Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Shmidzis,palasot Jūsu pašcildinošos tekstus,sapratu,godājams tautietis. Izrādās nekā,tāds pats apseglots kuilēns kā mēs pārējie.Un vēl tāda prasta atkarība un netikums- pīpā! Pelni uz visām pusēm,pats smirdīgs! Tāds,droši vien,lien bučoties! Fui! Kauns un negods visai ģimenei!

BrunoL, 27.janvāris 2017, 15:37

Nezinu kas tur tik pašcildinošs būtu pieminot, ka aiz sevi mēslus neastāju.

shmidzis, 27.janvāris 2017, 16:02

Man krievi draugi arī aiz sevis mēslus neatstāj!
UN?
27.janvāris 2017, 16:11 | links
 
Shmidzis,palasot Jūsu pašcildinošos tekstus,sapratu,godājams tautietis. Izrādās nekā,tāds pats apseglots kuilēns kā mēs pārējie.Un vēl tāda prasta atkarība un netikums- pīpā! Pelni uz visām pusēm,pats smirdīgs! Tāds,droši vien,lien bučoties! Fui! Kauns un negods visai ģimenei!

BrunoL, 27.janvāris 2017, 15:37


Nezinu kas tur tik pašcildinošs būtu pieminot, ka aiz sevi mēslus neastāju.
27.janvāris 2017, 16:02 | links
 
Kungi. Ko jūs pipojat???
27.janvāris 2017, 15:42 | links
 
Shmidzis,palasot Jūsu pašcildinošos tekstus,sapratu,godājams tautietis. Izrādās nekā,tāds pats apseglots kuilēns kā mēs pārējie.Un vēl tāda prasta atkarība un netikums- pīpā! Pelni uz visām pusēm,pats smirdīgs! Tāds,droši vien,lien bučoties! Fui! Kauns un negods visai ģimenei!
27.janvāris 2017, 15:37 | links
 
Nu viens spļaudīja semočkas, bet kur augstā intelekta pārstāvis šmidzis bārstīja pelnus???? Un par alkāniem ar tā uzmanīgāk, Raihs jau sevi ar it kā ir tiem pieskaitījis DDD

arnox61, 27.janvāris 2017, 01:47

Man ir miskaste pie durvīm un aiz sevis es nepiemēsloju ne ikdienā, ne copē, man tie ievazātie cūku tikumi nav pielipuši.

shmidzis, 27.janvāris 2017, 01:51
:DDDD
Nu ja latvieši jau nav cūkas, to visu viņi ......
Īpaši to par Kurzemes upēm un upītēm var teikt, ko redzu. Speciāli brauc un mēslo ar trīsgraudniekiem un Miezīšiem.

Docents, 27.janvāris 2017, 09:32

Kur es esmu teicis, ka daļa latviešu nav cūkas – diemžēl tie vatņiku netikumi, kas ievazāti tika PSRS okupācija laikā pa 50 okupācija gadiem ir pielipuši arī daļai latviešu.
Un šis kā reizi ir tas punkts par tēmu krievu vainīgi – okupācijas laikā ne tikai valsts tika izčakarēta, bet arī tautai galvas tika izčakarētas un daļai pielipa vates "kultūra", ko var labi redzēt sākot ar valdību, beidzot ar zilīti pie veikala.

shmidzis, 27.janvāris 2017, 10:20

Vēl reiz ja pareizi saprotu, mēs esam līdz 40j bijuši , ,, āriešu rase,, bez maz svēto kārtā kurus sliktie aplipinājuši ar netikumiem!????
Tagad ir pat uldens2 un raihs ,, pārspļauti,, pārākuma apgalvojumos.
:DDD
27.janvāris 2017, 15:09 | links
 
Jā,lipīga sērga tās semočkas un mātes vārdi.
Pasaule iet uz priekšu, krievi un arī daļa latviešu joprojām grauž semočkas.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/zinatnieku-veikums-kas-var-radit-apversumu-tehnologijas-un-kosmosa-izpete/784743
27.janvāris 2017, 14:57 | links
 
Nu viens spļaudīja semočkas, bet kur augstā intelekta pārstāvis šmidzis bārstīja pelnus???? Un par alkāniem ar tā uzmanīgāk, Raihs jau sevi ar it kā ir tiem pieskaitījis DDD

arnox61, 27.janvāris 2017, 01:47

Man ir miskaste pie durvīm un aiz sevis es nepiemēsloju ne ikdienā, ne copē, man tie ievazātie cūku tikumi nav pielipuši.

shmidzis, 27.janvāris 2017, 01:51
:DDDD
Nu ja latvieši jau nav cūkas, to visu viņi ......
Īpaši to par Kurzemes upēm un upītēm var teikt, ko redzu. Speciāli brauc un mēslo ar trīsgraudniekiem un Miezīšiem.

Docents, 27.janvāris 2017, 09:32


Kur es esmu teicis, ka daļa latviešu nav cūkas – diemžēl tie vatņiku netikumi, kas ievazāti tika PSRS okupācija laikā pa 50 okupācija gadiem ir pielipuši arī daļai latviešu.
Un šis kā reizi ir tas punkts par tēmu krievu vainīgi – okupācijas laikā ne tikai valsts tika izčakarēta, bet arī tautai galvas tika izčakarētas un daļai pielipa vates "kultūra", ko var labi redzēt sākot ar valdību, beidzot ar zilīti pie veikala.
27.janvāris 2017, 10:20 | links
 
a man tantes pietura teica ka uz meness dzivo krokodili:DDD

uldens2, 26.janvāris 2017, 23:22

To viņas no narkomāniem būs dzirdējušas :)

Domaataajs, 26.janvāris 2017, 23:23
Infa pa čakrām tieši no krokodiļiem, man ar reizt tā bija, bet teica ka Meistara marka;)

usis, 26.janvāris 2017, 23:38


Meistara marka šķiet, ka bija MAximā, gaļas nodaļā :)
27.janvāris 2017, 10:04 | links
 
Ak dies- kad par tupiem bazariem šovakar? Hallo, pilnmēness jau sen garām!

raihs, 26.janvāris 2017, 23:36


Ķīniešu Jaungads strauji tuvojas :)
27.janvāris 2017, 10:02 | links
 
Nu viens spļaudīja semočkas, bet kur augstā intelekta pārstāvis šmidzis bārstīja pelnus???? Un par alkāniem ar tā uzmanīgāk, Raihs jau sevi ar it kā ir tiem pieskaitījis DDD

arnox61, 27.janvāris 2017, 01:47

Man ir miskaste pie durvīm un aiz sevis es nepiemēsloju ne ikdienā, ne copē, man tie ievazātie cūku tikumi nav pielipuši.

shmidzis, 27.janvāris 2017, 01:51

:DDDD
Nu ja latvieši jau nav cūkas, to visu viņi ......
Īpaši to par Kurzemes upēm un upītēm var teikt, ko redzu. Speciāli brauc un mēslo ar trīsgraudniekiem un Miezīšiem.
27.janvāris 2017, 09:32 | links
 
27.janvāris 2017, 09:26 | links
 
Nu viens spļaudīja semočkas, bet kur augstā intelekta pārstāvis šmidzis bārstīja pelnus???? Un par alkāniem ar tā uzmanīgāk, Raihs jau sevi ar it kā ir tiem pieskaitījis DDD

arnox61, 27.janvāris 2017, 01:47


Man ir miskaste pie durvīm un aiz sevis es nepiemēsloju ne ikdienā, ne copē, man tie ievazātie cūku tikumi nav pielipuši.
27.janvāris 2017, 01:51 | links
 
Nu viens spļaudīja semočkas, bet kur augstā intelekta pārstāvis šmidzis bārstīja pelnus???? Un par alkāniem ar tā uzmanīgāk, Raihs jau sevi ar it kā ir tiem pieskaitījis DDD
27.janvāris 2017, 01:47 | links
 
raihs, 26.janvāris 2017, 23:42

:)) labs.
27.janvāris 2017, 00:42 | links
 
Ja paanalizē to draņķi, tad pa visu šo laiku viņš nav pateicis nevienu labu vārdu par Latviju! Viņš pat nav pateicis neko labu parašas atbalstam, jo ko tādu ir praktiski neiespējami atrast, lai pret-argumentētu kādam no mums! Nevienu argumentu neesmu dzirdējis par to, cik krievijā labi, kā tā attīstās, kā apsteidz visus ekonomikā, kā aizstāv kaimiņus un rūpējas par mieru pasaulē! Viņš nodarbojas tikai ar to, ka lamā tos, kas uzdrošinās aizvainot viņa mūža mīlestību- parašu !
27.janvāris 2017, 00:31 | links
 
Docenta sapņu vīrietis :)

shmidzis, 26.janvāris 2017, 23:59

Tā uzrakstīji, ka jāsaprot, ka Docents mums te ir ar netradicionālu seksuālo orientāciju :D

micuks, 27.janvāris 2017, 00:05


Šoreiz nedomāju seksuālā ziņā.
viņam jau patīk tie, ar zemo inteliģenci, alkāni un visādi citādi atkritumi, kas savilkās no krievu sādžām PSRS okupācijas laikā un to pēcteči.
27.janvāris 2017, 00:18 | links
 
Tikko, kamēr ārā pīpēju, uz ielas redzēju īsteno Vates tautudēlu - galvā ''pidarka'', kožaks, zilas treniņbikses ar baltu svītru, pie tām kurpes un visu laiku bāza kabatā roku pēc semočkām un spļaudīja čaumalas uz ielas.
Docenta sapņu vīrietis :)

shmidzis, 26.janvāris 2017, 23:59

Esmu laimīgs, ka jau 5 gadus neredzu to visu, jo esmu prom no Rīgas guļamrajona. Ziepniekkalns vēl bija neko, jo dzīvoju labā mājā, bet kad īrēju Pļaveniekos, pa 4 mēnešiem latviešu valodu nedzirdēju. Reāla vatņiku Hārlema!
27.janvāris 2017, 00:06 | links
 
Tikko, kamēr ārā pīpēju, uz ielas redzēju īsteno Vates tautudēlu - galvā ''pidarka'', kožaks, zilas treniņbikses ar baltu svītru, pie tām kurpes un visu laiku bāza kabatā roku pēc semočkām un spļaudīja čaumalas uz ielas.
Docenta sapņu vīrietis :)

shmidzis, 26.janvāris 2017, 23:59

Esmu laimīgs, ka jau 5 gadus neredzu to visu, jo esmu prom no Rīgas guļamrajona. Ziepniekkalns vēl bija neko, jo dzīvoju labā mājā, bet kad īrēju Pļaveniekos, pa 4 mēnešiem latviešu valodu nedzirdēju. Reāla vatņiku Hārlema!
27.janvāris 2017, 00:06 | links
 
Docenta sapņu vīrietis :)

shmidzis, 26.janvāris 2017, 23:59


Tā uzrakstīji, ka jāsaprot, ka Docents mums te ir ar netradicionālu seksuālo orientāciju :D
27.janvāris 2017, 00:05 | links
 
Tikko, kamēr ārā pīpēju, uz ielas redzēju īsteno Vates tautudēlu - galvā ''pidarka'', kožaks, zilas treniņbikses ar baltu svītru, pie tām kurpes un visu laiku bāza kabatā roku pēc semočkām un spļaudīja čaumalas uz ielas.
Docenta sapņu vīrietis :)
26.janvāris 2017, 23:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager