Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Cilvēki jau nav vainīgi. Laikam. Celt (ziedu) kalnu vēl dzīvam cilvēkam neapšaubāmi ir spilgta kulta pazīme. Man jau pa lielam ph, vienkārši tracina, ka cilvēki neredz reālus faktus un ciparus, ja viņiem tos noliek acu priekšā. Labu veselību!
24.janvāris 2017, 15:19 | links
 
Andreiko, lato lapsa savā grāmatā pauž savu viedokli? Apstrīdēt viedokli tiesā un uzvarēt? Vai tas ir iespējams? Faktus var pasniegt dažādi. Kā žurnālistam tas tev būtu jāzina. Var pateikt ka mūsu ministru alga salīdzinājumā ar vidējo algu Latvijā ir liela. Var pateikt ka ministra alga salīdzinājumā ar atbildību ir smieklīgi maza. Manuprāt abi viedokļi ir pareizi. Kāpēc lapsa vienus politiķus "atmasko", par citiem klusē? Tāpēc ka patīk vai nepatīk? Žurnālistam nedrīkst būt jēdziena patīk-nepatīk. Ja ir, tad tas vairs nav žurnālists.

AndrisABC, 24.janvāris 2017, 09:50


Esmu arī personīgi pazīstams ar Lato Lapsu – sarunā ar mani viņš pats pateica, ka viņam ir personīga nepatika pret Vairu V.F. un viņš speciāli raka un meklēja, ko varētu pret viņu uzrakstīt, tas bija ap 2000. gadu, kamēr beigās viņš uzraka, ka VVF ir nedeklarēts pulkstenis un ar lielu prieku to publicēja žurnālā KLUBS, kā baigo sensāciju.

JA Lato Lapsa vienādi vērstos pret visiem LV politiķiem, tad visu cieņu, man nebūtu jautājumu, bet kā redzams L.L. darbībās, tad viņa izvēle ir uz atsevišķiem politiksajiem spēkiem, ka liek domāt, ka viņš saņem konkrētus pasūtījumus un dara to par naudu.
24.janvāris 2017, 14:48 | links
 
Kaut vai centrālais - Leta .

Bralitis, 24.janvāris 2017, 13:26



Varbūt kaut kādus konkrētākus pierādījumus? Kapēc tieši LETA?
24.janvāris 2017, 14:41 | links
 
Un vēl, jā man Andreiko ar nepatīk! :D Rakstu stils man nav pieņemams un saprotams līdz galam utt. Kā arī VVF tev nepatīkot, lai arī saprotam visi nēesam perfekti. Bet mūsu prezidentu kā simbola nolikšanu nav man pieņemams. Tāpēc aicinu publiski nekritizēt.
24.janvāris 2017, 14:21 | links
 
Andreiko, kurš prezidents tev patīk!?
24.janvāris 2017, 14:16 | links
 
Andreiko, lato lapsa savā grāmatā pauž savu viedokli? Apstrīdēt viedokli tiesā un uzvarēt? Vai tas ir iespējams? Faktus var pasniegt dažādi. Kā žurnālistam tas tev būtu jāzina. Var pateikt ka mūsu ministru alga salīdzinājumā ar vidējo algu Latvijā ir liela. Var pateikt ka ministra alga salīdzinājumā ar atbildību ir smieklīgi maza. Manuprāt abi viedokļi ir pareizi. Kāpēc lapsa vienus politiķus "atmasko", par citiem klusē? Tāpēc ka patīk vai nepatīk? Žurnālistam nedrīkst būt jēdziena patīk-nepatīk. Ja ir, tad tas vairs nav žurnālists.

AndrisABC, 24.janvāris 2017, 09:50

Šis man dikt patīk!
24.janvāris 2017, 14:13 | links
 
raihs, 24.janvāris 2017, 13:11


NE NU JOPCIK ;) ES IR ŠOKA ;)
Nemaz neticas ka Raiha onkulis tik cmuks , Un Tu mums slepi tadu skaistumu ;)
24.janvāris 2017, 14:07 | links
 
Un vēl viens svarīgs jautājums žurnālistiem un viņu pārstāvim šeit . Kāpēc pēdējā mēneša laikā vairs nav neviena raksta ka krievi mums taisās uzbrukt ? Ko ? Krievi vairs nenāk vai? Vai jūsu amerikāņu onkuļi tagad liek rakstīt tikai par kotlešu receptēm un kā nomest lieko svaru?:))

Bralitis, 24.janvāris 2017, 13:04

Kuri ir tie preses izdevumi un žurnālisti, kuriem amerikāņu onkuļi liek kaut ko rakstīt? Nosauc lūdzu tos.

shmidzis, 24.janvāris 2017, 13:23


Kaut vai centrālais - Leta .
24.janvāris 2017, 13:26 | links
 
Raih tava priekšnieka foto ir retušēts.Brilles nav tās .
24.janvāris 2017, 13:25 | links
 
Un vēl viens svarīgs jautājums žurnālistiem un viņu pārstāvim šeit . Kāpēc pēdējā mēneša laikā vairs nav neviena raksta ka krievi mums taisās uzbrukt ? Ko ? Krievi vairs nenāk vai? Vai jūsu amerikāņu onkuļi tagad liek rakstīt tikai par kotlešu receptēm un kā nomest lieko svaru?:))

Bralitis, 24.janvāris 2017, 13:04


Kuri ir tie preses izdevumi un žurnālisti, kuriem amerikāņu onkuļi liek kaut ko rakstīt? Nosauc lūdzu tos.
24.janvāris 2017, 13:23 | links
 
24.janvāris 2017, 13:11 | links
 
Un vēl viens svarīgs jautājums žurnālistiem un viņu pārstāvim šeit . Kāpēc pēdējā mēneša laikā vairs nav neviena raksta ka krievi mums taisās uzbrukt ? Ko ? Krievi vairs nenāk vai? Vai jūsu amerikāņu onkuļi tagad liek rakstīt tikai par kotlešu receptēm un kā nomest lieko svaru?:))
24.janvāris 2017, 13:04 | links
 
Kas tev Andreiko un taviem kolēģiem ir pret VVF ? Kura uzdevumā tu un jūs viņu apmelnojat? Kāds tam ir mērķis?
24.janvāris 2017, 12:49 | links
 
Nu jā, Andreiko, skaistāk jau nu būtu redzēt VVF un Zatleru stāvot rindā NVA, lai iestātos bezdarbniekos.
Kā es to redzu, ka būtu jābūt kaut kāda limitam uz eksprezidentu uzturēšanu. Lai dzīvo grezni, nav žēl, tas tomēr valsts prestiža jautājums, bet visam ir savas robežas. Un limitam vajadzētu būt vienādam, kā VVF, tā zelta rokām un Guntiņam.
Ja paskatās uz valsts pārvaldes (lasi - liekēžu) izdevumiem decembrī, tad tie eks-prežu izdevumi tāda spicka vien ir....
24.janvāris 2017, 12:30 | links
 
Zināmas tiesības Valsts prezidentam ir, tās ir Satversmē (piekrītu, ka ar to ir par maz), taču arī esošās reti (vai nemaz dažos gadījumos) tiek izmantotas.
1) Prezidentam ir tiesības sasaukt un vadīt MK ārkārtas sēdes, nosakot tajās kārtību;
2) prezidentam ir likumu ierosināšanas tiesības;

Lūgums izmantot faktus, nevis faktu interpretācijas.
Tātad - cik reizes Vaira ir sasaukusi MK sēdi un noteikusi tajā kārtību?
Cik un kādus likumprojektus kopā ar savu padomdevēju komandu izstrādājusi Vaira?

andreiko, 24.janvāris 2017, 11:48

+100
24.janvāris 2017, 12:22 | links
 
Zināmas tiesības Valsts prezidentam ir, tās ir Satversmē (piekrītu, ka ar to ir par maz), taču arī esošās reti (vai nemaz dažos gadījumos) tiek izmantotas.
1) Prezidentam ir tiesības sasaukt un vadīt MK ārkārtas sēdes, nosakot tajās kārtību;
2) prezidentam ir likumu ierosināšanas tiesības;

Lūgums izmantot faktus, nevis faktu interpretācijas.
Tātad - cik reizes Vaira ir sasaukusi MK sēdi un noteikusi tajā kārtību?
Cik un kādus likumprojektus kopā ar savu padomdevēju komandu izstrādājusi Vaira?
24.janvāris 2017, 11:48 | links
 
Pamazām jau sāk noskaidroties kāpēc tiek rakts zem Vairas. Iespējamais iemesls. Šodien notiks diskusija par mūsu satversmes izmaiņām kuru ierosinātāji ir VVF un Zatlers. Viņi abi ir darījuši visu iespējamo Latvijas labā. Zatleru gan ātri noraka bet VVF neviens neaiztika toreiz.Tagad ir pienācis laiks Vairai. Būtība ir kāda ja kāds nav iedziļinājies. Satversmē ir noteikts ka mūsu valsts prezidents nenes politisko atbildību . Tātad viņam nav tiesību un pienākumu iejaukties premjera ,saeimas,izpildvaras darbā . Viņi to grib izmainīt . Tas ir ļoti labi mums kā tautai -tas nozīmē kaut mazs bet nozīmīgs solītis uz sakārtotu politisko vidi . Paradoksāli bet prezidents skaitas augstākā valsts amatpersona kura nevar izdarīt PILNĪGI NEKO. Bet ja tas tiek izmainīts ? Ja prezidentam būtu tiesības atlaist blēžus ,ierosināt lietas pret zagļiem ,lietas pret kremlistiem utt. Tas izmainītu pilnīgi visu politisko vidi Latvijā. Tagad skaidri saprotams ka kaut kādi spēki sadarbībā ar žurnālistiem ir uzsākuši nomelnošanas kampaņu pret Vairu . gan jau par Zatleru ar kaut ko vēl tuvākajā laikā paraks un nomētās ar sūdiem . Ja viņi būs nomelnoti tad sabiedrības acīs viņu priekšlikumu izmaiņām pasniegs kā kaut ko nenozīmīgu jau pāķim jau interesēs tikai Vairas kapa vieta nevis tas ko viņa var izdarīt Latvijas nākotnei. Tā ir mana teorija - nezinu -pareiza vai nepareiza , bet es uzskatu ka satversmes izmaiņas ir pats nozīmīgākais pasākums.
24.janvāris 2017, 11:06 | links
 
Andreiko, lato lapsa savā grāmatā pauž savu viedokli? Apstrīdēt viedokli tiesā un uzvarēt? Vai tas ir iespējams? Faktus var pasniegt dažādi. Kā žurnālistam tas tev būtu jāzina. Var pateikt ka mūsu ministru alga salīdzinājumā ar vidējo algu Latvijā ir liela. Var pateikt ka ministra alga salīdzinājumā ar atbildību ir smieklīgi maza. Manuprāt abi viedokļi ir pareizi. Kāpēc lapsa vienus politiķus "atmasko", par citiem klusē? Tāpēc ka patīk vai nepatīk? Žurnālistam nedrīkst būt jēdziena patīk-nepatīk. Ja ir, tad tas vairs nav žurnālists.
24.janvāris 2017, 09:50 | links
 
Brālīti, nekašķēsiemies. Ir divas lietas. Ja Vairai aiz muguras ēnā raustījās igauņu un leišu prezidenti, kas tad tādā gadījumā ir (bija) Lennarts Meri? Cilvēks, kurš neatnāca pie uzklāta galda, cilvēks, kurš vadīja igauņu atbrīvošanās kustību, cilvēks, kurš veidoja Igaunijas jauno valsti (rezultāti ir "uz sejas"), cilvēks, kurš bērnību un jaunību pavadīja reālā izsūtījumā Sibīrijā.
Otrais. Ja Lato Lapsas (pazīstu personiski, tāpēc ticu) grāmata par Vairas "sasniegumiem" ir melīga un nepatiesa, kāpēc nav ierosināts neviens tiesas process kaut vai par vissīkāko faktiņu? Vienkārši tāpēc, ka Lato uzrakstītais ir patiesība un taisnība, kuru ir neiespējami apstrīdēt pat Latvijas tiesā.
Trešais. Kaut kā nevaru nosaukt nevienu REĀLU lietu, ko tieši personiski būtu Latvijas labā paveikusi Vaira. Vai jūs varat? Dažus vajadzīgus likumus (tajā skaitā par latviešu valodu) viņa kā prezidente ir izgāzusi gan.
Ceturtais. Diskusiju kultūra. Ja es uz kādu norādu un saku, ka, manuprāt, viņš ir mērkaķis, atbildēt uz šo tēzi ar pretargumentu - tu pats esi mērkaķis (čmošņiks) ir visaugstākā diskusiju kultūra, man nesasniedzama. Veiksmi! Arī Siguldā, arī Kulta Ziedu kalna pakājē! :D
24.janvāris 2017, 08:53 | links
 
Veci ejam gulet.. Skiet ka esat visi uzvilkti un sapinusies savos tekstos..

mjuniors, 23.janvāris 2017, 23:53


Ejam.Es savu ģimeni,draugus,Vairu un Raimi nevienam neļaušu apbižot :) Arlabunakti. Un ieteiktu drošības policijai parakāties tajos žurnālistos kas taisa tādus sūdus.Viņiem arī arlabunakti.
23.janvāris 2017, 23:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager