Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Domaataajs ;) skaisti pateici - žel tikai daudziem Tava doma liksies karteja " vate " ;)

plesigais, 23.janvāris 2017, 11:45

Vatei var piemest uguni - skaisti deg :)

Domaataajs, 23.janvāris 2017, 11:49


Aga - iemet vati salskabes un slapekļskabes maisijuma un degs vel labak ;) . Bus jauns savienojums ar nosaukumu - piroksolins - jeb bezdumu pulveris - kur lieto jau pats saproti ;)
23.janvāris 2017, 11:54 | links
 
Domaataajs ;) skaisti pateici - žel tikai daudziem Tava doma liksies karteja " vate " ;)

plesigais, 23.janvāris 2017, 11:45


Vatei var piemest uguni - skaisti deg :)
23.janvāris 2017, 11:49 | links
 
72 gadi pagājuši kopš otrā pasaules kara un zaudētāji dzīvo krietni labāk kā uzvarētāji. Kā tas var būt?

urmaas, 23.janvāris 2017, 11:33

Uzvarētāji uzvaru svin 200 gadus. Ja nezināji - tad tagad zini :)

Bralitis, 23.janvāris 2017, 11:36
Kultūras svētkus es kaut kā pat viņu nezinu. Kā tikai kara svētkus!? NU jā vēl pareizticīgo svētki. Vairāk es pat nav dzirdējis.

mjuniors, 23.janvāris 2017, 11:43


Svin svin . Saulgriežus, ziemas beigas - tie ļoti populāri .Laikam masļeņica saucas . Viņiem patīk jebkuri svētki - iemesls dropei vienmēr vajadzīgs:)
23.janvāris 2017, 11:48 | links
 
Ar kaimiņiem vienmēr ir jāsadzīvo, Brālīt, bet ne vienmēr tas kaimiņš ir tāds, ar kuru var sadzīvot normāli. Arī sadzīvē mums visādi cilvēki ir apkārt un ne vienmēr varam no tiem izvairīties.
Un pēc šībrīža politikas škiet, ka būs jānogaida kamēr kaut kāda cita vara nāk kaimiņvalstī pie teikšanas, jo kamēr tur ir KGB (VDK) žurka pie varas, kuras sapnis ir atjaunot PSRS visā tās "varenībā", tātad atgriezties pagātnē laikā, kad jāiet uz priekšu, nekas labs pagaidam nav gaidāms.
23.janvāris 2017, 11:48 | links
 
Junior drīz būs jaunas filmas par Donbasu,par Sīrijas karu .Varēs vēl 100 gadus svinēt uzvaras :)

Bralitis, 23.janvāris 2017, 11:45

Jau ir tādas filmas, krim naš.. utt
23.janvāris 2017, 11:47 | links
 
Es ceru, ka nedomā to valodu, kuru mēs dzirdam katru dienu ar seksuālām fantāzijām katrā teikumā.Diemžēl to arī daudzi latvieši mēdz lietot diezgan bieži.
Un arī to kultūras daļu, kur spļauj saulespuķu sēklas kur pagadās - dvorņiku za eto plaķit!
Vai arī - stav blakus miskastei, met atkritumus zemē - ņe moja strana!
Reiz atbrauca pie mums krievs no Krievijas uz konferenci, padzīvoja dažas dienas un tad teica - Ja poņimaju počemu vi , latiši, ņenaviģiķe russkih! Eto u vas ņe russkije, eto broģagi!
Bet īstie krievi ir forši cilvēki.
23.janvāris 2017, 11:35 | citēt | ziņot | links

Domaataajs ;) skaisti pateici - žel tikai daudziem Tava doma liksies karteja " vate " ;)
23.janvāris 2017, 11:45 | links
 
72 gadi pagājuši kopš otrā pasaules kara un zaudētāji dzīvo krietni labāk kā uzvarētāji. Kā tas var būt?

urmaas, 23.janvāris 2017, 11:33

Arī demagoģija :D

Daži uzvarētāji - ASV piemēram, dzīvo labāk nekā Vācija un Japāna, skatoties pēc GDP per capita :)

daddy_j, 23.janvāris 2017, 11:39


Izrādās ne tikai es esmu demagogs :)
Kamēr viens svin uzvaru vēl otrs jau rullē . Tā ir.

Junior drīz būs jaunas filmas par Donbasu,par Sīrijas karu .Varēs vēl 100 gadus svinēt uzvaras :)
23.janvāris 2017, 11:45 | links
 
72 gadi pagājuši kopš otrā pasaules kara un zaudētāji dzīvo krietni labāk kā uzvarētāji. Kā tas var būt?

urmaas, 23.janvāris 2017, 11:33

Uzvarētāji uzvaru svin 200 gadus. Ja nezināji - tad tagad zini :)

Bralitis, 23.janvāris 2017, 11:36

Kultūras svētkus es kaut kā pat viņu nezinu. Kā tikai kara svētkus!? NU jā vēl pareizticīgo svētki. Vairāk es pat nav dzirdējis.
23.janvāris 2017, 11:43 | links
 
Kas vaines krievu valodai? Ja kas ļoti skaista ,bagāta valoda . Kultūra

Bralitis, 23.janvāris 2017, 11:09

Es ceru, ka nedomā to valodu, kuru mēs dzirdam katru dienu ar seksuālām fantāzijām katrā teikumā.Diemžēl to arī daudzi latvieši mēdz lietot diezgan bieži.
Un arī to kultūras daļu, kur spļauj saulespuķu sēklas kur pagadās - dvorņiku za eto plaķit!
Vai arī - stav blakus miskastei, met atkritumus zemē - ņe moja strana!
Reiz atbrauca pie mums krievs no Krievijas uz konferenci, padzīvoja dažas dienas un tad teica - Ja poņimaju počemu vi , latiši, ņenaviģiķe russkih! Eto u vas ņe russkije, eto broģagi!
Bet īstie krievi ir forši cilvēki.

Domaataajs, 23.janvāris 2017, 11:35


Man patika tas termins par seksuālām fantāzijām :) Mēs dzīvojam kaimiņos ar krieviem . Jāsadzīvo . Jātirgojas . Lai labi ir visiem un mierīga sadzīvošana . Nevaram pārbīdīt Latviju tālāk no viņiem -tātad tikai jāsadzīvo .
23.janvāris 2017, 11:41 | links
 
72 gadi pagājuši kopš otrā pasaules kara un zaudētāji dzīvo krietni labāk kā uzvarētāji. Kā tas var būt?

urmaas, 23.janvāris 2017, 11:33


Arī demagoģija :D

Daži uzvarētāji - ASV piemēram, dzīvo labāk nekā Vācija un Japāna, skatoties pēc GDP per capita :)
23.janvāris 2017, 11:39 | links
 
72 gadi pagājuši kopš otrā pasaules kara un zaudētāji dzīvo krietni labāk kā uzvarētāji. Kā tas var būt?

urmaas, 23.janvāris 2017, 11:33


Uzvarētāji uzvaru svin 200 gadus. Ja nezināji - tad tagad zini :)
23.janvāris 2017, 11:36 | links
 
Kas vaines krievu valodai? Ja kas ļoti skaista ,bagāta valoda . Kultūra

Bralitis, 23.janvāris 2017, 11:09


Es ceru, ka nedomā to valodu, kuru mēs dzirdam katru dienu ar seksuālām fantāzijām katrā teikumā.Diemžēl to arī daudzi latvieši mēdz lietot diezgan bieži.
Un arī to kultūras daļu, kur spļauj saulespuķu sēklas kur pagadās - dvorņiku za eto plaķit!
Vai arī - stav blakus miskastei, met atkritumus zemē - ņe moja strana!
Reiz atbrauca pie mums krievs no Krievijas uz konferenci, padzīvoja dažas dienas un tad teica - Ja poņimaju počemu vi , latiši, ņenaviģiķe russkih! Eto u vas ņe russkije, eto broģagi!
Bet īstie krievi ir forši cilvēki.
23.janvāris 2017, 11:35 | links
 
72 gadi pagājuši kopš otrā pasaules kara un zaudētāji dzīvo krietni labāk kā uzvarētāji. Kā tas var būt?
23.janvāris 2017, 11:33 | links
 
Nu re Junior. Jau skaidrāks spriedums . Gribi klausies gribi ne ,bet teikt ka piem Mongoļu kultūra ir sūdīga - tas nav pareizi un pieklājīgi :) Raihs apvainosies :)

Bralitis, 23.janvāris 2017, 11:23

Par ko tad ir tas humors!? tieši tāds pats kāda ir viņu politika, jebšu vēl 1945.g. Hitlers, vācieši, karš. Filmas, the same- 2.pasaules karš. Ir jau 70 gadi pagājuši, bet par ko ir vēl runa!?
23.janvāris 2017, 11:30 | links
 
Tā pa īstam zinu tikai vienu ceļu kur viss ir kārtībā .Vecpiebalgas ceļš . Tur pēc piebaldzēnu protesta domonstrācijām kontroli uzņēmās neatkarīga uzraudzības komanda.

Bralitis, 23.janvāris 2017, 10:46


Diemžēl bija.

Neizturēja pat 1 pilnu gadu. Šo sestdien tieši braucu pa to ceļu uz Alaukstu. Tur, kur pagājšgad tika uzliets jauns asfalts, jau daudzās vietās iespiedumi, plīsumi.

Varbūt slikta pamatne, varbūt slikts asfalts, varbūt pārlieku smagi auto braukā, nezinu, bet tas ceļš vēl nebūs pabeigts, kad varēs sākt remontēt.
23.janvāris 2017, 11:28 | links
 
Nu re Junior. Jau skaidrāks spriedums . Gribi klausies gribi ne ,bet teikt ka piem Mongoļu kultūra ir sūdīga - tas nav pareizi un pieklājīgi :) Raihs apvainosies :)
23.janvāris 2017, 11:23 | links
 
Ko es pats??? Kas ir okupantu slavinātāj!? Krievi bij mēsli un būs. Un to smirdīgo valodu, kultūru, filmas neskatos un necienu. Ko tu gribi no manīm vēl dzirdēt?

mjuniors, 23.janvāris 2017, 11:04

Kādu prātīgu domu gribu dzirdēt ne tikai redzēt širmi uz acīm. Kas vaines krievu valodai? Ja kas ļoti skaista ,bagāta valoda . Kultūra .Balets,opera,teātris - cienīts visā pasaulē . Politika - kā kurā laikmetā . Citreiz laba ,citreiz sūdīga ,bet pārejoša vērtība. Objektivitāti lūdzu Juniora kungs ,mazliet demagoģisku spriedelējumu un neitralitātes gribu no tevis :))

Bralitis, 23.janvāris 2017, 11:09
Klausies to kultūru, baletu, operu utt. man nekas nav pretī, Tikai neliec citiem to skatīties un to mīlēt! Man tas viss izraisa alerģiju, jo mani tas neuzunā. Pasaulē ir vēl vairāk lietu ko apbrīnot un man ar to pietiek!
23.janvāris 2017, 11:16 | links
 
Ko es pats??? Kas ir okupantu slavinātāj!? Krievi bij mēsli un būs. Un to smirdīgo valodu, kultūru, filmas neskatos un necienu. Ko tu gribi no manīm vēl dzirdēt?

mjuniors, 23.janvāris 2017, 11:04


Kādu prātīgu domu gribu dzirdēt ne tikai redzēt širmi uz acīm. Kas vaines krievu valodai? Ja kas ļoti skaista ,bagāta valoda . Kultūra .Balets,opera,teātris - cienīts visā pasaulē . Politika - kā kurā laikmetā . Citreiz laba ,citreiz sūdīga ,bet pārejoša vērtība. Objektivitāti lūdzu Juniora kungs ,mazliet demagoģisku spriedelējumu un neitralitātes gribu no tevis :))
23.janvāris 2017, 11:09 | links
 
Ko es pats??? Kas ir okupantu slavinātāj!? Krievi bij mēsli un būs. Un to smirdīgo valodu, kultūru, filmas neskatos un necienu. Ko tu gribi no manīm vēl dzirdēt?
23.janvāris 2017, 11:04 | links
 
Tavam " Pleskavas piķim" noraka visu vai mainīja virskārtu? Remonts un rekonstrukcija ir divas dažādas lietas. Tu tak esi demagogs, Brālīt...

AndrisABC, 23.janvāris 2017, 10:55


Protams ka demagogs. Tas sen zināms . Demagoģija nav sliktākā īpašība.

Rekonstrukcija bij , nebij remonts. Raka ,paaugstināja utt . Atceros kā braucu gar bedres malu un domāju ka tik neiežauties :)
23.janvāris 2017, 11:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager