Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Latvijas nacionālie simboli ir zīmes un kas pārstāv, raksturo Latviju un tās tautu. Un prezidents ir simbols miris vai dzīvs.
24.janvāris 2017, 19:28 | links
 
Nu jā, atkal esmu atpalicis no dzīves :)
Redz kur divi draugi
http://apollo.tvnet.lv/zinas/kremlis-kinas-rakesu-izvietosanu-krievijas-pierobeza-neuzskata-par-draudiem/784430

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 16:57
divaini ka nato ir bieds,kaut ari nav teritorialu pretenziju pret krieviju,savukart ķina nav drauds kaut ari ir teritorialas pretenzijas pret krieviju:DDDD
24.janvāris 2017, 19:21 | links
 
Un tu savu vecāku kapa vietas uzskati par vienkāršu bedri nevis ģimenes locekļu piemiņas un cieņas vietu!? EXPrezidents nav Latvijas simbols!? Brāļu kapi nav Latvijas simboli, piemiņas vietas!? Pats saproti ko gribi pateikt?

Atšķirību starp piemiņas vietu un simbolu jūti? Vai tikai neizproti vārda simbols, valsts simbols nozīmi?
Brāļu kapi nav Latvijas simboli, bet gan piemiņas vietas. Bet nu drīksti jau drīksti tu kapiņus par savu simbolu uzskatīt, bet tie nekad nebūs valsts simboli.
24.janvāris 2017, 19:04 | links
 
Neteiksu ka mani uztrauc pa cik krans un kāda lustra bet gan tas ka politiki var atļauties parkapt likumu ,saistosos noteikumus utt..un tas tad tiek skatīts caur pirkstiem..un tad vēl viņi sevi uzskata par apmelotiem...valsts ir nodrošinajusi (cik pamatoti) nakotni un ar to butu ta kā jāpietiek
24.janvāris 2017, 17:51 | links
 
Man apnika kašķēties, drīzāk gribas pasmaidīt. Un tieši varenu smaidu izsauca šis:
http://pietiek.com/raksti/neediet_dzelteno_sniegu_aiz_jurtas
24.janvāris 2017, 17:46 | links
 
Piedod, Andreiko, bet tevis norādītajos rakstos vis ir patīk/nepatīk līmenī. Ar tādiem rakstiem jūs žurnālisti mūs barojat. Kas bija nelikumīgs vēlmē iznomāt zemi Jūrmalā? Cerams ka nejauši nepamanīji ka rakstā ne ar pušplēstu vārdu nav minēta nomas maksa par šo zemi? Var būt speciāli nepamanīji? Tālāk rakstā visur salikti skaitļi, zemes gadījumā nekā...
Nepatīk summas kas ieguldītas prezidentes dzīvoklī? Tava darīšana. Citam tās liksies par mazu, citam par lielu. Likums ir noteicis tā. Pretenzijas lūdzu vērs pret likumdevēju. Man tādi raksti kas kur cik izmaksājis asociējas ar dzelteno presi.
24.janvāris 2017, 17:40 | links
 
Kā ar matemātiku? Man sanāk 6,4 reizes, nevis četras, salīdzinot ar "vidējo". Varētu apgalvot, ka pazīstu itin daudz latviešu, no tuviem draugiem, paziņām, radiem (cilvēki piecdesmit vismaz) tāds vidējais kredīts (150 štukas par māju, nu jau daļa nomaksāta) ir tikai vienam manam kaimiņam. Laikam jau tāds no bomāru aprindām esmu...
:D

andreiko, 24.janvāris 2017, 17:27

Tāpēc jau nevajag nolikt tos, kas saņem vairāk..
24.janvāris 2017, 17:37 | links
 
Kā ar matemātiku? Man sanāk 6,4 reizes, nevis četras, salīdzinot ar "vidējo". Varētu apgalvot, ka pazīstu itin daudz latviešu, no tuviem draugiem, paziņām, radiem (cilvēki piecdesmit vismaz) tāds vidējais kredīts (150 štukas par māju, nu jau daļa nomaksāta) ir tikai vienam manam kaimiņam. Laikam jau tāds no bomāru aprindām esmu...
:D
24.janvāris 2017, 17:27 | links
 
Ja prezidentam ļauts kas vairāk nekā parastam, vai tad tā ir demokrātija?

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 17:01


Ir, ir demokrātija. Prezidents tomēr nav gluži parasts pilsonis.

Turklāt, ja 3 no 4 mirušajiem prezidentiem jau guļ meža kapos, tad būtu tikai loģiski, ja prezidenta kanceleja būtu tur pierezervējusi vietiņu arī nākamajiem.
24.janvāris 2017, 17:23 | links
 
Domātāj, tas bija latos. Pārvēršot eirikos (451 000 ls), sanāk 640 000 eu.

andreiko, 24.janvāris 2017, 16:51

Nu tu ir smieklīgs, videjam latvietim 100"000 eiro ir kredīts, bet tu cepies, ka prezidentam ir 4x labāks..
24.janvāris 2017, 17:14 | links
 
juniors tiešām exprezidentus un viņu kapus par valsts simboliem uzskata?
Kā mēs nabadziņi līdz šim ar trijiem - karogu, himnu un ģerboni iztikām?

espada, 24.janvāris 2017, 16:07

Un tu savu vecāku kapa vietas uzskati par vienkāršu bedri nevis ģimenes locekļu piemiņas un cieņas vietu!? EXPrezidents nav Latvijas simbols!? Brāļu kapi nav Latvijas simboli, piemiņas vietas!? Pats saproti ko gribi pateikt?
24.janvāris 2017, 17:12 | links
 
Ja prezidentam ļauts kas vairāk nekā parastam, vai tad tā ir demokrātija?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/murniece-saskata-centienus-diskreditet-prezidenta-instituciju-versoties-pret-viki-freibergu/784453
24.janvāris 2017, 17:01 | links
 
Nu jā, atkal esmu atpalicis no dzīves :)
Redz kur divi draugi
http://apollo.tvnet.lv/zinas/kremlis-kinas-rakesu-izvietosanu-krievijas-pierobeza-neuzskata-par-draudiem/784430
24.janvāris 2017, 16:57 | links
 
Domātāj, tas bija latos. Pārvēršot eirikos (451 000 ls), sanāk 640 000 eu.
24.janvāris 2017, 16:51 | links
 
Ko varētu valsts nopirkt par 400 tūkstošiem eiro?
Cik patronas armijai?
Cik zābakus karavīriem?
Es personīgi nezinu, tāpēc filozofēju.
Bet nojaušu, ka varētu uzbūvēt kādas 10 SOS mājas, kurās no dzērāju ģimenēm izņemtos bērnus varētu uzturēt, arī bāreņus un izaudzināt par cilvēkiem nevis kaut kādiem bomžiem. Vienā mājā (ģimenē) kaut kur 7 bērni laikam skaitās.
Manā skatījumā cilvēkam, kurš rūpējas par savu tautu būtu vajadzīgs spēt saprast, ka šādi pasākumi ir vērtīgāki par sarkankoka un ozola mēbelēm un kaut kādām lustrām.
24.janvāris 2017, 16:48 | links
 
Ja daži šeit mani uzskata par "krānu" :D :D :D
tad ar prieku varu pavēstīt, ka valsts dzīvoklītī VVF krāns ir lielāks un krutāks - tikai par 462 latiem! :D
24.janvāris 2017, 16:30 | links
 
Andrim ABC.

Bez jebkādām emocijām. Vaira vienmēr gribējusi, pieprasījusi un saņēmusi vairāk, nekā misters Rumpītis vai zooZatlers (Bērziņš atteicās ni pilnīgi visa likumā noteiktā)

http://pietiek.com/raksti/ka_bijusi_valsts_prezidente_iekartoja_un_nokartoja_savas_siszemes_majas

http://pietiek.com/raksti/ka_vike-freiberga_par_16_tukstosiem_latu_pamacija_pasvaldibu_sakopt_un_izmantot_liepajas_veju
24.janvāris 2017, 16:24 | links
 
Andreiko, noliekam pie malas emocijas. Tu gribi teikt ka Vairai tiek dots vairāk kā citiem bijušajiem prezidentiem? Cik es esmu dzirdējis auto pēc noteiktiem lietošanas gadiem tiek mainīts visiem bijušajiem prezidentiem. Sekretāri ir visiem bijušajiem. Dzīvesvieta apmaksāta, uzturēta, apsargāta- visiem bijušajiem. Kas Freibergai ir savādāk kā citiem bijušajiem? Var būt ka, tas kas tiek dots, ir par daudz. Bet tas visiem ir vienādi. Var būt Bērziņam kaut kas savādāk, cik atceros viņš tur no kaut kā centās atteikties, tēlot tautas prezidentu, pliku un nabagu :).
24.janvāris 2017, 16:14 | links
 
juniors tiešām exprezidentus un viņu kapus par valsts simboliem uzskata?
Kā mēs nabadziņi līdz šim ar trijiem - karogu, himnu un ģerboni iztikām?
24.janvāris 2017, 16:07 | links
 
Jā,tik talu mes esam nonakusi,tiklīdz kādam politiķim ko aizrāda-viss ir nomelnošanas kampana tūlit,nav svarīgi ,esosam ,bijušam darbonim,tikai nez kapēc netiek vērtēta konkrētā darbība,likuma priekšā vissi vienadi,pie kam vissu cieņu VVF bet dama dzīvoja citā pasaulē,arī šeit traģēdijas ir bijušas katrā latviešu gimenē-kāpēc tad viņas vēlmes butu augstak nostādamas,vissa bardaka pamats mums ir-oi,vīņš tak dara Latvijai labu nu lai tak sikumus pārkapj,,,,
24.janvāris 2017, 15:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager