? Pret savu demokrātiju ? Pret pašu izveidoto vēsturisko vēlēšanu sistēmu ? Ļoti loģisks jautājums .

Ko tad Tramps sliktu taisās darīt ?

1) Apturēt nelegālo imigrāciju .

11 septembri laikam amīši jau aizmirsuši un citus bliezienus. Kad asiņu jūra līst tad visi mauro tieši to ko Tramps tagad dara . Vai tiešām jābūt upuriem lai saprastu ko viņš dara ? Akli auni vārdsakot.

2) Pārnest ražošanu atpakaļ no ķīnas un citām 3 valstīm .

Patērētāju sabiedrība ,ražošanas vairs praktiski nav ,darbavietu nav ,labklājība grimst ,absolūtā atkarība -gan politiski gan ekonomiski no ķīniešiem .Runā par to jau 10 gadus bet ņifiga neviens neko nedarīja.

3) Ārpolitikā noslēgt pamieru ar krieviem.

Loģisks un visas pasaules normāli domājošu cilvēku domu piepildījums. Jau bij sācies jauns aukstais karš . No budžeta militārā industrija tikai kačā astronomisku piķi ārā ,cilvēkus gatavo karam un tur nepārtrauktās bailēs. Kam to vajag? Tikai un vienīgi militārajai mašinērijai .

Izskatās ka LV politiķi kā vienmēr ieņēmuši nogaidošu pozu un nezin tagad kādus rīkojums dod mēdijiem ko ta nu rakstīt .Krievi vairs izrādās nenāk ,bet Tramps ar vēl pozīcijas nav nostiprinājis . Uz kuru pusi tagad lai dupsi pagriež ? :) Šoreiz pat ļoti laba stratēģija.

Secinājums mans : Vai tiešām lai saprastu ko Tramps dara ir jānotiek vēl vienam 11 septembrim??

Bralitis, 31.janvāris 2017, 11:03
pirms meneša tak apgalvoji ka 11.septemri paši amerikaņu specdienesti bij sarīkojuši!!!Kas tad nu,konspiracijas teorijas aizmirsušās???!!!
31.janvāris 2017, 12:46 | links
 
Un tā argumentācija ir bezjēdzīga jonja izvērs pamatotu diskusiju ar faktiem
Docents, 31.janvāris 2017, 08:11
Tas nu gan ir jaunums visiem tēmas dalībniekiem, izņemot laikam opašu DDDocentu!:) Viņš kaut kur kaut kad esot izvērsis argumentētu diskusiju!!!??? Un visi esot pazuduši,astes kājstarpī ievilkuši, jo nav spējuši apgāzt viņa dzelžainos argumentus!!!:) DDDocent,iekopēsi kādu savu dzelžaino argumentu? Es, un domāju,neviens cits bez tevis tos te nav redzējis! Varbūt tu jauc forumus? Jo neba nu tikai te tu bliez savu propogandu. Šeit neko citu bez tava tupā :DDD es neesmu nevienu argumentu lasījis! NEVIENU! Un ja kāds pazūd pēc jautājumiem, tad tas esi tieši tu!!!

raihs, 31.janvāris 2017, 09:10

Faktus studijā , vai tik tā nav atkal tava plikā d.....
Un kā tad ar taviem ,, dzelžainajiem faktiem,, : krievi nāk, krievi jau pie robežām, krievi Rīgā valda, krievi visas upes krastus lv piedirsuši, krievi tev bērnībā pāri nodarījuši - nu šis pēdējais laikam ir FAKTS.
31.janvāris 2017, 12:44 | links
 
Brālīt,
Redz Donalds pagaidām cīnās ar politiķiem/ ierēdņiem.
Ja viņš sačakarēs Ķīnas tirgū, lielie uzņēmumi sāks "karu" ar viņu.
Priekš GMC/FORD, Ķīna ir ļoti Ļoti svarīgs tirgus. Lielākie auto eksportētāji aiz WV grupas. Ķīna 2016.gadā iepirka 25 mio auto. Un tā ir tikai viena ASV niša iekš Ķīnas....
31.janvāris 2017, 12:40 | links
 
Vates docenta spēcīgākais arguments ir :DDDD. Pret to jebkurš ir bezspēcīgs.

shmidzis, 31.janvāris 2017, 10:02

Pret tavu dzelžaino : vatņiki un debīliķi , tie ir tikai ziediņi !
:DDD
31.janvāris 2017, 12:39 | links
 
Tā jau ir Šmidzi kā tu saki. Tikai amerikāņi pēc kāda brītiņa varēs novērtēt Trampa darbus .
31.janvāris 2017, 12:39 | links
 
Šmidzi es arī LV saeimu neievēlēju.Arī te man atliek tikai noskatīties :) Šajā sadaļā es varu tikai spriedelēt - domokrātija kā nekā :)

Par zandartiem,vēdzelēm un citu copi ko zinu , varu padalīties kā ir un kā būtu labāk.

Bralitis, 31.janvāris 2017, 11:49

Bet cik noprotu, tu esi LV pilsonis un tu visādā veidā vari ietekmēt vai mēģināt ietekmēt LV politiku, balsot vai nebalsot, dibināt savu partiju, mēģināt uztaisīt referendumu, rīkot protestus, piketēt, utt.
Kamēr par ASV tu vari tikai no malas noskatīties kā skatītājs.

shmidzis, 31.janvāris 2017, 11:57

Es esmu demagogs ,populists un spriedelētājs.
Ietekmēt es varu tikai izsakot savus pareizos/nepareizos spriedumus šeit vai pie glāzes . LV politika ir cita tēma .Patreiz iegriezu Trampa jautājumu . :)) Ir lietas kam piekrītu un kam nepiekrītu - un neviens pie pastāvošās 'demokrātijas 'man nevar teikt KĀ man jādomā.

Bralitis, 31.janvāris 2017, 12:07


Protams, ka tev neviens neliedz izteikt savu viedokli un neuzspiež pareizo viedokli.

Vienkārši vidējais amerikānis (amerikāņu copeslietu Brālītis) uz lietām skatās daudz savādāk kā tu un sagaida no Trampa galvenokārt iekšpolitikas un ekonomikas jautājujmu risinājumus un par tādu krieviju un vispār ārpolitiku viņiem ir daudz vairāk pajāt ne kā te pie mums vai krieviem, kuri patiecoties zombī TV, lielākā daļa neieredz ASV, kaut gan nezin īsti par ko.
31.janvāris 2017, 12:37 | links
 
Redz Šmidzi Dady man nepiekrīt daudzos jautājumos un es vai nu piekrītu vai nu nepiekrītu viņam .Un ne reizi par členu vai idiotu viņu nenosaucu un pat nedomāju to darīt:) Tā ir tikai viedokļu apmaiņa . Ja liekas nepareizi - apgāz ar savām domām ,tikai necitē mēdijus . Paspriežam. Te ir politpulciņš:)
31.janvāris 2017, 12:16 | links
 
Šmidzi es arī LV saeimu neievēlēju.Arī te man atliek tikai noskatīties :) Šajā sadaļā es varu tikai spriedelēt - domokrātija kā nekā :)

Par zandartiem,vēdzelēm un citu copi ko zinu , varu padalīties kā ir un kā būtu labāk.

Bralitis, 31.janvāris 2017, 11:49

Bet cik noprotu, tu esi LV pilsonis un tu visādā veidā vari ietekmēt vai mēģināt ietekmēt LV politiku, balsot vai nebalsot, dibināt savu partiju, mēģināt uztaisīt referendumu, rīkot protestus, piketēt, utt.
Kamēr par ASV tu vari tikai no malas noskatīties kā skatītājs.

shmidzis, 31.janvāris 2017, 11:57


Es esmu demagogs ,populists un spriedelētājs.
Ietekmēt es varu tikai izsakot savus pareizos/nepareizos spriedumus šeit vai pie glāzes . LV politika ir cita tēma .Patreiz iegriezu Trampa jautājumu . :)) Ir lietas kam piekrītu un kam nepiekrītu - un neviens pie pastāvošās 'demokrātijas 'man nevar teikt KĀ man jādomā.
31.janvāris 2017, 12:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager